Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Znakomity początek na przygodę z Magicznym Roztoczem!!! Chcesz zobaczyć, posmakować Roztocza? To jest właśnie propozycja idealna dla początkujących biegaczy czy też osób, które chcą odbyć miły spacer po Roztoczu!

Zaraz po starcie przywitacie się z jednym z symboli Roztocza - wieżą widokową. Na trasie spotkacie cudowne pola pełne kwitnącego rzepaku... A zresztą co wam będziemy opowiadać. Pobiegnijcie i zobaczcie sami!

Zaraz po starcie pobiegniecie w stronę kamieniołomów, by tam się rozpędzić i przebiec przez największy kamieniołom na Roztoczu! Dalej pomkniecie jak czarownice i diabły w stronę Czartowego Pola szukać starej papierni! A dalej będzie jeszcze piękniej!

Na starcie nie zabraknie koników, bowiem rozpoczniecie rywalizację w okolicy parku miejskiego wraz z wybiegiem właśnie dla koni. Potem zwiedzicie tereny Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Każdy kto podejmie wyzwanie zobaczy to co najpiękniejsze na Roztoczu! Magię, naturę, prawdziwy las, piękną i niespotykaną nigdzie indziej polską wieś a nade wszystko Cudowne, Magiczne Roztocze!

Coś dla fanów dwóch kółek. Wyjątkowe MTB, którego trasa poprowadzona jest poza typowymi szlakami rowerowymi. Rowerem przez Roztocze!

Wychodząc na przeciw waszym oczekiwaniom dokładamy kolejny dystans.

6
dystansów
310
km tras
1000
uczestników
4450
metrów podejść

Odkryj nieznane Roztocze!

Oto przed Państwem tajemnicza, niepowtarzalna i nie do końca jeszcze odkryta „kraina” Roztocza. Wierzcie nam, że Roztocze jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Niewątpliwie, najwięcej zwiedzą i zobaczą uczestnicy najdłuższego biegu na dystansie 120 km, choć zawodnicy pozostałych konkurencji również nie będą mogli narzekać brak wrażeń.

ZimoweRoztocze

Niewątpliwie, Roztocze smakuje najlepiej... podczas wysiłku, w tych zimowych wąwozach, w tej zimowej kąpieli, w tym urokliwym miejscu... Cóż trzeba więcej pisać? Trzeba Tam być!!!!