Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Image Alt

Trasy

Znakomity początek na przygodę z Magicznym Roztoczem!!! Chcesz zobaczyć, posmakować Roztocza? To jest właśnie propozycja idealna dla początkujących biegaczy czy też osób, które chcą odbyć miły spacer po Roztoczu!

Zaraz po starcie przywitacie się z jednym z symboli Roztocza - wieżą widokową - na całym Roztoczu jest ich sporo. Wykonane są z miejscowego kamienia - spokojnie zobaczycie też i kolejną - na mecie w Krasnobrodzie!!! Na trasie spotkacie cudowne pola pełne kwitnącego rzepaku... A zresztą co wam będziemy opowiadać. Pobiegnijcie i zobaczcie sami!

Zaraz po starcie pobiegniecie w stronę kamieniołomów, by tam się rozpędzić i przebiec przez największy kamieniołom na Roztoczu! Dalej pomkniecie jak czarownice i diabły w stronę Czartowego Pola szukać starej papierni! A dalej będzie jeszcze piękniej!

Na starcie nie zabraknie koników, bowiem rozpoczniecie rywalizację w okolicy parku miejskiego wraz z wybiegiem właśnie dla koni. Potem zwiedzicie tereny Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Każdy kto podejmie wyzwanie zobaczy to co najpiękniejsze na Roztoczu! Magię, naturę, prawdziwy las, piękną i niespotykaną nigdzie indziej polską wieś a nade wszystko Cudowne, Magiczne Roztocze!

Coś dla fanów dwóch kółek. Wyjątkowe MTB, którego trasa poprowadzona jest poza typowymi szlakami rowerowymi. Rowerem przez Roztocze!