Miejsce | Nazwisko Imię | Miasto | Zespół | Liczba startów | Łączna suma punktów | Suma punktów za udział | Suma punktów za miejsce | Suma punktów za dystans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAMIL BOROWSKI | Żółtańce Kolonia | CHEŁM BIEGA | 3 | 368 | 150 | 161 | 57 |
2 | PIOTR SEMENIUK | Warszawa-Wesoła | WESOŁA | 3 | 323 | 150 | 120 | 53 |
3 | KRZYSIEK MIERKIEWICZ | Warszawa | MKM RUNNING / STAJNIA BALONA | 3 | 313 | 150 | 100 | 63 |
4 | ANDRZEJ KORECKI | Murowaniec | 3 | 278 | 150 | 65 | 63 | |
5 | MICHAŁ SEDLAK | Gieraszowice | MARCIN ŚWIERC TEAM | 2 | 256 | 100 | 115 | 41 |
6 | MARIUSZ ZAJKOWSKI | Warszawa | POWER TRAINING | 3 | 229 | 150 | 27 | 52 |
7 | MARIUSZ WOJTCZAK | Brzeziny | 2 | 227 | 100 | 91 | 36 | |
8 | ROBERT MYŚLIWIEC | Rzeszów | DZIKI&WOLNY | 2 | 226 | 100 | 86 | 40 |
9 | WOJCIECH PTASZYŃSKI | Frombork | 2 | 218 | 100 | 77 | 41 | |
10 | GRZEGORZ ROGALA | Boguchwała | 2 | 216 | 100 | 80 | 36 | |
11 | BARTŁOMIEJ KSIĘŻAK | Warszawa | BIEG SZLAK TRAFI | 2 | 190 | 100 | 55 | 35 |
12 | MAREK CHOŁOTA | Piła | 2 | 172 | 100 | 43 | 29 | |
13 | PRZEMYSŁAW DRAGON | Połaniec | 2 | 172 | 100 | 27 | 45 | |
14 | SŁAWOMIR WŁOCH | Krosno | 2 | 168 | 100 | 27 | 41 | |
15 | MAREK KOWALCZYK | Ciechanów | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | 2 | 164 | 100 | 19 | 45 |
16 | TOMASZ MRÓWCZYŃSKI | Sarbinowo | 2 | 158 | 100 | 24 | 34 | |
17 | ROBERT BALCERZAK | Pajęczno | KLUB BIEGACZA WARTA | 2 | 154 | 100 | 14 | 40 |
18 | DANIEL PALUCH | DĄBROWA GÓRNICZA | 2 | 151 | 100 | 16 | 35 | |
19 | ŁUKASZ GWIZDAŁA | Krzeszowice | KW TRAWERS / SUM(P)T | 2 | 150 | 100 | 14 | 36 |
20 | PIOTR ZADROŻNY | Halinów | BIEGIEM DO 100TKI | 2 | 139 | 100 | 3 | 36 |
21 | PAWEŁ WÓJTOWICZ | Lublin | AKM PROMILEK | 2 | 139 | 100 | 0 | 39 |
22 | RAFAŁ WEYNA | Kicin | BIAŁY DOMEK | 2 | 138 | 100 | 9 | 29 |
23 | ROBERT KIEROŃSKI | Modlin Twierdza | 1 | 138 | 50 | 65 | 23 | |
24 | IVAN PÔBIŠ | Donovaly | 2THETOP | 1 | 137 | 50 | 65 | 22 |
25 | KRZYSZTOF WIERNUSZ | Posada Górna | FINISZ RYMANÓW | 1 | 133 | 50 | 65 | 18 |
26 | MATEUSZ STASIKOWSKI | Warszawa | 1 | 133 | 50 | 65 | 18 | |
27 | TOMASZ KOPCEWICZ | Stawiguda | 1 | 132 | 50 | 60 | 22 | |
28 | JAROSŁAW ZBOZIEŃ | Łącko | RMT TEAM | 1 | 128 | 50 | 65 | 13 |
29 | KRZYSZTOF LISAK | Otwock | OTFOX ULTRARUNNING | 1 | 128 | 50 | 60 | 18 |
30 | TOMASZ ŁOSKOT | Wilga | 1 | 128 | 50 | 55 | 23 | |
31 | JACEK ŚWIDEREK | Warszawa | 1 | 128 | 50 | 60 | 18 | |
32 | PAWEŁ PAWLICA | Kraków | 1 | 127 | 50 | 55 | 22 | |
33 | ŁUKASZ SOWA | Katowice | 1 | 126 | 50 | 60 | 16 | |
34 | WITOLD SZCZEPANIAK | Ostrów Wielkopolski | 1 | 123 | 50 | 60 | 13 | |
35 | ROBERT JACHYMIAK | NOWY TARG | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI | 1 | 122 | 50 | 50 | 22 |
36 | BARTŁOMIEJ BARTOSIŃSKI | Warszawa | 1 | 121 | 50 | 55 | 16 | |
37 | JAKUB OSINA | Świdnik | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | 1 | 119 | 50 | 46 | 23 |
38 | JAROSŁAW TAJCHMAN | Rzeszów | STAJNIA BALONA | 1 | 118 | 50 | 55 | 13 |
39 | ROBERT WRÓBLEWSKI | Lublin | 1 | 118 | 50 | 50 | 18 | |
40 | ŁUKASZ STEFANIAK | Szczecin | 1 | 118 | 50 | 45 | 23 | |
41 | PIOTR MATACZ | Kraśnik | TRIATHLON KRAŚNIK TEAM | 1 | 118 | 50 | 50 | 18 |
42 | PAWEŁ WAŚKO | Bielsko Biała | CENTRUM MASAŻU | 1 | 118 | 50 | 46 | 22 |
43 | ANDRZEJ PSIUK | Biłgoraj | BIŁGORAJ BIEGA | 1 | 117 | 50 | 44 | 23 |
44 | ŁUKASZ JAWORSKI | Warszawa | ULTRAMOC:-) | 1 | 116 | 50 | 43 | 23 |
45 | SZYMON PABIS | Karniowice | 1 | 116 | 50 | 50 | 16 | |
46 | MAREK SOKOŁOWSKI | Mysłowice-Wesoła | ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM | 1 | 116 | 50 | 44 | 22 |
47 | MICHAŁ HEJNA | Skrzyszów | 1 | 115 | 50 | 42 | 23 | |
48 | TOMASZ MAJNUSZ | Modlnica | 1 | 115 | 50 | 43 | 22 | |
49 | ROMAN MAZUREK | Murów | SPARTANIE DZIECIOM | 1 | 114 | 50 | 41 | 23 |
50 | ADAM STACHOWIAK | Dąbcze | LESZNOLIMITS RUNNERS | 1 | 114 | 50 | 42 | 22 |
51 | MICHAŁ TYBUREK | Lublin | STAY INSANE | 1 | 113 | 50 | 45 | 18 |
52 | TOMASZ DURA | Bielsko-Biała | 1 | 113 | 50 | 45 | 18 | |
53 | ANDRZEJ CZUWAJ | Grojec | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | 1 | 113 | 50 | 41 | 22 |
54 | DANIEL CHMIELOWIEC | SZYMBARK | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | 1 | 112 | 50 | 44 | 18 |
55 | TOMASZ WRÓBEL | Klembów | ZABIEGANY WOŁOMIN | 1 | 112 | 50 | 44 | 18 |
56 | GRZEGORZ KUTAJ | Grabówki | 1 | 112 | 50 | 46 | 16 | |
57 | ROMAN SKROBAŃSKI | Godziesze Małe | SKROBKITEAM | 1 | 112 | 50 | 40 | 22 |
58 | MACIEJ WALCZAK | POZNAŃ | QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAM | 1 | 111 | 50 | 43 | 18 |
59 | MARIUSZ ZAGÓRSKI | Goleszów | Poranny Beskid Run | 1 | 111 | 50 | 38 | 23 |
60 | JACEK MICHALCZEWSKI | Karczmiska | RUN BEAVERS | 1 | 111 | 50 | 43 | 18 |
61 | PIOTR KOŚCIELNY | Warszawa | 1 | 111 | 50 | 45 | 16 | |
62 | PRZEMEK MERTA | Nowy Targ | RUN OR DIE | 1 | 111 | 50 | 39 | 22 |
63 | TOMASZ KURZAWSKI | Miączyn | 22.06.1080 | 1 | 110 | 50 | 42 | 18 |
64 | PIOTR ŁYDA | Rzeszów | 1 | 110 | 50 | 37 | 23 | |
65 | KRZYSZTOF WILK | Kraków | SARNI TĘTENT | 1 | 110 | 50 | 42 | 18 |
66 | RAFAŁ GAŁUSZKA | Gubin | 1 | 110 | 50 | 44 | 16 | |
67 | MAREK BARTYZEL | Zawoja | 1 | 110 | 50 | 38 | 22 | |
68 | KONRAD SIOMA | Krzyszkowo | ROKIETNICA BIEGA | 1 | 109 | 50 | 36 | 23 |
69 | ALBERT MIROSŁAW | Lublin | WW TEAM | 1 | 109 | 50 | 41 | 18 |
70 | PIOTR MROZOWSKI | Opole | 1 | 109 | 50 | 43 | 16 | |
71 | WOJCIECH KOTARBA | Kielce | BARTOSZ GORCZYCA RUNNING TEAM | 1 | 109 | 50 | 37 | 22 |
72 | BARTOSZ KONOPKA | Kraków | BIEGAMBOLUBIĘ | 1 | 108 | 50 | 45 | 13 |
73 | ROBERT MURAK | Łęczna | 1 | 108 | 50 | 40 | 18 | |
74 | ŁUKASZ WARDZYŃSKI | Warszawa | 1 | 108 | 50 | 35 | 23 | |
75 | PRZEMYSLAW TOMYS | Milanówek | 1 | 108 | 50 | 40 | 18 | |
76 | PAWEŁ KOZŁOWSKI | Świerzowa Polska | ŁAZY | 1 | 108 | 50 | 42 | 16 |
77 | MACIEJ SZMYT | Poznań | WLKP MOUNTAINS ULTRA / GUTO ADVENTURE TEAM / FREE RUN | 1 | 108 | 50 | 36 | 22 |
78 | MARCIN KOBAK | Czarna Górna | 1 | 107 | 50 | 44 | 13 | |
79 | JERZY KRÓLIKOWSKI | Warszawa | SZYBKIE KOPYTO ULTRA | 1 | 107 | 50 | 39 | 18 |
80 | DARIUSZ SAMEREK | Toruń | MARMEL TORUŃ | 1 | 107 | 50 | 34 | 23 |
81 | ŁUKASZ GARUS | Bytom | 1 | 107 | 50 | 39 | 18 | |
82 | MARCIN SKWAREK | Warszawa | SMASHING PĄPKINS | 1 | 107 | 50 | 41 | 16 |
83 | RADOSŁAW ŚLASKI | Strzyzów | STAJNIA BALONA | 1 | 107 | 50 | 35 | 22 |
84 | MARCIN TOPOLSKI | Jadowniki | CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISA | 1 | 106 | 50 | 43 | 13 |
85 | MACIEJ ŚLANDA | Grodzisko Dolne | KS JANUSZE | 1 | 106 | 50 | 38 | 18 |
86 | ŁUKASZ JAMRÓZ | Wadowice | NEVER AVERAGE | 1 | 106 | 50 | 33 | 23 |
87 | PIOTR WÓJTOWICZ | Rzeszów | 1 | 106 | 50 | 38 | 18 | |
88 | TOMASZ GNIADEK | Kraków | DABEX-BOLT | 1 | 106 | 50 | 40 | 16 |
89 | MARCIN SMÓŁKOWSKI | Rumia | RUMIARUNNERTEAM | 1 | 106 | 50 | 34 | 22 |
90 | KRZYSZTOF NOWAK | Kraków | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | 1 | 105 | 50 | 37 | 18 |
91 | DARIUSZ WOJCIECHOWSKI | Krosno | KRAKOWIAK ULTRA TEAM | 1 | 105 | 50 | 39 | 16 |
92 | STANISLAW BUKOWSKI | Kópavogur | LAUGARSKOKK/ZABIEGANI REYKJAVÍK | 1 | 105 | 50 | 33 | 22 |
93 | ŁUKASZ RAK | jasło | JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW | 1 | 104 | 50 | 41 | 13 |
94 | SŁAWOMIR ZIELIŃSKI | Rzeszów | DZIKITIM / TRAILSHOP.PL | 1 | 104 | 50 | 31 | 23 |
95 | PIOTR KOLKA | Jaworzno | JAWORZNO RUNNERS | 1 | 104 | 50 | 36 | 18 |
96 | MARCIN WIĄCEK | Jasło | JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW | 1 | 104 | 50 | 38 | 16 |
97 | KRZYSZTOF KOKOT | Żory | NIEWYBIEGANI | 1 | 104 | 50 | 32 | 22 |
98 | TYMOTEUSZ MAJCHRZAK | Katowice | ZAPIERDALACZE | 1 | 103 | 50 | 40 | 13 |
99 | JAROSŁAW BIAŁCZYK | Szamotuły | KB SZAMOTUŁY | 1 | 103 | 50 | 35 | 18 |
100 | TOMASZ KOSTRUBIEC | Szczebrzeszyn | SKARABEUSZ SZCZEBRZESZYN | 1 | 103 | 50 | 35 | 18 |
101 | KAROL PISAREK | Warszawa | JB WARSZAWA | 1 | 103 | 50 | 37 | 16 |
102 | ADAM KOMOROWSKI | Reykjavik | ZABIEGANI REYKJAVIK | 1 | 103 | 50 | 31 | 22 |
103 | TOMASZ WOŹNIAK | Łask | 1 | 102 | 50 | 39 | 13 | |
104 | ARTUR ŻYWCZAK | Kraków | KM PSP KRAKÓW | 1 | 102 | 50 | 34 | 18 |
105 | KRZESIMIR SIATKA | Lublin | LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM | 1 | 102 | 50 | 29 | 23 |
106 | KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI | Łańcut | ULTRAŁAŃCUT | 1 | 102 | 50 | 34 | 18 |
107 | SZYMON GONCZAR | Rybnik | KW GLIWICE | 1 | 102 | 50 | 36 | 16 |
108 | MATEUSZ ZGODA | Warszawa | BIEGAMBOLUBIĘ | 1 | 101 | 50 | 38 | 13 |
109 | WOJCIECH CZWERENKO | Sanok | 1 | 101 | 50 | 33 | 18 | |
110 | PIOTR SIATKA | Kraków | LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM | 1 | 101 | 50 | 28 | 23 |
111 | PIOTR KASPEREK | Lublin | 1 | 101 | 50 | 33 | 18 | |
112 | PAWEŁ KOZIŃSKI | Kłobuck | BIEGAM BO LUBIĘ | 1 | 101 | 50 | 35 | 16 |
113 | LESZEK BUŁANOW | Hipolitów | 1 | 101 | 50 | 29 | 22 | |
114 | MICHAŁ KARKUT | Zaborów | FUN&RUN | 1 | 100 | 50 | 37 | 13 |
115 | MICHAL HÚSKA | Liptovský Mikuláš | ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁ | 1 | 100 | 50 | 32 | 18 |
116 | DARIUSZ STRYCHALSKI | Łapy | Zwycięzca Darka Strychalskiego | 1 | 100 | 50 | 27 | 23 |
117 | KRZYSZTOF SZEWCZYK | Częstochowa | CZEWARUN TIM | 1 | 100 | 50 | 32 | 18 |
118 | ARTUR SŁONINA | Kraków | BRODATY SŁOŃ | 1 | 100 | 50 | 34 | 16 |
119 | KRZYSZTOF KMITA | Kraków | 1 | 99 | 50 | 36 | 13 | |
120 | ALEKSANDER KOWALCZYK | Dzierzążnia | 1 | 99 | 50 | 26 | 23 | |
121 | PAWEŁ BREWCZAK | Piaseczno | 1 | 99 | 50 | 31 | 18 | |
122 | GRZEGORZ CEBULA | Iwiny | 1 | 99 | 50 | 33 | 16 | |
123 | TOMASZ JEZIORSKI | Łódź | 1 | 99 | 50 | 27 | 22 | |
124 | MACIEK NALEPA | Nowy Sącz | IMPALA RACE TEAM | 1 | 98 | 50 | 35 | 13 |
125 | PIOTR WÓJCIK | WARSZAWA | ŻÓRAWSKI TEAM | 1 | 98 | 50 | 30 | 18 |
126 | MICHAŁ KRZOSEK | Lublin | 1 | 98 | 50 | 25 | 23 | |
127 | ANDRZEJ MACIĄG | Bełżec | DZIKIE MUSTANGI | 1 | 98 | 50 | 30 | 18 |
128 | GRZEGORZ ZAJĄC | Łęczna | LW BOGDANKA | 1 | 98 | 50 | 32 | 16 |
129 | KAROL KRAWCZYK | Jaworzno | JAWORZNO | 1 | 98 | 50 | 26 | 22 |
130 | RAFAŁ BIAŁEK | Poznań | 1 | 97 | 50 | 34 | 13 | |
131 | MACIEJ KUJAWA | Szczecin | HQ MNC NE | 1 | 97 | 50 | 24 | 23 |
132 | MATEUSZ MĘŻYK | Łaziska | AMATOR | 1 | 97 | 50 | 29 | 18 |
133 | KUBA GARSZYNSKI | Łódź | DELOITTE | 1 | 97 | 50 | 31 | 16 |
134 | ROBERT LUBAŃSKI | Bukowice | 1 | 97 | 50 | 25 | 22 | |
135 | OLEG BYLINOWSKI | Rzeszów | 1 | 96 | 50 | 33 | 13 | |
136 | ADAM STANGIERSKI | Poznań | KORNELCIA TEAM | 1 | 96 | 50 | 28 | 18 |
137 | PAWEŁ WOSIEK | Ostrowiec Świętokrzyski | OSTROBIEC | 1 | 96 | 50 | 23 | 23 |
138 | KAROL JANUSZEWSKI | Montowo | BIEGAM U KOLESI | 1 | 96 | 50 | 28 | 18 |
139 | BARTOSZ PODSADNY | Poznań | 1 | 96 | 50 | 30 | 16 | |
140 | ŁUKASZ URACZ | Siemianowice Śląskie | HARPAGAN SOSNOWIEC | 1 | 96 | 50 | 24 | 22 |
141 | ANDRZEJ JODŁOWSKI | BABICA | FUN&RUN | 1 | 95 | 50 | 32 | 13 |
142 | TOMASZ GMITEREK | Lublin | BIŁGORAJ ULTRTA TRAIL | 1 | 95 | 50 | 22 | 23 |
143 | JAROSŁAW RECLIK | Skrzyszów | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1 | 95 | 50 | 27 | 18 |
144 | TOMASZ TOMCZYK | Zabrze | RESCHAPE RUNNERS | 1 | 95 | 50 | 29 | 16 |
145 | PRZEMYSŁAW GRYNAGIEL | Osiek nad Wisłą | 1 | 95 | 50 | 23 | 22 | |
146 | PIOTR JURKOWSKI | opole | 1 | 94 | 50 | 31 | 13 | |
147 | WOJTEK RATYŃSKI | Drohiczyn | 1 | 94 | 50 | 26 | 18 | |
148 | DARIUSZ WOJDA | Józefów | POLISH WINGS | 1 | 94 | 50 | 21 | 23 |
149 | DANIEL BURKOWSKI | Stalowa Wola | 1 | 94 | 50 | 26 | 18 | |
150 | WOJCIECH FEODORÓW | Zabrze | RESHAPE RUNNERS | 1 | 94 | 50 | 28 | 16 |
151 | GRZEGORZ SEWERYN | Katowice | BIEGOWA KUZNIA | 1 | 94 | 50 | 22 | 22 |
152 | MICHAŁ MATUSIAK | Poznań | ROWERY MAŁGOŚKA | 1 | 93 | 50 | 25 | 18 |
153 | ROBERT SYCH | Lublin | WOLNI LUDZIE | 1 | 93 | 50 | 20 | 23 |
154 | FILIP KAZIMIERCZAK | Tarnowo Podgórne | DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM | 1 | 93 | 50 | 25 | 18 |
155 | MARTIN FIDES | Liptovsky Mikulas | #ZAZIULTRA | 1 | 93 | 50 | 21 | 22 |
156 | ROBERT MUCHA | Olkusz/Jerzmanowice | 1 | 92 | 50 | 29 | 13 | |
157 | MACIEJ FRĄCZEK | Piaseczno | LIPIEC RUNNING TEAM | 1 | 92 | 50 | 24 | 18 |
158 | MIECZYSŁAW SIĘBIDA | Gorzyce | FARTLEK GO | 1 | 92 | 50 | 19 | 23 |
159 | ADRIAN MATECKI | Warszawa | YOGAHOME.PL | 1 | 92 | 50 | 26 | 16 |
160 | ŁUKASZ JAMRÓZ | Wadowice | 1 | 92 | 50 | 20 | 22 | |
161 | HENRYK MISZALSKI | Kraków | 1 | 91 | 50 | 28 | 13 | |
162 | ARTUR STRADOMSKI | Marki | MARKOWI BIEGACZE | 1 | 91 | 50 | 23 | 18 |
163 | MICHAŁ CHRUŚCIEL | Gorzyce | FARTLEK GO ULTRA | 1 | 91 | 50 | 18 | 23 |
164 | MARCIN GWOŹDZIOWSKI | Tarnobrzeg | 1 | 91 | 50 | 23 | 18 | |
165 | PAWEŁ MAGIERA | Skawina | 1 | 91 | 50 | 25 | 16 | |
166 | KRZYSZTOF MACKOJĆ | Kołobrzeg | EL-MACKOJĆ | 1 | 91 | 50 | 19 | 22 |
167 | TOMASZ ZAWIŚLAK | Lublin | LUBLIN BIEGA | 1 | 90 | 50 | 27 | 13 |
168 | RADOSŁAW SKOWRON | Balice | PŁONĄCE KONDONY BABUNI | 1 | 90 | 50 | 22 | 18 |
169 | JAKUB JAKUBOWSKI | RZESZÓW | DZIKITIM | 1 | 90 | 50 | 17 | 23 |
170 | ARTUR GAWOR | Stalowa Wola | 1 | 90 | 50 | 22 | 18 | |
171 | ŁUKASZ GOLONKA | Limanowa | ELEKTRKOGOL | 1 | 90 | 50 | 24 | 16 |
172 | PIOTR KUŚMIERZAK | LUBLIN | STAY INSANE | 1 | 90 | 50 | 18 | 22 |
173 | WITOLD WAJCOWICZ | Sanok | BIEGAM BO LUBIĘ / KILOMETRY ODDECHÓW | 1 | 89 | 50 | 26 | 13 |
174 | DARIUSZ PIETRAS | Kędzierzyn-Koźle | KUMPLE GRZMOTKA | 1 | 89 | 50 | 21 | 18 |
175 | SEBASTIAN BENDER | Zamość | 1 | 89 | 50 | 16 | 23 | |
176 | TOMASZ IRZYK | Lublin | 1 | 89 | 50 | 21 | 18 | |
177 | ADRIAN JADCZAK | Ruda Śląska | BIEGOWA KUŹNIA | 1 | 89 | 50 | 23 | 16 |
178 | ERYK DYMIŃSKI | Warszawa | BIEGAMBOLUBIĘ | 1 | 88 | 50 | 25 | 13 |
179 | MARCIN TOMCZYK | Kraków | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | 1 | 88 | 50 | 20 | 18 |
180 | MARCIN RÓŻYCKI | Tychy | 1 | 88 | 50 | 15 | 23 | |
181 | TOMEK KALITA | Białystok | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | 1 | 88 | 50 | 20 | 18 |
182 | MICHAŁ WOŹNIAK | Podolsze | MOŻE_MNIE_KTOŚ_PRZYGARNIE | 1 | 88 | 50 | 22 | 16 |
183 | DAMIAN STACHURA | Lubin | ZAGŁĘBIE LUBIN | 1 | 88 | 50 | 16 | 22 |
184 | ANDRZEJ PAŁUBSKI | Czajowice | TECHGIS | 1 | 87 | 50 | 24 | 13 |
185 | JAKUB TRACZ | Starowa Góra | 1 | 87 | 50 | 19 | 18 | |
186 | RYSZARD JAMUSZ | Wadowice | 1 | 87 | 50 | 19 | 18 | |
187 | TOMÁŠ JANČOVIČ | Rajec | 1 | 87 | 50 | 21 | 16 | |
188 | SEBASTIAN BURZYŃSKI | Warszawa | 1 | 87 | 50 | 15 | 22 | |
189 | KAROL PIOTROWSKI | Drzewce | ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄ | 1 | 86 | 50 | 23 | 13 |
190 | JACEK KROK | Lubartów | 1 | 86 | 50 | 18 | 18 | |
191 | KAZIMIERZ SITARZ | Rybnik | KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1 | 86 | 50 | 13 | 23 |
192 | ZDENĚK KŘIVÁNEK | Prague | ZZS HMP | 1 | 86 | 50 | 20 | 16 |
193 | MAREK TRACZYK | Warszawa | VELO ŁOSIE | 1 | 86 | 50 | 14 | 22 |
194 | DANIEL GĄSECKI | Dynów | ULTRA PRZESILENIE DYNÓW | 1 | 85 | 50 | 22 | 13 |
195 | GRZEGORZ MARGAS | Proszowice | 1 | 85 | 50 | 17 | 18 | |
196 | JANUSZ KORNAGA | Horyniec-Zdrój | ZYGMUŚ | 1 | 85 | 50 | 12 | 23 |
197 | ŁUKASZ WALCZAK | Konin | BYLE DO PRZODUQ | 1 | 85 | 50 | 19 | 16 |
198 | ROMAN KOKOT | Dynów | AKTYWNY DYNÓW | 1 | 84 | 50 | 21 | 13 |
199 | TADEUSZ PODRAZA | Tarnów | TADZIK | 1 | 84 | 50 | 16 | 18 |
200 | ARTUR POBIEGŁO | Tarnów | RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA | 1 | 84 | 50 | 18 | 16 |
201 | MICHAŁ WŁODARCZYK | Łódź | EVERRUN | 1 | 84 | 50 | 12 | 22 |
202 | RAFAŁ WYDRO | Strzyżów | FUN&RUN | 1 | 83 | 50 | 20 | 13 |
203 | PAWEŁ STUDNICKI | Wola Filipowska | 1 | 83 | 50 | 15 | 18 | |
204 | KAJETAN KWIATKOWSKI | Gdańsk | JAGUAR FIT | 1 | 83 | 50 | 17 | 16 |
205 | CHRISTOPH KROLL | Gieboldehausen | LTV OBEREICHSFELD/HURT | 1 | 83 | 50 | 11 | 22 |
206 | DOMINIK SAMOJEDNY | Raniżów | 1 | 82 | 50 | 19 | 13 | |
207 | ANDRZEJ DŁUGAJ | Mikołów | 1 | 82 | 50 | 9 | 23 | |
208 | MAREK LINNERT | Bielsko-Biała | NUTREND BIEGA | 1 | 82 | 50 | 16 | 16 |
209 | PRZEMYSŁAW STOLIŃSKI | Ozorków | KSGRUCHA | 1 | 82 | 50 | 10 | 22 |
210 | KACPER REKOWSKI | Toruń | 1 | 81 | 50 | 18 | 13 | |
211 | JACEK ULOWSKI | Łódź | CLICKLEASE TEAM | 1 | 81 | 50 | 13 | 18 |
212 | DARIUSZ ŻMIJEWSKI | Gliwice | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | 1 | 81 | 50 | 8 | 23 |
213 | MACIEJ POTOCKI | Biernatki | ORANGE POLSKA | 1 | 81 | 50 | 15 | 16 |
214 | WOJCIECH BUDZICH | Ciechanów | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | 1 | 81 | 50 | 9 | 22 |
215 | MATEUSZ LUBAŃSKI | Jozefow | TEAM ZABIEGANEDNI | 1 | 80 | 50 | 17 | 13 |
216 | KRZYSZTOF LESZCZYŃSKI | Białystok | 1 | 80 | 50 | 12 | 18 | |
217 | PAWEŁ CEGIEŁKO | Lublin | 1 | 80 | 50 | 7 | 23 | |
218 | KRZYSZTOF STODOLNY | Woryty | 1 | 80 | 50 | 14 | 16 | |
219 | ŁUKASZ GESSLER | Gościcino | BIESY | 1 | 79 | 50 | 11 | 18 |
220 | JERZY BORKOWSKI | Radom | 1 | 79 | 50 | 6 | 23 | |
221 | MAREK SZYL | Warszawa | RUNNERS TEAM QUIBL | 1 | 79 | 50 | 7 | 22 |
222 | GRZEGORZ CZERNYSZ | Warszawa | SZWAGIERKOLASKA | 1 | 78 | 50 | 15 | 13 |
223 | DORIAN ROLLA | Warzymice | 1 | 78 | 50 | 10 | 18 | |
224 | ŁUKASZ KIJEK | Świdnik | 1 | 78 | 50 | 5 | 23 | |
225 | SYLWESTER RASZTABIGA | Fugasówka | 1 | 78 | 50 | 12 | 16 | |
226 | JAKUB KRZYŻAN | Jerzmanowice | KW KRAKÓW | 1 | 78 | 50 | 6 | 22 |
227 | ARKADIUSZ KOSMALSKI | Jedlicze A | 1 | 77 | 50 | 14 | 13 | |
228 | TOMEK GAJDECKI | Warszawa | ACCENTURE | 1 | 77 | 50 | 4 | 23 |
229 | ADAM JOHNA | Tychy | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | 1 | 77 | 50 | 11 | 16 |
230 | MARCIN ZAJĄC | Józefosław | 77CATS | 1 | 77 | 50 | 5 | 22 |
231 | MAREK GARGAS | Józefosław | 1 | 76 | 50 | 13 | 13 | |
232 | KRZYSZTOF TYCZYŃSKI | Czerwonak | CZERWONAK BIEGA | 1 | 76 | 50 | 10 | 16 |
233 | ANDRZEJ DOŁĘGA-OTOCKI | Warszawa | 1 | 75 | 50 | 12 | 13 | |
234 | ANDRZEJ BRODEK | Gliwice | CERTU. | 1 | 75 | 50 | 2 | 23 |
235 | PRZEMYSŁAW JEZIORSKI | Łask | 1 | 75 | 50 | 3 | 22 | |
236 | WŁODZIMIERZ SZYSZKOWSKI | Warszawa | DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAW | 1 | 74 | 50 | 11 | 13 |
237 | MARCIN ŚCIBOR | Krasnystaw | RUCH IZBICA | 1 | 74 | 50 | 1 | 23 |
238 | ADAM INDRASZAK | Katowice | SILESIA MATATHON CLUB | 1 | 74 | 50 | 8 | 16 |
239 | KRZYSZTOF MUSZYŃSKI | Bukowno | 1 | 74 | 50 | 2 | 22 | |
240 | RAFAŁ SZYMECKI | Chojnice | TOTALNIE BIEGNIĘCI CHOJNICE | 1 | 73 | 50 | 10 | 13 |
241 | PAWEŁ SZCZOTKA | Warszawa | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 | |
242 | FABIAN MIARA | Przeworsk | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 | |
243 | JAROSŁAW BARAN | Wrocław | TRIACTIV RIDLEY | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 |
244 | MARIUSZ ZIĘTEK | Lublin | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 | |
245 | MARCIN JUSZCZAK | Bielany | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 | |
246 | MARCIN PSZENNY | Lublin | ULTRINO AMATEUR | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 |
247 | ŁUKASZ PSZENNY | LUBLIN | ULTRINO AMATEUR | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 |
248 | MAREK LITWINEK | Lubartów | AKM PROMILEK | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 |
249 | JANUSZ BIELSKI | Warszawa | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 | |
250 | BRONISŁAW MĄCZKA | Gliwice | Ekstremalne OTK Na Relaksie | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 |
251 | TOMASZ STEC | Rzeszów | ORANGE POLSKA | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 |
252 | DARIUSZ GUTOWSKI | Kłobuck | NGB KŁOBUCK | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 |
253 | GRZEGORZ GWOZDA | Tomaszów Lubelski | UKS SABAUDIA | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 |
254 | PIOTR BALON | Krosno | BAKOMAT U(L)TRA TEAM | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 |
255 | DARIUSZ FRANKOWSKI | Bytom | SZAMANA W TRANSIE | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 |
256 | PAWEŁ WÓJCIUK | Warszawa | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 | |
257 | ALEKSANDER PARKITNY | Wrocław | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 | |
258 | DARIUSZ FLIS | Zabrze | OLIMP ZABRZE | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 |
259 | GRZEGORZ RYCYK | Krasnystaw | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 | |
260 | BOGDAN MAŁKOWSKI | Murów | SPARTANIE DZIECIOM | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 |
261 | ANDRZEJ KOLASA | Warszawa-Wesoła | KLUB J.SŁOWACKIEGO | 1 | 73 | 50 | 0 | 23 |
262 | ARTUR CZERNIACHOWSKI | Zielona Góra | BIEGAMY DLA SIEBIE | 1 | 73 | 50 | 7 | 16 |
263 | PIOTR PUCHACZ | Warszawa | 1 | 73 | 50 | 1 | 22 | |
264 | ARTUR SOKOŁOWSKI | Otwock | TEAM ZABIEGANEDNI | 1 | 72 | 50 | 9 | 13 |
265 | JACEK WALKOWIAK | Zielona Góra | BIEGOSTACJA ULTRA TEAM | 1 | 72 | 50 | 6 | 16 |
266 | TOMASZ SEKMAN | Kraków | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 | |
267 | WALDEMAR CZADO | Rymanów-Zdrój | FINISZ RYMANÓW | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
268 | ANDRII BODNYK | Ivano-Frankivsk | SALOMON RUNNING CLUB UKRAINE | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
269 | MARCIN GRACZYK | Tulce | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 | |
270 | GRZEGORZ GARDYŚ | Kicin | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 | |
271 | DARIUSZ PIETRZYK | Lublin | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
272 | MICHAŁ FIDOR | Tychy | BIEGAM BO LUBIĘ | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
273 | MARCIN WASILEWSKI | ZIELONA GÓRA | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 | |
274 | JAREK BIECHOŃSKI | POZNAŃ | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 | |
275 | WALDEMAR ROSZAK | Warszawa | BIEGAM NA ZIELONEJ BIAŁOŁĘCE | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
276 | KRZYSZTOF BASZEŃ | Ryczówek | BLANK-DEKOR TEAM | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
277 | MARCIN KANTOROWSKI | Warszawa | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 | |
278 | ANDRZEJ ULATOWSKI | Toruń | RUNBEARDRUN | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
279 | RAFAŁ ERENBERG | Piotrków Trybunalski | FUDU&CO. SPORT TEAM | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
280 | MACIEJ ROGALA | Pszów | T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRAS | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
281 | IRENEUSZ KANIEWSKI | Pruszków | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 | |
282 | ANDRZEJ GONCIARZ | LGOTA | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 | |
283 | MAHDI AL-JEABORY | Jaworzno | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 | |
284 | TOMASZ HACUŚ | Wrocław | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 | |
285 | BOGDAN KUBON | Zabrze | GB | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
286 | RASTISLAV GIRA | Bratislava | BÄŽÍM | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
287 | PIOTR PUDZIANOWSKI | Radom | DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
288 | MACIEJ PASZKIEWICZ | Murowana Goślina | DZIADEK BIEGA ULTRA | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
289 | PETER HEIMANN | Oberhausen | TEAM ERDINGER ALKOHOLFREI | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 |
290 | MARCIN ADAMCZYK | Gołuski | 1 | 72 | 50 | 0 | 22 | |
291 | PIOTR DROBOT | Sanok | NA PRZEKOR | 1 | 71 | 50 | 8 | 13 |
292 | JACEK LUDWICZAK | Warszawa | 1 | 71 | 50 | 5 | 16 | |
293 | MACIEJ DRWIĘGA | Sanok | 1 | 70 | 50 | 7 | 13 | |
294 | ALEKSANDER LEWKOWSKI | Warszawa | 1 | 70 | 50 | 4 | 16 | |
295 | TOMASZ ZAWADZKI | Aleksandria Pierwsza | 1 | 69 | 50 | 6 | 13 | |
296 | MAREK BURY | Katowice | 1 | 69 | 50 | 3 | 16 | |
297 | MICHAŁ PIOTROWSKI | Świętajno | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | 1 | 68 | 50 | 5 | 13 |
298 | ŁUKASZ PODAWCA | Swarzędz | WIELKOPOLSKA SZKOŁA PODOFICERSKA | 1 | 68 | 50 | 2 | 16 |
299 | JÓZEF ZDUNEK | Szczytno | KLUB BIEGACZA JURUND | 1 | 67 | 50 | 4 | 13 |
300 | MAREK UHLIR | Praha | KLUB BIATLONU KAPSLOVNA | 1 | 67 | 50 | 1 | 16 |
301 | DARIUSZ STAWSKI | Łódź | BIEGIEM PO PIWO | 1 | 66 | 50 | 3 | 13 |
302 | DAWID TOMASZEWSKI | Komorniki | WLKP MOUNTAINS ULTRA | 1 | 66 | 50 | 0 | 16 |
303 | TOMASZ JARZEMBOWSKI | Plewiska | WLKP MOUNTAINS ULTRA | 1 | 66 | 50 | 0 | 16 |
304 | RAJMUND BIZIAK | Krościenko nad Dunajcem | 1 | 66 | 50 | 0 | 16 | |
305 | PIOTR PYTLARCZYK | Pajęczno | KLUB BIEGACZA WARTA | 1 | 66 | 50 | 0 | 16 |
306 | WOJCIECH PRZEWŁOKA | Kolbark | SAINT-GOBAIN SQUAD | 1 | 66 | 50 | 0 | 16 |
307 | MARCIN SZABLA | Grabowa | SAINT GOBAIN SQUAD | 1 | 66 | 50 | 0 | 16 |
308 | PAWEŁ NERKOWSKI | Gdańsk/Grajewo | 1 | 66 | 50 | 0 | 16 | |
309 | MARCIN CHMIELEWSKI | Dębnica Kaszubska | PĘDZĄCE ŻÓŁWIE | 1 | 66 | 50 | 0 | 16 |
310 | ADRIAN DĄBROWSKI | Warszawa | POWER TRAINING | 1 | 66 | 50 | 0 | 16 |
311 | IRENEUSZ ZDROJKOWSKI | Radom | BIEGIEM RADO | 1 | 66 | 50 | 0 | 16 |
312 | MARCIN KONKEL | Warszawa | 1 | 65 | 50 | 2 | 13 | |
313 | MICHAŁ CZAPLIŃSKI | Ostrołęka | 1 | 64 | 50 | 1 | 13 | |
314 | DOMINIK TRZEPIZUR | Wręczyca Wielka | 1 | 63 | 50 | 0 | 13 | |
315 | KAMIL KILJANSKI | Ostrowiec Świętokrzyski | TĘCZA | 1 | 63 | 50 | 0 | 13 |
316 | PIOTR KURZAWSKI | Poznań | 1 | 63 | 50 | 0 | 13 | |
317 | IRENEUSZ KIRKIEWICZ | Oława | KOLEGA MAĆKA OŁAWA | 1 | 63 | 50 | 0 | 13 |
318 | TOMASZ ŻYŁA | Kurzyna Średnia | 1 | 63 | 50 | 0 | 13 | |
319 | ŁUKASZ WÓJCIK | Lublin | CYTRYNOWE CURRY??? | 1 | 63 | 50 | 0 | 13 |
320 | GRZEGORZ DZISZKIEWICZ | Bielsko Biała | 1 | 63 | 50 | 0 | 13 | |
321 | DANIEL NIEMCZOK | Imielin | PKO BANK POLSKI | 1 | 63 | 50 | 0 | 13 |
322 | MARCIN CEREMUGA | Maków podhalański | SUSKA GRUPA BIEGOWA | 1 | 63 | 50 | 0 | 13 |