Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Roztoczańska 'dyszka' to dystans pod każdą nóżkę. 10-kilometrowa pętelka, poprowadzi przez malownicze okolice Krasnobrodu. Trasa doskonała i dla ścigaczy, i dla pspacerowiczów.

20-kilometrowy dystans prowadzi znad zalewu nad zalew. Start Majdan Sopocki, meta oczywiście w Krasnobrodzie. Prawdziwie majówkowa trasa z diabelskkim akcentem.

Na 30-kilometrową trasę ruszycie z Suśćca. Po krótkiej rozbiegówce dotrzecie do wieży widokowej, obok której skręcicie w lewo i szurniecie polną drogą między żółtymi polami rzepaku.

Startujecie z Oseredka i już na samym początku zaliczycie „bobrowisko”. Pomyślcie sobie, jak będzie wesoło, gdy wpadniecie tam z całą ekipą! Zassie was na amen, ale jesteśmy pewni, że doskonale sobie poradzicie z tą błotną kąpielą.

Na trasę ruszycie z józefowskiego kamieniołomu, początek więc będzie spektakularny. Najpierw ruszycie krętymi ścieżkami Babiej Doliny, którymi dotrzecie do Czartowego Pola, gdzie będzie się znajdował pierwszy punkt zaopatrzeniowy.

Odkryj nieznane Roztocze!

Oto przed Państwem tajemnicza, niepowtarzalna i nie do końca jeszcze odkryta „kraina” Roztocza. Wierzcie nam, że Roztocze jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Niewątpliwie, najwięcej zwiedzą i zobaczą uczestnicy najdłuższego biegu na dystansie 120 km, choć zawodnicy pozostałych konkurencji również nie będą mogli narzekać brak wrażeń.

5
dystansów
166
km tras
1000
uczestników
4450
metrów podejść

Partner wydarzenia

Partner Techniczny