Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Lista TOP 10

Maryna

Miejsce Nazwisko Imię Miasto Zespół Startów Suma punktów Suma udział Suma miejsce Suma dystans
1 AGNIESZKA TALAROWSKA Krasnystaw 3 281 150 124 7
2 SYLWIA DZIÓBEK Wieliczka 3 273 150 109 14
3 JOLANTA ANTCZAK Puławy SPORTOWE PUŁAWY 2 226 100 110 16
4 MAGDALENA BIESZCZAD Jasło TRESERTEAM 2 226 100 110 16
5 MONIKA KOSZ Pawłów 2 220 100 115 5
6 BARBARA FORNALIK Krzyszkowice TKKF UKLEJNA 2 219 100 110 9
7 MARIA FURDYNA Warszawa 3 213 150 47 16
8 AGNIESZKA SZADORSKA Łaziska Górne 2 205 100 99 6
9 MARTA KUBACKA Warszawa DRUŻYNA TVN 2 197 100 81 16
10 AGNIESZKA MAJCHRZAK Katowice NESSI TEAM 2 190 100 80 10

Harnaś

Miejsce Nazwisko Imię Miasto Zespół Startów Suma punktów Suma udział Suma miejsce Suma dystans
1 MARCIN FLOREK Pilzno MĘŻCZYŹNI ŚW. JÓZEFA 3 275 150 109 16
2 DAMIAN KORZENIOWSKI Zyngierówka 3 247 150 84 13
3 PAWEŁ TALAROWSKI Krasnystaw 3 246 150 80 16
4 ŁUKASZ MALEC Niedzica NIEDZICA TEAM 2 225 100 120 5
5 MARIUSZ ANDREASIK Warszawa PRO-MILE TEAM 3 221 150 57 14
6 KRZYSZTOF CIELEPA Lublin MOTOR LBN 3 220 150 63 7
7 ADAM ŚLEPIAK Nowy Sącz STAJNIA BALONA 2 206 100 101 5
8 KRZYSZTOF KOWALSKI Sopot HRMAXCROSSTEAM 3 198 150 26 22
9 MARIUSZ BISOWSKI Kobyłka 2 197 100 82 15
10 TOMASZ SMOŁUCH Olkusz SAINT-GOBAIN SQUAD 2 191 100 87 4

UltraMaryna

Miejsce Nazwisko Imię Miasto Zespół Startów Suma punktów Suma udział Suma miejsce Suma dystans
1 MONIKA DZIERŻEŃSKA Gdansk STAJNIA BALONA 2 246 100 105 41
2 IZABELA PODODEMSKA-ZABDYR Chylice KS PEGAZ 2 234 100 100 34
3 JOANNA EFEMBERG Szczecin STAJNIA BALONA 2 232 100 91 41
4 BERNI MIERKIEWICZ Warszawa MKM RUNNING / STAJNIA BALONA 2 227 100 87 40
5 AGNIESZKA WYSOCKA Czechowice-Dziedzice BIEGAM BO LUBIĘ 2 224 100 90 34
6 SYLWIA BONDARCZUK Bielsko-Biała ULTRA BESKID SPORT 2 214 100 78 36
7 ALICJA WOSZTYL Koszalin 2 202 100 74 28
8 AGNIESZKA WILIŃSKA-ZYWERT Pobiedziska 2 185 100 51 34
9 KARINA SUROWIEC Kraków KABANOSKI RUNNING TEAM 2 174 100 45 29
10 BEATA LANGE Gliwice - Biłgoraj BRACIA PIETRZAK RUNNING TEAM GLIWICE 1 138 50 65 23

UltraHarnaś

Miejsce Nazwisko Imię Miasto Zespół Startów Suma punktów Suma udział Suma miejsce Suma dystans
1 KAMIL BOROWSKI Żółtańce Kolonia CHEŁM BIEGA 3 368 150 161 57
2 PIOTR SEMENIUK Warszawa-Wesoła WESOŁA 3 323 150 120 53
3 KRZYSIEK MIERKIEWICZ Warszawa MKM RUNNING / STAJNIA BALONA 3 313 150 100 63
4 ANDRZEJ KORECKI Murowaniec 3 278 150 65 63
5 MAREK CHOŁOTA Piła BIEGOWY ŚWIAT 3 263 150 72 41
6 MICHAŁ SEDLAK Gieraszowice MARCIN ŚWIERC TEAM 2 256 100 115 41
7 MARIUSZ ZAJKOWSKI Warszawa POWER TRAINING 3 229 150 27 52
8 MARIUSZ WOJTCZAK Brzeziny 2 227 100 91 36
9 ROBERT MYŚLIWIEC Rzeszów DZIKI&WOLNY 2 226 100 86 40
10 JAROSŁAW TAJCHMAN Rzeszów STAJNIA BALONA 2 224 100 100 24