Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Image Alt

Ultraroztocze – informacje przedstartowe

Ultraroztocze – informacje przedstartowe

Przesyłamy Ci kompendium wiedzy na weekend!

Wszystkie informacje na temat odjazdu autobusów na starty, lokalizacja parkingów, wydarzeń okołobiegowych, miejsc do kibicowania znajdziesz tutaj: https://tourdezboj.com/ultraroztocze/mapa-wydarzen/

Serdecznie zapraszamy na piątkowe spotkanie z Psychologiem sportu – a równocześnie naszą zawodniczką Karoliną Bagińską w piątek o godz. 20:00 w Krasnobrodzkim Domu Kultury – Trening Mentalny dla Biegaczy.

Nie szukajcie nigdzie jedzenia – ono samo do Was przyjdzie!
Panie z czterech Kół Gospodyń Wiejskich zapraszają do biura zawodów – zjecie Roztoczańskie potrawy – smaczne, zdrowe i niedrogie! Nigdzie indziej nie zjecie tak jak u naszych dziewczyn z KGW!

Pogoda zapowiada się super:
https://www.yr.no/en/forecast/daily-table/2-767619/Poland/Lublin/Powiat%20zamojski/Krasnobr%C3%B3d

Jeśli nie zdążysz odebrać pakietu startowego – możesz przekazać upoważnienie dla kolegi – on / ona na podstawie tego dokumentu odbierze dla Ciebie pakiet!

Pobierz upoważnienie

Na stronie dostępne są zaktualizowane tracki dla każdej z tras: opisy tras

Zabieramy dobry humor i widzimy się już jutro w Krasnobrodzie!

Ekipa Tour de Zbój!