Miejsce | Nazwisko Imię | Miasto | Zespół | Liczba startów | Łączna suma punktów | Suma punktów za udział | Suma punktów za miejsce | Suma punktów za dystans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil Borowski | Wilczopole Kolonia | ChełmBiega | 4 | 511 | 200 | 260 | 51 |
2 | Damian Stachowski | Imielin | Zabiegani Imielin | 4 | 379 | 200 | 128 | 51 |
3 | KRZYSZTOF MAJEK | Katowice | Augusteam | 4 | 359 | 200 | 108 | 51 |
4 | SŁAWOMIR KAŁUŻA | Siemianowice Śląskie | Augusteam | 4 | 337 | 200 | 86 | 51 |
5 | JAKUB RUMIAN | RACIBOROWICE | 3 | 313 | 150 | 122 | 41 | |
6 | TOMASZ WRÓBEL | Klembów | Zabiegany Wołomin | 3 | 301 | 150 | 110 | 41 |
7 | Rafał Grząś | Twardowice | Ryski z rogola | 3 | 283 | 150 | 99 | 34 |
8 | Roman Mazurek | Murów | Spartanie Dzieciom | 3 | 264 | 150 | 77 | 37 |
9 | Krzysztof Kozieł | Baranowo | 3 | 264 | 150 | 77 | 37 | |
10 | Marek Wichtowski | Warszawa | Workday | 4 | 252 | 200 | 1 | 51 |
11 | Zbigniew Podkówka | Bydgoszcz | Podgórz Toruń | 4 | 251 | 200 | 0 | 51 |
12 | PAWEŁ KOS | Warszawa | eAzymut.pl | 4 | 251 | 200 | 0 | 51 |
13 | Paweł Wojciechowski | Będzin | 4 | 251 | 200 | 0 | 51 | |
14 | Dymitr Toniarz | Bochnia | 3 | 248 | 150 | 57 | 41 | |
15 | Paweł Kurach | Garwolin | Sii Running Team | 2 | 229 | 100 | 98 | 31 |
16 | Mariusz Wojtczak | Brzeziny | 2 | 221 | 100 | 94 | 27 | |
17 | Bogdan Małkowski | Murów | Spartanie Dzieciom | 3 | 214 | 150 | 27 | 37 |
18 | Marek Skwara | Rzeszów | Skwara Team | 2 | 214 | 100 | 90 | 24 |
19 | Roman Kołodziej | Karłowice | Perfekta Karlowice | 2 | 214 | 100 | 94 | 20 |
20 | ŁUKASZ RZEPIŃSKI | Gronowo | 3 | 211 | 150 | 20 | 41 | |
21 | Arkadiusz Matuszewski | Zamość | 2 | 209 | 100 | 78 | 31 | |
22 | KRZYSZTOF JASICKI | Tychy | RUNHOGS Tychy | 3 | 209 | 150 | 25 | 34 |
23 | PAWEŁ KUBISZYN | Wałbrzych | 3 | 198 | 150 | 14 | 34 | |
24 | SŁAWOMIR WŁOCH | Krosno | 2 | 191 | 100 | 64 | 27 | |
25 | KAROL FURYK | Pakość | Pakość Biega | 3 | 184 | 150 | 0 | 34 |
26 | JACEK CICHORZ | Bystrzejowice Drugie | Biegający Świdnik | 2 | 178 | 100 | 54 | 24 |
27 | Robert Brończyk | Żywiec | KiS+ 2024 | 2 | 153 | 100 | 29 | 24 |
28 | Marcin Wiącek | Jasło | Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów | 2 | 152 | 100 | 32 | 20 |
29 | MAREK MATOGA | Siepraw | 2 | 145 | 100 | 21 | 24 | |
30 | TOMASZ MOTULEWSKI | Okuniowiec | PaintRun | 2 | 143 | 100 | 12 | 31 |
31 | TOMASZ FLOREK | Tarnów | Bieganie Szyderców | 2 | 142 | 100 | 11 | 31 |
32 | BARTŁOMIEJ KOZERA | Zabierzów | 2 | 136 | 100 | 16 | 20 | |
33 | DAWID GAŁWA | Łódź | 2 | 135 | 100 | 15 | 20 | |
34 | MICHAŁ TARNOWSKI | Turka | 2 | 131 | 100 | 0 | 31 | |
35 | MARCIN ŚWIACKI | Suwałki | 2 | 131 | 100 | 0 | 31 | |
36 | Michał Lelonkiewicz | Żyrardów | 2 | 131 | 100 | 0 | 31 | |
37 | Damian Korzeniowski | Pawłów | 2 | 124 | 100 | 0 | 24 | |
38 | PAWEŁ BIDAS | Sandomierz | Bike Equipa Sandomierz | 2 | 124 | 100 | 0 | 24 |
39 | Lesław Gawlina | Ruda Śląska | 2 | 124 | 100 | 0 | 24 | |
40 | Michał Stawiński | Tarnowo Podgórne | Night Runners | 1 | 124 | 50 | 60 | 14 |
41 | PRZEMYSŁAW OCHNIK | Adamów | V-max | 2 | 124 | 100 | 0 | 24 |
42 | ANDRZEJ NASTAZIAK | Kobyłka | Zabiegany Wołomin | 2 | 124 | 100 | 0 | 24 |
43 | RAFAŁ DAŃSKI | Radom | i RYSY | 2 | 124 | 100 | 0 | 24 |
44 | Wojtek Badura | Bielsko-Biała | KS Kandahar | 2 | 124 | 100 | 0 | 24 |
45 | Ryszard Jamróz | Wadowice | 2 | 120 | 100 | 0 | 20 | |
46 | DARIUSZ GORCZYCA | Kraków | 2 | 120 | 100 | 0 | 20 | |
47 | Cezary Cioch | Skaryszew | Kallipso Runners Team | 1 | 120 | 50 | 60 | 10 |
48 | Sebastian Leśniak | Kraków | 2 | 120 | 100 | 0 | 20 | |
49 | Artur Baran | Dobra | 1 | 120 | 50 | 60 | 10 | |
50 | Maciej Kurowski | Warszawa | NN Running Team | 1 | 119 | 50 | 55 | 14 |
51 | Paweł Perykasza | Kraków | GRUPA LUKTRANS | 1 | 115 | 50 | 55 | 10 |
52 | Jacek Feltowicz | Białystok | 1 | 115 | 50 | 55 | 10 | |
53 | Andrzej Psiuk | Biłgoraj | Biłgoraj Biega | 1 | 114 | 50 | 50 | 14 |
54 | TOMASZ KOWALCZYK | Kraków | 6 BPD | 1 | 113 | 50 | 46 | 17 |
55 | Michal Paczuski | Łódź | 1 | 112 | 50 | 45 | 17 | |
56 | Robert Myśliwiec | Rzeszów | Dziki&Wolny | 1 | 111 | 50 | 44 | 17 |
57 | Adrian Dąbrowski | Warszawa | Stajnia Balona | 2 | 110 | 100 | 0 | 10 |
58 | Grzegorz Azarewicz | Gdańsk | 1 | 110 | 50 | 43 | 17 | |
59 | Łukasz Stec | Bielsko-Biała | SKL Sucha Beskidzka | 1 | 110 | 50 | 46 | 14 |
60 | MARTIN FIDES | Liptovsky Mikulas | 1 | 109 | 50 | 42 | 17 | |
61 | Artur Trojanowski | Ruda Śląska | Carbon Silesia Sport | 1 | 109 | 50 | 45 | 14 |
62 | KRZYSZTOF CHMIEL | Wołomin | Zabiegany Wołomin | 1 | 108 | 50 | 44 | 14 |
63 | Łukasz Wiącek | Zielonki | IRS Boks Kraków | 1 | 108 | 50 | 41 | 17 |
64 | MARIUSZ SMYK | Lublin | 1 | 107 | 50 | 43 | 14 | |
65 | Łukasz Tobera | Wieliczka | 1 | 106 | 50 | 46 | 10 | |
66 | Jarosław Tajchman | Rzeszów | Akademia Biegacza Matylda Kowal | 1 | 106 | 50 | 46 | 10 |
67 | Daniel Polny | Sanok | Pass Running Team | 1 | 106 | 50 | 42 | 14 |
68 | Konrad Wyganowski | Rumia | GWSC Team | 1 | 105 | 50 | 45 | 10 |
69 | Tomasz Dróżdż | Miedźno | Czewarun TiM | 1 | 105 | 50 | 38 | 17 |
70 | Michał Skotniczny | Kraków | 1 | 105 | 50 | 45 | 10 | |
71 | Grzegorz Kutaj | Grabówki | 1 | 103 | 50 | 36 | 17 | |
72 | Sebastian Szpinda | Biłgoraj | Biegamy Ultra Trial | 1 | 103 | 50 | 39 | 14 |
73 | Marcin Zdąbłarz | Pogorzyce | 1 | 103 | 50 | 43 | 10 | |
74 | PIOTR CZEMERYS | Siennica Nadolna | Ruch Izbica | 1 | 102 | 50 | 35 | 17 |
75 | Wiktor Walewski | Kraków | 1 | 102 | 50 | 42 | 10 | |
76 | Tomek Józef | Dąbrowa Górnicza | Ultra Józki | 1 | 102 | 50 | 42 | 10 |
77 | Dariusz Adamek | Kraków | #AdamCzerwińskiTeam | 1 | 101 | 50 | 37 | 14 |
78 | MARIUSZ DRABIŃSKI | Jaworzno | 1 | 101 | 50 | 41 | 10 | |
79 | Tomasz Kurzawski | Horyszów | GB Ultra Pszczółki | 1 | 100 | 50 | 36 | 14 |
80 | DANIEL PALUCH | Dąbrowa Górnicza | Stajnia Balona | 1 | 100 | 50 | 33 | 17 |
81 | Marcin Marć | Kraków | MM | 1 | 100 | 50 | 40 | 10 |
82 | Marcin Jasiński | Lgota | 1 | 99 | 50 | 32 | 17 | |
83 | Kuba Furmański | Kraków | 1 | 99 | 50 | 39 | 10 | |
84 | Grzegorz Pysz | Żory | HrMax Żory | 1 | 99 | 50 | 39 | 10 |
85 | Adam Pycia | Kraków | Korona Masters Kraków | 1 | 98 | 50 | 38 | 10 |
86 | Łukasz Mendyka | Środa Wielkopolska | 1 | 98 | 50 | 38 | 10 | |
87 | Roman Deiniuk | Warszawa | 1 | 97 | 50 | 30 | 17 | |
88 | Marek Maj | Warszawa | 1 | 97 | 50 | 37 | 10 | |
89 | Maciej Walczak | Poznań | Quay Poznań/Hercog Running Team | 1 | 97 | 50 | 37 | 10 |
90 | Oskar Kapala | Warszawa | AKS Polonia Warszawa | 1 | 96 | 50 | 29 | 17 |
91 | Piotr Semeniuk | Warszawa | 1 | 96 | 50 | 32 | 14 | |
92 | Maciej Liszka | Cieszyn | SCI Górscy Entuzjaści | 1 | 96 | 50 | 36 | 10 |
93 | Lukasz Wnuczek | Świdnik | 1 | 95 | 50 | 31 | 14 | |
94 | RADOSŁAW SZLEMBARSKI | Czeladź | Zdzieraj Kapcie | 1 | 95 | 50 | 28 | 17 |
95 | Kacper Suchora | Kraśnik | 1 | 95 | 50 | 35 | 10 | |
96 | Paweł Kozyra | Lublin | Runnerpawcislaw UM Lub | 1 | 94 | 50 | 30 | 14 |
97 | MARIUSZ BISOWSKI | Kobyłka | Ameby | 1 | 94 | 50 | 34 | 10 |
98 | MARCIN KAMIŃSKI | Rejowiec | 1 | 94 | 50 | 27 | 17 | |
99 | Grzegorz Rządca | Pruszcz Gdański | 1 | 94 | 50 | 34 | 10 | |
100 | PIOTR KOBIERSKI | Warszawa | Uniwersytecki Klub Alpinistyczny | 1 | 93 | 50 | 26 | 17 |
101 | PIOTR KURASZ | Kraków | PandaAmanda | 1 | 93 | 50 | 33 | 10 |
102 | PIOTR NIEDŹWIADEK | Kraków | #Adamczerwińskiteam | 1 | 93 | 50 | 29 | 14 |
103 | Szymon Niedzicka | Mysłowice | 1 | 93 | 50 | 33 | 10 | |
104 | Janusz Mazur | Bolechowice | 1 | 92 | 50 | 32 | 10 | |
105 | Marcin Lewtak | Puławy | Ekipa | 1 | 91 | 50 | 31 | 10 |
106 | RAFAŁ GOŁOWICZ | Warszawa | 1 | 91 | 50 | 24 | 17 | |
107 | ARTUR MARUT | Stalowa Wola | Fitness Freaks | 1 | 91 | 50 | 27 | 14 |
108 | BARTŁOMIEJ GRABOWSKI | Warszawa | Dziki | 1 | 90 | 50 | 23 | 17 |
109 | Marek Gawron | Brzeszcze | 1 | 90 | 50 | 26 | 14 | |
110 | Mikołaj Chaciński | Warszawa | ProAutomation | 1 | 89 | 50 | 22 | 17 |
111 | PAWEŁ BEDNARZ | Zamość | leniwie do przodu | 1 | 89 | 50 | 25 | 14 |
112 | Rafał Pruta | Warszawa | 1 | 89 | 50 | 29 | 10 | |
113 | ARTUR HILLER | Wieliczka | 1 | 88 | 50 | 21 | 17 | |
114 | Maciej Kukla | Chorzów | 1 | 88 | 50 | 28 | 10 | |
115 | Paweł Zajączkowski | Warszawa | Power Training | 1 | 87 | 50 | 27 | 10 |
116 | ROBERT RYMARZ | Bychawa | Bychawa Runner's | 1 | 87 | 50 | 20 | 17 |
117 | ANDRZEJ SKRZYŃSKI | Warszawa | KS Staszewscy | 1 | 87 | 50 | 23 | 14 |
118 | Pawel Winkler | Espoo | Nordtreat | 1 | 86 | 50 | 22 | 14 |
119 | RYSZARD PRZYBYSZ | Żory | 1 | 85 | 50 | 18 | 17 | |
120 | RADOSŁAW SKOWRON | Balice | Płonące Kondony Babuni | 1 | 84 | 50 | 17 | 17 |
121 | Krzysztof Szechlecki | Sosnowiec | beunstoppable | 1 | 84 | 50 | 20 | 14 |
122 | Elefterios Burlidis | Świdnica | Sparta Team | 1 | 84 | 50 | 24 | 10 |
123 | Grzegorz Lasota | Kraków | 1 | 84 | 50 | 24 | 10 | |
124 | Janusz Kornaga | Horyniec-Zdrój | Horyniec-Zdrój | 1 | 83 | 50 | 19 | 14 |
125 | Maciej Król | Reda | WiRan UltraWay Team | 1 | 83 | 50 | 23 | 10 |
126 | Dariusz Szklarczyk | Kraków | My Endurance Coaching | 1 | 83 | 50 | 23 | 10 |
127 | Michał Manterys | Kraków | G.O.A.T. Team Michałowice | 1 | 82 | 50 | 15 | 17 |
128 | Tomasz Widera | Tarnowskie Góry | Dump Runner | 1 | 82 | 50 | 22 | 10 |
129 | JACEK LISOWSKI | Lublin | Stay Insane | 1 | 81 | 50 | 21 | 10 |
130 | Tomasz Oleksak | Nisko | Stalowolski Klub Biegacza | 1 | 81 | 50 | 17 | 14 |
131 | Łukasz Chałupa | Krzeszowice | 1 | 81 | 50 | 21 | 10 | |
132 | KACPER SUCHORA | Kraśnik | ***** *** | 1 | 80 | 50 | 20 | 10 |
133 | Jakub Szanecki | Warszawa | Zapierdalacze | 1 | 80 | 50 | 13 | 17 |
134 | Waldemar Kozera | Kraków | OMA | 1 | 80 | 50 | 16 | 14 |
135 | Karol Wierzbiński | Piaseczno | Autopay | 1 | 80 | 50 | 20 | 10 |
136 | Marcin Pawęzka | Rzeszów | Akademia Sportów Górskich | 1 | 79 | 50 | 15 | 14 |
137 | Tomasz Izdebski | Warszawa | Sport Generation | 1 | 79 | 50 | 19 | 10 |
138 | Grzegorz Potęga | Dąbrowa Górnicza | 1 | 79 | 50 | 19 | 10 | |
139 | Marcin Gołąb | Świdnica | Sparta Team | 1 | 78 | 50 | 18 | 10 |
140 | MICHAŁ JARZĄBEK | Wrocław | 1 | 77 | 50 | 13 | 14 | |
141 | Sebastian Biel | Tarnów | Bieganie Szyderców | 1 | 77 | 50 | 10 | 17 |
142 | Andrzej Ulatowski | Toruń | Runonline Team | 1 | 77 | 50 | 17 | 10 |
143 | Tomasz Sekman | Kraków | 1 | 76 | 50 | 16 | 10 | |
144 | RADOSŁAW KRÓLAK | Świdnik | 1 | 76 | 50 | 12 | 14 | |
145 | Patryk Zabrzewski | Żory | Klub Biegacza Fartlek | 1 | 75 | 50 | 8 | 17 |
146 | Krzysztof Modzelewski | Ostrołęka | Starglass Team Ostrołęka | 1 | 75 | 50 | 11 | 14 |
147 | Marcin Zabdyr | Chylice | KS PEGAZ | 1 | 74 | 50 | 14 | 10 |
148 | Wiesław Modzelewski | Ostrołęka | Starglass Team Ostrołęka | 1 | 74 | 50 | 10 | 14 |
149 | Piotr Barć | Wolina | Planeta Nisko | 1 | 74 | 50 | 14 | 10 |
150 | Marcin Krasoń | Hucisko | Zacisze | 1 | 73 | 50 | 6 | 17 |
151 | Dariusz Hernik | Radom | Biegiem Radom | 1 | 73 | 50 | 9 | 14 |
152 | SEBASTIAN PÓŹNIAK | Józefów | 1 | 72 | 50 | 8 | 14 | |
153 | Rastislav Gira | Bratislava | bäžím | 1 | 72 | 50 | 5 | 17 |
154 | Paweł Talarowski | Krasnystaw | Husaria Race Team | 1 | 71 | 50 | 7 | 14 |
155 | Szymon Baranowicz | Ząbki | 1 | 71 | 50 | 4 | 17 | |
156 | Adam Dudek | Wyzne | 1 | 71 | 50 | 11 | 10 | |
157 | Łukasz Marzec | Kraków | 1 | 71 | 50 | 11 | 10 | |
158 | DOMINIK KAPICA | Lublin | 1 | 70 | 50 | 6 | 14 | |
159 | MARCIN MISZTAL | Ząbki | 1 | 70 | 50 | 3 | 17 | |
160 | Leszek Lasek | Małęczyn | Kallipso Runners Team | 1 | 70 | 50 | 10 | 10 |
161 | Marcin Kuźmicki | Borzęcin Duży | 1 | 69 | 50 | 2 | 17 | |
162 | Jan Poślada | Ożarów Mazowiecki | 1 | 69 | 50 | 5 | 14 | |
163 | Norbert Socha | Maków | Kallipso Runners Team | 1 | 69 | 50 | 9 | 10 |
164 | Marcin Matuła | Sosnowiec | Bluesoft | 1 | 69 | 50 | 9 | 10 |
165 | Jarosław Portacha | Wołomin | 1 | 68 | 50 | 4 | 14 | |
166 | Bartłomiej Język | Kraków | My Endurance Coaching | 1 | 68 | 50 | 8 | 10 |
167 | Radosław Południuk | Lublin | Sii Running Team | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
168 | Mariusz Zajkowski | Stara Iwiczna | Stajnia Balona | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
169 | Paweł Dudek | Krasnystaw | Ruch Izbica | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
170 | Paweł Błoch | Szymanowo | Mistrzowski Trening | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
171 | Artur Gronczewski | Warszawa | New Balance Run Club | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
172 | Grzegorz Mgłosiek | Warszawa | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
173 | Ryszard Borówka | Gdynia | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
174 | Adam Bartosiewicz | Gryfino | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
175 | Tomasz SOFUL | Warszawa | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
176 | Rafał Kohutnicki | Warszawa | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
177 | PIOTR Ciuk | Warszawa | Fujitsu Poland | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
178 | Filip Kiszczyński | Łapsze Niżne | Spiska Grupa Biegowa | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
179 | GRZEGORZ KUZIOŁA | Lublin | Grzegorz Kuzioła | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
180 | BARTOSZ KOŚCIUCH | Warszawa | Dziki z Warszawy | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
181 | KAMIL KUBRAK | Kraków | Kubraczki | 1 | 67 | 50 | 7 | 10 |
182 | ADAM INDRASZAK | Katowice | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
183 | AREK SZELĄGIEWICZ | Szczecin | Ci od Rudego Kota | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
184 | NORBERT STYŁA-STYLIŃSKI | Kraków | Twoja Stara | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
185 | MARCIN TOKARZ | Libertów | Marcin Tokarz | 1 | 67 | 50 | 7 | 10 |
186 | Andrzej Kisielewski | Żytkiejmy | Wilki Puszczy Romnickiej | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
187 | Michał Falkowski | Wielkie Rychnowo | TS Opatrunki Toruń | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
188 | Witold Breś | Warszawa | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
189 | Paweł Sidor | Józefosław | W4 Green Team | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
190 | Andrzej Bazyluk | Warszawa | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
191 | Grzegorz Stolarz | Zabawa | Niepołomice Biegają | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
192 | Robert Czopek | Zagórzyce Dworskie | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
193 | Paweł Molenda | Jasło | Run&Mors | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
194 | Mariusz Gorczyca | Strzyżów | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
195 | Tomek Furman | Warszawa | Tadek & Władek | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
196 | ŁUKASZ RUSIN | Chełm | Chełm Biega | 1 | 66 | 50 | 6 | 10 |
197 | DARIUSZ CAJLER | Opole | Biegowa Kuźnia | 1 | 66 | 50 | 2 | 14 |
198 | Piotr Ławnik | Ruda Śląska | 1 | 65 | 50 | 5 | 10 | |
199 | Radosław Suchanek | Kłobuck | 1 | 65 | 50 | 1 | 14 | |
200 | Tomasz Ciećkiewicz | Cieszanów | 1 | 65 | 50 | 5 | 10 | |
201 | Dariusz Gutowski | Kłobuck | NGB Kłobuck | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
202 | Michał Krzosek | Lublin | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
203 | Grzegorz Gwozda | Sabaudia | UKS Sabaudia | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
204 | Marcin Balon | Krosno | Nordtreat | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
205 | Janusz Dadaś | Gliwice | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
206 | Dariusz Kufera | Warszawa | Frapol Razem! | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
207 | Tomasz Zawiślak | Świdnik | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
208 | Piotr Hałasa | Tomaszów Lubelski | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
209 | Piotr Balon | Krosno | UKS Guzikówka Krosno/BAKoMAT U(L)trateam | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
210 | Dariusz Bernaś | Biłgoraj | BUT Biłgoraj Ultra Trail | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
211 | Artur Polar | Biłgoraj | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
212 | Paweł Wójciuk | Wieliszew | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
213 | Mariusz Dominik | Biłgoraj | BUT Biłgoraj Ultra Trail | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
214 | MAREK MEŁGIEŚ | Piaski | Melkomp | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
215 | BARTŁOMIEJ SZABATOWSKI | Kalinówka | Biegający Świdnik | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
216 | KRZYSZTOF SZCZYPKOWSKI | Wołomin | ZABIEGANY WOŁOMIN | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
217 | MICHAŁ GRODZKI | Warszawa | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
218 | JAKUB KORAL | Warszawa | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
219 | RYSZARD MIZIA | Kraków | Mieszanka Krakowska | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
220 | RADOSŁAW WOŹNICZKA | Kraków | Mieszanka Krakowska | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
221 | KRZYSZTOF SZUBKA | Wołomin | Zabiegany Wołomin | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
222 | WOJCIECH DENKOWSKI | Gliwice | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
223 | ADAM DANEL | Tychy | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
224 | PAWEŁ KAŁUSZYŃSKI | Radzyń Podlaski | Orange Polska | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
225 | ANDRZEJ KOLASA | Warszawa | Klub J.Słowackiego | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
226 | MACIEJ SULIK | Ożarów Mazowiecki | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
227 | WITOLD WILDNER | Bytom | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
228 | MACIEJ KIELAR | Siemianowice Śląskie | Son of Jupiter | 1 | 64 | 50 | 4 | 10 |
229 | KRZYSZTOF KOZIOŁ | Warszawa | Wyatt Earp | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
230 | MARCIN PODLESNY | Nowa Iwiczna | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
231 | Ireneusz Kirkiewicz | Oława | Kolega Maćka Oława | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
232 | Kornel Milbrant | Ruda Śląska | ADS Masna | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
233 | Jacek Szeliga | Wrocław | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
234 | Jakub Łempicki | Łomża | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
235 | Sławomir Mąka | Ostrołęka | Biuro rachunkowe Grala-Mąka | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
236 | Marcin Stępniewski | Siemianice | Ultras Gryf Słupsk | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
237 | Michał Zalewski | Ławy | Starglass Team Ostrołęka | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
238 | Tomasz Stanke | Chojnice | Totalnie Biegnięci | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
239 | Marek Ziomek | Warszawa | Markowi Biegacze | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
240 | Zbigniew Gryt | Ruda Śląska | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
241 | Tomasz Wieczorek | Biała Podlaska | KB Biała Biega | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
242 | Tomasz Gawlak | Biecz | Biecz | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
243 | Grzegorz Uszyński | Gliwice | Weber Active Team | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
244 | Piotr Markowski | Wrocław | Black Hat Team | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
245 | Arkadiusz Losza | Wilcza | Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
246 | Paweł Bednarczyk | Babki | PZU Sport Team | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
247 | Krzysztof Popławski | Warszawa | PWPW S.A. | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
248 | Krzysztof Kozon | Warszawa | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
249 | Tomasz Sendal | Wilcza | Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
250 | Krzysztof Łakomy | Gołków | Piaseczno Running | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
251 | Olek Kosiński | Piaseczno | Piaseczno Running | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
252 | Maciej Sakowski | Katowice | Huragan Ligota | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
253 | Patryk Puczyłowski | Warszawa | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
254 | Robert Subda | Zielonka | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
255 | Rafał Szymecki | Chojniczki | Totalnie Biegnięci | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
256 | Tomasz Olszówka | Katowice | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
257 | Wojtek Pikuła | Piszczac | KB Szuracz Terespol | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
258 | Grzegorz Pawlak | Piszczac | Dzida 4x4 | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
259 | Adam Kalinowski | Warszawa | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
260 | Marcin Kaczyński | Warszawa | Nexerianie | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
261 | Andrzej Bogdanow | Lublin | Orange Polska | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
262 | Przemysław Matoga | Myślenice | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
263 | Stanisław Adam Olbryś | Nasielsk | KB Legionowo | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
264 | Rafał Pagas | Warszawa | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
265 | Rafał Pawlak | Warszawa | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
266 | Robert Gogłuska | Kuligów | Run Team Radzymin | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
267 | Piotr Narożniak | Warszawa | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 | |
268 | Paweł Bartoszek | Katowice | Huragan Ligota | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
269 | Tomasz Góra | Frysztak | Stolarex T.H.R.T. Góra sp.j. | 1 | 64 | 50 | 0 | 14 |
270 | Tomasz Barczak | Milejów | Run Team Milejów | 1 | 64 | 50 | 4 | 10 |
271 | Jasiek Mazur | Bolechowice | 1 | 63 | 50 | 3 | 10 | |
272 | Mateusz Nagalski | Warszawa | eAzymut | 1 | 63 | 50 | 3 | 10 |
273 | grzegorz kuś | Olkusz | Osoba Prywatna | 1 | 62 | 50 | 2 | 10 |
274 | Krzysztof Palka | Zagórze | Run 4 Fun | 1 | 62 | 50 | 2 | 10 |
275 | Mariusz Baran | Jerzmanowice | Jura Team | 1 | 61 | 50 | 1 | 10 |
276 | Grzegorz Kosierkiewicz | Kielce | Karole | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
277 | Paweł Zawół | Stalowa Wola | Good Day to be Alive | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
278 | Paweł Zygmunt | Giedlarowa | Ultra Wyjadacze | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
279 | Grzegorz Prokopiuk | Warszawa | Szwagry Dwa | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
280 | Tomasz Mrówczyński | Sarbinowo | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
281 | Roman Baran | Dąbrowa Górnicza | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
282 | Mahdi Al-Jeabory | Jaworzno | Czarna tęcza | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
283 | MARCIN KONKEL | Warszawa | Sport Generation | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
284 | Michał Szurkowski | Poznań | Grunwald Team Poznań | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
285 | Piotr Gumiela | Gdańsk | Gumisiolandia | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
286 | Ireneusz Sosnowski | Bibice | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
287 | SEBASTIAN BALNER | Jaworzno | CZARNA TĘCZA | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
288 | ANDRZEJ BIK | Zabrze | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
289 | JERZY SOBOL | Wrocław | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
290 | MICHAŁ POCIĘGIEL | Radziszów | Skawina Biega | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
291 | JAKUB COFALSKI | Warszawa | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
292 | RAFAŁ WAŚKO | Kraków | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
293 | Marcin Mrozinski | Bieniewice | Sport Generation | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
294 | Artur Paprocki | Kiełpin | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
295 | Dariusz Kaczyński | Warszawa | eAzymut | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
296 | Sławomir Ostrowski | Świdnik | Biegający Świdnik | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
297 | Michał Rędzia | Wołomin | Zabiegany Wołomin | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
298 | Mariusz Macioszek | Kraków | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
299 | Grzegorz Leszczak | Dąbrowa Górnicza | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
300 | Przemysław Okupnik | Świdnica | Sparta Team | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
301 | Zbigniew Wdowiak | Świdnica | Sparta Team | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
302 | Andrzej Śledziowski | Kraków | Lacho Team | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
303 | Rafał Przyski | Warszawa | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
304 | Jarek Szyprowski | Sochaczew | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
305 | Zbigniew Mnich | Lipowo | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
306 | Tomasz Madeyski | Kraków | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
307 | Dariusz Kłoda | Radzewo | Drużyna Szpiku/Sport Generation | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
308 | Marcin Koczorowski | Radiówek | Team ZabieganeDni | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
309 | Filip Kisiała | Kraków | Tata Wojtusia | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
310 | Krystian Nerka | Świdnica | Sparta Team | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
311 | Jakub Baniewski | Świdnica | Sparta Team | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
312 | Adrian Głowacki | Tarnowiec | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
313 | Paweł Dziopa | Kielce | Biegacz Świętokrzyski | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
314 | Andrzej Wilman | Łódź | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
315 | Damian Miter | Kluczewsko | Runnersi | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
316 | Krzysztof Rakowski | Włoszczowa | Runnersi | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
317 | Rafał Marciniak | Gliwice | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
318 | Arkadiusz Lech | Wołomin | Obstacle Center Team | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
319 | Jakub Dyko | Słotwina | Sparta Team | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
320 | Janusz Matyszkowicz | Kęty | Gonimy | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
321 | Jarosław Starczewski | Warszawa | Runforrest | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
322 | Krzysztof Ciszewski | Sośnicowice | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
323 | Marek Lik | Chełm | Chełm Biega | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
324 | Paweł Jaskuła | Warszawa | Run Forrest | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
325 | Jakub Trzaskoma | Warszawa | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
326 | Krzysztof Wróbel | Świdnik | Biegający Świdnik | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
327 | Damian Oszywa | Kielce | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
328 | Grzegorz Surman | Rybnik | Kabuncza | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
329 | Tomasz Kopyra | Oborniki Śląskie | #Biegamwolnoaledokładnie | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
330 | Kacper Kwiek | Plewiska | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
331 | Dawid Rokita | Proszowice | Run4Fun | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
332 | Damian Sypek | Sosnowiec | Harpagan Sosnowiec | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
333 | Paweł Pokorski | Dopiewiec | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
334 | Wojciech Kwaśniewski | Dopiewiec | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
335 | Andrzej Kolasa | Warszawa | Klub J.Słowackiego | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
336 | Michał Jóźwicki | Otwock | Runforrest | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
337 | Arkadiusz Barnaś | Kraków | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
338 | Bartosz Zdulski | Józefosław | W4 Green Team | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 |
339 | Andrzej Hołuj | Kraków | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 | |
340 | Marek Piórkowski | Będzin | Biegowa Kuźnia | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 |
341 | Dariusz Stawski | Łódź | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 |
342 | Paweł Szmajdowicz | Konstancin-Jeziorna | Fachdom Team | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 |
343 | Kamil Nowosad | Chełm | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 | |
344 | Paweł Dąbrowski | Lublin | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 | |
345 | MARIUSZ KĘDZIORA | Wola Batorska | Żubry Race Team | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 |
346 | JAN ŻYNDA | Suwałki | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 | |
347 | Paweł Kubera | Gdańsk | Kadiel Club | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 |
348 | Sebastian Gurgul | Kraków | Aromat Nóg | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 |
349 | Piotr Krasuski | Siedlce | G4 Siedlce | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 |
350 | Krzysztof Kus | Kobielnik | DreamParableTeam | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 |
351 | Jerzy Ciupek | Rudawa | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 |