Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Znakomity początek na przygodę z Magicznym Roztoczem!!! Chcesz zobaczyć, posmakować Roztocza? To jest właśnie propozycja idealna dla początkujących biegaczy czy też osób, które chcą odbyć miły spacer po Roztoczu!

Zaraz po starcie przywitacie się z jednym z symboli Roztocza - wieżą widokową. Na trasie spotkacie cudowne pola pełne kwitnącego rzepaku... A zresztą co wam będziemy opowiadać. Pobiegnijcie i zobaczcie sami!

Zaraz po starcie pobiegniecie w stronę kamieniołomów, by tam się rozpędzić i przebiec przez największy kamieniołom na Roztoczu! Dalej pomkniecie jak czarownice i diabły w stronę Czartowego Pola szukać starej papierni! A dalej będzie jeszcze piękniej!

Na starcie nie zabraknie koników, bowiem rozpoczniecie rywalizację w okolicy parku miejskiego wraz z wybiegiem właśnie dla koni. Potem zwiedzicie tereny Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Każdy kto podejmie wyzwanie zobaczy to co najpiękniejsze na Roztoczu! Magię, naturę, prawdziwy las, piękną i niespotykaną nigdzie indziej polską wieś a nade wszystko Cudowne, Magiczne Roztocze!

Coś dla fanów dwóch kółek. Wyjątkowe MTB, którego trasa poprowadzona jest poza typowymi szlakami rowerowymi. Rowerem przez Roztocze!

6
dystansów
310
km tras
1000
uczestników
4450
metrów podejść

Odkryj nieznane Roztocze!

Oto przed Państwem tajemnicza, niepowtarzalna i nie do końca jeszcze odkryta „kraina” Roztocza. Wierzcie nam, że Roztocze jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Niewątpliwie, najwięcej zwiedzą i zobaczą uczestnicy najdłuższego biegu na dystansie 120 km, choć zawodnicy pozostałych konkurencji również nie będą mogli narzekać brak wrażeń.

ZimoweRoztocze

Niewątpliwie, Roztocze smakuje najlepiej... podczas wysiłku, w tych zimowych wąwozach, w tej zimowej kąpieli, w tym urokliwym miejscu... Cóż trzeba więcej pisać? Trzeba Tam być!!!!