Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Image Alt

Trasy

Znakomity początek na przygodę z Magicznym Roztoczem!!! Chcesz zobaczyć, posmakować Roztocza? To jest właśnie propozycja idealna dla początkujących biegaczy czy też osób, które chcą odbyć miły spacer po Roztoczu!

Zaraz po starcie przywitacie się z jednym z symboli Zwierzyńca - Stawami Echo. Spora część trasy będzie wiodła przez piękne tereny Roztoczańskiego Parku Narodowego. Na trasie spotkacie cudowne pola pełne kwitnącego rzepaku... A zresztą co wam będziemy opowiadać. Pobiegnijcie i zobaczcie sami!

Sześćdziesiąt kilometrów - nie za dużo nie za mało. W sam raz by poznać sporą część pięknego i nieznanego Roztocza Środkowego. Zwiedzicie m.in Uroczysko Belfont czyli miejsce gdzie podobno Król Sobieski spotykał się z Marysieńką. Przebiegniecie przez skansen ``Zagroda Guciów`` i zmierzycie się z roztoczańskimi wąwozami.

Zaraz po starcie przywitacie się z jednym z symboli Roztocza - wieżą widokową - na całym Roztoczu jest ich sporo. Wykonane są z miejscowego kamienia - zobaczycie też i kolejną - w Krasnobrodzie!!! Na trasie spotkacie cudowne pola pełne kwitnącego rzepaku...

Każdy kto podejmie wyzwanie zobaczy to co najpiękniejsze na Roztoczu! Magię, naturę, prawdziwy las, piękną i niespotykaną nigdzie indziej polską wieś a nade wszystko Cudowne, Magiczne Roztocze!

Coś dla fanów dwóch kółek. Wyjątkowe MTB, którego trasa poprowadzona jest poza typowymi szlakami rowerowymi. Rowerem przez Roztocze!