Miejsce | Nazwisko Imię | Miasto | Zespół | Liczba startów | Łączna suma punktów | Suma punktów za udział | Suma punktów za miejsce | Suma punktów za dystans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel Żuchowski | Kraków | Polni Pizgacze Team Pro | 1 | 76 | 0 | 65 | 11 |
2 | Dariusz Tarasek | Nowy Sącz | Seven7 | 1 | 73 | 0 | 65 | 8 |
3 | Arkadiusz Śliwa | Krynica - Zdrój | 1 | 71 | 0 | 60 | 11 | |
4 | Darek Marek | KRAKÓW | #RÓBSWOJE / SCARPA | 1 | 69 | 0 | 65 | 4 |
5 | Artem Nedrya | Kościelisko | 1 | 68 | 0 | 60 | 8 | |
6 | Andrzej Kiełt | Kraków | #AdamCzerwińskiTeam | 1 | 66 | 0 | 55 | 11 |
7 | Błażej Skowroński | Koluszki | Dzik Komando | 1 | 64 | 0 | 60 | 4 |
8 | Konrad Duda | Kraków | 1 | 63 | 0 | 55 | 8 | |
9 | Kamil Dydek | Warszawa | Zdanowski Team | 1 | 61 | 0 | 50 | 11 |
10 | Amadeusz Kowal | Lubaczów | Naprzód Młociny | 1 | 59 | 0 | 55 | 4 |
11 | Sylwester Augustyński | Kraków | Grupa Luktrans | 1 | 58 | 0 | 50 | 8 |
12 | PIOTR BODANKA | Nieznanice | Apama Acoustic Project | 1 | 57 | 0 | 46 | 11 |
13 | WOJCIECH ŚCIESZKA | Kraków | 1 | 56 | 0 | 45 | 11 | |
14 | Damian Szczepaniak | Kamienica | Kamienica | 1 | 55 | 0 | 44 | 11 |
15 | Łukasz Malec | NIEDZICA | Spiska Grupa Biegowa | 1 | 54 | 0 | 50 | 4 |
16 | Szymon Iwaszkiewicz | Warszawa | MILOTeam | 1 | 54 | 0 | 46 | 8 |
17 | SZYMON TOKARSKI | Nowy Sącz | 1 | 54 | 0 | 43 | 11 | |
18 | Mariusz Pałka | LIMANOWA | KB PARANTELA | 1 | 53 | 0 | 45 | 8 |
19 | Jakub Jakubowski | RZESZÓW | DzikiTim | 1 | 53 | 0 | 42 | 11 |
20 | Tomasz Szkurłat | Warszawa | POWERTRAINING | 1 | 52 | 0 | 44 | 8 |
21 | Kamil Matyjaszczyk | Łęczna | Łęczna Biega | 1 | 52 | 0 | 41 | 11 |
22 | Michał Porębski | Łódź | Dzik Komando | 1 | 51 | 0 | 43 | 8 |
23 | TOMASZ STEC | Rzeszów | DzikiTim | 1 | 51 | 0 | 40 | 11 |
24 | Bartłomiej Chlipała | Kamienica | MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz | 1 | 50 | 0 | 46 | 4 |
25 | Antoni Skowron | Balice | 1 | 50 | 0 | 42 | 8 | |
26 | ADAM STEPANIUK | Wierzbica-Osiedle | Biegamy Dzisiaj | 1 | 50 | 0 | 39 | 11 |
27 | Marcin Pajor | Limanowa | 1 | 49 | 0 | 45 | 4 | |
28 | Jacek Pietrzak | Szczawnica | 1 | 49 | 0 | 41 | 8 | |
29 | JERZY KOZŁOWSKI | Brzeg | 1 | 49 | 0 | 38 | 11 | |
30 | Radosław Galas | Łódź | DZIK KOMANDO | 1 | 48 | 0 | 44 | 4 |
31 | Jakub Lenarczyk | 1 | 48 | 0 | 40 | 8 | ||
32 | Dariusz Adamek | Kraków | #AdamCzerwińskiTeam | 1 | 48 | 0 | 37 | 11 |
33 | MAREK KORŻYK | Czarna Dolna | marek.korzyk@gmail.com | 1 | 47 | 0 | 43 | 4 |
34 | Marcin Ciesielski | Bytom | Miechowicka grupa biegowa | 1 | 47 | 0 | 39 | 8 |
35 | Bartosz Bieś | Krynica-Zdrój | 1 | 47 | 0 | 36 | 11 | |
36 | Tomasz Makowski | Kraków | #biegamwolnoaledokładnie | 1 | 46 | 0 | 42 | 4 |
37 | aleksander batoryna | Będzin | 1 | 46 | 0 | 38 | 8 | |
38 | Amator Biegacz | Rzeszów | 1 | 46 | 0 | 35 | 11 | |
39 | Feliks Łoś | Leszczyny Duże | Dzik Komando | 1 | 45 | 0 | 41 | 4 |
40 | Przemysław Półchłopek | Kraków | 1 | 45 | 0 | 37 | 8 | |
41 | Jakub Gryzło | Jasło | 1 | 45 | 0 | 34 | 11 | |
42 | Józef Wójcik | Chełm | Chełm Biega | 1 | 44 | 0 | 40 | 4 |
43 | Dominik Niemczyk | Kraków | Euroclear Running Team | 1 | 44 | 0 | 36 | 8 |
44 | Kamil Łoś | Leszczyny Duże | Dzik Komando | 1 | 44 | 0 | 33 | 11 |
45 | Marek Język | Kraków | My Endurance Coaching | 1 | 43 | 0 | 39 | 4 |
46 | Tomasz Stach | Nowosielce | Biegająca rodzina | 1 | 43 | 0 | 35 | 8 |
47 | Tomasz Tokarski | Ostrowiec Świętokrzyski | OstroBiec | 1 | 43 | 0 | 32 | 11 |
48 | Krystian Konopka | Nowy Sącz | 1 | 42 | 0 | 38 | 4 | |
49 | Akos Melecske | Sturovo | 1 | 42 | 0 | 34 | 8 | |
50 | Daniel Mysiura | Tenczynek | 1 | 42 | 0 | 31 | 11 | |
51 | Kacper Rączka | Jasło | 1 | 41 | 0 | 37 | 4 | |
52 | Dawid Różycki | JORDANÓW | 1 | 41 | 0 | 33 | 8 | |
53 | MICHAŁ JUCHA | Łódź | Biegiem Po Piwo | 1 | 41 | 0 | 30 | 11 |
54 | Marcin Sułek | Rzeszów | PRO-MILE TEAM | 1 | 40 | 0 | 36 | 4 |
55 | Kamil Wadziński | Warszawa | 1 | 40 | 0 | 32 | 8 | |
56 | Marcin Kłódkiewicz | Warsaw | 1 | 40 | 0 | 29 | 11 | |
57 | Łukasz Rajczak | Krynica-Zdrój | 1 | 39 | 0 | 35 | 4 | |
58 | ŁUKASZ APOSTOLSKI | Brzezinka | Zabierzów Biega | 1 | 39 | 0 | 31 | 8 |
59 | Marcin Śniegowski | Mogilany | 1 | 39 | 0 | 28 | 11 | |
60 | PRZEMYSŁAW APOSTOLSKI | Kraków | Zabierzów Biega | 1 | 38 | 0 | 34 | 4 |
61 | Michal Zubik | Lublin | Lubelska Grupa Triathlonu | 1 | 38 | 0 | 30 | 8 |
62 | Łukasz Bucior | Lublin | TeamBoers | 1 | 38 | 0 | 27 | 11 |
63 | Tomasz Zasada | Kraków | 1 | 37 | 0 | 33 | 4 | |
64 | Igor Wolski | Chechło Pierwsze | A&I | 1 | 37 | 0 | 29 | 8 |
65 | SZYMON PABIS | Karniowice | Runner the dog | 1 | 37 | 0 | 26 | 11 |
66 | Bronisław Żółkoś | Dobieszyn | Jedlickie Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Wojtek Mtb | 1 | 36 | 0 | 32 | 4 |
67 | Michał Deska | Częstochowa | 1 | 36 | 0 | 28 | 8 | |
68 | JACEK LISOWSKI | Lublin | Stay Insane | 1 | 36 | 0 | 25 | 11 |
69 | Zbigniew Podolak | Przemyśl | Gwiazdy Przemyśl | 1 | 35 | 0 | 31 | 4 |
70 | Witold Filas | Krynica-Zdrój | 1 | 35 | 0 | 27 | 8 | |
71 | Adrian Szczekutowicz | Warszawa | rosół = woda z kluskami | 1 | 35 | 0 | 24 | 11 |
72 | Jacek Milner | Ostrowiec Świętokrzyski | OstroBiec | 1 | 34 | 0 | 30 | 4 |
73 | Marcin Florek | Pilzno | Mężczyźni św. Józefa | 1 | 34 | 0 | 26 | 8 |
74 | Piotr Szklarczyk | Warszawa | Bractwo biegowe BGK | 1 | 34 | 0 | 23 | 11 |
75 | Arkadiusz Rostek | Koszyce Wielkie | Ultramęki | 1 | 33 | 0 | 29 | 4 |
76 | Adam Ślepiak | Nowy Sącz | Stajnia Balona | 1 | 33 | 0 | 25 | 8 |
77 | Grzegorz Mosio | Żelichów | 1 | 33 | 0 | 22 | 11 | |
78 | Bartłomiej Pasionek | Lesko | LESKO TEAM | 1 | 32 | 0 | 28 | 4 |
79 | Rafał Plewa | Jadowniki | 1 | 32 | 0 | 24 | 8 | |
80 | Michał Satała | Niepołomice | Diadora Polska | 1 | 32 | 0 | 21 | 11 |
81 | Grzegorz Olejarz | Sromowce Wyżne | Spływ Sromowce Wyżne | 1 | 31 | 0 | 27 | 4 |
82 | Grzegorz Piekarczyk | Bańska Wyżna | Nowotarski Klub Kolarski | 1 | 31 | 0 | 23 | 8 |
83 | Łukasz Broniszewski | Warszawa | 1 | 31 | 0 | 20 | 11 | |
84 | Jakub Skowroński | Wrocław | 1 | 30 | 0 | 26 | 4 | |
85 | Romuald Paprzycki | Warszawa | Norbullo Team biega naturalnie | 1 | 30 | 0 | 22 | 8 |
86 | Paweł Wółkiewicz | Lublin | EKSTREMALNA GRUPA BIEGOWA | 1 | 30 | 0 | 19 | 11 |
87 | Damian Bielawa | Brzeźnica | 1 | 29 | 0 | 25 | 4 | |
88 | Mariusz Ślawski | MYSŁOWICE | 1 | 29 | 0 | 21 | 8 | |
89 | KAMIL KUBRAK | Kraków | Kubraczki | 1 | 29 | 0 | 18 | 11 |
90 | TOMASZ WENC | Tarnów | 1 | 28 | 0 | 24 | 4 | |
91 | Fabian Szarowicz | Sękowa | BatoryBau | 1 | 28 | 0 | 20 | 8 |
92 | Michał Łysiak | Warszawa | Szwagry Dwa | 1 | 28 | 0 | 17 | 11 |
93 | Mariusz Andreasik | Warszawa | Pro-mile Team | 1 | 27 | 0 | 23 | 4 |
94 | RAFAŁ FILIPOWSKI | Kraków | #KUBA PIECH TEAM | 1 | 27 | 0 | 19 | 8 |
95 | Grzegorz Sereda | Wołomin | Zabiegany Wołomin | 1 | 27 | 0 | 16 | 11 |
96 | Jakub Pietrynka | Kraków | JMP | 1 | 26 | 0 | 22 | 4 |
97 | Marek Bednarski | Ruda Śląska | 1 | 26 | 0 | 18 | 8 | |
98 | Tomasz Szymański | Konin | Partyzanci Konin | 1 | 26 | 0 | 15 | 11 |
99 | Sebastian Pietrzak | Szczawnica | 1 | 25 | 0 | 21 | 4 | |
100 | Grzegorz Daniluk | Legionowo | Brave Hearts | 1 | 25 | 0 | 17 | 8 |
101 | ŁUKASZ PULKOWSKI | Chodkowo-Kuchny | 1 | 25 | 0 | 14 | 11 | |
102 | Haman Wawrzyniec | Warszawa | Zainspirowani przez Cezara | 1 | 24 | 0 | 20 | 4 |
103 | Dymitr Toniarz | Bochnia | 1 | 24 | 0 | 16 | 8 | |
104 | Sławomir Mirek | Radlna | R#TEAM | 1 | 24 | 0 | 13 | 11 |
105 | Karol Gorzałczany | Kraków | 1 | 23 | 0 | 19 | 4 | |
106 | Michał Sadowski | Warszawa | Power Training | 1 | 23 | 0 | 15 | 8 |
107 | Maciej Kołodziejczyk | Łęczna | Fizjo-Sport Łęczna | 1 | 23 | 0 | 12 | 11 |
108 | Marcin Korecki | Dobczyce | 4FI16 | 1 | 22 | 0 | 18 | 4 |
109 | Kristián Üveges | Velké Kapusany | MBK Velké Kapusany | 1 | 22 | 0 | 14 | 8 |
110 | Dariusz TURLEJ | Warszawa | bez Kondycji | 1 | 22 | 0 | 11 | 11 |
111 | Arkadiusz Rutkowski | Gdynia | 1 | 21 | 0 | 17 | 4 | |
112 | JACEK STACH | Olchowa | 1 | 21 | 0 | 13 | 8 | |
113 | Mirosław Sujak | Mińsk Mazowiecki | MKB Dreptak | 1 | 21 | 0 | 10 | 11 |
114 | KRZYSZTOF JEDLEWSKI | Lublin | 1 | 20 | 0 | 16 | 4 | |
115 | Tomasz Młynaryk | Tarnów | BIEGANIE SZYDERCÓW | 1 | 20 | 0 | 12 | 8 |
116 | Dariusz Zieliński | Warszawa | Fizjo-sport/CEDRUS TEAM | 1 | 20 | 0 | 9 | 11 |
117 | Grzegorz Migdał | Zawiercie | 1 | 19 | 0 | 15 | 4 | |
118 | JAN KOWALIK | Krakow | Piech Team | 1 | 19 | 0 | 11 | 8 |
119 | Emil Malicki | Ostrowiec Świętokrzyski | OstroBiec | 1 | 19 | 0 | 8 | 11 |
120 | Maciej Pająk | Rzeszów | Pro-Mile Team | 1 | 18 | 0 | 14 | 4 |
121 | Grzegorz Tomczyk | Strzyżów | Palarnia Kawy Gregorio | 1 | 18 | 0 | 10 | 8 |
122 | Sebastian Pudło | Ostrowiec Świętokrzyski | OstroBiec | 1 | 18 | 0 | 7 | 11 |
123 | Paweł Nowakowski | Gliwice | 1 | 17 | 0 | 13 | 4 | |
124 | Kamil Piąstka | Wrocław | 1 | 17 | 0 | 9 | 8 | |
125 | Łukasz Król | Konstancin-Jeziorna | 1 | 17 | 0 | 6 | 11 | |
126 | Piotr Nowakowski | Sosnowiec | 1 | 16 | 0 | 12 | 4 | |
127 | Janusz Palej | Skarbimierz-Osiedle | J&J | 1 | 16 | 0 | 8 | 8 |
128 | JACEK KARDASZ | Zamość | attyla | 1 | 16 | 0 | 5 | 11 |
129 | Łukasz Szczekala | Rzeszów | Pro-mile Team | 1 | 15 | 0 | 11 | 4 |
130 | Krystian Cielak | Dębica | FEEGAR | 1 | 15 | 0 | 7 | 8 |
131 | Jacek Gryz | Nowy Dwór Mazowiecki | 1 | 15 | 0 | 4 | 11 | |
132 | Rafał Litwińczuk | Warszawa | Zainspirowani przez Cezara | 1 | 14 | 0 | 10 | 4 |
133 | GRZEGORZ ZIEMIAŃSKI | Tarnów | mcp team | 1 | 14 | 0 | 6 | 8 |
134 | Damian Korzeniowski | Pawłów | 1 | 14 | 0 | 3 | 11 | |
135 | Kamil Zelenák | Košice | Zamagurskí bežci | 1 | 13 | 0 | 9 | 4 |
136 | Mariusz Chełminiak | Osięciny | Qłynycz Team | 1 | 13 | 0 | 5 | 8 |
137 | Piotr Chodziński | Rzeszów | 1 | 13 | 0 | 2 | 11 | |
138 | Kamil Gałązkiewicz | Ostrowiec Świętokrzyski | OstroBiec | 1 | 12 | 0 | 8 | 4 |
139 | Grzegorz Osman | Łomianki | Sii Running Team | 1 | 12 | 0 | 4 | 8 |
140 | Sebastian Sumorek | Puławy | Ekipa Puławy | 1 | 12 | 0 | 1 | 11 |
141 | Dawid Szepielak | Tarnów | 1 | 11 | 0 | 7 | 4 | |
142 | KAMIL BILSKI | Będzin | #GrodziecRun | 1 | 11 | 0 | 3 | 8 |
143 | Leszek Płonka | Mikulov | Ladermon Team | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
144 | Krzysztof Kraczkowski | Chelm | 8 Ball Cross Gym Chełm | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
145 | Robert Bęben | Ostrowiec Świętokrzyski | OstroBiec | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
146 | Andrzej Krzysztofowicz | Warszawa | Ultrasy | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
147 | Andrzej Chrzan | Tarnów | AA Tarnów | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
148 | Arkadiusz Stasiuk | Warszawa | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 | |
149 | Piotr Błach | Warszawa | TTRunners | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
150 | PAWEŁ KUCH | Szałsza | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 | |
151 | Michał Węgrzynek | Marki | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 | |
152 | Dominik Bońkowski | Nowy Sącz | 3 korony | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
153 | Stanisław Siedlecki | Łęczna | Łęczna Biega | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
154 | Aleksander Kajmowicz | Tuchów | LKS Burzyn | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
155 | Witek Majewski | Pomiechówek | Rozbiegamy Nowy Dwór | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
156 | Aleksander Lenkiewicz | Warszawa | WkurwTeam | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
157 | Tomasz Kot | Kraków | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 | |
158 | Marek Zakrzewski | Toruń | Oszołomki Team | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
159 | PIOTR GARNCARCZYK | Żywiec | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 | |
160 | Grzegorz Moździerz | Tarnów | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 | |
161 | SEWERYN TUSIŃSKI | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Ostrobiec | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
162 | Zbigniew Siedlaczek | Lublin | Ekstremalna Grupa Biegowa | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
163 | ZBIGNIEW GÓRA | Wadowice | Cioran | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
164 | Piotr Lipiński | Warszawa | Powspinanie | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
165 | Krzysztof Słupiński | Ruda Śląska | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 | |
166 | Mahdi Al-Jeabory | Jaworzno | Czarna tęcza | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
167 | SEBASTIAN BALNER | Jaworzno | CZARNA TĘCZA | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
168 | SZYMON MALIK | Warszawa | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 | |
169 | Mikołaj Zasiadko | Łęczna | Bogdanka | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
170 | Michał Kurowski | Warszawa | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 | |
171 | Wojciech Wodyński | Katowice | NESSE/ Kozak Team | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
172 | Dawid Prałat | Zelów | PZU SPORT TEAM | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
173 | Tomasz Wróbel | Katowice | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 | |
174 | Adrian Widera | Dąbrowa Górnicza | Choose Yourself Jaworzno | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
175 | Jacek Frucz | Sosnowiec | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 | |
176 | Dariusz Janiszewski | Toruń | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 | |
177 | Piotr Krysiak | Lublin | Ekstremalna Grupa Biegowa | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
178 | Paweł Wójtowicz | Pruszków | Trail Is Our Way | 1 | 11 | 0 | 0 | 11 |
179 | Zdzisław Niklewicz | Sosnowiec | 1 | 10 | 0 | 6 | 4 | |
180 | Mateusz Hudyma | Wrocław | 1 | 10 | 0 | 2 | 8 | |
181 | Henryk Bubalik | Radzionków | 1 | 9 | 0 | 5 | 4 | |
182 | Piot Knaga | Warszawa | NBRC | 1 | 9 | 0 | 1 | 8 |
183 | Maciej Sadyś | Szlembark | 1 | 8 | 0 | 4 | 4 | |
184 | JANUSZ WOŹNIAK | SKOŁYSZYN | PORMAT JEDLICZE BIEGA | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
185 | Łukasz Wojtczak | WROCŁAW | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
186 | Daniel Korczyński | Końskie | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
187 | Krzysztof Mierzwa | Gdańsk | Projekt1000up | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
188 | Rafał Arendarczyk | Niedzica | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
189 | Piotr Bando | Krakow | Studio Point | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
190 | Krzysztof Barnaś | Rzezawa | mcp team | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
191 | Mateusz Wojnar | Warszawa | Klub Biegowy Martynkowo | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
192 | Jan Makselon | Kraków | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
193 | MARCIN GLIŃSKI | Warszawa | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
194 | MAREK MOLITORYS | Kacwin | Spiska Grupa Biegowa | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
195 | Michał Kowalczuk | Marki | Marta_Milan_Adaś_Joy | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
196 | Paweł Grabarski | Słupca | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
197 | Tomasz Wójcicki | Komorów | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
198 | Piotr Drozd | Nowosielce | Pożycz a wypij | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
199 | Radosław Gołkowski | Zawiercie | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
200 | Piotr Sas | Warszawa | Sii Running Team | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
201 | Paweł Wnuk | Chełm | 8 Ball Cross Gym | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
202 | "Łukasz ""łuki""" Zaborowski | Chełm | 8 Ball Cross Gym Chełm | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
203 | Wojciech Kapica | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | ||
204 | Wojciech Burdzik | Kraków | ITMBW Kraków | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
205 | ADAM MARUSZCZYK | Kalety | Spartan Team Kalety | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
206 | RAFAŁ TOKARSKI | Zabawa | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
207 | Michal Wolny | Warszawa | Zainspirowani przez Cezara | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
208 | Michal Bartczak | Pabianice | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
209 | JAN WOLNY | NOWA IWICZNA | Zainspirowani przez Cezara | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
210 | Karol Malec | Bydgoszcz | BIUEL | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
211 | ROBERT STANOSZEK | Mysłowice | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
212 | Krystian Chorbiński | Nowa wola | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
213 | Witold Barcik | Szczawnica | Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastkow | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
214 | LESŁAW CHRUŚCIEL | Nowy Sącz | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
215 | Sebastian Biel | Tarnów | Bieganie Szyderców | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
216 | Artur Pawiński | Warszawa | Adidas Runners Warsaw | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
217 | Mirosław Wiśniowski | Kraków | BEFIT24TEAM | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
218 | Łukasz Urbaczka | Mielec | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
219 | Władysław Sulowski | Marysin | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
220 | Daniel Baniewicz | Chełm | 8 Ball Cross Gym Chełm | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
221 | Marcin Peterewicz | Kamień | 8Ball Cross Gym Chełm | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
222 | Piotr Kryczek | Warszawa | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
223 | Kamil Arendarczyk | Niedzica | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
224 | ROBERT KLUZ | Rzeszów | PODIUM | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
225 | Piotr Serwadczak | Brzeg | P+E | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
226 | Krzysztof Kroszka | Warszawa | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
227 | Rafał Holewa | Katowice | Caballo Blanco Team | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
228 | Tomasz Stanek | Łapsze Niżne | Spiska Grupa Biegowa | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
229 | Bartosz Sawicki | Konary | Bałtycki Dziad | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
230 | Łukasz Wójcik | Pabianice | Celironman | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
231 | Piotr Klamerus | Kraków | Sii Running Team | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
232 | Radosław Sierpiński | Lublin | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
233 | Dominik Hibner | Lublin | WOLNO ALE DO PRZODU!! | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
234 | Damian Spadło | Jastrzębie | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
235 | Grzegorz Pastwa | Busko Zdrój | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
236 | Krzysztof Skomski | Kraków | Negatyw | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
237 | Mateusz Matwiejczuk | Warszawa | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
238 | ANDRZEJ SZCZEPOCKI | Niepołomice | Niepołomice Biegają | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
239 | Paweł Płuciennik | Podgaj | Rozbiegane Tuczno | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
240 | Paweł Sławecki | Warszawa | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
241 | MARCIN SZÓSTAK | Warszawa | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
242 | Jakub Bojanowski | Zielonka | Zainspirowani przez Cezara | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
243 | Marcin Liżewski | Raszyn | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
244 | JAKUB OGRODNIK | Warszawa | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
245 | Damian Kaczkiewicz | Gliwice | Night Runners Gliwice | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
246 | Tomasz Nowak | Miechów | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
247 | Grzegorz Nalepa | Szarów | Niepołomice biegają | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
248 | Rafał Nalepa | Kraków | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
249 | Jan Hawryliszyn | Łozina | Piaseczno Running | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
250 | Janusz Szerszeń | Piaseczno | Piaseczno Running | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
251 | JANUSZ SZKAMRUK | Gliwice | Extremalni Rzeźnicy na Relaksie | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 |
252 | Michał Tarnowski | Warszawa | 1 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
253 | PAWEŁ PARADOWSKI | Rzeszów | ByleDoMety | 1 | 7 | 0 | 3 | 4 |
254 | Piotr Kustra | Rzeszów | 1 | 6 | 0 | 2 | 4 | |
255 | Piotr Sabaj | Rzeszów | Pro-Mile | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 |
256 | Maciej Śliwa | Kraków | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | |
257 | Łukasz Socha | Raszyn | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | |
258 | Grzegorz Kufec | Lublin | Stay Insane | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 |
259 | PAWEŁ ZIUBIŃSKI | Warszawa | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | |
260 | Edwin Perez | Nowy Sącz | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | |
261 | Cezary Kryszczuk | Hrubieszów | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | |
262 | Michał Kusztykiewicz | Lublin | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 |