Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Image Alt

O nas

Fundacja Na Ratunek

Fundacja Na Ratunek powstała w 2014 roku z potrzeby serca, pragnienia niesienia pomocy i pasji, którą dzielimy się z Wami. Wszędzie, gdzie pojawimy się wraz naszymi biegami, pomagamy osobom szczególnie dotkniętym przez los, gromadząc i przekazując fundusze umożliwiających rehabilitację i leczenie. Wspieramy także rodziny znajdujące się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Jesteśmy przekonani o tym, że dobro wraca i łączy ludzi, o czym świadczy fakt, że od lat jesteście z nami, tworząc otwartą społeczność, która wciąż się powiększa. Potrzebujemy Was, by nieść dobro. Razem, w czasach zamętu, niepewności, bycie razem, ma dodatkową wartość. Znacie nas dobrze i nasze zbójeckie serca, które niosą pomoc.

52321845639_923389714f_o

Zaczynając tą wspólną przygodę nie wiedzieliśmy, dokąd nas zaprowadzi, ale jednego byliśmy pewni, chcieliśmy tworzyć biegi, które będą zachwycać, a równocześnie stanowić wyzwanie. Tour de Zbój został tak pomyślany, by każdy biegacz, niezależnie od wieku, doświadczenia, osiągnięć czuł się z nami dobrze i wyjątkowo.

Nasze biegowe zbójowanie zaczęliśmy od Tatr. Pokazaliśmy Wam mało znany, a przecież piękny Spisz, magiczne, usiane wąwozami Roztocze i monumentalne pasma Pikuja i Borżawy. Dotarliśmy aż na nadbałtyckie wydmy. Mamy poczucie, że razem zbudowaliśmy nie tylko cykl biegów, ale społeczność ludzi, których łączy nie tylko wspólna pasja, ale przyjaźń. Jesteście naszą zbójecką rodziną, otwartą dla wszystkich, którzy chcą do niej dołączyć.

Jeżeli chcecie poznać nowe biegowe szlaki, odkryć znane miejsca na nowo, doświadczyć radości przekraczając linię mety, witać wschód słońca na szlaku, poczuć słodki ciężar medalu na szyi i smak zwycięstwa nad swoimi słabościami, ten cykl jest zdecydowanie dla Was!

Wszyscy jesteśmy harnasiami!