Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Image Alt

Lubelskie – Z Dumą Wpiera Sport!

Lubelskie – Z Dumą Wpiera Sport!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Partnerem wydarzenia UltraRoztocze, ostatniego tegorocznego przystanku biegowego trasy TourDeZbój jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!”

W krainie konika polskiego, czartów, legend i baśni biegacze spotkają się już po raz V.  Tak jak w ubiegłym roku w pierwszy weekend października. UltraRoztocze to ostatni tegoroczny przystanek biegowej cyklu TourDeZbój.  

Wśród malowniczych tras roztocza jesienią biegacze wystartują po raz drugi. Uczestnicy zawodów zmierzą się z 6 różnymi dystansami. Zaczynając od 10 km, przez 20 km, 30 km, dalej 60 km i 90 km, na 120 km kończąc. Dodatkowo można wystartować w 10 km marszu Nordic Walking oraz w 120 kilometrowym wyścig MTB.

Trasy zostały poprowadzone w taki sposób, aby każdy kto podejmie wyzwanie zobaczył to co najpiękniejsze na Roztoczu. Magię, naturę, prawdziwy las, niespotykaną nigdzie indziej, pełną folkloru polską wieś. Nie zabraknie koników, kolorowych przydrożnych kapliczek, tajemniczych wąwozów, wież widokowych wykonanych z miejscowego kamienia, samych kamieniołomów – w tym również tego największego na Roztoczu oraz owianego legendą Czarciego Pola. Będzie można poczuć klimat Starej Papierni Zamoyskich, nacieszyć oko urokami Roztoczańskiego Parku Narodowego, usłyszeć szum Tanwi i zajrzeć do Gargamela.

Sercem zawodów tym razem stanie się Zwierzyniec. Stąd ruszy bieg główny i to tutaj na każdego, bez względu na dystans będzie czekać meta, a na mecie zgodnie z tradycją medal.

Naszym biegom od zawsze towarzyszy jeden cel BIEGAĆ i POMAGAĆ – tegoroczna zbiórka środków finansowych zostanie przekazana dla 2 rodzin z miasta i gminy Zwierzyniec.