Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Image Alt

Trasy

Nadchodzi dzień próby!!! Cyś jest Smocysko, które zionie łogniem cały cas, cy takim podrobem co od casu do casu pierdnie iskrom z pascy!!! Teraz Twój cas by stać się Smocyskiem!!!

Już na początku Smoki napotkają próbę Szewczyka Dratweki! Po pirsych śterech kilometrach sakramenckiego biegu poddamy te nase Smoki próbie!

Ta Smoca śleboda ciongnie ku niebu! Ku chmurom! No to szanowne Smoczki poczujecie już wiater we włosach (no właśnie czy Smoki miały włosy???).

Smoczusie też dostaną niezły wycisk!!! Zobaczą miejsca skąd te starsze Smoczki zaczynają latać i zapragną być tak jak one! Szybkie i Ślebodne! Ale to już w niebawem!!! Pierwej 11 km trza tej Juraskiej – Smoczej przygody przebiec!

Każdy z nas był kiedyś mały, trzymał się kurczowo Mamy i Taty i dostawał cumelka do ssania. Tak oto właśnie dorastały Małe, Dzielne Smoki!