Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Image Alt

Zimowy Janosik Odwołany

Zimowy Janosik Odwołany

Hej Maryny i Harnasie!
Czytaliśmy dogłębnie treść rozporządzenia od lewej do prawej i z góry do dołu. Niestety nadal nas trzymają w zamrażarce z napisem „użyć w ostatniej kolejności”.
Tak samo jak Wy – nie rozumiemy tego i nie widzimy zupełnie w tym logiki, bo skoro można praktycznie bez limitów w galeriach, można w miejscach kultu religijnego – to dlaczego nie można na świeżym powietrzu.
Niestety nie mamy mocnego lobby, które walczyłoby o nasze prawa. W świetle rozporządzenia nikt nie może zorganizować zawodów biegowych w sporcie amatorskim – jak długo ta sytuacja potrwa – sami nie wiemy.
Czy tylko do 28 lutego? Wątpimy w to gdyż widzimy dane o liczbie zachorowań oraz niepokojące informacje na temat kolejnej nadchodzącej fali.
Dochodzi do tego troska o Wasze bezpieczeństwo – bowiem nie możemy Was ubezpieczyć, nie możemy Wam zapewnić legalnego (czyli zgodnego z polskim prawem wymaganego odpowiednimi przepisami i pozwoleniami) korzystania z majątku Skarbu Państwa (Lasy Państwowe, drogi publiczne, etc.).
Nie potrafimy, a zwłaszcza nie chcemy robić ściemy i w formie treningu zrobić zawody oraz udawać, że wszyscy są zadowoleni (w takie rozwiązanie bawią się osoby nieświadome tego co robią do czasu aż się komuś coś nie stanie i wtedy patrz dwa wiersze
wyżej spotykamy na swej drodze wymiar sprawiedliwości -sanepidy, sądy, prokuratury i inne paragrafy).
Góry są, zaczekają a my wrócimy silniejsi!
Dlatego definitywnie odwołujemy Zimowego Janosika 2021 i przenosimy wszystkich zapisanych na rok 2022 a dokładnie na termin 28-30.01.2022!

Natomiast jesteśmy przekonani, że wiosna jest już nasza i spotkamy się na naszych najbliższych zawodach w maju na

Ultraroztocze

i HICIE ROKU 2021 – zupełnej nowości czyli Krynickich Biegach Górskich!

Jeszcze będzie przepięknie.
Zbójecka ekipa