Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Image Alt

Trasy

Duzo scytów, duzo Tatr, duzo piknych widoków, no nic ino startuwać, wygrywać i baciarzyć hej!

Masz już jakieś doświadczenie z biegami ultra? To najwyższa pora sprawdzić się na trasie Pomsty Janosika - czyli 80 km zmagań, z zapierającymi dech w piersi widokami w tle.

Czyli troszki wincyj, nis maraton. W som roz, by Wos łochrzić janoskiem ultrasem, jak kto bedzie pirsy roz lecioł!

Jak sama nazwa wskazuje poskokocie se sporo po Śpisu! Jeden bieg i skocecie od razu łotrzymiecie tytuł Ultrasa! bo akurat wincyj o kapecke od maratonu!

Tu jus bedzie pozondniejsy wycisk, ale docie se rady! Zatensknicie nie roz i nie dwa za takom biegowom wolnościom kruca fuks!

Jesce sie nie łobejrzycie na starcie a już meta bedzie!<br /> Cudowne 23 km po Spiszu z bajecznymi widokami na Tatry, Spisz, Gorce oraz Babią Górę!

No to już wincyj jak Zbój! To jest HARNAŚ! Bo to trza zrobić już nie jednom połówecke samemu! to trza zrobić dwie połówki! Kruca Fuks to wyzwanie dla samiuśkich Harnasi!

No to już godny wycyn dla kazdego Zbója! Zrobić połówecke samemu! to trza treningu! Zacniecie we Harklowej, co by po 3 km wpaść na punkt do Dębna! A dalej, już tylko lepiej...

Juz drugi raz bedziecie śmigać po pięknych ścieżkach rowerowych wokół zbiornika Czorsztyńskiego ino, że bez rowerów! Na start wywieziemy Was do Falsztyna!