Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Startujecie spod samiuśkich Tater Bialskich w przepiknej miejscowości Zdiar i śmigacie na samiuśki szczyt Magury Spiskiej co by paczeć na tych co chodzą w chmurach, czyli na tych kładkach drewnianych na samiuśkich szczytach smereków!!!

Prawie najdłuzsy, najlepsiejsy... Co bedziemy wiela gadać… Pikna trasa, bardzo dużo łotwartych przestrzeni i sakremenckie widoki - od Tatrów aż po Beskidy!

No tu jus ca być bardzij zahartowanym, ale docie se rady - wincyj jest z górki niz pod górko!

Starujecie spod Niedzickiego zamcyska na scyt Tabora – bedziecie podziwioć z góry Jezioro Corstynskie, Głorce, a jak pogoda bedzie dobra to i uwidzicie Babio Góro i Tatry nase hej!

Co Wom powiemy, to Wom powiemy, ale Wom powiemy: na koronie zapory w Niedzicy bedo rządzić Cypiski, Rumcajsy i Zbóje – i te najmniejse i te jesce więkse hej!

5
dystansów
136
km tras
1000
uczestników
3797
metrów podejść

Spacer Murgarbiego

Najdłuzsy, najlepsiejsy... Tu nie ma co gadać! Startujecie spod samiuśkich Tater Bialskich w przepiknej miejscowości Zdiar...

UltraJanosik

Zapraszamy na letnią edycję UltraJanosika! Jedyną tego typu imprezę biegową, której dwie malownicze trasy zostały poprowadzone na terenie Spisza oraz polskich i słowackich Tatr!