Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Image Alt

Październikowe smocze hołubce w Dolinkach Podkrakowskich

Październikowe smocze hołubce w Dolinkach Podkrakowskich

Hej Zbóje Nasze Kochane!

Gotowi na kolejną odsłonę smoczych zmagań? 26 października w malowniczych Dolinkach Podkrakowskich znów zaroi się od pogromców smoków, którzy zmierzą się z naszymi bestyjkami. Gwarantujemy, że jak zwykle będzie bajkowo.

Smocza rodzina pozostaje bez zmian: Smoczysko 47, Smok 30, Smoczek 19, Smoczuś 11 i Cumelek, czyli biegi dla najmłodszych. Tak prezentuje się tegoroczne biegowe menu. To prawdziwie crossowe wyzwanie, o czym wielu z Was przekonało się na własnej skórze.

Trasy prowadzą podobnie jak w poprzednich latach przez najpiękniejsze miejsca Dolinek, które zachwycają bogactwem przyrody. Jurajskie jaskinie, wapienne ostańce, strome ściany głębokich jarów i rześkie, krystalicznie czyste strumienie. To wszystko może być Wasze! No i oczywiście smocze trofea, które są do zdobycia.

Pamiętajcie, że jurajskie smoki są inne niż ich krwiożercze ziomki z innych krain.  Dyskretnie przemykają przez labirynty jaskiń drążących wapienne skały. Owszem, czasami psocą, tu i ówdzie podkradając owieczki, czy krówki, ale na ogół zachowują się przyzwoicie. Wrodzone upodobanie do złota i klejnotów sprawia, że po drodze im z branżą turystyczną, no i ze zbójami!

Rezerwujcie więc termin i wpadajcie pod Sokolicę do gościnnej Brandysówki. Będzie oczywiście kilka nowości, ale o nich będziemy informować Was nieco później.

Tymczasem szlifujcie formę!