Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Image Alt

Zimowe „chybanie” po Spiszu, czyli Zimowy Janosik

Zimowe „chybanie” po Spiszu, czyli Zimowy Janosik

Spisz, to tu wszystko się zaczęło, pod niedzickim zamkiem, w sercu zbójeckiej krainy. To dla nas miejsce wyjątkowe, nasz dom, do którego zawsze z radością powracamy, by móc Was gościć i uraczyć solidną porcją biegowych wrażeń i dobrych emocji. Nowy sezon zaczynamy Zimowym Janosikiem, na którego serdecznie Was zapraszamy.

Przygotowaliśmy cztery trasy skrojone pod każdego buta. Chcecie się sponiewierać, zachwycić widokami, pognać na złamanie karku albo pobiec na luzika chłonąc całym sobą każdy kilometr trasy z punktami odżywczymi włącznie? Proszę bardzo!

Spacer Murgrabiego by Bachledka Ski&Sun urzeknie Was nie tylko dystansem (ultra forte 55+), ale przede wszystkim spacerkiem w koronach drzew i, przy odrobinie szczęścia, w chmurach. Cudna 30-kilometrowa pętelka Bedzies Kwicoł zapewni spektakularne widoki. Zawianego Pyzdrę (kuszące 23+) polecamy ścigaczom, którzy lubią ostrą jazdę bez trzymanki (458 do góry i 892 w dół!). Najkrótsze Kierpce Maryny (tylko 11 km, ale za to glamour) to trasa, na której można pogubić nie tylko nogi, ale i oczy, które cieszyć będą: Jezioro  Czorsztyńskie, Babia Góra, Gorce i Tatry!

Na najmłodszych Cypisków, Rumcajsów i zbójów-junior również czekają oczywiście skrojone pod rozmiar dystanse.

Nic tylko brać i szarpać!

Pamiętajcie, że jaki pierwszy bieg, taki cały sezon! A bieg będzie jak zawsze cudny. Gwarantujemy!