Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Nadchodzi dzień próby!!! Cyś jest Smocysko, które zionie łogniem cały cas, cy takim podrobem co od casu do casu pierdnie iskrom z pascy!!! Teraz Twój cas by stać się Smocyskiem!!!

Już na początku Smoki napotkają próbę Szewczyka Dratweki! Po pirsych śterech kilometrach sakramenckiego biegu poddamy te nase Smoki próbie!

Smoczek ma do zaoferowania 19 pięknych i ciekawych kilometrów, które zachwycą każdego konesera crossu. Trasa Smoczka, bo o niej mowa, zawiera kwintesencję jurajskości i tego, co Dolinki Krakowskie mają najlepszego do zaoferowania.

Na przystawkę smoczej uczty proponujemy uroczą pętelkę, która zaczyna się jak wszystkie dystanse w Brandysówce. 10-kilometrowy Smoczuś zdecydowanie zadowoli każdego amatora biegania w terenie. To szansa na bardzo szybki cross, więc ścigacze z pewnością będą usatysfakcjonowani.

Każdy z nas był kiedyś mały, trzymał się kurczowo Mamy i Taty i dostawał cumelka do ssania. Tak oto właśnie dorastały małe, dzielne smoki! I Dziś, po tysiącach lat nie ma już smoków, ale coś jednak po nich zostało. Trzeba tylko wytężyć wyobraźnię. Kochane Dzieciaki, zapraszamy Was do smoczej przygody. Poszukajcie smoczych śladów wśród skał Dolinek Krakowskich.

4
dystanse
107
km tras
500
uczestników
4681
metrów podejść

SMOCZYSKO

to najdłuższy około 47 kilometrowy dystans z blisko 2 tysiącami metrów do góry.

UltraJanosik

Zapraszamy na letnią edycję UltraJanosika! Jedyną tego typu imprezę biegową, której dwie malownicze trasy zostały poprowadzone na terenie Spisza oraz polskich i słowackich Tatr!