Miejsce | Nazwisko Imię | Miasto | Zespół | Liczba startów | Łączna suma punktów | Suma punktów za udział | Suma punktów za miejsce | Suma punktów za dystans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Rzeźniczek | Kowalewo Pomorskie | Skleptriathlonisty | 4 | 491 | 200 | 240 | 51 |
2 | Aleksandra Jelonek-Wichtowska | Warszawa | KS Staszewscy | 4 | 421 | 200 | 170 | 51 |
3 | MILENA WOJCIECHOWSKA | Będzin | 4 | 416 | 200 | 165 | 51 | |
4 | Natalia Nowak | Katowice | Góral z Mazur Running Team | 4 | 404 | 200 | 153 | 51 |
5 | EWA JAZUKIEWICZ | Warszawa | eAzymut.pl | 4 | 371 | 200 | 120 | 51 |
6 | Iwona Trefon | Rogoźnik | Lecymy Durś | 3 | 369 | 150 | 185 | 34 |
7 | ALICJA SZKAMRUK | WARSZAWA | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | 3 | 302 | 150 | 118 | 34 |
8 | Kamila Tyrankiewicz | Warszawa | Jump&Fly Kabaty | 3 | 270 | 150 | 79 | 41 |
9 | MAŁGORZATA SCHUMACHER | Pakość | Pakość Biega | 3 | 259 | 150 | 75 | 34 |
10 | Aleksandra Sadło | Świdwin | 2 | 227 | 100 | 96 | 31 | |
11 | MAŁGORZATA DAŃSKA | Radom | iRysy | 2 | 218 | 100 | 94 | 24 |
12 | BARBARA OCHNIK | Adamów | 2 | 196 | 100 | 72 | 24 | |
13 | Monika Struzik | Kraków | 2 | 192 | 100 | 72 | 20 | |
14 | KATARZYNA ADAMUS | Mikołów | Ultra Beskid Sport | 2 | 180 | 100 | 49 | 31 |
15 | Beata Mastek | Bielsko-Biała | Ultra Beskid Sport | 2 | 146 | 100 | 29 | 17 |
16 | JOLANTA CAŁUS | Bielsko-Biała | Ultra Beskid Sport | 2 | 131 | 100 | 17 | 14 |
17 | Karolina Chorąży | Koszalin | Biegolas Koszalin | 1 | 129 | 50 | 65 | 14 |
18 | Grażyna Golas | Gdynia | Dudycz Run | 1 | 127 | 50 | 60 | 17 |
19 | Inna Hryban | Bielsko-Biała | SCI Górscy Entuzjaści | 1 | 120 | 50 | 60 | 10 |
20 | Monika Bigoś | Kraków | dietetykwkrakowie.pl | 1 | 117 | 50 | 50 | 17 |
21 | Kinga Kozak | Puławy | 1 | 115 | 50 | 55 | 10 | |
22 | MONIKA SZEWCZYK | Kraków | BrzyskiTriTeam | 1 | 113 | 50 | 46 | 17 |
23 | MAGDALENA SALACHNA - NOWAK | Lublin | Stay Insane | 1 | 110 | 50 | 50 | 10 |
24 | ANNA SZLIFIŃSKA - NOWAK | Karniowice | 1 | 110 | 50 | 50 | 10 | |
25 | Agnieszka Zachariasz | Gródków | Biegowa Kuźnia | 1 | 110 | 50 | 43 | 17 |
26 | KRYSTYNA ŚWIDERSKA BEM | Katowice | 1 | 109 | 50 | 42 | 17 | |
27 | Adrianna Jeszka | Chojnice | Totalnie Biegnięci | 1 | 109 | 50 | 45 | 14 |
28 | Monika Szymecka | Chojniczki | Totalnie Biegnięci | 1 | 108 | 50 | 44 | 14 |
29 | Marta Kubacka | Warszawa | Stajnia Balona | 1 | 107 | 50 | 43 | 14 |
30 | Ewelina Kaska-Łobodowska | Siennica | RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. | 1 | 107 | 50 | 40 | 17 |
31 | EMILIA WINDLOCH | Kobyłka | Zabiegany Wołomin | 1 | 106 | 50 | 42 | 14 |
32 | BARBARA PIETRASZKO | Wiązowna | Team ZabieganeDni | 1 | 106 | 50 | 46 | 10 |
33 | MARTA KĘDZIORA | Wola Batorska | Żubry Race Team | 1 | 106 | 50 | 39 | 17 |
34 | Katarzyna Wojcieszak | Kielce | ŚCO Biega | 1 | 106 | 50 | 46 | 10 |
35 | Izabela Pododemska-Zabdyr | Chylice | KS PEGAZ | 1 | 105 | 50 | 45 | 10 |
36 | Marta Bobinska | Warszawa | 1 | 105 | 50 | 38 | 17 | |
37 | Magdalena Mrozik | Warszawa | Power Training | 1 | 104 | 50 | 37 | 17 |
38 | Anna Maczka | Rzeszów | 1 | 104 | 50 | 40 | 14 | |
39 | Monika Wójcik | Warszawa | Biegam na Tarchominie | 1 | 103 | 50 | 43 | 10 |
40 | Agnieszka Guzek | Zielonka | 1 | 103 | 50 | 36 | 17 | |
41 | Joanna Staniszewska | Płock | SPC | 1 | 103 | 50 | 43 | 10 |
42 | Sylwia Gawlik | Lublin | Ekstremalna Grupa Biegowa | 1 | 102 | 50 | 35 | 17 |
43 | MONIKA KULKA | Rudawa | Rącze Gazele | 1 | 102 | 50 | 42 | 10 |
44 | Ewa Wiśniewska | Wąsy Kolonia | 1 | 101 | 50 | 34 | 17 | |
45 | Magdalena Kondzielnik | Pszczyna | GPS Team | 1 | 101 | 50 | 41 | 10 |
46 | Maria Grala | Rzozów | 1 | 100 | 50 | 36 | 14 | |
47 | Edyta Gotkiewicz-Cichoń | Kraków | 1 | 100 | 50 | 40 | 10 | |
48 | Barbara Cieślar | Bielsko-Biała | Ultra Beskid Sport | 1 | 99 | 50 | 35 | 14 |
49 | Magdalena Siuda | Libiąż | 1 | 99 | 50 | 39 | 10 | |
50 | Barbara Wróbel | Świdnik | Biegający Świdnik | 1 | 98 | 50 | 38 | 10 |
51 | Anna Gumowska | Łapy | Zwycięska fundacja Darka Strzychalskieg | 1 | 98 | 50 | 34 | 14 |
52 | Joanna Kuśmirek-Kowal | Warszawa | Biegam na Tarchominie | 1 | 97 | 50 | 37 | 10 |
53 | mouna benabdellah | Zielona Góra | Power Training | 1 | 97 | 50 | 30 | 17 |
54 | Aldona Uszyńska | Gliwice | Extremalni Rzeźnicy na Relaksie | 1 | 97 | 50 | 33 | 14 |
55 | Dorota Socha | Gdynia | 1 | 97 | 50 | 37 | 10 | |
56 | Agnieszka Pietruszczak | Tomaszów Mazowiecki | 1 | 95 | 50 | 31 | 14 | |
57 | Anna Iwanowicz | Chrzanów | 1 | 95 | 50 | 35 | 10 | |
58 | Magdalena Korzeniowska | Kraków | Niepołomice Biegają | 1 | 95 | 50 | 35 | 10 |
59 | EDYTA GOŁAWSKA | Tomaszów Lubelski | 1 | 94 | 50 | 30 | 14 | |
60 | Katarzyna Gumiela | Gdańsk | Gumisiolandia | 1 | 94 | 50 | 34 | 10 |
61 | Justyna Ochnik-Kalinowska | Warszawa | 1 | 93 | 50 | 29 | 14 | |
62 | IZABELA POTĘGA | Niegoszowice | Zabierzów Biega | 1 | 92 | 50 | 32 | 10 |
63 | Paulina Rękawek | Lipowo | Team ZabieganeDni | 1 | 92 | 50 | 32 | 10 |
64 | Nicola Gadomska | Ruda Śląska | Huragan Ligota | 1 | 91 | 50 | 27 | 14 |
65 | Anna Koczorowska | Radiówek | Team ZabieganeDni | 1 | 91 | 50 | 31 | 10 |
66 | Katarzyna Barczak | Milejów | Run Team Milejów | 1 | 91 | 50 | 31 | 10 |
67 | Agnieszka Studnik | Ruda Śląska | Huragan Ligota | 1 | 90 | 50 | 26 | 14 |
68 | Magdalena Maj | Warszawa | 1 | 90 | 50 | 30 | 10 | |
69 | KINGA SZCZYPKOWSKA | Wołomin | ZABIEGANY WOŁOMIN | 1 | 89 | 50 | 25 | 14 |
70 | ANNA ZAKRZEWSKA | Józefosław | 1 | 89 | 50 | 29 | 10 | |
71 | Jolanta Czerwiec | Skomielna Biała | 1 | 89 | 50 | 29 | 10 | |
72 | MAMA MARYNARZA | Toruń | SPC | 1 | 88 | 50 | 24 | 14 |
73 | MAMA MARYNARZA ŻBIKOWSKA | Toruń | SPC | 1 | 88 | 50 | 28 | 10 |
74 | Bożena Lewicka | Kęty | Gonimy | 1 | 88 | 50 | 28 | 10 |
75 | Basia Łuczak-Pokój | Sarzyna | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | 1 | 87 | 50 | 27 | 10 |
76 | Brygida Kotyniewicz | Warszawa | 1 | 87 | 50 | 23 | 14 | |
77 | Joanna Baran | Dąbrowa Górnicza | 1 | 85 | 50 | 25 | 10 | |
78 | Katarzyna Milbrant | Ruda Śląska | ADS Masna | 1 | 85 | 50 | 21 | 14 |
79 | Paulina Marciniak | Gliwice | 1 | 84 | 50 | 24 | 10 | |
80 | Dorota Szymańska | Warszawa | Mieszanka Krakowska | 1 | 83 | 50 | 19 | 14 |
81 | Katarzyna Krajewska-Kłoda | Radzewo | Drużyna Szpiku/Sport Generation | 1 | 82 | 50 | 22 | 10 |
82 | AGNIESZKA ZYWERT | Pobiedziska | Spartanie Dzieciom | 1 | 81 | 50 | 21 | 10 |
83 | Boguslawa Krzempek | Bielsko-Biała | Ultra Beskid Sport | 1 | 80 | 50 | 16 | 14 |
84 | Anna Ruszkiewicz | Świdnica | Sparta Świdnica | 1 | 80 | 50 | 20 | 10 |
85 | Monika Zygmunt | Giedlarowa | 1 | 79 | 50 | 19 | 10 | |
86 | MAŁGORZATA PANENKA | Nieborowice | Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice | 1 | 79 | 50 | 15 | 14 |
87 | Izabela Małachowska | Warszawa | Runners Team Quibl | 1 | 78 | 50 | 14 | 14 |
88 | EWA DOMARADZKA | Pyskowice | Extremalni Rzeźnicy na Relaksie | 1 | 78 | 50 | 18 | 10 |
89 | MAŁGORZATA SZKAMRUK | Gliwice | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | 1 | 77 | 50 | 17 | 10 |
90 | Dorota Grodzka | Warszawa | 1 | 77 | 50 | 13 | 14 | |
91 | JOLANTA SENDAL | Wilcza | Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 |
92 | Magdalena Lasoń | Warszawa | AleTempo | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 |
93 | Małgorzata Stochla | Zabrze | Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 |