Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Znakomity początek na przygodę z Magicznym Roztoczem!!! Chcesz zobaczyć, posmakować Roztocza? To jest właśnie propozycja idealna dla początkujących biegaczy czy też osób, które chcą odbyć miły spacer po Roztoczu!

Zaraz po starcie przywitacie się z jednym z symboli Zwierzyńca - Stawami Echo - na całym Roztoczu jest ich sporo. Spora część trasy będzie wiodła przez piękne tereny Roztoczańskiego Parku Narodowego. Na trasie spotkacie cudowne pola pełne kwitnącego rzepaku... A zresztą co wam będziemy opowiadać. Pobiegnijcie i zobaczcie sami!

Sześćdziesiąt kilometrów - nie za dużo nie za mało. W sam raz by poznać sporą część pięknego i nieznanego Roztocza Środkowego. Zwiedzicie m.in Uroczysko Belfont czyli miejsce gdzie podobno Król Sobieski spotykał się z Marysieńką. Przebiegniecie przez Zagrode Guciów i zmierzycie się z roztoczańskimi wąwozami.

Zaraz po starcie przywitacie się z jednym z symboli Roztocza - wieżą widokową - na całym Roztoczu jest ich sporo. Wykonane są z miejscowego kamienia - zobaczycie też i kolejną - w Krasnobrodzie!!! Na trasie spotkacie cudowne pola pełne kwitnącego rzepaku...

Każdy kto podejmie wyzwanie zobaczy to co najpiękniejsze na Roztoczu! Magię, naturę, prawdziwy las, piękną i niespotykaną nigdzie indziej polską wieś a nade wszystko Cudowne, Magiczne Roztocze!

Coś dla fanów dwóch kółek. Wyjątkowe MTB, którego trasa poprowadzona jest poza typowymi szlakami rowerowymi. Rowerem przez Roztocze!

6
dystansów
310
km tras
1000
uczestników
4450
metrów podejść

Odkryj nieznane Roztocze!

Oto przed Państwem tajemnicza, niepowtarzalna i nie do końca jeszcze odkryta „kraina” Roztocza. Wierzcie nam, że Roztocze jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Niewątpliwie, najwięcej zwiedzą i zobaczą uczestnicy najdłuższego biegu na dystansie 120 km, choć zawodnicy pozostałych konkurencji również nie będą mogli narzekać brak wrażeń.

ZimoweRoztocze

Niewątpliwie, Roztocze smakuje najlepiej... podczas wysiłku, w tych zimowych wąwozach, w tej zimowej kąpieli, w tym urokliwym miejscu... Cóż trzeba więcej pisać? Trzeba Tam być!!!!