Miejsce | Nazwisko Imię | Miasto | Zespół | Liczba startów | Łączna suma punktów | Suma punktów za udział | Suma punktów za miejsce | Suma punktów za dystans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil Borowski | Wilczopole Kolonia | ChełmBiega | 5 | 507 | 200 | 245 | 62 |
2 | Michał Rudnicki | Nowa Wieś Wielka | ASSECO ACTIVE TEAM | 4 | 435 | 200 | 178 | 57 |
3 | Marek Chołota | Piła | 6 | 428 | 200 | 171 | 57 | |
4 | KRZYSZTOF MAJEK | Katowice | Augusteam | 4 | 407 | 200 | 146 | 61 |
5 | Maciej Stolarski | Stanisławów Pierwszy | 4 | 394 | 200 | 139 | 55 | |
6 | ŁUKASZ KONOPKA | Szczawno-Zdrój | 4 | 394 | 200 | 137 | 57 | |
7 | ANDRZEJ KORECKI | Murowaniec | 4 | 383 | 200 | 129 | 54 | |
8 | MICHAŁ CZUPKIEWICZ | Opole | TRUCHT TEAM OPOLE | 4 | 371 | 200 | 110 | 61 |
9 | Bogdan Małkowski | Murów | Spartanie Dzieciom | 6 | 337 | 200 | 74 | 63 |
10 | PAWEŁ ANDRZEJEWSKI | Nowa Wieś Wielka | 4 | 334 | 200 | 77 | 57 | |
11 | Zbigniew Podkówka | Bydgoszcz | Podgórz Toruń | 6 | 326 | 200 | 67 | 59 |
12 | Tomasz Dróżdż | Miedźno | Czewarun TiM | 3 | 316 | 150 | 116 | 50 |
13 | Łukasz Jamróz | Wadowice | 3 | 315 | 150 | 120 | 45 | |
14 | Arkadiusz Matuszewski | Zamość | 3 | 315 | 150 | 133 | 32 | |
15 | Marek Litwinek | Lubartów | AKM PROMILEK | 4 | 280 | 200 | 30 | 50 |
16 | ADAM WILGAT | Ząbki | NBRC | 4 | 279 | 200 | 29 | 50 |
17 | ADAM INDRASZAK | Katowice | 4 | 276 | 200 | 31 | 45 | |
18 | DANIEL PALUCH | Dąbrowa Górnicza | Stajnia Balona | 3 | 271 | 150 | 81 | 40 |
19 | Włodzimierz Szyszkowski | Warszawa | Duke Nukem Prince of Warsaw | 4 | 268 | 200 | 18 | 50 |
20 | Marcin Zając | Józefosław | 77CATS_Ultra | 3 | 268 | 150 | 80 | 38 |
21 | PRZEMYSŁAW DRAGON | Połaniec | 3 | 266 | 150 | 59 | 57 | |
22 | JACEK FELTOWICZ | Białystok | 2 | 258 | 100 | 120 | 38 | |
23 | MARCIN KAMIŃSKI | Rejowiec | 3 | 258 | 150 | 78 | 30 | |
24 | ANDRZEJ ZATORSKI | Starachowice | 3 | 252 | 150 | 64 | 38 | |
25 | Paweł Ciuba | Krosno | Spróchniali Herkulesi | 3 | 249 | 150 | 52 | 47 |
26 | Paweł Talarowski | Krasnystaw | Husaria Race Team | 3 | 246 | 150 | 66 | 30 |
27 | Łukasz Wójcik | Lublin | Szybciej Nie Dam Rady | 3 | 236 | 150 | 46 | 40 |
28 | DAWID GAŁWA | Łódź | 3 | 232 | 150 | 48 | 34 | |
29 | SEBASTIAN BENDER | Zamość | 2 | 230 | 100 | 85 | 45 | |
30 | Konrad Wyganowski | Rumia | GWSC Team | 2 | 229 | 100 | 95 | 34 |
31 | MAREK LINNERT | Bielsko-Biała | NUTREND BIEGA | 3 | 229 | 150 | 28 | 51 |
32 | MATEUSZ GAJDA | Błażkowa | 3 | 226 | 150 | 29 | 47 | |
33 | PAWEŁ KUBISZYN | Wałbrzych | 3 | 224 | 150 | 29 | 45 | |
34 | JAKUB KORAL | Warszawa | 3 | 223 | 150 | 43 | 30 | |
35 | TOMASZ WRÓBEL | Klembów | Zabiegany Wołomin | 2 | 222 | 100 | 91 | 31 |
36 | SEBASTIAN SZPINDA | Biłgoraj | Biegamy Ultra Trial | 2 | 219 | 100 | 87 | 32 |
37 | Ryszard Jamróz | Wadowice | 3 | 219 | 150 | 16 | 53 | |
38 | ARTUR MARĆ | Dębica | PTT Tarnów | 3 | 219 | 150 | 39 | 30 |
39 | Mariusz Wojtczak | Brzeziny | 2 | 217 | 100 | 90 | 27 | |
40 | MATEUSZ KOPEĆ | Chechło | 2 | 213 | 100 | 86 | 27 | |
41 | Tomasz Józef | Dąbrowa Górnicza | TOMOBI | 2 | 209 | 100 | 88 | 21 |
42 | Paweł Koziński | Kłobuck | BIEGAM BO LUBIĘ | 3 | 208 | 150 | 19 | 39 |
43 | Tomasz Gmiterek | Lublin | BIŁGORAJ ULTRTA TRAIL | 2 | 200 | 100 | 60 | 40 |
44 | ARTUR BLICHARZ | Żurowa | 3 | 199 | 150 | 9 | 40 | |
45 | Robert Mucha | Olkusz/Jerzmanowice | 3 | 195 | 150 | 6 | 39 | |
46 | PIOTR CZEMERYS | Siennica Nadolna | Ruch Izbica | 2 | 191 | 100 | 63 | 28 |
47 | ANDRZEJ BIK | Zabrze | 3 | 190 | 150 | 0 | 40 | |
48 | Daniel Chwiłka | Łochowo | ASSECO ACTIVE TEAM | 2 | 189 | 100 | 67 | 22 |
49 | Mariusz Koziński | Klobuck | 3 | 189 | 150 | 0 | 39 | |
50 | Paweł Wójtowicz | Lublin | LUBLIN BIEGA | 3 | 188 | 150 | 0 | 38 |
51 | Daniel Kowalski | Świdnik | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | 2 | 185 | 100 | 57 | 28 |
52 | SZYMON PABIS | Karniowice | Runner the dog | 2 | 184 | 100 | 56 | 28 |
53 | Roman Baran | Dąbrowa Górnicza | 3 | 183 | 150 | 0 | 33 | |
54 | Piotr Balon | Krosno | UKS Guzikówka Krosno/BAKoMAT U(L)trateam | 2 | 183 | 100 | 42 | 41 |
55 | Paweł Zieliński | Krasnystaw | RUCH IZBICA | 2 | 179 | 100 | 43 | 36 |
56 | Marek Nowak | Karniowice | 2 | 174 | 100 | 47 | 27 | |
57 | Jarosław Swoboda | Gliwice | 2 | 167 | 100 | 32 | 35 | |
58 | Krzysztof KRZEMPEK | Bielsko-Biała | ULTRA BESKID SPORT | 2 | 166 | 100 | 37 | 29 |
59 | DAWID MIŁKOWSKI | Kraków | 2 | 161 | 100 | 42 | 19 | |
60 | PAWEŁ MATYSZKIEWICZ | Czeladź | W POGONI ZA DUCHEM | 2 | 161 | 100 | 33 | 28 |
61 | Marcin Zabdyr | Chylice | KS PEGAZ | 2 | 156 | 100 | 23 | 33 |
62 | Damian Korzeniowski | Pawłów | 2 | 154 | 100 | 33 | 21 | |
63 | Jacek Adamczyk | Chełm | 2 | 153 | 100 | 32 | 21 | |
64 | PAWEŁ BIDAS | Sandomierz | Bike Equipa Sandomierz | 2 | 152 | 100 | 31 | 21 |
65 | Michał Czapliński | Ostrołęka | 2 | 150 | 100 | 22 | 28 | |
66 | Grzegorz Margas | Proszowice | 2 | 150 | 100 | 28 | 22 | |
67 | MARCIN MICHALEC | Krosno | KKB MOSIR KROSNO | 2 | 150 | 100 | 21 | 29 |
68 | Michał Arciszewski | Świerzowa Polska | Spróchniali Herkulesi | 2 | 149 | 100 | 26 | 23 |
69 | PRZEMYSŁAW WOLENTARSKI | Kobyłka | MarudaTeam | 2 | 148 | 100 | 20 | 28 |
70 | ŁUKASZ RECLIK | Pszczyna | AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM | 2 | 148 | 100 | 19 | 29 |
71 | PRZEMEK OCHNIK | Adamów | V MAX ADAMÓW | 2 | 148 | 100 | 25 | 23 |
72 | ARKADIUSZ KRAŚNY | Piechcin | PAKOŚĆ BIEGA | 2 | 146 | 100 | 25 | 21 |
73 | KAROL FURYK | Pakość | Pakość Biega | 2 | 145 | 100 | 24 | 21 |
74 | TOMASZ WYSOCKI | Czechowice-Dziedzice | BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW | 2 | 145 | 100 | 24 | 21 |
75 | Paweł Wojciechowski | Będzin | #Grodziecrun | 2 | 142 | 100 | 23 | 19 |
76 | Paweł Dudek | Krasnystaw | Ruch Izbica | 2 | 141 | 100 | 17 | 24 |
77 | DARIUSZ ŻMIJEWSKI | Gliwice | Extremalni Rzeźnicy na Relaksie | 2 | 140 | 100 | 17 | 23 |
78 | KAROL LIPOWSKI | Tuchom | 1 | 139 | 50 | 65 | 24 | |
79 | ARTUR SZPONDER | Radomsko | KBKS RADOMSKO | 2 | 137 | 100 | 10 | 27 |
80 | Stanisław Paszko | Gorajec Zagroble | Dinozaur z Roztocza | 2 | 135 | 100 | 11 | 24 |
81 | MATEUSZ POPRAWSKI | Bojanowo | KILIŃSKIEGO TEAM | 1 | 134 | 50 | 60 | 24 |
82 | Andrzej Psiuk | Biłgoraj | Biłgoraj Biega | 1 | 133 | 50 | 65 | 18 |
83 | Miłosz Szkołuda | Koszalin | BIEGOLAS KOSZALIN | 1 | 132 | 50 | 65 | 17 |
84 | Mateusz Zaburko | Tomaszów Lubelski | 2 | 131 | 100 | 2 | 29 | |
85 | Piotr Ławnik | Ruda Śląska | 2 | 129 | 100 | 2 | 27 | |
86 | Marek Antończak | Żółkiewka | Ruch Izbica | 1 | 128 | 50 | 60 | 18 |
87 | Lesław Gawlina | Ruda Śląska | 2 | 128 | 100 | 0 | 28 | |
88 | KAROL PISAREK | WARSZAWA | JB WARSAW | 2 | 128 | 100 | 0 | 28 |
89 | ADRIAN SZCZUKA | Bytom | Miechowicka Grupa Biegowa | 2 | 128 | 100 | 0 | 28 |
90 | Jan Adamczyk | Gorlice | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | 2 | 127 | 100 | 0 | 27 |
91 | Tomasz Mrówczyński | Sarbinowo | 2 | 127 | 100 | 0 | 27 | |
92 | Andrzej Hołuj | Kraków | 2 | 127 | 100 | 0 | 27 | |
93 | Mahdi Al-Jeabory | Jaworzno | Czarna tęcza | 2 | 127 | 100 | 0 | 27 |
94 | TOMASZ RENKIEL | Rachowice | 2 | 127 | 100 | 0 | 27 | |
95 | PIOTR HUZIOR | Nowy Targ | ATTIQ/SALMING | 1 | 126 | 50 | 65 | 11 |
96 | ANDRZEJ MIEDZIEJEWSKI | Pruszków | RATE MY TRAIL TEAM PRO | 1 | 124 | 50 | 50 | 24 |
97 | WOJCIECH DENKOWSKI | Gliwice | 2 | 123 | 100 | 0 | 23 | |
98 | Dariusz Gutowski | Kłobuck | NGB Kłobuck | 2 | 122 | 100 | 0 | 22 |
99 | Dominik Trzepizur | Wręczyca Wielka | NGB | 2 | 122 | 100 | 0 | 22 |
100 | Damian Antończak | Żółkiewka | KRASNYSTAW BIEGA | 1 | 122 | 50 | 60 | 12 |
101 | Michał Tyburek | Lublin | STAY INSANE | 1 | 122 | 50 | 60 | 12 |
102 | LESŁAW CHRUŚCIEL | Nowy Sącz | 2 | 122 | 100 | 0 | 22 | |
103 | Michał Brysz | Kraków | SBG PODBIEG | 1 | 121 | 50 | 60 | 11 |
104 | Marcin Gwoździowski | Tarnobrzeg | 2 | 121 | 100 | 0 | 21 | |
105 | Krzysztof Jukiewicz | Legionowo | KOZIOROŻEC | 2 | 121 | 100 | 0 | 21 |
106 | SEBASTIAN BALNER | Jaworzno | CZARNA TĘCZA | 2 | 121 | 100 | 0 | 21 |
107 | MICHAŁ TARNOWSKI | Turka | 2 | 121 | 100 | 0 | 21 | |
108 | PRZEMEK HADAM | Tychy | 2 | 121 | 100 | 0 | 21 | |
109 | MICHAŁ POCIĘGIEL | Radziszów | Skawina Biega | 2 | 121 | 100 | 0 | 21 |
110 | KACPER REKOWSKI | Bydgoszcz | HAJDAAA | 2 | 121 | 100 | 0 | 21 |
111 | SEBASTIAN SZPINADA | 1 | 120 | 50 | 46 | 24 | ||
112 | MARCIN RUSEK | Bochnia | BARTOSZ GORCZYCA TEAM | 1 | 120 | 50 | 60 | 10 |
113 | Przemysław Grządka | Warszawa | PZU SPORT TEAM | 1 | 119 | 50 | 60 | 9 |
114 | MICHAŁ GAJEWSKI | Skarżysko-Kamienna | AKADEMIA INNOWACJI SPOŁECZNYCH | 1 | 118 | 50 | 50 | 18 |
115 | Tomasz Popis | Izbica | SEKCJA BIEGOWA RUCH IZBICA | 1 | 117 | 50 | 46 | 21 |
116 | Kamil Włoch | Kraków | SARNI TĘTENT | 1 | 117 | 50 | 55 | 12 |
117 | ARKADIUSZ NARWOJSZ | Rybnik | 1 | 117 | 50 | 50 | 17 | |
118 | WITOLD SZCZEPANIAK | Ostrów Wielkopolski | 1 | 117 | 50 | 55 | 12 | |
119 | Janusz Kornaga | Horyniec-Zdrój | Horyniec-Zdrój | 1 | 116 | 50 | 42 | 24 |
120 | JANUSZ GAWRON | Limanowsa | 1 | 116 | 50 | 55 | 11 | |
121 | KAROL CZUBA | Wysoka | MAKACZUMI | 1 | 115 | 50 | 41 | 24 |
122 | PIOTR BERGEL | Dublin | 1 | 115 | 50 | 55 | 10 | |
123 | PIOTR BOHUCKI | Reda | 1 | 114 | 50 | 55 | 9 | |
124 | MAREK MATLOK | Zabrze | RESHAPE RUNNERS | 1 | 113 | 50 | 46 | 17 |
125 | MICHAŁ JUCHA | Łódź | Biegiem Po Piwo | 1 | 113 | 50 | 39 | 24 |
126 | Lukasz Wnuczek | Świdnik | 1 | 112 | 50 | 44 | 18 | |
127 | Ireneusz Golec | Krasnystaw | VEGE RUNNERS / RUCH IZBICA | 1 | 112 | 50 | 50 | 12 |
128 | MARIUSZ SMYK | Lublin | 1 | 112 | 50 | 38 | 24 | |
129 | WOJCIECH PĄPROWICZ | Warszawa | 1 | 112 | 50 | 50 | 12 | |
130 | PIOTR BODANKA | Nieznanice | Apama Acoustic Project | 1 | 111 | 50 | 44 | 17 |
131 | JACEK HIBNER | Łódź | 1 | 111 | 50 | 50 | 11 | |
132 | Ryszard Borówka | Gdynia | 1 | 110 | 50 | 43 | 17 | |
133 | TOMASZ MISZTAL | Wieliszew | WIELISZEW HERON TEAM | 1 | 110 | 50 | 36 | 24 |
134 | Paweł Waśko | Bielsko Biała | CENTRUM MASAŻU | 1 | 109 | 50 | 42 | 17 |
135 | KAROL CZAJKA | Krępiec | MOŻE DOBIEGNĘ | 1 | 109 | 50 | 41 | 18 |
136 | DAWID RYCHTYK | Wrocław | 140MINUT.PL | 1 | 109 | 50 | 50 | 9 |
137 | Krzysztof Cichosz | Krasnystaw | 1 | 108 | 50 | 46 | 12 | |
138 | GRZEGORZ WEREMKO | Mysłowice | Silesia Marathon Club | 1 | 108 | 50 | 41 | 17 |
139 | MARCIN SZUBERT | Ustronie Morskie | KOŁOBRZEG BIEGA | 1 | 108 | 50 | 40 | 18 |
140 | Darek Skwarski | Poznań | 1 | 107 | 50 | 41 | 16 | |
141 | Konrad Pietrykowski | Lublin | 1 | 107 | 50 | 45 | 12 | |
142 | Dariusz Paśnik | Lublin | 1 | 107 | 50 | 33 | 24 | |
143 | ADAM DANEL | Tychy | 1 | 107 | 50 | 39 | 18 | |
144 | Janusz Dadaś | Gliwice | 1 | 106 | 50 | 32 | 24 | |
145 | DAREK KNYCHAS | Warszawa | PZU SPORT TEAM | 1 | 106 | 50 | 40 | 16 |
146 | PAWEŁ ZAKRZEWSKI | Szczecin | 1 | 106 | 50 | 39 | 17 | |
147 | MACIEK NALEPA | Nowy Sącz | IMPALA RACE TEAM | 1 | 106 | 50 | 38 | 18 |
148 | JAROSŁAW WALASIK | Jaworzno | 42K PRO TEAM | 1 | 106 | 50 | 45 | 11 |
149 | Szymon Krosman | Komarow-osada | KLUB BIEGACZA T2/4 | 1 | 105 | 50 | 39 | 16 |
150 | Ryszard Mączka | Puławy | 1 | 105 | 50 | 43 | 12 | |
151 | TOMASZ DURA | Bielsko-Biała | 1 | 105 | 50 | 38 | 17 | |
152 | PAWEŁ KAŁUSZYŃSKI | Radzyń Podlaski | Orange Polska | 1 | 105 | 50 | 37 | 18 |
153 | KRZYSZTOF LESZCZYŃSKI | Białystok | 1 | 105 | 50 | 31 | 24 | |
154 | PIOTR ŚWIDERGOŁ | Katowice | MARELLI SOSNOWIEC POLAND | 1 | 105 | 50 | 43 | 12 |
155 | BARTOSZ SZAROWAR | Nowa Sól | 1 | 105 | 50 | 44 | 11 | |
156 | JAN WOJDANOWSKI | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE | 1 | 104 | 50 | 37 | 17 |
157 | KRZYSZTOF GLAB | Kłobuck | VEGE RABBITS | 1 | 104 | 50 | 42 | 12 |
158 | MAREK PODOLSKI | Gdynia | BIEGAMYRAZEM.PL | 1 | 104 | 50 | 45 | 9 |
159 | KACPER KSIĄŻEK | Kraków | 1 | 104 | 50 | 42 | 12 | |
160 | JAKUB RUMIAN | RACIBOROWICE | 1 | 104 | 50 | 44 | 10 | |
161 | Krzysztof Adamski | Przyszowice | JM | 1 | 103 | 50 | 36 | 17 |
162 | Tomasz Kitka | Puławy | SPORTOWE PUŁAWY | 1 | 103 | 50 | 44 | 9 |
163 | Dariusz Adamek | Kraków | #AdamCzerwińskiTeam | 1 | 103 | 50 | 41 | 12 |
164 | Łukasz Wardzyński | Warszawa | 1 | 103 | 50 | 43 | 10 | |
165 | TOMASZ DZIUBANY | Warszawa | MOVADO RUNNERS | 1 | 103 | 50 | 35 | 18 |
166 | MACIEJ SULIK | Ożarów Mazowiecki | 1 | 103 | 50 | 42 | 11 | |
167 | PRZEMEK KOŁAKOWSKI | Kalinowice | Zamość Biega | 1 | 102 | 50 | 40 | 12 |
168 | ANDRZEJ TURKOWSKI | GLIWICE | SPORTośka | 1 | 102 | 50 | 36 | 16 |
169 | MARTIN FIDES | Liptovsky Mikulas | 1 | 102 | 50 | 35 | 17 | |
170 | ŁUKASZ KOŚCIELNY | Gorzyce | 1 | 102 | 50 | 34 | 18 | |
171 | RAFAŁ PIELECHA | Zaczernie | 1 | 102 | 50 | 43 | 9 | |
172 | MARIUSZ BISOWSKI | Kobyłka | Ameby | 1 | 101 | 50 | 34 | 17 |
173 | MARCIN DRAS | Krasnystaw | RUCH IZBICA | 1 | 101 | 50 | 39 | 12 |
174 | GRZEGORZ GARBIEN | BRZESKO | 1 | 101 | 50 | 39 | 12 | |
175 | YEVHENII BESPOIASKO | Lviv | 1 | 101 | 50 | 40 | 11 | |
176 | Tomasz Kurzawski | Horyszów | GB Ultra Pszczółki | 1 | 100 | 50 | 39 | 11 |
177 | Piotr Semeniuk | Warszawa | 1 | 100 | 50 | 38 | 12 | |
178 | Krystian Szczabel | Gliwice | I LOVE GLIWICE | 1 | 100 | 50 | 38 | 12 |
179 | Roman Waściński | Gołaszyn | PĘDZI - PARA | 1 | 100 | 50 | 26 | 24 |
180 | Karol Krawczyk | Jaworzno | 1 | 100 | 50 | 40 | 10 | |
181 | BARTŁOMIEJ RATYŃSKI | Bytom | HAPPY RUNNERS / TEAM FIGHTER | 1 | 100 | 50 | 34 | 16 |
182 | TOMASZ TARSKI | Katowice | IRONSILESIA | 1 | 100 | 50 | 33 | 17 |
183 | Paweł Kozyra | Lublin | Runnerpawcislaw UM Lub | 1 | 99 | 50 | 38 | 11 |
184 | Paweł Kozłowski | Łazy | 1 | 99 | 50 | 39 | 10 | |
185 | Paweł Zajączkowski | Warszawa | Power Training | 1 | 99 | 50 | 37 | 12 |
186 | Jordan Nowak | Kraków | KABANOSKI RUNNING TEAM | 1 | 99 | 50 | 31 | 18 |
187 | FILIP GAMROT | Kraków | 1 | 99 | 50 | 32 | 17 | |
188 | ARKADIUSZ IMIOŁEK | Pilchowice | 1 | 99 | 50 | 25 | 24 | |
189 | DOMINIK MASŁOWSKI | Rzeszów | PODIUM | 1 | 99 | 50 | 40 | 9 |
190 | RAFAŁ BIAŁKA | Masłomiąca | GOAT TEAM MICHAŁOWICE | 1 | 99 | 50 | 37 | 12 |
191 | Grzegorz Czernysz | Warszawa | SZWAGIERKOLASKA | 1 | 98 | 50 | 30 | 18 |
192 | ŁUKASZ SMYK | Gorzków | 1 | 98 | 50 | 36 | 12 | |
193 | MARIUSZ KLAPENDA | ŁĘCZYCA | MARIO TEAM | 1 | 98 | 50 | 24 | 24 |
194 | PAWEŁ WANTULOK | Kraków | Wkurw_Team | 1 | 98 | 50 | 38 | 10 |
195 | ARKADIUSZ KMIECIK | Warszawa | 1 | 97 | 50 | 31 | 16 | |
196 | TOMASZ STEC | Rzeszów | DzikiTim | 1 | 97 | 50 | 35 | 12 |
197 | MARIUSZ BURLIGA | Knurów | 1 | 97 | 50 | 23 | 24 | |
198 | ARTUR LALEWICZ | Masłomiaca | GOAT TEAM MICHAŁOWICE | 1 | 97 | 50 | 35 | 12 |
199 | SŁAWOMIR WŁOCH | Krosno | 1 | 96 | 50 | 30 | 16 | |
200 | KACPER SUCHORA | Kraśnik | ***** *** | 1 | 96 | 50 | 36 | 10 |
201 | MARIUSZ KOBYLIŃSKI | Wola Zagłobieńska | ORANGE POLSKA | 1 | 96 | 50 | 34 | 12 |
202 | STANISŁAW KUTYŁA | Niepołomice | 1 | 96 | 50 | 28 | 18 | |
203 | ZBIGNIEW ZATOŃSKI | Lublin | 1 | 96 | 50 | 22 | 24 | |
204 | Mariusz Zajkowski | Stara Iwiczna | Stajnia Balona | 1 | 95 | 50 | 21 | 24 |
205 | SEBASTIAN PÓŹNIAK | Józefów | 1 | 95 | 50 | 33 | 12 | |
206 | MACIEJ DZIUBECKI | Warszawa | 1 | 95 | 50 | 29 | 16 | |
207 | PIOTR KOBIERSKI | Warszawa | Uniwersytecki Klub Alpinistyczny | 1 | 95 | 50 | 28 | 17 |
208 | ROMAN STRADOMSKI | Gdańsk | 1 | 95 | 50 | 36 | 9 | |
209 | BORYS NIEMCZEWSKI | Niechobrz | TIME BANDIT SUBCARPATHIA | 1 | 95 | 50 | 33 | 12 |
210 | KAMIL WINIARSKI | Kraków | 1 | 95 | 50 | 34 | 11 | |
211 | Rafał Nowak | Tarce | 1 | 94 | 50 | 26 | 18 | |
212 | Robert Lubański | Bukowice | 1 | 94 | 50 | 27 | 17 | |
213 | KAMIL WILKOS | Niemce | 1 | 94 | 50 | 34 | 10 | |
214 | PIOTR SZYMAŃSKI | Bytom | 1 | 94 | 50 | 32 | 12 | |
215 | MAREK WAPA | Biała Podlaska | 1 | 94 | 50 | 20 | 24 | |
216 | PAWEŁ ULICZNY | Warszawa | REMBERTÓW TEAM | 1 | 94 | 50 | 35 | 9 |
217 | MICHAŁ KRUKAR | Iwonicz-Zdroj | FINISZ RYMANÓW | 1 | 94 | 50 | 32 | 12 |
218 | Arkadiusz Starobrat | Warszawa | Aletempo | 1 | 93 | 50 | 32 | 11 |
219 | MARCIN JUSZCZAK | Bielany | 1 | 93 | 50 | 27 | 16 | |
220 | DARIUSZ FLIS | Zabrze | OLIMP ZABRZE | 1 | 93 | 50 | 19 | 24 |
221 | KRZYSZTOF DROBIŃSKI | Chojnice | TOTALNIE BIEGNIĘCI | 1 | 93 | 50 | 34 | 9 |
222 | Paweł Filaber | Nowe Lipiny | 1 | 92 | 50 | 30 | 12 | |
223 | BARTŁOMIEJ SZPORAK | Poświętne | 1 | 92 | 50 | 31 | 11 | |
224 | Michał Skotniczny | Kraków | 1 | 91 | 50 | 31 | 10 | |
225 | LESZEK STAŃCZUK | Chodów | YULO RUN TEAM SIEDLCE | 1 | 91 | 50 | 25 | 16 |
226 | KRZYSZTOF SZYROCKI | Marklowice | KS FORMA WODZISLAW ŚLĄSKI | 1 | 91 | 50 | 24 | 17 |
227 | EMIL WOJTOWICZ | Władysławów | 1 | 91 | 50 | 29 | 12 | |
228 | JERZY SOBOL | Wrocław | 1 | 91 | 50 | 17 | 24 | |
229 | BARTŁOMIEJ PŁAZA | Kraków | 1 | 91 | 50 | 30 | 11 | |
230 | Tomasz Suszyna | Warszawa | 1 | 90 | 50 | 29 | 11 | |
231 | GRZEGORZ KOWALCZYK | Lublin | 1 | 90 | 50 | 24 | 16 | |
232 | WIT WAWRZYNIAK | Lublin | ULTRAWIT | 1 | 90 | 50 | 28 | 12 |
233 | ŁUKASZ RUSIN | Chełm | Chełm Biega | 1 | 89 | 50 | 30 | 9 |
234 | MATEUSZ ŁOZA | Gorzków | BIEGAM BO LUBIĘ | 1 | 89 | 50 | 22 | 17 |
235 | KRZYSZTOF KONIEC | Więcbork | 1 | 89 | 50 | 15 | 24 | |
236 | LESZEK PŁAWECKI | Pszczyna | PSZCZYNA BIEGA | 1 | 88 | 50 | 21 | 17 |
237 | ROBERT KURASZKIEWICZ | Ropczyce | 1 | 88 | 50 | 26 | 12 | |
238 | DAMIAN MIERZWA | Sępólno Krajeńskie | 1 | 88 | 50 | 14 | 24 | |
239 | ŁUKASZ ZAWISZA | Iwonicz | 1 | 88 | 50 | 29 | 9 | |
240 | MARIUSZ BANASZCZYK | Kaszewice | EDC.TEAM.ACTIVE | 1 | 88 | 50 | 28 | 10 |
241 | MACIEJ CZERWIŃSKI | Skórzewo | KIBOLSKI KS | 1 | 87 | 50 | 21 | 16 |
242 | MATEUSZ MILEWSKI | Mińsk Mazowiecki | będzie dobrze albo niedobrze | 1 | 87 | 50 | 25 | 12 |
243 | GRZEGORZ ZAWISZA | Lipowica | 1 | 87 | 50 | 28 | 9 | |
244 | PAWEŁ KACZMARCZYK | Tarnowskie Góry | BIEGNĘ ZA WODZEM | 1 | 87 | 50 | 26 | 11 |
245 | Albert Mirosław | Lublin | WW TEAM | 1 | 86 | 50 | 26 | 10 |
246 | Paweł Zygmunt | Giedlarowa | Ultra Wyjadacze | 1 | 86 | 50 | 27 | 9 |
247 | Grzegorz Karwacki | Wałbrzych | KAT CROSS WAŁBRZYCH | 1 | 86 | 50 | 19 | 17 |
248 | Sylwester Duda | Warszawa | 1 | 86 | 50 | 24 | 12 | |
249 | ANDRZEJ KOLASA | Warszawa | Klub J.Słowackiego | 1 | 86 | 50 | 12 | 24 |
250 | PAWEŁ KOBISZYN | Wałbrzych | 1 | 86 | 50 | 24 | 12 | |
251 | Krzysztof Kraczkowski | Chelm | 8 Ball Cross Gym Chełm | 1 | 85 | 50 | 26 | 9 |
252 | ŁUKASZ MAGDA | Mielec | 1 | 85 | 50 | 25 | 10 | |
253 | ADAM KOMOROWSKI | Reykjavik | ZABIEGANI REYKJAVIK | 1 | 85 | 50 | 18 | 17 |
254 | MICHAŁ JABŁOŃSKI | Warszawa | KINGRUNNER ULTRA | 1 | 84 | 50 | 18 | 16 |
255 | ŁUKASZ ADAMCZYK | Warszawa | STG WARSZAWA | 1 | 84 | 50 | 22 | 12 |
256 | KAMIL SAWCZAK | Kraków | 1 | 84 | 50 | 23 | 11 | |
257 | Mariusz Łusiak | Gliwice | 1 | 83 | 50 | 16 | 17 | |
258 | JERZY WYSOKIŃSKI | Biała Podlaska | ORANGE POLSKA | 1 | 83 | 50 | 17 | 16 |
259 | Bohdan Wójcicki | Nadarzyn | 1 | 82 | 50 | 15 | 17 | |
260 | MARCIN NOWOMIEJSKI | Mińsk mazowiecki | PROGRES | 1 | 82 | 50 | 20 | 12 |
261 | NORBERT STYŁA-STYLIŃSKI | Kraków | Twoja Stara | 1 | 82 | 50 | 20 | 12 |
262 | GREGOR KUS | Olkusz | OSOBA PRYWATNA | 1 | 82 | 50 | 21 | 11 |
263 | RADOSŁAW SKOWRON | Balice | Płonące Kondony Babuni | 1 | 82 | 50 | 22 | 10 |
264 | Michał Grzesik | Rzeszów | TRUSKAWA TEAM | 1 | 81 | 50 | 19 | 12 |
265 | Sławomir Staniek | Rybnik | BLACKSHEEP TEAM | 1 | 81 | 50 | 20 | 11 |
266 | Michał Zieliński | Lublin | DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM | 1 | 81 | 50 | 22 | 9 |
267 | SEBASTIAN LIPKA | Ogrodzieniec | 1 | 81 | 50 | 21 | 10 | |
268 | Rafał Lewandowski | Toruń | SPC | 1 | 80 | 50 | 19 | 11 |
269 | Wojciech Feodorów | Zabrze | RESHAPE RUNNERS | 1 | 80 | 50 | 13 | 17 |
270 | MATEUSZ WILKOS | Niemce | 1 | 80 | 50 | 18 | 12 | |
271 | ZENON MICHALCZUK | Sanok | SEMPER ACTIVE | 1 | 80 | 50 | 21 | 9 |
272 | Daniel Abramowicz | Chełm | Chełm Biega | 1 | 79 | 50 | 20 | 9 |
273 | Ireneusz Zdrojkowski | Radom | BIEGIEM RADO | 1 | 79 | 50 | 17 | 12 |
274 | ANDRZEJ PAŁUBSKI | Czajowice | Techgis | 1 | 79 | 50 | 19 | 10 |
275 | TOMASZ WOŹNIAK | Łask | 1 | 79 | 50 | 17 | 12 | |
276 | WITOLD WILDNER | Bytom | 1 | 79 | 50 | 18 | 11 | |
277 | Dariusz Mazurek | Stalowa Wola | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | 1 | 78 | 50 | 16 | 12 |
278 | Mariusz Kulczyński | Lublin | 1 | 78 | 50 | 18 | 10 | |
279 | Paweł Zawół | Stalowa Wola | Good Day to be Alive | 1 | 78 | 50 | 19 | 9 |
280 | Marcin Wiącek | Jasło | Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów | 1 | 78 | 50 | 11 | 17 |
281 | Jacek Zacheja | Leszno | 1 | 78 | 50 | 16 | 12 | |
282 | ARTUR HILLER | Wieliczka | 1 | 78 | 50 | 17 | 11 | |
283 | Mariusz Małek | Chełm | 1 | 77 | 50 | 18 | 9 | |
284 | WIKTOR MAKAREWICZ | Warszawa | Kudłate Makarony/Góral z Mazur Running Team | 1 | 77 | 50 | 10 | 17 |
285 | ANDRZEJ RYCZKOWSKI | Białystok | POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK | 1 | 77 | 50 | 15 | 12 |
286 | JAN KOZIEŁ | Kraków | JAJA NA BOK! | 1 | 77 | 50 | 17 | 10 |
287 | Łukasz Gessler | Gościcino | BIESY | 1 | 76 | 50 | 15 | 11 |
288 | MAREK DONIEC | Piotrków Trybunalski | PKB ENDORFINA | 1 | 76 | 50 | 9 | 17 |
289 | SŁAWOMIR KAŁUŻA | Siemianowice Śląskie | Augusteam | 1 | 76 | 50 | 16 | 10 |
290 | Piotr Wołoszyn | Warszawa | A NA CO TO KOMU POTRZEBNE | 1 | 75 | 50 | 8 | 17 |
291 | JANUSZ ŻUBEREK | Skórzewo | HD SKÓRZEWO | 1 | 75 | 50 | 13 | 12 |
292 | MACIEJ KIELAR | Siemianowice Śląskie | Son of Jupiter | 1 | 75 | 50 | 14 | 11 |
293 | TOMASZ FLOREK | Tarnów | Bieganie Szyderców | 1 | 75 | 50 | 15 | 10 |
294 | DOMINIK KAPICA | Lublin | 1 | 74 | 50 | 12 | 12 | |
295 | DANIEL POŁOMSKI | Szczecin | LCN | 1 | 74 | 50 | 7 | 17 |
296 | ŁUKASZ DZIADOWIEC | Tychy | 1 | 74 | 50 | 13 | 11 | |
297 | ŁUKASZ GWIZDAŁA | Krzeszowice | KW TRAWERS/SUM(P)T | 1 | 74 | 50 | 14 | 10 |
298 | Tomasz Zawiślak | Świdnik | 1 | 73 | 50 | 11 | 12 | |
299 | PIOTR KOSCIELNY | Warszawa | 1 | 73 | 50 | 6 | 17 | |
300 | Krzysztof RAJNER | KOSZALIN | ULTRA KOSZALIN | 1 | 72 | 50 | 5 | 17 |
301 | MAREK DZIEDZIAK | Gorlice | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | 1 | 72 | 50 | 10 | 12 |
302 | MATEUSZ ZIELIŃSKI | Kraków | 1 | 72 | 50 | 12 | 10 | |
303 | SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI | Biłgoraj | LBL Biłgoraj | 1 | 72 | 50 | 10 | 12 |
304 | GRZESIEK FRANKIEWICZ | Szczecin | 1 | 72 | 50 | 11 | 11 | |
305 | Jacek Nakonieczny | Lublin | SII RUNNING TEAM | 1 | 71 | 50 | 9 | 12 |
306 | Marcin Kantorowski | Warszawa | 1 | 71 | 50 | 4 | 17 | |
307 | WOJCIECH STANEK | Kraków | WKURW_TEAM | 1 | 71 | 50 | 11 | 10 |
308 | MIROSŁAW URBAŃSKI | Sieradz | 1 | 70 | 50 | 8 | 12 | |
309 | KRZYSZTOF JUSIAK | Nałęczów | 1 | 70 | 50 | 9 | 11 | |
310 | Dawid Szlachta | Jerzmanowice | 1 | 69 | 50 | 9 | 10 | |
311 | BARTOSZ KURZYDŁO | Lublin | 1 | 69 | 50 | 7 | 12 | |
312 | MARIUSZ DROŹDZIEL | Warszawa | 1 | 69 | 50 | 7 | 12 | |
313 | Paweł Wójciuk | Wieliszew | 1 | 68 | 50 | 6 | 12 | |
314 | ADAM MUCHA | Borówiec | Biegające Krejzole | 1 | 68 | 50 | 1 | 17 |
315 | ANDRZEJ MAJEWSKI | Strzelce Opolskie | OPOLEREKLAMA.PL | 1 | 68 | 50 | 7 | 11 |
316 | Rafał Grzeszak | Warszawa | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
317 | Grzegorz Kosierkiewicz | Kielce | Karole | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
318 | Artur Pawiński | Warszawa | Adidas Runners Warsaw | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
319 | Artur Bąk | Kraków | FATBOYS SPRINT | 1 | 67 | 50 | 7 | 10 |
320 | Jakub Hronowski | Myślenice | 1 | 67 | 50 | 6 | 11 | |
321 | Mariusz Kunkel | Gdańsk | SMARUJ NA TRENING | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
322 | Rafał Domińczyk | Dąbrowa Górnicza | ULTRAS Z ŁAZ | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
323 | Mariusz Prątnicki | Gdynia | KUJAWSCY RUNNERS | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
324 | Rafał Pietroszek | STRUMIEŃ | BRUBECK TEAM | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
325 | Bartosz Podsadny | Poznań | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
326 | Andrzej Babiarz | Zielonka | A NA CO TO KOMU POTRZEBNE | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
327 | Artur Gronczewski | Warszawa | New Balance Run Club | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
328 | Bartosz Zdulski | Józefosław | W4 Green Team | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
329 | Marcin Kuźmicki | Borzęcin Duży | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
330 | Grzegorz Mgłosiek | Warszawa | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
331 | Jacek Walkowiak | Zielona Góra | BIEGOSTACJA ULTRA TEAM | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
332 | Jacek Reclik | Rybnik | SMAKI BIEGANIA | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
333 | Michał Jambor | Warszawa | BRACTWO BIEGOWE BGK / ŻÓRAWSKI TEAM | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
334 | Tomasz Sekman | Kraków | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
335 | Adam Bartosiewicz | Gryfino | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
336 | Andrzej Brodek | Gliwice | CERTU. | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
337 | Michał Manterys | Kraków | G.O.A.T. Team Michałowice | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
338 | Tomasz SOFUL | Warszawa | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
339 | Krzysztof Kornaś | Nowy Sącz | KLIMKOR TEAM | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
340 | Dariusz Stawski | Łódź | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
341 | Marcin Szabla | Grabowa | SAINT GOBAIN SQUAD | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
342 | Grzegorz Karasek | Niegowonice | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
343 | Daniel Guzik | Grabowa | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
344 | Piotr Dura | Raków | PKB ENDORFINA | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
345 | PIOTR Ciuk | Warszawa | Fujitsu Poland | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
346 | Hubert Rzyha | Mościenica | RUNNER'S POWER | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
347 | Artur Czerniachowski | Zielona Góra | BIEGAMY DLA SIEBIE | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
348 | Radosław Suchanek | Kłobuck | 1 | 67 | 50 | 5 | 12 | |
349 | GRZEGORZ ARMATYS | Dąbrowa Górnicza | ORANGE POLSKA | 1 | 67 | 50 | 5 | 12 |
350 | MACIEJ TYBOŃ | Olkusz | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
351 | JANUSZ LEWANDOWSKI | Tarnowskie Góry | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
352 | MICHAŁ WOŹNIAK | Złotrowo | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
353 | MARCIN KRÓL | Słupca | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
354 | SEBASTIAN PIERZCHALSKI | Radomsko | KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
355 | BARTŁOMIEJ GRABOWSKI | Warszawa | Dziki | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
356 | MARCIN DZIDECZEK | Warszawa | TEAM ZABIEGANEDNI | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
357 | RAFAŁ GOŁOWICZ | Warszawa | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
358 | ROBERT BALCERZAK | Pajęczno | KLUB BIEGACZA WARTA | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
359 | SŁAWOMIR BIERNACKI | Lipniki | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
360 | BARTŁOMIEJ MACZUGA | Gliwice | MUSTANGI GLIWICE | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
361 | MAREK MICHALSKI | Ostrów Wielkopolski | KB CZARNE WILKI | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
362 | DAMIAN NARKIEWICZ | Gdańsk | TEAM AQUACLEANING 24 | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
363 | DARIUSZ FRANKOWSKI | Bytom | Szamani w transie | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
364 | RYSZARD PRZYBYSZ | Żory | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
365 | MARCIN PETER | Katowice | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
366 | AREK SZELĄGIEWICZ | Szczecin | Ci od Rudego Kota | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
367 | EMIL DUCH | Warszawa | JB WARSAW | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
368 | MARCIN MISZTAL | Ząbki | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
369 | DARIUSZ PIOTR BOGACZ | Chełm | KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWA | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
370 | WOJCIECH PODLEWSKI | Tarnów | KS SPORTIVA | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
371 | MICHAŁ KUROWSKI | Gliwice | GLIWICE | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
372 | MARIUSZ JANOWSKI | Grudziądz | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
373 | PIOTR PYTLARCZYK | Pajęczno | KLUB BIEGACZA WARTA | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
374 | ROMAN SADKIEWICZ | Blizanów | BIEGAM BO LUBIĘ | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
375 | ŁUKASZ MODLIŃSKI | Pajęczno | KLUB BIEGACZA WARTA | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 |
376 | MARCIN JĘDRZEJEWSKI | Warszawa | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
377 | BARTOSZ GĄSECKI | Płock | 1 | 67 | 50 | 0 | 17 | |
378 | JANUSZ KRUPA | Marki | ORANGE POLSKA | 1 | 66 | 50 | 4 | 12 |
379 | ŁUKASZ RZEPIŃSKI | Gronowo | 1 | 66 | 50 | 5 | 11 | |
380 | STANISŁAW BLICHARZ | Niemce | NIE MA LETKO | 1 | 66 | 50 | 4 | 12 |
381 | JERZY HOŁDA | Kraków | DŻRT / HOLDASY | 1 | 66 | 50 | 6 | 10 |
382 | Paweł Noworolnik | Gliwice/Tylmanowa | 1 | 65 | 50 | 5 | 10 | |
383 | Jakub Jezierski | Warszawa | 1 | 65 | 50 | 3 | 12 | |
384 | PATRYK PILCH | Kraków | 1 | 63 | 50 | 3 | 10 | |
385 | KRZYSZTOF HALAGARDA | Kraków | IP GBSC ACTIVE CREW | 1 | 63 | 50 | 1 | 12 |
386 | Adam Mierzwa | Lublin | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
387 | Jerzy Wrzesień | Sandomierz | Tak Lubię Sandomierz | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
388 | Przemysław Król | Końskowola | LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZY | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
389 | Marek Wichtowski | Warszawa | Workday | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
390 | Wiesław Sopel | Lubaczów | AS LUBACZÓW | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
391 | Krzysztof Litwinski | Lublin | Orange Passion | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
392 | Piotr Hałasa | Tomaszów Lubelski | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
393 | Maciej Karwowski | Warszawa | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
394 | Tomasz Irzyk | Lublin | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
395 | Artur Polar | Biłgoraj | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
396 | ANDRZEJ ŁUKASIK | Lublin | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
397 | TOMASZ JANIK | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | ||
398 | SEBASTIAN KOBYLARCZYK | Lublin | Nine Inch Snails | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
399 | ZBIGNIEW GÓRA | Wadowice | Cioran | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
400 | MACIEJ SZCZOTKO | Wołomin | ZABIEGANY WOŁOMIN | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
401 | ANDRZEJ NASTANIAK | ZW | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
402 | WOJCIECH ORZEŁ | Warszawa | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
403 | MARCIN ŚCIBOR | Krasnystaw | RUCH IZBICA | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
404 | GRZEGORZ KLEJSZTA | Mysłowice | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
405 | PIOTR PISKORSKI | Golub-Dobrzyń | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
406 | TOMASZ SADOWSKI | Sosnowiec | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
407 | ANDRZEJ TABAKA | Czeladź | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
408 | TOMASZ WIATRZYK | Żulice | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
409 | ANDRZEJ WRÓBLEWSKI | Głogów Małopolski | RESOVIA RZESZÓW | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
410 | JERZY DOMAGAŁA | Rzeszów | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
411 | PAWEŁ KULESZA | Kielce | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
412 | PATRYK WRZOSEK | Czeladź | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
413 | DARIUSZ CZERNIAKIEWICZ | Jastków | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
414 | ŁUKASZ NOWAK | Czeladź | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
415 | GRZEGORZ LIPSKI | Lublin | Orange Passion | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
416 | DARIUSZ SKRODZIUK | Rzeszów | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
417 | ŁUKASZ GĄGAŁA | Zielonka | FIT ZA BIURKIEM | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
418 | PIOTR OLSZEWSKI | Poznań | DOM PIWA BIEGA | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
419 | ROBERT MYSZKA | Tomaszów Lubelski | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
420 | ŁUKASZ SCHABEK | Czeladź | #CZELADZBIEGA | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
421 | RYSZARD MIZIA | Kraków | Mieszanka Krakowska | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
422 | RADOSŁAW WOŹNICZKA | Kraków | Mieszanka Krakowska | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
423 | KONRAD CZUBIEL | Poznań | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
424 | RYSZARD WOŁOSZYN | BIELSKO - BIAŁA | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
425 | WOJCIECH WROŃSKI | WARSZAWA | ORANGE POLSKA | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
426 | CZESŁAW WOŁOSZYN | PIZUNY | PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
427 | KRZYSZTOF SZUBKA | Wołomin | Zabiegany Wołomin | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
428 | Tomasz Lewiński | Częstochowa | Jest Lepiej Run Team | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
429 | Kamil Arendarczyk | Niedzica | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
430 | Paweł Studnicki | Wola Filipowska | 1 | 61 | 50 | 1 | 10 | |
431 | Dawid Łukaszewicz | Bydgoszcz | Z GÓRKI I POD GÓRKĘ | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
432 | Michał Chmurko | Żernica | BLACKSHEEPTEAM | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
433 | MARIUSZ BAKUN | Chełm | CHEŁM | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
434 | JARECKI P-CHA | Wołomin | ZABIEGANY WOŁOMIN | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
435 | KRZYSZTOF SZCZYPKOWSKI | Wołomin | ZABIEGANY WOŁOMIN | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
436 | PAWEŁ ŚWIETLIK | Łbiska | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
437 | TOMASZ KNAP | Kraków | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
438 | ADAM KUC | Kraków | THE OFFICE | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
439 | PAWEŁ BEDNARZ | Zamość | leniwie do przodu | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
440 | AMATOR BIEGOWY | Tyczyn | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
441 | MICHAŁ WACH | Józefów | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
442 | ŁUKASZ MIAZEK | Kuznocin | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
443 | DARIUSZ KACZÓWKA | Kraków | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
444 | CHRIS WRIGHT | Melbourne | TRAIL BUS | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
445 | KRZYSZTOF JASICKI | Tychy | RUNHOGS Tychy | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
446 | ADRIAN GAWROŃSKI | Częstochowa | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
447 | MARCIN TOKARZ | Libertów | Marcin Tokarz | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
448 | ANDRZEJ NASTAZIAK | Kobyłka | Zabiegany Wołomin | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
449 | KRZYSZTOF KOZIOŁ | Warszawa | Wyatt Earp | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
450 | SZYMON PTASZNIK | Wieliczka | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
451 | ARTUR CHWAŁA | Warszawa | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
452 | RAFAŁ DAŃSKI | Radom | i RYSY | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
453 | MICHAŁ PISAREK | Kielce | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
454 | MICHAŁ KAWA | Kraków | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
455 | JAKUB JÓZEFIAK | Nowy Sącz | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
456 | GRZEGORZ KASPROWICZ | Warszawa | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
457 | PIOTR ROSIK | Warszawa | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
458 | ALBERT MROZIŃSKI | Aleksnadrów Łódzki | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
459 | RAFAŁ TYLUS | Poznań | ULTRA BIEGAJĄCY MORS | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
460 | ŁUKASZ KLIMASZYK | Kacwin | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
461 | JAKUB COFALSKI | Warszawa | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
462 | DAWID HARASIMIAK | Wołomin | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
463 | ARKADIUSZ JAŁOWIEC | Lublin | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
464 | Bartosz Bogusz | Kraków | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
465 | Krzysztof Kordys | Zabierzów | Zabierzów Biega | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
466 | Marek Piórkowski | Będzin | Biegowa Kuźnia | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
467 | Paweł Gniadkowski | Sygneczów | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
468 | Adrian Dąbrowski | Warszawa | Stajnia Balona | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
469 | Artur Sokołowski | Otwock | TEAM ZABIEGANEDNI | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
470 | Lukasz Golonka | Limanowa | ELEKTRKOGOL | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
471 | Grzegorz Raciborski | Bydgoszcz | ASSECO ACTIVE TEAM | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
472 | Paweł Szmajdowicz | Konstancin-Jeziorna | Fachdom Team | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
473 | Piotr Gumiela | Gdańsk | Gumisiolandia | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
474 | ANDRZEJ SYGIET | Gliwice | HEDONIŚCI | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
475 | KRZYSZTOF LORENS | Wołomin | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
476 | PAWEŁ KOS | Warszawa | eAzymut.pl | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
477 | PIOTR PINDEL | Bielsko-Biała | ŁOWCY PIEROŻKÓW | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
478 | KAROL PIOTROWSKI | Drzewce | ŁOCHOWO TRIAL TEAM | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
479 | JAKUB KURZYDLAK | Piotrków Trybunalski | EDC.TEAM.ACTIVE | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
480 | PAWEŁ BERGIER | Gliwice | BIEGAMBOMUSZĘ XFIT ULTRA | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
481 | BARTŁOMIEJ KOZERA | Zabierzów | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
482 | TOMASZ MOTULEWSKI | Okuniowiec | PaintRun | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
483 | KRZYSZTOF WALAS | Kraków | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
484 | MICHAŁ WYBRANIEC | Wałbrzych | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
485 | MARCIN PODLESNY | Nowa Iwiczna | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
486 | JAKUB KENIG | KRZESZOWICE | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
487 | GRZEGORZ LUBELCZYK | Miękinia | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
488 | RAFAŁ WAŚKO | Kraków | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
489 | RAFAŁ ERENBERG | Piotrków Trybunalski | FUDU&CO. SPORT TEAM/EDC.TEAM.ACTIVE/DZIKI NA HAMAKACH | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
490 | MATEUSZ MAĆKOWSKI | Poznań | NATURAL BORN COFFEE RUNNERS | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
491 | STANISŁAW OLBRYŚ | Nasielsk | KB Legionowo | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
492 | KAROL NIZIOŁEK | Kraków | ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW KAROL NIZIOŁEK | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
493 | TOMASZ ŚWIERCZYŃSKI | Kraków | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
494 | JAN ŻYNDA | Suwałki | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
495 | DARIUSZ GORCZYCA | Kraków | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
496 | PIOTREK GRADOWSKI | Warszawa | BLUE GRADERS | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
497 | ARTUR LISZKOWSKI | Kraków | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
498 | MARCIN ŚWIACKI | Suwałki | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 | |
499 | KRZYSZTOF SZCZĘŚNIAK | Cisowa | HEL66 | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
500 | BARTOSZ MASTALSKI | Chrzanów | PARKRUN CHRZANÓW | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |
501 | MAREK PAWLUS | Wrocław | 1 | 60 | 50 | 0 | 10 |