Miejsce | Nazwisko Imię | Miasto | Zespół | Liczba startów | Łączna suma punktów | Suma punktów za udział | Suma punktów za miejsce | Suma punktów za dystans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosz Gorczyca | Skołyszyn | Grupa Luktrans | 1 | 83 | 0 | 65 | 18 |
2 | Jarosław Zbozień | Łącko | Alpin Sport Team | 1 | 79 | 0 | 65 | 14 |
3 | Kamil Borowski | Wilczopole Kolonia | ChełmBiega | 1 | 78 | 0 | 60 | 18 |
4 | Lukas Marco Schutz | Poprad | 1 | 74 | 0 | 60 | 14 | |
5 | Mariusz Piekielny | Czastary | 1 | 73 | 0 | 55 | 18 | |
6 | Jarosław Tajchman | Rzeszów | Akademia Biegacza Matylda Kowal | 1 | 69 | 0 | 55 | 14 |
7 | Roman Trtek | Liptovský Ondrej | Liptovski pobehaji | 1 | 68 | 0 | 50 | 18 |
8 | ANDRZEJ TURKOWSKI | GLIWICE | SPORTośka | 1 | 64 | 0 | 50 | 14 |
9 | Michał Nowak | Bielsko-Biała | Technikum TEB Edukacja Bielsko-Biała | 1 | 64 | 0 | 46 | 18 |
10 | Seweryn Socha | Poznan | Sii Running Team | 1 | 63 | 0 | 45 | 18 |
11 | Piotr Parol | Mińsk Mazowiecki | Instalacje-st.com.pl | 1 | 62 | 0 | 44 | 18 |
12 | Adam Jagieła | Rogoźnik | Biegi w Rogoźniku | 1 | 61 | 0 | 43 | 18 |
13 | Paweł Perykasza | Kraków | GRUPA LUKTRANS | 1 | 60 | 0 | 46 | 14 |
14 | Łukasz Wojciech | Goczałkowice Zdrój | Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków / Aktywną Pszczyna | 1 | 60 | 0 | 42 | 18 |
15 | Rafal Parol | Warszawa | Addias Runners warsaw | 1 | 59 | 0 | 45 | 14 |
16 | Damian Banaszynski | READING | 1 | 59 | 0 | 41 | 18 | |
17 | Paweł Stachurski | Łańcut | 1 | 58 | 0 | 44 | 14 | |
18 | JAKUB RUMIAN | RACIBOROWICE | 1 | 58 | 0 | 40 | 18 | |
19 | Michał Koniarz | Brzeg | 1 | 57 | 0 | 43 | 14 | |
20 | Piotr Prusak | Nowy Sącz | Gorący Potok Team | 1 | 57 | 0 | 39 | 18 |
21 | Dawid Gniadzik | Wrocław | Vitalna Paczka | 1 | 56 | 0 | 42 | 14 |
22 | Paweł Kozyra | Lublin | Runnerpawcislaw UM Lub | 1 | 56 | 0 | 38 | 18 |
23 | Przemysław Piskorz | Wrocław | 1 | 55 | 0 | 41 | 14 | |
24 | Krzysztof Protas | Warszawa | 1 | 55 | 0 | 37 | 18 | |
25 | Robert Matus | Bratislava | 1 | 54 | 0 | 40 | 14 | |
26 | RAFAŁ GOŁOWICZ | Warszawa | 1 | 54 | 0 | 36 | 18 | |
27 | Piotr Noworolnik | Tylmanowa | Lubań Tylmanowa | 1 | 53 | 0 | 39 | 14 |
28 | Mariusz Wojtczak | Brzeziny | 1 | 53 | 0 | 35 | 18 | |
29 | Sebastian Ryczek | Rudawa | 1 | 52 | 0 | 38 | 14 | |
30 | Wiktor Walewski | Kraków | 1 | 52 | 0 | 34 | 18 | |
31 | Lukasz Golonka | Limanowa | ELEKTRKOGOL | 1 | 51 | 0 | 37 | 14 |
32 | Piotr Balon | Krosno | UKS Guzikówka Krosno/BAKoMAT U(L)trateam | 1 | 51 | 0 | 33 | 18 |
33 | Daniel Chrzan | Tarnów | AA TARNÓW | 1 | 50 | 0 | 36 | 14 |
34 | Marcin Czarnecki | Marki | Pegerins:) | 1 | 50 | 0 | 32 | 18 |
35 | Paweł Kubajewski | Świercze | Sunfit Studio | 1 | 49 | 0 | 35 | 14 |
36 | Marek Jarema | Kraków | 1 | 49 | 0 | 31 | 18 | |
37 | Sławomir Kurnyta | OCHOTNICA DOLNA | Ochotnica | 1 | 48 | 0 | 34 | 14 |
38 | Dawid Szałkowski | Warszawa | Markowi Biegacze | 1 | 48 | 0 | 30 | 18 |
39 | Łukasz Uracz | Siemianowice Śląskie | Bartosz Gorczyca Team | 1 | 47 | 0 | 33 | 14 |
40 | Łukasz Wójcik | Lublin | Szybciej Nie Dam Rady | 1 | 47 | 0 | 29 | 18 |
41 | Mateusz Drążkiewicz | Ustroń | SN Klasyk | 1 | 46 | 0 | 32 | 14 |
42 | Adrian Lewandowski | Siedlce | 1 | 46 | 0 | 28 | 18 | |
43 | Łukasz Buławka | Kraków | 1 | 45 | 0 | 31 | 14 | |
44 | Tomasz Idzior | Brzeziny | SII Running Team | 1 | 45 | 0 | 27 | 18 |
45 | Marcin Kubiak | Czechowice-Dziedzice | kubiaki biegają | 1 | 44 | 0 | 30 | 14 |
46 | KACPER SUCHORA | Kraśnik | ***** *** | 1 | 44 | 0 | 26 | 18 |
47 | Jakub Stępnowski | Legionowo | Medby Team | 1 | 43 | 0 | 29 | 14 |
48 | Tomasz Zuchlke | Katowice | 1 | 43 | 0 | 25 | 18 | |
49 | Grzegorz Pankowski | Warszawa | Zabiegany Wołomin | 1 | 42 | 0 | 28 | 14 |
50 | Rafał Grząś | Twardowice | Ryski z rogola | 1 | 42 | 0 | 24 | 18 |
51 | Grzegorz Gałęzia | Doły Biskupie | Spartanie Dzieciom | 1 | 41 | 0 | 27 | 14 |
52 | Adam Pycia | Kraków | Korona Masters Kraków | 1 | 41 | 0 | 23 | 18 |
53 | KRZYSZTOF MAJEK | Katowice | Augusteam | 1 | 40 | 0 | 26 | 14 |
54 | Michał Aniołek | Warszawa | 1 | 40 | 0 | 22 | 18 | |
55 | Jarek Ostrowski-Lerch | Kędzierówka | Góral z Mazur Running Team | 1 | 39 | 0 | 25 | 14 |
56 | Marcin Sokołowski | Mosina | 1 | 39 | 0 | 21 | 18 | |
57 | Przemysław Matoga | Myślenice | 1 | 38 | 0 | 24 | 14 | |
58 | Grzegorz Kutaj | Grabówki | 1 | 38 | 0 | 20 | 18 | |
59 | RADOSŁAW SZLEMBARSKI | Czeladź | Zdzieraj Kapcie | 1 | 37 | 0 | 23 | 14 |
60 | Janusz Kuras | Chełmek | 1 | 37 | 0 | 19 | 18 | |
61 | Dariusz Chojecki | Lublin | KEREZA LUBLIN | 1 | 36 | 0 | 22 | 14 |
62 | Łukasz Guzik | Łysokanie | Go Aptiv/Socios Wisła | 1 | 36 | 0 | 18 | 18 |
63 | Mariusz Szymkowiak | Wronki | 1 | 35 | 0 | 21 | 14 | |
64 | Grzegorz Maciąg | Rzeszów | Rzeszów | 1 | 35 | 0 | 17 | 18 |
65 | ADAM WILGAT | Ząbki | NBRC | 1 | 34 | 0 | 20 | 14 |
66 | Krzysztof Szyjka | Warszawa (Wilanów) | 1 | 34 | 0 | 16 | 18 | |
67 | Andrzej Bożecki | Warszawa | 1 | 33 | 0 | 19 | 14 | |
68 | MARCIN KAMIŃSKI | Rejowiec | 1 | 33 | 0 | 15 | 18 | |
69 | Marcin Kuźmicki | Borzęcin Duży | 1 | 32 | 0 | 18 | 14 | |
70 | Sebastian Dutka | Goczałkowice-Zdrój | CEDRUS TEAM | 1 | 32 | 0 | 14 | 18 |
71 | Tomasz Żłobiński | Tychy | Alpinator | 1 | 31 | 0 | 17 | 14 |
72 | Daniel Pysz | Czechowice-Dziedzice | MISMaP | 1 | 31 | 0 | 13 | 18 |
73 | Oskar Grundkowski | Solec Kujawski | 1 | 30 | 0 | 16 | 14 | |
74 | KRZYSZTOF JASICKI | Tychy | RUNHOGS Tychy | 1 | 30 | 0 | 12 | 18 |
75 | Marek Wiśniewski | Warszawa | 1 | 29 | 0 | 15 | 14 | |
76 | Adam Dudek | Wyzne | 1 | 29 | 0 | 11 | 18 | |
77 | Mikolaj Chojnacki | Warszawa | Warsaw Run Club | 1 | 28 | 0 | 14 | 14 |
78 | Marek Nowak | Ligota | Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków | 1 | 28 | 0 | 10 | 18 |
79 | Janusz Adamczyk | Mielec | 1 | 27 | 0 | 13 | 14 | |
80 | RADOSŁAW SKOWRON | Balice | Płonące Kondony Babuni | 1 | 27 | 0 | 9 | 18 |
81 | Zbigniew Swiniuch | Sędziszów Małopolski | Maratończyk Dębica | 1 | 26 | 0 | 12 | 14 |
82 | BARTŁOMIEJ GRABOWSKI | Warszawa | Dziki | 1 | 26 | 0 | 8 | 18 |
83 | Krzysztof Starczewski | Legionowo | 1 | 25 | 0 | 11 | 14 | |
84 | ARTUR HILLER | Wieliczka | 1 | 25 | 0 | 7 | 18 | |
85 | Robert Stołowski | Wieleń | 1 | 24 | 0 | 10 | 14 | |
86 | Piotr Smoliński | Piaseczno | 1 | 24 | 0 | 6 | 18 | |
87 | Michał Misztal | Piaseczno | 1 | 23 | 0 | 9 | 14 | |
88 | Kamil Syjud | Szczawnica | 1 | 23 | 0 | 5 | 18 | |
89 | MARCIN MISZTAL | Ząbki | 1 | 22 | 0 | 8 | 14 | |
90 | Bogusław Marciniec | Zagorzyce | --- | 1 | 22 | 0 | 4 | 18 |
91 | Grzegorz Mgłosiek | Warszawa | 1 | 21 | 0 | 7 | 14 | |
92 | Bogumił Kaszkowiak | WRONK | WRONKI | 1 | 21 | 0 | 3 | 18 |
93 | Roman Baran | Dąbrowa Górnicza | 1 | 20 | 0 | 6 | 14 | |
94 | JAROSŁAW BURY | Lubliniec | Turyści | 1 | 20 | 0 | 2 | 18 |
95 | Sławomir Wieczorek | Wronki | 1 | 19 | 0 | 5 | 14 | |
96 | MARIUSZ BISOWSKI | Kobyłka | Ameby | 1 | 19 | 0 | 1 | 18 |
97 | KAMIL KOŚCIUCH | Warszawa | Dziki z Warszawy | 1 | 18 | 0 | 4 | 14 |
98 | DARIUSZ ŻMIJEWSKI | Gliwice | Extremalni Rzeźnicy na Relaksie | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
99 | PIOTR KOBIERSKI | Warszawa | Uniwersytecki Klub Alpinistyczny | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
100 | ARTUR BLICHARZ | Żurowa | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
101 | Michal Huska | Liptovský Mikuláš | ŠK Kriváň Liptovská Ondrasová | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
102 | Jakub Szanecki | Warszawa | Zapierdalacze | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
103 | MAREK MATOGA | Siepraw | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
104 | Przemysław Chwała | Wolice | Powolny | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
105 | Bohdan Wójcicki | Nadarzyn | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
106 | Dawid Szlachta | Jerzmanowice | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
107 | Marek Kamiński | Wrocław | 180 minut | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
108 | MARIUSZ DROŹDZIEL | Warszawa | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
109 | Marcin Wiącek | Jasło | Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
110 | Filip Kiszczyński | Łapsze Niżne | Spiska Grupa Biegowa | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
111 | Adrian Pyszka | Zabrze | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
112 | Zbigniew Garstka | Wronki | Leśne Dziady Team | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
113 | Robert Brończyk | Żywiec | KiS+ 2024 | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
114 | Mariusz Łusiak | Gliwice | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
115 | Piotr Szymborski | Wsrszaws | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
116 | ANDRZEJ NASTAZIAK | Kobyłka | Zabiegany Wołomin | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
117 | Robert Kowalczyk | Łęczna | ŁĘCZNA BIEGA / CEDRUS TEAM | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
118 | Adam Sypiański | Katowice | Huragan Ligota | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
119 | Michał Apollo | Kraków | KMW Zakopane | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
120 | Adam Loryś | Nisko | Forfitery / Planeta Nisko | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
121 | MARCIN PETER | Katowice | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
122 | Guillaume Voisin | Gliwice | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
123 | Mathieu AOUTIN | Warszawa | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
124 | Jarosław Maślanka | Krzywaczka | Pega Runners | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
125 | Krzysztof Łakomy | Gołków | Piaseczno Running | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
126 | Mariusz Zajkowski | Stara Iwiczna | Stajnia Balona | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
127 | ADAM MUCHA | Borówiec | Biegające Krejzole | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
128 | Tomasz Wysocki | Czechowice-Dziedzice | Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
129 | Michał Urbańczyk | Jaworzno | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
130 | Marcin Zabdyr | Chylice | KS PEGAZ | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
131 | Grzegorz Zając | Nowy sacz | Brak | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
132 | Bogdan Małkowski | Murów | Spartanie Dzieciom | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
133 | Marcin Kaczor | Święciechowa | ADJ | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
134 | Łukasz Maciejewski | Kalisz | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
135 | Grzegorz Stolarz | Zabawa | Niepołomice Biegają | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
136 | MATEUSZ MILEWSKI | Mińsk Mazowiecki | będzie dobrze albo niedobrze | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
137 | Dariusz Stawski | Łódź | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
138 | Wojciech Piekarski | Augustów | Atp Augustów | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
139 | Marek Kobyłka | Kalisz | Supermaraton Kalisz | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
140 | Mirosław Białek | Wronki | Wroniecki Klub Biegacza | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
141 | Marek Wichtowski | Warszawa | Workday | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
142 | Michał Skoniecki | GOSTYNIN | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
143 | Marek Duduś | Sława Wielkopolska | KB Maniac Poznań | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
144 | Michał Stępień | Kielce | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
145 | Michał Parwa | Dziekanowice | Polni Pizgacze | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
146 | SEBASTIAN KOBYLARCZYK | Lublin | Nine Inch Snails | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
147 | Zbigniew Podkówka | Bydgoszcz | Podgórz Toruń | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
148 | Andrzej Śledziowski | Kraków | Lacho Team | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
149 | Sławomir Dominiak | Ostrów Wielkopolski | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
150 | Robert Tokarz | Tarnów | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
151 | Grzegorz Ginter | Kraków | AZS Collegium Medicum UJ | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
152 | Cezary Bokun | Września | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
153 | TOMASZ RENKIEL | Rachowice | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
154 | Jarosław Swoboda | Gliwice | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
155 | Andrzej Pitas | Rogoźnik | Biegi w Rogożniku | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
156 | Paweł Dziopa | Kielce | Biegacz Świętokrzyski | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
157 | Grzegorz Margas | Proszowice | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
158 | RAFAŁ DAŃSKI | Radom | i RYSY | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
159 | Piotr Zadrożny | Halinów | Biegiem do 100tki | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
160 | Michał Jasiorowski | Falenty Nowe | Pędzące Żelki | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
161 | Michał Danikiewicz | Czechowice-Dziedzice | Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
162 | Rafał Kochan | Łąka | TC Kochan | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
163 | Marek Chołota | Piła | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
164 | Marcin Koszałka | Kraków | Forfitery | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
165 | Krzysztof Zych | Sławoborze | SlawoborzeRun | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
166 | Wojciech Grzegorczyk | Warszawa | Kondycja | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
167 | Mikołaj Andrzejak | Gostyń | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
168 | Marek Litwinek | Lubartów | AKM PROMILEK | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
169 | MICHAŁ TARNOWSKI | Turka | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
170 | Olek Kosiński | Piaseczno | Piaseczno Running | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
171 | Michał Juchacz | Inowrocław | Dziki z Balczewa | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
172 | Rafał Welchowski | Inowrocław | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
173 | Marcin Wyczyński | Kanie | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
174 | Bogdan Kubon | Manchester | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
175 | Paweł Furman | Katowice | Huragan Ligota | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
176 | Artur Mucha | Stare Oborzyska | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
177 | DARIUSZ FRANKOWSKI | Bytom | Szamani w transie | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
178 | Artur Paprocki | Kiełpin | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
179 | Krzysztof Małek | Rzeszów | Forfitery | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
180 | Rafał Kruzel | Legnica | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
181 | Robert Nagórski | Borki | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
182 | PAWEŁ KOS | Warszawa | eAzymut.pl | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
183 | Sebastian Kocot | Sosnowiec | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
184 | Marcin Kwolek | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy Tarnów | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
185 | ADRIAN SZCZUKA | Bytom | Miechowicka Grupa Biegowa | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
186 | MARCIN MICHALEC | Krosno | KKB MOSIR KROSNO | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
187 | Tomasz Mrówczyński | Sarbinowo | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
188 | Michał Rędzia | Wołomin | Zabiegany Wołomin | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
189 | KRZYSZTOF SZCZYPKOWSKI | Wołomin | ZABIEGANY WOŁOMIN | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
190 | Paweł Rybacki | Grudziądz | RAPIDOS CABRINES | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
191 | Marek Boguta | Grudziądz | Rapidos Cabrones/Wisła/Stomil Gym | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
192 | Wojciech Szcześniak | Grudziądz | Rapidos Cabrones | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
193 | Maciej Czumiel | Grudziądz | Rapidos Cabrones | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
194 | ARKADIUSZ KRAŚNY | Piechcin | PAKOŚĆ BIEGA | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
195 | Marcin Góra | Warszawa | KB TWM | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
196 | Ryszard Jamróz | Wadowice | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
197 | KAROL FURYK | Pakość | Pakość Biega | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
198 | BARTOSZ KOŚCIUCH | Warszawa | Dziki z Warszawy | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
199 | RAFAŁ WYSOCKI | Kraków | KKM Kaloryfer | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
200 | Jakub Kożdoń-Cher | Cieszyn | Świeżaki | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 |
201 | Waldemar Ziętek | Nowy Sącz | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
202 | Paweł Wojciechowski | Będzin | 1 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
203 | Marcin Kuś | Tarnowskie Góry | Pasibrzuchy | 1 | 17 | 0 | 3 | 14 |
204 | Rafał Pokropiński | Tarnowskie Góry | DŻIMTIM | 1 | 16 | 0 | 2 | 14 |
205 | Marek Namiota | Dębica | 1 | 15 | 0 | 1 | 14 | |
206 | Mirosław Skiba | Kraków | 1 | 14 | 0 | 0 | 14 | |
207 | Włodzimierz Szyszkowski | Warszawa | Duke Nukem Prince of Warsaw | 1 | 14 | 0 | 0 | 14 |
208 | Artur Wróblewski | Piaseczno | Dziki | 1 | 14 | 0 | 0 | 14 |
209 | TOMASZ FURMAN | Nosibądy | Tadek&Władek | 1 | 14 | 0 | 0 | 14 |
210 | Mirosław Gawle | Zawierzbie | Maratończyk Dębica | 1 | 14 | 0 | 0 | 14 |
211 | Mirosław Pryszcz | Gliwice | 1 | 14 | 0 | 0 | 14 | |
212 | Paweł Dąbrowski | Lublin | 1 | 14 | 0 | 0 | 14 |