Miejsce | Nazwisko Imię | Miasto | Zespół | Liczba startów | Łączna suma punktów | Suma punktów za udział | Suma punktów za miejsce | Suma punktów za dystans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARCIN FLOREK | Pilzno | MĘŻCZYŹNI ŚW. JÓZEFA | 3 | 275 | 150 | 109 | 16 |
2 | MACIEJ STOLARSKI | Stanisławów Pierwszy | 3 | 275 | 150 | 93 | 32 | |
3 | DAMIAN KORZENIOWSKI | Pawłów | 3 | 247 | 150 | 84 | 13 | |
4 | PAWEŁ TALAROWSKI | Krasnystaw | HRT | 3 | 246 | 150 | 80 | 16 |
5 | ROBERT ZIĘBA | Bobowa | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | 2 | 241 | 100 | 120 | 21 |
6 | ŁUKASZ MALEC | Niedzica | NIEDZICA TEAM | 2 | 225 | 100 | 120 | 5 |
7 | MARIUSZ ANDREASIK | Warszawa | PRO-MILE TEAM | 3 | 221 | 150 | 57 | 14 |
8 | KRZYSZTOF CIELEPA | Lublin | EKIPA DROMBO | 3 | 220 | 150 | 63 | 7 |
9 | ADAM ŚLEPIAK | Nowy Sącz | STAJNIA BALONA | 2 | 206 | 100 | 101 | 5 |
10 | MARIUSZ ZIĘBA | Bobowa | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | 2 | 205 | 100 | 84 | 21 |
11 | KRZYSZTOF KOWALSKI | Sopot | HRMAXCROSSTEAM | 3 | 198 | 150 | 26 | 22 |
12 | MATEUSZ ZIELIŃSKI | Kraków | 2 | 198 | 100 | 81 | 17 | |
13 | JERZY CIUPEK | Rudawa | RĄCZE GAZELE | 2 | 198 | 100 | 81 | 17 |
14 | MARIUSZ BISOWSKI | Kobyłka | 2 | 197 | 100 | 82 | 15 | |
15 | MICHAŁ ARCISZEWSKI | Świerzowa Polska | SPRÓCHNIALI HERKULESI | 3 | 196 | 150 | 18 | 28 |
16 | TOMASZ SMOŁUCH | Olkusz | SAINT-GOBAIN SQUAD | 2 | 191 | 100 | 87 | 4 |
17 | MARIUSZ BŁĘDOWSKI | Włocławek | AAC FORD AUTO STYL WŁOCŁAWEK | 2 | 190 | 100 | 69 | 21 |
18 | JACEK RZEMIŃSKI | Stróże | 2 | 188 | 100 | 73 | 15 | |
19 | MARCIN SUŁEK | Rzeszow | PRO-MILE TEAM | 2 | 185 | 100 | 76 | 9 |
20 | ROBERT KAMYSZ | Kraków | 3 | 182 | 150 | 0 | 32 | |
21 | GRZEGORZ ZIEMIAŃSKI | Tarnów | MCP TEAM | 2 | 179 | 100 | 68 | 11 |
22 | SŁAWOMIR BEŁDOWSKI | Piotrków Trybunalski | 2 | 176 | 100 | 56 | 20 | |
23 | MAREK ZAREMBA | łęka mroczeńska 34 | KAMIKADZE | 3 | 176 | 150 | 0 | 26 |
24 | DOMINIK MASŁOWSKI | Rzeszów | PODIUM | 2 | 173 | 100 | 61 | 12 |
25 | DANIEL ABRAMOWICZ | Chełm | CHEŁM BIEGA | 3 | 172 | 150 | 0 | 22 |
26 | JACEK ADAMCZYK | Chełm | 3 | 172 | 150 | 0 | 22 | |
27 | KAMIL NOWOSAD | Chełm | 3 | 170 | 150 | 4 | 16 | |
28 | JACEK STACH | Olchowa | 2 | 170 | 100 | 61 | 9 | |
29 | KRZYSZTOF KRZEMPEK | Bielsko-Biała | ULTRA BESKID SPORT | 2 | 168 | 100 | 47 | 21 |
30 | JANUSZ WOŹNIAK | SKOŁYSZYN | PORMAT JEDLICZE BIEGA | 2 | 165 | 100 | 53 | 12 |
31 | PIOTR SABAJ | Rzeszów | PRO-MILE | 2 | 165 | 100 | 56 | 9 |
32 | ARTUR BĄK | Kraków | FC PO 40TCE | 2 | 160 | 100 | 39 | 21 |
33 | MARCIN ZABDYR | Chylice | KS PEGAZ | 2 | 160 | 100 | 41 | 19 |
34 | DAWID PRAŁAT | Zelów | PZU SPORT TEAM | 2 | 156 | 100 | 46 | 10 |
35 | SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI | Biłgoraj | LBL BIŁGORAJ | 2 | 156 | 100 | 41 | 15 |
36 | LUKASZ SZCZEKALA | Rzeszów | PRO-MILE TEAM | 2 | 150 | 100 | 43 | 7 |
37 | DARIUSZ MARCINKIEWICZ | Zakrzówek | 2 | 145 | 100 | 34 | 11 | |
38 | SZYMON STARAKIEWICZ | Kraków | 2 | 145 | 100 | 36 | 9 | |
39 | MICHAŁ NADOLSKI | Sitno | SITNO | 2 | 142 | 100 | 21 | 21 |
40 | GRZEGORZ BODZIOCH | Gorlice | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | 2 | 141 | 100 | 25 | 16 |
41 | MATEUSZ GAJDA | Błażkowa | SPRUCHNIALI HERKULESI | 2 | 140 | 100 | 23 | 17 |
42 | KAMIL WILKOS | Niemce | 2 | 139 | 100 | 26 | 13 | |
43 | ARTUR PAWIŃSKI | Warszawa | 2 | 136 | 100 | 20 | 16 | |
44 | ROBERT KRUKOWSKI | zamość | 2 | 135 | 100 | 24 | 11 | |
45 | PIOTR KRYCZEK | Warszawa | 2 | 133 | 100 | 21 | 12 | |
46 | PAWEŁ SZMAJDOWICZ | Konstancin Jeziorna | FACHDOM TEAM | 2 | 133 | 100 | 14 | 19 |
47 | MAREK WICHTOWSKI | Warszawa | WORKDAY | 2 | 132 | 100 | 9 | 23 |
48 | STANISŁAW BARAN | CIEŚLIN | SAINT-GOBAIN SQUAD | 2 | 131 | 100 | 8 | 23 |
49 | PAWEŁ BIDAS | SANDOMIERZ | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | 2 | 130 | 100 | 19 | 11 |
50 | JAKUB WOJTCZAK | Warszawa | I-SPORT TEAM | 1 | 127 | 50 | 65 | 12 |
51 | KRISTAPS MAGONE | Sigulda | 1 | 126 | 50 | 65 | 11 | |
52 | TOMASZ BIAŁOWĄS | Rzeszów | STAJNIA BALONA | 1 | 124 | 50 | 65 | 9 |
53 | TOMASZ ZAWIŚLAK | Lublin | LUBLIN BIEGA | 2 | 123 | 100 | 6 | 17 |
54 | PAWEŁ CIUBA | Krosno | SPRÓCHNIALI HERKULESI | 2 | 123 | 100 | 0 | 23 |
55 | ŁUKASZ FRAŃSKI | Nowy Tomyśl | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | 2 | 123 | 100 | 0 | 23 |
56 | ŁUKASZ JAROSIŃSKI | Krzewina | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | 2 | 123 | 100 | 0 | 23 |
57 | RADOSŁAW KOBIERSKI | Halinów | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | 2 | 123 | 100 | 0 | 23 |
58 | ROMAN BARAN | Dąbrowa Górnicza | 2 | 123 | 100 | 0 | 23 | |
59 | DANIEL KUDLA | Oxford | 1 | 122 | 50 | 65 | 7 | |
60 | STANISŁAW PASZKO | Gorajec Zagroble | DINOZAUR Z ROZTOCZA | 2 | 121 | 100 | 0 | 21 |
61 | ARTUR CZERNIACHOWSKI | Zielona Góra | BIEGAMY DLA SIEBIE | 2 | 121 | 100 | 0 | 21 |
62 | JAKUB KENIG | KRZESZOWICE | TRAWERS KRZESZOWICE | 2 | 121 | 100 | 0 | 21 |
63 | TOMASZ ZIELIŃSKI | Karlin | TETRYCY SCHRODINGERA | 2 | 121 | 100 | 0 | 21 |
64 | IRENEUSZ ZDROJKOWSKI | Radom | BIEGIEM RADO | 2 | 121 | 100 | 0 | 21 |
65 | PRZEMYSŁAW OLEKSY | Rzeszów | DREAM RUN | 1 | 121 | 50 | 65 | 6 |
66 | MICHAŁ BRYSZ | Kraków | 1 | 121 | 50 | 60 | 11 | |
67 | SZYMON SZMIST | Szczepancowa | 3 PBOT | 1 | 120 | 50 | 65 | 5 |
68 | PAWEŁ ZAWÓŁ | Stalowa Wola | BIKE EQIPA SANDOMIERZ | 2 | 120 | 100 | 8 | 12 |
69 | NORBERT BAJOREK | Rzeszów | FITNESS FREAKS | 2 | 120 | 100 | 0 | 20 |
70 | JAROSŁAW ŻARSKI | Piotrków Trybunalski | FUDU&CO SPORT TEAM | 2 | 120 | 100 | 0 | 20 |
71 | PIOTR BIERNAWSKI | Nowy Targ | 1 | 120 | 50 | 65 | 5 | |
72 | PAWEŁ MULARCZYK | 1 | 119 | 50 | 65 | 4 | ||
73 | MICHAŁ WŁODARCZYK | Warszawa | LUBELSKI BIEGACZ TEAM | 2 | 118 | 100 | 7 | 11 |
74 | MARIUSZ ŁOBACZUK | CHEŁM | CHEŁM BIEGA | 1 | 117 | 50 | 65 | 2 |
75 | GRZEGORZ KARASEK | Niegowonice | 2 | 117 | 100 | 0 | 17 | |
76 | MIKOŁAJ WĘGLIŃSKI | Jarocin | 1 | 117 | 50 | 55 | 12 | |
77 | BŁAŻEJ KNUTELSKI | Grywałd | GORĄCY POTOK | 1 | 117 | 50 | 65 | 2 |
78 | PRZEMYSŁAW GÓRAK | Sobótka | KB SOBÓTKA | 1 | 117 | 50 | 60 | 7 |
79 | GRZEGORZ KĘDZIOR | Korczyna | 2 | 116 | 100 | 0 | 16 | |
80 | GRZEGORZ POŻAK | Lubartów | 1 | 116 | 50 | 60 | 6 | |
81 | ŁUKASZ JAGIELSKI | Leszno / Dąbcze | LESZNO LIMITS RUNNERS | 1 | 116 | 50 | 55 | 11 |
82 | TOMASZ SKRZYPCZAK | KRAKÓW | PROGRES | 1 | 115 | 50 | 60 | 5 |
83 | ŁUKASZ BRZOZOWSKI | Stalowa Wola | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | 2 | 115 | 100 | 0 | 15 |
84 | ARKADIUSZ SZAJEWSKI | Kraków | O TAK ŁO | 2 | 115 | 100 | 0 | 15 |
85 | MARIUSZ MAŁEK | Chełm | 2 | 115 | 100 | 0 | 15 | |
86 | JAKUB BIDNIK | Krosno | 2 | 115 | 100 | 0 | 15 | |
87 | MARCIN BALON | Krosno | 2 | 115 | 100 | 0 | 15 | |
88 | MAREK NAMIOTA | Dębica | 2 | 115 | 100 | 0 | 15 | |
89 | ARKADIUSZ WICENBACH | Pruszcz Gdański | STRASZYN ULTRA TEAM | 1 | 115 | 50 | 60 | 5 |
90 | LUKASZ SZCZYGIEL | Śleszowice | 1 | 114 | 50 | 55 | 9 | |
91 | JACEK GARDENER | 1 | 114 | 50 | 60 | 4 | ||
92 | KRZYSZTOF LUBACZEWSKI | Czarna Górna | OSP Czarna | 1 | 113 | 50 | 60 | 3 |
93 | ŁUKASZ URBANOWICZ | Kraków | 2 | 113 | 100 | 0 | 13 | |
94 | KRZYSZTOF KRACZKOWSKI | Chełm | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | 2 | 113 | 100 | 0 | 13 |
95 | MARCIN MISZCZYK | Kraków | 2 | 113 | 100 | 0 | 13 | |
96 | PAWEŁ DĄBROWSKI | Lublin | 2 | 113 | 100 | 0 | 13 | |
97 | MACIEJ CEGIEŁKO | Lublin | AZS UMCS LUBLIN | 1 | 112 | 50 | 60 | 2 |
98 | ANDRZEJ KOWALIK | Opole | SALMING RUNNING POLSKA | 1 | 112 | 50 | 50 | 12 |
99 | ADAM KOZIK | Grywałd | 1 | 112 | 50 | 60 | 2 | |
100 | MICHAŁ DYREK | Mszana Górna | MOK MSZANA DOLNA | 1 | 112 | 50 | 55 | 7 |
101 | MICHAŁ ZDUNEK | FRampol | 1 | 111 | 50 | 55 | 6 | |
102 | MATEUSZ SZABLA | Niegowonice | 2 | 111 | 100 | 0 | 11 | |
103 | GRZEGORZ KOZA | Niegowoniczki | 2 | 111 | 100 | 0 | 11 | |
104 | DANIEL CHMIELOWIEC | SZYMBARK | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | 1 | 111 | 50 | 50 | 11 |
105 | MAREK KORŻYK | Czarna Dolna | 1 | 110 | 50 | 55 | 5 | |
106 | RADOSŁAW NOWOCIN | Warszawa | 1 | 110 | 50 | 55 | 5 | |
107 | WIKTOR CHOJNACKI | Dwernik | DWERNIK KAMIEŃ TRAIL | 1 | 109 | 50 | 50 | 9 |
108 | LESZEK KŁOSOWICZ | Bielsko-Biała | 1 | 108 | 50 | 46 | 12 | |
109 | MATEUSZ MANDZIUK | Tomaszów Lubelski | MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI / NADLEŚNICTWO TOMASZÓW | 1 | 107 | 50 | 55 | 2 |
110 | KAMIL WŁOCH | Kraków | SARNI TĘTENT | 1 | 107 | 50 | 45 | 12 |
111 | ROBERT DUDZIK | MSZANA DOLNA | LIMANOVA HOTEL | 1 | 107 | 50 | 50 | 7 |
112 | MICHAŁ KOPYCZOK | Siemianowice Śląskie | KANDAHAR | 1 | 107 | 50 | 46 | 11 |
113 | RAFAL PAROL | Warszawa | DZIKIE GRUBASY SZATANA | 1 | 106 | 50 | 50 | 6 |
114 | MICHAŁ OGŁUSZKA | Rzeszów | SAFEPRO USŁUGI BHP | 1 | 106 | 50 | 44 | 12 |
115 | JAROSŁAW TAJCHMAN | Rzeszów | STAJNIA BALONA | 1 | 106 | 50 | 45 | 11 |
116 | JACEK LISOWSKI | Dąbrowica | STAY INSANE | 1 | 105 | 50 | 50 | 5 |
117 | PAWEŁ AGRES | Lublin | STAY INSANE | 1 | 105 | 50 | 46 | 9 |
118 | KAROL KRAWCZYK | Jaworzno | JAWORZNO | 1 | 105 | 50 | 43 | 12 |
119 | MARCIN SZUMLAŃSKI | Tarnów | GORĄCY POTOK TEAM | 1 | 105 | 50 | 50 | 5 |
120 | TOMASZ KURZAWSKI | Miączyn | 22.06.1080 | 1 | 105 | 50 | 44 | 11 |
121 | BARTŁOMIEJ WOWER | Chorzów | CSC Adventure Academy | 1 | 104 | 50 | 45 | 9 |
122 | RADOSŁAW BARABASZ | 1 | 104 | 50 | 50 | 4 | ||
123 | BOGDAN CURZYDŁO | Sanok | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | 1 | 104 | 50 | 43 | 11 |
124 | MAREK PŁESZKA | Lutowiska | OTRYT LUTOWISKA | 1 | 103 | 50 | 50 | 3 |
125 | BOGDAN WITEK | Baryczka | WATER TEAM | 1 | 103 | 50 | 44 | 9 |
126 | DARIUSZ ADAMEK | Kraków | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | 1 | 103 | 50 | 41 | 12 |
127 | MARCIN MAZUREK | Kruszewnia | FEHLAU RUN TEAM | 1 | 103 | 50 | 46 | 7 |
128 | GRZEGORZ MACIĄG | Kraków | 1 | 103 | 50 | 42 | 11 | |
129 | PRZEMYSŁAW FORJASZ | Rzeszów | 1 | 102 | 50 | 43 | 9 | |
130 | BARTOSZ SZPINDA | Zwierzyniec | 1 | 102 | 50 | 50 | 2 | |
131 | ARKADIUSZ GORCZYCKI | Bytom | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | 1 | 102 | 50 | 40 | 12 |
132 | ARAKADIUSZ KRAUS | 1 | 102 | 50 | 50 | 2 | ||
133 | MATEUSZ WALKOSZ | Szaflary | SZAFLARY | 1 | 102 | 50 | 45 | 7 |
134 | KONRAD FRANCUZ | Mogilany | VEGE RUNNERS | 1 | 102 | 50 | 41 | 11 |
135 | IRENEUSZ MAZUR | Dębica | DĘBICKIE GEPARDY | 1 | 101 | 50 | 46 | 5 |
136 | JERZY RADZIK | Niepołomice | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | 1 | 101 | 50 | 45 | 6 |
137 | NICOLÁS MATEOS GARRIDO | Montehermoso | 1 | 101 | 50 | 46 | 5 | |
138 | KAMIL MISZTAL | Gliwice | 1 | 101 | 50 | 44 | 7 | |
139 | MAREK GRYGIEL | Kraków | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | 1 | 101 | 50 | 40 | 11 |
140 | BOGDAN MALAGA | Podegrodzie | MALAGA TEAM | 1 | 100 | 50 | 45 | 5 |
141 | PAWEŁ PODOLAK | Ustrzyki Dolne | KAMIEŃ DWERNIK | 1 | 100 | 50 | 41 | 9 |
142 | TOMASZ FILIPIUK | Świdnik | 1 | 100 | 50 | 46 | 4 | |
143 | PRZEMYSŁAW WÓJTOWICZ | Bełżyce | OSP WZGÓRZE | 1 | 100 | 50 | 44 | 6 |
144 | KAMIL WOŁOSEWICZ | Warszawa | 1 | 100 | 50 | 45 | 5 | |
145 | ŁUKASZ URBASEK | Gliwice | 1 | 100 | 50 | 43 | 7 | |
146 | TOMASZ ZIĘBA | Warszwa | Jacekbiega Running | 1 | 100 | 50 | 39 | 11 |
147 | KRZYSZTOF BOJKO | Lipie | 1 | 99 | 50 | 46 | 3 | |
148 | EDMUND GOLĄB | Warszawa | 1 | 99 | 50 | 44 | 5 | |
149 | TOMASZ DOPART | Ustrzyki Dolne | DWERNIKKAMIENTRAIL | 1 | 99 | 50 | 40 | 9 |
150 | TOMASZ KITKA | Puławy | SPORTOWE PUŁAWY | 1 | 99 | 50 | 45 | 4 |
151 | KRZYSZTOF MAZUREK | Chełm | 1 | 99 | 50 | 43 | 6 | |
152 | KRZYSZTOF CICHOSZ | Krasnystaw | 1 | 99 | 50 | 37 | 12 | |
153 | KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI | Józefowo | 1 | 99 | 50 | 44 | 5 | |
154 | JÓZEF WYROŚLAK | Wrocław | JUICY RUNNER | 1 | 99 | 50 | 42 | 7 |
155 | DAWID PIERZCHALSKI | Bydgoszcz | 1 | 99 | 50 | 38 | 11 | |
156 | MARCIN KOREWO | Gorzów | WKURW_TEAM | 1 | 98 | 50 | 45 | 3 |
157 | ROBERT WRĘCZYCKI | Kalety | O CO BIEGA W KALETACH | 1 | 98 | 50 | 43 | 5 |
158 | GRZEGORZ MOSIO | Żelichów | 1 | 98 | 50 | 39 | 9 | |
159 | MARCIN SZWAGRZYK | 1 | 98 | 50 | 44 | 4 | ||
160 | MARCIN KOWALCZYK | Iwiny | 1 | 98 | 50 | 42 | 6 | |
161 | SEBASTIAN SZPINDA | BIŁGORAJ | 1 | 98 | 50 | 36 | 12 | |
162 | MICHAŁ KURZEJA | Kamienica | MYENDURANCETEAM | 1 | 98 | 50 | 46 | 2 |
163 | PIOTR KURASZ | Kraków | 47 | 1 | 98 | 50 | 41 | 7 |
164 | JAROSŁAW JACHIMOWSKI | Sanok | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | 1 | 98 | 50 | 37 | 11 |
165 | ADAM KAPRAL | DWERNIK | DWERNIK KAMIEŃ TRAIL | 1 | 97 | 50 | 44 | 3 |
166 | ALBERT MIROSŁAW | Lublin | WW TEAM | 1 | 97 | 50 | 38 | 9 |
167 | PAWEL WNUK | Chełm | 1 | 97 | 50 | 45 | 2 | |
168 | DOMINIK WRÓBEL | 1 | 97 | 50 | 43 | 4 | ||
169 | MICHAŁ MALINA | Kraków | HUTNIK RUN | 1 | 97 | 50 | 35 | 12 |
170 | MARCIN GÓRECKI | Niedzica | 1 | 97 | 50 | 45 | 2 | |
171 | JAKUB GRYZŁO | Jasło | WWW.LEDMAX24.PL | 1 | 97 | 50 | 40 | 7 |
172 | MATEUSZ KAPRAL | Dwernik | DWERNIK KAMIEŃ TRAIL | 1 | 96 | 50 | 43 | 3 |
173 | MICHAL ADAMSKI | Wrocław | LUBIE LAS TEAM | 1 | 96 | 50 | 41 | 5 |
174 | ŁUKASZ ZABOROWSKI | Chełm | 8BALL CROSSA GYM | 1 | 96 | 50 | 44 | 2 |
175 | DANIEL KOWALSKI | Świdnik | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | 1 | 96 | 50 | 40 | 6 |
176 | ŁUKASZ WNUCZEK | Swidnik | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | 1 | 96 | 50 | 34 | 12 |
177 | SEBASTIAN KOŁEK | Międzybrodzie Bialskie | 1 | 96 | 50 | 39 | 7 | |
178 | MACIEJ ADAMCZYK | Paterek | SKRA PATEREK | 1 | 96 | 50 | 35 | 11 |
179 | ALAN KRAWIEC | Przeworsk | 1 | 95 | 50 | 42 | 3 | |
180 | RAFAŁ DUBAJ | 1 | 95 | 50 | 41 | 4 | ||
181 | PIOTR KUŚMIERZAK | LUBLIN | STAY INSANE | 1 | 95 | 50 | 39 | 6 |
182 | GRZEGORZ CITUK | TYCHY | 42K PRO TEAM | 1 | 95 | 50 | 33 | 12 |
183 | MAREK KORŻYK | Czarna | CZARNA TEAM | 1 | 95 | 50 | 40 | 5 |
184 | JAKUB PAWLOWSKI | Nowy Sącz | 1 | 95 | 50 | 38 | 7 | |
185 | JAROSŁAW GIERSZEWSKI GIERSZEWSKI | Ciechocinek | ZAŁOGA G | 1 | 95 | 50 | 34 | 11 |
186 | PRZEMYSŁAW MATUŁA | Lublin | UMCS BIEGA | 1 | 94 | 50 | 41 | 3 |
187 | DAMIAN ŁOJEK | Wysoka Strzyżowska | 1 | 94 | 50 | 39 | 5 | |
188 | MAREK PODOLSKI | Gdynia | BIEGAMYRAZEM.PL | 1 | 94 | 50 | 35 | 9 |
189 | ŁUKASZ NIECHCIAŁ | Pelikanów | 1 | 94 | 50 | 42 | 2 | |
190 | ANDRZEJ RYCAK | tomaszów lubelski | NJN SABAUDIA | 1 | 94 | 50 | 40 | 4 |
191 | RYSZARD MĄCZKA | Puławy | 1 | 94 | 50 | 38 | 6 | |
192 | MIROSŁAW WAWRÓW | BABORÓW | BBL RACIBORZ | 1 | 94 | 50 | 42 | 2 |
193 | RAFAŁ SZNAJDER | Michałowice | G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE | 1 | 94 | 50 | 39 | 5 |
194 | SZYMON TOKARSKI | Nowy Sącz | 1 | 94 | 50 | 37 | 7 | |
195 | MIKOŁAJ WOJNA | Poznań | 1 | 94 | 50 | 33 | 11 | |
196 | DAWID STECIUK | Czarna Górna | 1 | 93 | 50 | 40 | 3 | |
197 | SYLWESTER GOLUCH | 1 | 93 | 50 | 39 | 4 | ||
198 | ZBIGNIEW TYMICKI | Warszawa | 1 | 93 | 50 | 37 | 6 | |
199 | ROMAN STEFANIUK | SIEDLCE | GRUPA-BIEGACZY SKÓRZEC-BIEGA | 1 | 93 | 50 | 31 | 12 |
200 | KRZYSZTOF KOSIŃSKI | Łódź | RĄCZE JELENIE | 1 | 93 | 50 | 41 | 2 |
201 | PAWEŁ PASZKOWSKI | Gdańsk | 1 | 93 | 50 | 36 | 7 | |
202 | WITOLD WIERZBICKI | Wrocław | 1 | 93 | 50 | 32 | 11 | |
203 | JANUSZ TOMASZEWSKI | Czarna Górna | 1 | 92 | 50 | 39 | 3 | |
204 | KRZYSZTOF SZEWCZYK | Częstochowa | CZEWARUN TIM | 1 | 92 | 50 | 33 | 9 |
205 | MATEUSZ GRABOWSKI | Hrubieszów | 1 | 92 | 50 | 40 | 2 | |
206 | MICHAŁ SOŁTYS | Łęczna | 1 | 92 | 50 | 38 | 4 | |
207 | PRZEMYSŁAW GRRZĄDKA | Warszawa | PZU Sport Team | 1 | 92 | 50 | 36 | 6 |
208 | ARTUR FRYSIAK | Wieluń | 1 | 92 | 50 | 30 | 12 | |
209 | MACIEJ WIELGOSZ | Kraków | 1 | 92 | 50 | 40 | 2 | |
210 | MARCIN WIATER | Wrocław | 1 | 92 | 50 | 37 | 5 | |
211 | BARTOSZ ŚLĄSKI | Łódź | DZIK KOMANDO | 1 | 92 | 50 | 35 | 7 |
212 | MARIUSZ PRĄTNICKI | Gdynia | KUJAWSCY RUNNERS | 1 | 92 | 50 | 31 | 11 |
213 | MACIEJ ŚLIWIŃSKI | Gdańsk | 1 | 91 | 50 | 38 | 3 | |
214 | ARTUR MARUT | Stalowa Wola | FITNESS FREAKS | 1 | 91 | 50 | 36 | 5 |
215 | MICHAŁ POŹDZIK | Szczebrzeszyn | 1 | 91 | 50 | 39 | 2 | |
216 | GRZEGORZ TAMBORSKI | 1 | 91 | 50 | 37 | 4 | ||
217 | ZBIGNIEW JAKUBOWSKI | Kolbuszowa | 1 | 91 | 50 | 35 | 6 | |
218 | MAREK CHOŁOTA | Piła | 1 | 91 | 50 | 29 | 12 | |
219 | ZBIGNIEW GRYBOŚ | Grybów | 1 | 91 | 50 | 39 | 2 | |
220 | KAMIL KURLETO | Kraków | 1 | 91 | 50 | 36 | 5 | |
221 | PAWEŁ KUCH | Szałsza | 1 | 91 | 50 | 34 | 7 | |
222 | ROBERT WESOŁOWSKI | Dęblin | FUNDACJA NA RATUNEK | 1 | 90 | 50 | 37 | 3 |
223 | RAFAŁ PIELECHA | Zaczernie | 1 | 90 | 50 | 35 | 5 | |
224 | TOMASZ KOZIOŁ | Zawadówka | CHEŁM BIEGA | 1 | 90 | 50 | 38 | 2 |
225 | RAFAŁ JEREMIEJEW | 1 | 90 | 50 | 36 | 4 | ||
226 | KRZYSZTOF SZEWCZUK | Chełm | ZADYSZKA | 1 | 90 | 50 | 34 | 6 |
227 | TOMASZ POPIS | Izbica | SEKCJA BIEGOWA RUCH IZBICA | 1 | 90 | 50 | 28 | 12 |
228 | MICHAŁ KRÓL | Kacwin | 1 | 90 | 50 | 38 | 2 | |
229 | MICHAŁ BIDAS | Lublin | 1 | 90 | 50 | 35 | 5 | |
230 | MICHAŁ GUMIELA | Rzeszów | GUMISIOLANDIA | 1 | 90 | 50 | 33 | 7 |
231 | ŁUKASZ KRZYŻANOWSKI | Kraków | HUTNIK RUN | 1 | 90 | 50 | 29 | 11 |
232 | JERZY GARGAS | 1 | 89 | 50 | 36 | 3 | ||
233 | RAFAŁ ZAJĄCZKOWSKI | Świerzowa Polska | NIEKONIECZNIE DOBIEGNIEMY | 1 | 89 | 50 | 30 | 9 |
234 | MARCIN GUZ | Chełm | 1 | 89 | 50 | 37 | 2 | |
235 | DOMINIK ŚWIEŻYŃSKI | 1 | 89 | 50 | 35 | 4 | ||
236 | ANDRZEJ DOBRZYŃSKI | Janów | 1 | 89 | 50 | 33 | 6 | |
237 | ROBERT SIEMIEŃCZUK | Warszawa | 1 | 89 | 50 | 27 | 12 | |
238 | GRZEGORZ SIWEK | Lanckorona | LANRUNS | 1 | 89 | 50 | 37 | 2 |
239 | BARTŁOMIEJ JACHYMEK | WARSZAWA | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | 1 | 89 | 50 | 32 | 7 |
240 | WIKTOR BORYSEWICZ | Otwock | 1 | 89 | 50 | 28 | 11 | |
241 | KONRAD KACZMARSKI | Sosnowiec | 1 | 88 | 50 | 35 | 3 | |
242 | DARIUSZ NOSEK | Rączna | 1 | 88 | 50 | 33 | 5 | |
243 | MATEUSZ ROJECKI | Warszawa | 1 | 88 | 50 | 29 | 9 | |
244 | PAWEŁ WÓJCIK | Rzeszów | MYSZOJELENIE | 1 | 88 | 50 | 36 | 2 |
245 | KACPER NOWOSADZKI | 1 | 88 | 50 | 34 | 4 | ||
246 | ŁUKASZ BROMKE | Lublin | 1 | 88 | 50 | 32 | 6 | |
247 | KRZYSZTOF DYDA | Kacwin | 1 | 88 | 50 | 36 | 2 | |
248 | BARTEK PIEKARCZYK | Wrocław | 1 | 88 | 50 | 33 | 5 | |
249 | TADEUSZ KUCHNO | Kraków | 1 | 88 | 50 | 27 | 11 | |
250 | ARKADIUSZ DUDEK | Humniska | 1 | 87 | 50 | 34 | 3 | |
251 | MICHAŁ KRUKAR | Iwonicz-Zdroj | FINISZ RYMANÓW | 1 | 87 | 50 | 28 | 9 |
252 | ADRIAN HOŁUB | Lublin | 1 | 87 | 50 | 35 | 2 | |
253 | ROBERT RYMARZ | Bychawa | 1 | 87 | 50 | 33 | 4 | |
254 | RAFAŁ HADZIK | Gliwice | 1 | 87 | 50 | 31 | 6 | |
255 | ANDRZEJ WIELOCH | Parzymiechy | ZRYW PARZYMIECHY | 1 | 87 | 50 | 25 | 12 |
256 | JAROSŁAW JAGLARZ | Wilkowisko | JAROSŁAW JAGLARZ | 1 | 87 | 50 | 35 | 2 |
257 | KRZYSZTOF SZCZECIŃSKI | Kraków | 1 | 87 | 50 | 32 | 5 | |
258 | PIOTR BĄK | Brzezia Łąka | KB LUPUS OLEŚNICA | 1 | 87 | 50 | 30 | 7 |
259 | TYMOTEUSZ MAJCHRZAK | Katowice | ZAPIERDALACZE | 1 | 87 | 50 | 26 | 11 |
260 | ANDRZEJ ROSTEK | Marki | 1 | 86 | 50 | 33 | 3 | |
261 | MARCIN KRASUSKI | Warszawa | 1 | 86 | 50 | 31 | 5 | |
262 | WALDEMAR CZADO | Rymanów-Zdrój | FINISZ RYMANÓW | 1 | 86 | 50 | 27 | 9 |
263 | DARIUSZ NICGORSKI | Tarnawatka | 1 | 86 | 50 | 34 | 2 | |
264 | FILIP MAKARA | 1 | 86 | 50 | 32 | 4 | ||
265 | MARCIN KARGOL | Otwock | SMASHING PĄPKINS / NBR TEAM | 1 | 86 | 50 | 30 | 6 |
266 | PRZEMEK ORZEŁEK | Parzymiechy | ZRYW PARZYMIECHY | 1 | 86 | 50 | 24 | 12 |
267 | ROBERT WESOŁOWSKI | 1 | 86 | 50 | 34 | 2 | ||
268 | BARTEK KULAWIK | kraków | 1 | 86 | 50 | 31 | 5 | |
269 | ŁUKASZ KACZMAREK | Czarnocin | DZIK KOMANDO | 1 | 86 | 50 | 29 | 7 |
270 | KUBA FURMAŃSKI | Kraków | 1 | 86 | 50 | 25 | 11 | |
271 | KRZYSZTOF STODOLNY | Woryty | 1 | 85 | 50 | 32 | 3 | |
272 | ZBIGNIEW PODOLAK | Przemyśl | 1 | 85 | 50 | 30 | 5 | |
273 | TOMASZ KRUSZYŃSKI | Pokrówka | CROSSFITTER BOX CHEŁM | 1 | 85 | 50 | 33 | 2 |
274 | TOMASZ KUCZEK | Brzóza Królewska | AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA | 1 | 85 | 50 | 29 | 6 |
275 | KRZYSZTOF KAMIŃSKI | Potrzebna | GĄBIN BIEGA | 1 | 85 | 50 | 23 | 12 |
276 | SZYMON MAJEWSKI | Kraków | 1 | 85 | 50 | 33 | 2 | |
277 | KRZYSZTOF TOMCZUK | Wroclaw | 1 | 85 | 50 | 28 | 7 | |
278 | ŁUKASZ GESSLER | Gościcino | BIESY | 1 | 85 | 50 | 24 | 11 |
279 | SEBASTIAN PLIŻGA | Tomaszów Lubelski | BYDLAKI | 1 | 84 | 50 | 31 | 3 |
280 | ŁUKASZ RUSIN | Chełm | RKS | 1 | 84 | 50 | 29 | 5 |
281 | PIOTR DRYGIEL VEL DRYGLAK | Krasnystaw | 1 | 84 | 50 | 32 | 2 | |
282 | MARCIN ŁĄCZNY | Lublin | GALOPUJĄCE DŻDŻOWNICE | 1 | 84 | 50 | 30 | 4 |
283 | MARCIN ZAJĄC | Józefosław | 77CATS | 1 | 84 | 50 | 22 | 12 |
284 | KRZYSZTOF SOBIERAJ | Puszczykowo | SOBOLE TEAM | 1 | 84 | 50 | 32 | 2 |
285 | KRYSTIAN KONOPKA | Nowy Sącz | 1 | 84 | 50 | 29 | 5 | |
286 | RADOSŁAW SUCHANEK | Kłobuck | 1 | 84 | 50 | 27 | 7 | |
287 | PAWEŁ ROZDOLSKI | Jelcz-Laskowice | 1 | 84 | 50 | 23 | 11 | |
288 | PIOTR JANECZKO | Dwernik | 1 | 83 | 50 | 30 | 3 | |
289 | MARCIN SUŁEK | 1 | 83 | 50 | 28 | 5 | ||
290 | TOMASZ DRÓŻDŻ | Miedźno | CZEWARUN TIM | 1 | 83 | 50 | 24 | 9 |
291 | WITOLD MIŚKIEWICZ | Tarnawatka | 1 | 83 | 50 | 31 | 2 | |
292 | ARTUR BORYCKI | 1 | 83 | 50 | 29 | 4 | ||
293 | ADRIAN PYŚ | Zamóść | ROZTOCZE CYCLING TEAM | 1 | 83 | 50 | 27 | 6 |
294 | DAREK URBAŃCZYK | Warszawa | 1 | 83 | 50 | 21 | 12 | |
295 | DOMINIK MILCZAREK | Kozłów Biskupi | 1 | 83 | 50 | 31 | 2 | |
296 | RAFAŁ DERKOWSKI | Szarnoś | 1 | 83 | 50 | 28 | 5 | |
297 | MARCIN KACZOR | Święciechowa | ADJ | 1 | 83 | 50 | 26 | 7 |
298 | JAROSŁAW ROZDOLSKI | Wrocław | ARTEL | 1 | 83 | 50 | 22 | 11 |
299 | ANDRZEJ BIK | Zabrze | 1 | 82 | 50 | 29 | 3 | |
300 | MARCIN KOLASA | Uniszowice | 1 | 82 | 50 | 27 | 5 | |
301 | ADRIAN ŚCIBOR | Przysietnica | 1 | 82 | 50 | 23 | 9 | |
302 | JAROSŁAW HOŁUB | Lublin | 1 | 82 | 50 | 30 | 2 | |
303 | ANDRZEJ MAZUR | 1 | 82 | 50 | 28 | 4 | ||
304 | SEBASTIAN PÓŹNIAK | Józefów | 1 | 82 | 50 | 26 | 6 | |
305 | IZYDOR NOWAKOWSKI | Wieliczka | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | 1 | 82 | 50 | 20 | 12 |
306 | SŁAWOMIR POLAKÓW | Nakło nad Notecią | ULTRA PAJĄKI | 1 | 82 | 50 | 30 | 2 |
307 | KRZYSZTOF ZIĘTEK | Ostrów Wielkopolski | ADIDAS RUNNERS WARSAW | 1 | 82 | 50 | 27 | 5 |
308 | ARTUR WIELGOCKI | Zielonki | 1 | 82 | 50 | 25 | 7 | |
309 | ROBERT GÓRNY | OZIMEK | TIM JEST TIM | 1 | 82 | 50 | 21 | 11 |
310 | TOMASZ DAWIDEK | Marki | 1 | 81 | 50 | 28 | 3 | |
311 | MACIEJ PODSIADŁY | Warszawa | ITP | 1 | 81 | 50 | 29 | 2 |
312 | DARIUSZ MARSZAŁEK | Rzezawa | MCP TEAM | 1 | 81 | 50 | 27 | 4 |
313 | DOMINIK TYRALSKI | Warszawa | POLSAT BIEGA | 1 | 81 | 50 | 25 | 6 |
314 | GRZEGORZ WOJTUNIK | Lublin | 1 | 81 | 50 | 19 | 12 | |
315 | JOZEF PAZERA | Spisske Hanusovce | ZAMAGURSKI BEZCI | 1 | 81 | 50 | 29 | 2 |
316 | KRZYSZTOF BIERWIACZONEK | Tychy | 1 | 81 | 50 | 26 | 5 | |
317 | DARIUSZ FILIPCZUK | Zielonka | 1 | 81 | 50 | 24 | 7 | |
318 | JAKUB SZUMAL | Tarnowskie Góry | DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRY | 1 | 81 | 50 | 20 | 11 |
319 | ROBERT STECIUK | Czarna Górna | 1 | 80 | 50 | 27 | 3 | |
320 | ROBERT BŁAŻEJCZYK | Stężyca | DSS ORLĘTA | 1 | 80 | 50 | 25 | 5 |
321 | WŁODZIMIERZ STASIAK | Wrocław | 1 | 80 | 50 | 21 | 9 | |
322 | PIOTR JUREK | Chełm | 1 | 80 | 50 | 28 | 2 | |
323 | ROBERT JĘDRZEJCZYK | 1 | 80 | 50 | 26 | 4 | ||
324 | MARCIN KOZAK | Lublin | 1 | 80 | 50 | 24 | 6 | |
325 | KRZYSZTOF SZECHLECKI | Sosnowiec | BEUNSTOPPABLE | 1 | 80 | 50 | 18 | 12 |
326 | KAMIL STERNA | Kraków | MINISTERSTWO DZIWNYCH BIEGÓW | 1 | 80 | 50 | 28 | 2 |
327 | PIOTR SABAJ | Rzeszów | PRO-MILE TEAM | 1 | 80 | 50 | 25 | 5 |
328 | DAMIAN KRAUS | Szczecin | 1 | 80 | 50 | 19 | 11 | |
329 | JAN SKRUTEK | Sekcja Sportów Górskich Bieszczadzka Grupa GOPR | 1 | 79 | 50 | 26 | 3 | |
330 | MACIEJ LITWIN | Dębica | 1 | 79 | 50 | 27 | 2 | |
331 | MARCIN ADAMSKI | 1 | 79 | 50 | 25 | 4 | ||
332 | KRZYSZTOF WRÓBEL | Świdnik | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | 1 | 79 | 50 | 23 | 6 |
333 | PAWEŁ ŚLĄSKI | 1 | 79 | 50 | 27 | 2 | ||
334 | ADAM MUŚKIEWICZ | Zelów | 1 | 79 | 50 | 18 | 11 | |
335 | PAWEŁ KUCHARSKI | Nisko | PLANETA NISKO | 1 | 78 | 50 | 19 | 9 |
336 | RAFAŁ FLIS | Marysin | 1 | 78 | 50 | 26 | 2 | |
337 | MARCIN WIECZOREK | Milejów | 1 | 78 | 50 | 22 | 6 | |
338 | KRZYSZTOF STELMACH | Wieluń | 1 | 78 | 50 | 16 | 12 | |
339 | PRZEMYSŁAW WALASEK | Tomaszów Mazowiecki | 1 | 78 | 50 | 26 | 2 | |
340 | SEBASTIAN ZIELIŃSKI | Sanok | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | 1 | 78 | 50 | 17 | 11 |
341 | WIESŁAW NAUKA | Dębica | Dębickie Gepardy | 1 | 77 | 50 | 22 | 5 |
342 | PIOTR BARĆ | Wolina | PLANETA NISKO | 1 | 77 | 50 | 18 | 9 |
343 | ROBERT SZYPROWSKI | Sochaczew | DZIKI | 1 | 77 | 50 | 25 | 2 |
344 | ŁUKASZ RESZKA | 1 | 77 | 50 | 23 | 4 | ||
345 | PAWEŁ DUDEK | Krasnystaw | RUCH IZBICA | 1 | 77 | 50 | 15 | 12 |
346 | ŁUKASZ ŚWIĄTEK | Wysoka | GVT | 1 | 77 | 50 | 22 | 5 |
347 | PRZEMEK ZAGAJEWSKI | Pierwoszyno | KUJAWSCY RUNNERS | 1 | 77 | 50 | 20 | 7 |
348 | ADRIAN MAGIERA | Kacwin | TEAM KACWIN | 1 | 77 | 50 | 16 | 11 |
349 | SZYMON SITEK | Częstochowa | 1 | 76 | 50 | 17 | 9 | |
350 | ADAM BALON | Krosno | 1 | 76 | 50 | 24 | 2 | |
351 | SŁAWOMIR BRODA | 1 | 76 | 50 | 22 | 4 | ||
352 | MICHAL SKURZAK | Biłgoraj | 1 | 76 | 50 | 20 | 6 | |
353 | KAMIL KARAŚ | Karczmiska Drugie | RUN BEAVERS | 1 | 76 | 50 | 14 | 12 |
354 | MICHAŁ RYCHARSKI | Złotoria | 1 | 76 | 50 | 21 | 5 | |
355 | ZBIGNIEW MINDYKOWSKI | Bydgoszcz | 1 | 76 | 50 | 19 | 7 | |
356 | PIOTR PEŻYŃSKI | BYDGOSZCZ | CHUCK ATTACK | 1 | 76 | 50 | 15 | 11 |
357 | DARIUSZ NOWAK | Warszawa | 1 | 75 | 50 | 20 | 5 | |
358 | KAMIL KUBRAK | Kraków | KRAKÓW | 1 | 75 | 50 | 16 | 9 |
359 | TOMASZ GOŁĄBEK | Nałęczów | HEŃTEAM | 1 | 75 | 50 | 23 | 2 |
360 | BARTLOMIEJ TOMAKA | 1 | 75 | 50 | 21 | 4 | ||
361 | RYSZARD PIETRAS | Lublin | 1 | 75 | 50 | 19 | 6 | |
362 | PAWEŁ STARŻYK | Chrzanów | RUNSTARS | 1 | 75 | 50 | 14 | 11 |
363 | MARIUSZ SIKORA | Tarnowskie Góry | GOGGLE PAE TEAM / SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY | 1 | 74 | 50 | 19 | 5 |
364 | MICHAŁ CZARDYBON | Wyry | CZARNE STOPY | 1 | 74 | 50 | 15 | 9 |
365 | DANIEL DACHNO | Lublin | 1 | 74 | 50 | 22 | 2 | |
366 | RADOSŁAW SZYNKARUK | 1 | 74 | 50 | 20 | 4 | ||
367 | ARKADIUSZ MATUSZEWSKI | Zamość | 1 | 74 | 50 | 18 | 6 | |
368 | KRZYSZTOF MAKARSKI | Jarosław | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | 1 | 74 | 50 | 12 | 12 |
369 | LESZEK PŁONKA | Mikulov | LADERMON TEAM | 1 | 74 | 50 | 17 | 7 |
370 | ANDRZEJ SZPYT | Gubin | 1 | 74 | 50 | 13 | 11 | |
371 | ANDRZEJ KOCHANIAK | Sowlany | 1982 | 1 | 73 | 50 | 14 | 9 |
372 | MATEUSZ HARATYM | Jakubowice Konińskie | 1 | 73 | 50 | 21 | 2 | |
373 | RAFAŁ BANASZKIEWICZ | 1 | 73 | 50 | 19 | 4 | ||
374 | GRZEGORZ MIELNICZEK | Kraków | 1 | 73 | 50 | 17 | 6 | |
375 | DANIEL PALUCH | DĄBROWA GÓRNICZA | 1 | 73 | 50 | 11 | 12 | |
376 | MARCIN ZIOMEK | Rzeszow | 1 | 73 | 50 | 12 | 11 | |
377 | ŁUKASZ FIEDORCZUK | Warszawa | HDD WINNICZKI | 1 | 72 | 50 | 17 | 5 |
378 | PATRYK PILCH | Kraków | 1 | 72 | 50 | 13 | 9 | |
379 | MARCIN ZARZYCKI | Katowice | 1 | 72 | 50 | 17 | 5 | |
380 | IRENEUSZ TYLIBA | Przeginia | JURA TEAM | 1 | 72 | 50 | 15 | 7 |
381 | PRZEMYSŁAW CHWAŁA | Wolice | POWOLNY | 1 | 72 | 50 | 11 | 11 |
382 | GRZEGORZ MAZUREK | Warszawa | 1 | 71 | 50 | 16 | 5 | |
383 | RAFAŁ LIPINA | Zabrze | 1 | 71 | 50 | 12 | 9 | |
384 | PRZEMYSLAW WYMIATAL | Świdnik | 1 | 71 | 50 | 19 | 2 | |
385 | ARTUR KOZYRA | Wola Lisowska | 1 | 71 | 50 | 15 | 6 | |
386 | KRZYSZTOF JARZYNKA | Lublin | K2 | 1 | 71 | 50 | 9 | 12 |
387 | BARTŁOMIEJ SZPORAK | Poświętne | 1 | 71 | 50 | 14 | 7 | |
388 | MACIEK GIERSZEWSKI | Warszawa | ZAŁOGA G | 1 | 71 | 50 | 10 | 11 |
389 | MICHAŁ PREWYSZ-KWINTO | Toruń | 1 | 70 | 50 | 15 | 5 | |
390 | ŁUKASZ KULAS | Bieruń | 1 | 70 | 50 | 11 | 9 | |
391 | KONRAD KUŁACZKOWSKI | Stalowa Wola | 1 | 70 | 50 | 18 | 2 | |
392 | ARKADIUSZ SITEK | 1 | 70 | 50 | 16 | 4 | ||
393 | JANUSZ MIAZGA | Zamość | 1 | 70 | 50 | 14 | 6 | |
394 | TOMASZEK JĘDRZEJCZYK | Kraków | NAZWA GRUPY W TOKU | 1 | 70 | 50 | 8 | 12 |
395 | SYLWESTER JANOWSKI | Janówka | 1 | 70 | 50 | 15 | 5 | |
396 | ALEKSANDER SZAFRAN | Łodygowice | 1 | 69 | 50 | 14 | 5 | |
397 | WALDEMAR NIEŚCIOR | Tomaszów Lubelski | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | 1 | 69 | 50 | 10 | 9 |
398 | HENRYK KOWALSKI | Lublin | HEŃTEAM | 1 | 69 | 50 | 17 | 2 |
399 | ANDRZEJ GRYCZKA | 1 | 69 | 50 | 15 | 4 | ||
400 | JACEK BLICHARZ | Biłgoraj | 1 | 69 | 50 | 13 | 6 | |
401 | DARIUSZ GADOMSKI | Suchożebry | 1 | 69 | 50 | 7 | 12 | |
402 | ARTUR SMOROŃSKI | Kraków | NIEZRZESZONY | 1 | 69 | 50 | 14 | 5 |
403 | GRZEGORZ GOLĄB | Warszawa | 1 | 68 | 50 | 13 | 5 | |
404 | ADAM SZUSTEK | TUCHOM | SZUSTY TEAM :-) | 1 | 68 | 50 | 9 | 9 |
405 | ARTUR MICHOŃ | Lublin | JESTEM W RUCHU | 1 | 68 | 50 | 16 | 2 |
406 | TOMASZ ZAJĄC | 1 | 68 | 50 | 14 | 4 | ||
407 | PIOTR CZERNIAK | Rzeszów | ARMIA | 1 | 68 | 50 | 12 | 6 |
408 | MAREK FIGIEL | KRAKÓW | F.C.PO40TCE | 1 | 68 | 50 | 6 | 12 |
409 | KAROL SOBULSKI | Piaseczno | SB SOBOLE | 1 | 68 | 50 | 13 | 5 |
410 | JERZY HUBKA | Zabrze | ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE | 1 | 68 | 50 | 11 | 7 |
411 | GREGOR KUS | olkusz | OSOBA PRYWATNA | 1 | 68 | 50 | 7 | 11 |
412 | SZYMON PORC-SZPOREK | Ruda Śląska | 1 | 67 | 50 | 12 | 5 | |
413 | ANDRZEJ KOSTKA | Krościenko Wyżne | CUBE TEAM | 1 | 67 | 50 | 8 | 9 |
414 | PRZEMEK DĄBROWSKI | LUBLIN | 1 | 67 | 50 | 15 | 2 | |
415 | MARCIN BANASIAK | 1 | 67 | 50 | 13 | 4 | ||
416 | TOMASZ MACHNIKOWSKI | Lubartów | GENTLEMAN | 1 | 67 | 50 | 11 | 6 |
417 | HUBERT GAWROŃSKI | Kostrzyn | HUGO | 1 | 67 | 50 | 5 | 12 |
418 | SZYMON PUACZ | Warszawa | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | 1 | 67 | 50 | 12 | 5 |
419 | KAMIL ŻARNICKI | Sobianowice | 1 | 67 | 50 | 10 | 7 | |
420 | RADOMIR SADOWSKI | Wiesiółka | 1 | 66 | 50 | 11 | 5 | |
421 | GRZEGORZ PROKOPIUK | Warszawa | SZWAGRY DWA | 1 | 66 | 50 | 7 | 9 |
422 | ŁUKASZ KUBACKI | Warszawa | 1 | 66 | 50 | 14 | 2 | |
423 | MICHAŁ CICHECKI | 1 | 66 | 50 | 12 | 4 | ||
424 | BARTEK SZCZYPIŃSKI | Lubartów | 1 | 66 | 50 | 10 | 6 | |
425 | JÓZEK ZAJĄC | Tuligłowy | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | 1 | 66 | 50 | 4 | 12 |
426 | KRZYSZTOF MATYJAS | Kraków | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | 1 | 66 | 50 | 11 | 5 |
427 | MACIEJ KUCHTA | Kacwin | TEAM KACWIN | 1 | 66 | 50 | 9 | 7 |
428 | MARCIN TOKARZ | Libertów | 1 | 66 | 50 | 5 | 11 | |
429 | SYLWESTER ODZIEMCZYK | Lublin | LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU | 1 | 65 | 50 | 10 | 5 |
430 | KRZYSZTOF TYCZYŃSKI | Czerwonak | CZERWONAK BIEGA | 1 | 65 | 50 | 6 | 9 |
431 | FILIP CZECHOWSKI | 1 | 65 | 50 | 11 | 4 | ||
432 | MICHAŁ SMYKA | Ciecierzyn | 1 | 65 | 50 | 9 | 6 | |
433 | PAWEŁ CIUBA | Szówsko | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | 1 | 65 | 50 | 3 | 12 |
434 | RAFAŁ SENDECKI | Kürten | WAWRZYNTEAM | 1 | 65 | 50 | 10 | 5 |
435 | JAKUB JÓZEFIAK | Nowy Sącz | 1 | 65 | 50 | 8 | 7 | |
436 | PIOTR ŁAWNIK | Ruda Śląska | 1 | 65 | 50 | 4 | 11 | |
437 | KRZYSZTOF LASEK | Rzeszów | RUN FOREST! RUN! | 1 | 64 | 50 | 9 | 5 |
438 | JAKUB WOŹNIAK | Posada Jaćmierska | 1 | 64 | 50 | 12 | 2 | |
439 | PIOTR PACZUSKI | Chełm | 8 BALL CROSS GYM | 1 | 64 | 50 | 10 | 4 |
440 | ANDRZEJ BIK | Zabrze | 1 | 64 | 50 | 8 | 6 | |
441 | PATRYK IDASZAK | Kórnik | 1 | 64 | 50 | 9 | 5 | |
442 | DAWID ŁUKASZEWICZ | Bydgoszcz | 1 | 64 | 50 | 7 | 7 | |
443 | ŁUKASZ MAGDZIAK | Kórnik | 77HONEY | 1 | 64 | 50 | 3 | 11 |
444 | KRYSTIAN SZCZABEL | Gliwice | I LOVE GLIWICE | 1 | 63 | 50 | 4 | 9 |
445 | GRZEGORZ KOSIOROWSKI | 1 | 63 | 50 | 9 | 4 | ||
446 | JANUSZ PALEJ | Brzeg | J&J | 1 | 63 | 50 | 7 | 6 |
447 | KRZYSZTOF ŁOŚ | Łomianki Dolne | SBRT WARSZAWA | 1 | 63 | 50 | 8 | 5 |
448 | PAWEL PRZYWIECZERSKI | Gruszczyn | 1 | 63 | 50 | 6 | 7 | |
449 | PIOTR ŚWIDERGOŁ | Katowice | MARELLI SOSNOWIEC POLAND | 1 | 63 | 50 | 2 | 11 |
450 | SZYMON MALIK | Warszawa | 1 | 62 | 50 | 8 | 4 | |
451 | ZBIGNIEW TUROSZ | Leżajsk | 1 | 62 | 50 | 6 | 6 | |
452 | DARIUSZ MARZEC | Tereszpol Zygmunty | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
453 | ADAM MIERZWA | Lublin | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
454 | MICHAŁ JARZĄBEK | Wrocław | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
455 | DAMIAN WAWRZYNIAK | Radomsko | AKTYWNI KAMIEŃSK | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
456 | MACIEJ KOKOTEK | Łódź | KITA TEAM HTF LUDWIK SIKORSKI | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
457 | MAREK KURZAWSKI | Szczebrzeszyn | SPEEDCHRZASZCZ | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
458 | LUKASZ POROWSKI | Łapy | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
459 | MARCIN KULIK | Mikołów | KAJTAMETA? T(E)AM | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
460 | PAWEŁ MATUSZAK | Mikołow | KAJTAMETA? T(E)AM | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
461 | ŁUKASZ KOŚCIELNY | Gorzyce | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
462 | LESZEK GOLI | Warszawa | MOVADO | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
463 | MIROSŁAW RAK | Iłownica | ULTRA BESKID SPORT | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
464 | WOJCIECH PRZEWŁOKA | Kolbark | SAINT-GOBAIN SQUAD | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
465 | TOMASZ WAGNER | Bełżec | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
466 | RAFAŁ DOMIŃCZYK | Dąbrowa Górnicza | ULTRAS Z ŁAZ | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
467 | DAMIAN OSZYWA | Kielce | DAMCZI RUN | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
468 | JAKUB JEZIERSKI | Warszawa | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
469 | KRZYSZTOF KOCIOLEK | Piotrków Tryb. | LUBRYKANT MAFIA | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
470 | ŁUKASZ PODAWCA | Swarzędz | WIELKOPOLSKA SZKOŁA PODOFICERSKA | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
471 | ŁUKASZ SZAFRAN | Niezdów | ULTRINO AMATEUR | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
472 | JAN KĄDZIOŁKA | Gliwice | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
473 | MICHAŁ JABŁOŃSKI | Warszawa | KINGRUNNER ULTRA | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
474 | PAWEŁ MAŁEK | Niepołomice | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
475 | MARCIN SZABLA | Grabowa | SAINT GOBAIN SQUAD | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
476 | ŁUKASZ KORZENIOWSKI | Sosnowiec | NAZWA GRUPY W TOKU | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
477 | ANDRZEJ ZATORSKI | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | ||
478 | ALFRED GŁÓWKA | Kędzierzyn-Koźle | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
479 | PIOTR OLBRYCH | Częstochowa | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
480 | SZYMON KOBIERSKI | Ruda Śląska | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
481 | SEBASTIAN BORKOWSKI | Radom | STREET RUN RADOM | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
482 | RYSZARD LADRA | Kraków | KKM KALORYFER | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
483 | JACEK JEŻOWSKI | Lublin | HEŃTEAM | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
484 | KONRAD ŚLIWA | Lublin | HEŃTEAM | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
485 | JACEK KOŁODZIEJ | Gliwice | COMPA?EROS ASFALT TEAM | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
486 | JAREK SZYPROWSKI | Sochaczew | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
487 | JACEK NAKONIECZNY | Lublin | SII RUNNING TEAM | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
488 | WALDEMAR KOWALSKI | Warszawa | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
489 | PRZEMEK ORŁOWSKI | Lublin | HEŃTEAM | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
490 | MATEUSZ MAZUR | BATORZ | ORANGE POLSKA | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
491 | GRZEGORZ ARMATYS | Dąbrowa Górnicza | ORANGE POLSKA | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
492 | JERZY WYSOKIŃSKI | Biała Podlaska | ORANGE POLSKA | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
493 | TOMASZ JANIK | Hrubieszów | ORANGE POLSKA | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
494 | JACEK FRUCZ | Sosnowiec | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
495 | PAWEŁ ZAWALSKI | Szczodrkowice | GO APTIV | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
496 | RAFAŁ DRAPA | Ruda Śląska | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 | |
497 | JACEK WALKOWIAK | Zielona Góra | BIEGOSTACJA ULTRA TEAM | 1 | 62 | 50 | 0 | 12 |
498 | SEBASTIAN BALNER | jaworzno | 1 | 62 | 50 | 7 | 5 | |
499 | PIOTR LASKOWSKI | Warszawa | 1 | 62 | 50 | 1 | 11 | |
500 | ADAM KULA | Chojnice | TOTALNIE BIEGNIĘCI | 1 | 61 | 50 | 6 | 5 |
501 | ARKADIUSZ ORKISZEWSKI | Krasnystaw | RUCH IZBICA | 1 | 61 | 50 | 7 | 4 |
502 | MARCIN MAZUR - CHROMIAK | Zamość | 1 | 61 | 50 | 5 | 6 | |
503 | JAKUB ZACZYK | Warszawa | 1 | 61 | 50 | 6 | 5 | |
504 | TOMASZ BRUNKE | Bydgoszcz | RUN BYDGOSZCZ | 1 | 61 | 50 | 4 | 7 |
505 | MICHAŁ LUTEREK | Warszawa | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
506 | SYLWESTER DUDA | Warszawa | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
507 | ANDRZEJ HOŁUJ | Kraków | KRAKÓW | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
508 | PAWEŁ ZYGMUNT | Giedlarowa | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
509 | ŁUKASZ SKRZYPCZAK | Gostyń | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
510 | JAKUB GODLEWSKI | Warszawa | RUNNERS TEAM QUIBL | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
511 | PRZEMYSŁAW POLIGOŃSKI | Opole | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
512 | TOMASZ KASPERSKI | Gostyń | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
513 | MICHAŁ PASELLA | Gliwice | WATAHA ADVENTURE | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
514 | KRZYSZTOF PASELLA | Gliwice | WATAHA ADVENTURE | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
515 | ANDRZEJ MILARSKI | Skawina | LOS PANTALONES ROJOS | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
516 | MARCIN LEWANDOWSKI | Tarnów | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
517 | ADAM GOŹDZIEWSKI | Michałów-Reginów | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
518 | MARCIN TARNAWSKI | Skawica | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
519 | ADRIAN LITKOWICZ | Warszawa | EKOBIEGI | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
520 | ŁUKASZ RZEPIŃSKI | Gronowo | SAMOTNY WILK | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
521 | PATRYK SOBAŃSKI | Godziesze Małe | BIEGAM BO CHCE | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
522 | MARIUSZ KAROLEWSKI | Będzin | BIEGOWA KUŹNIA | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
523 | AREK HETMAŃSKI | Bartoszewo | LOVELASY | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
524 | JACEK FLOREK | Kraków | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
525 | PIOTR CHODZIŃSKI | Rzeszów | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
526 | ŁUKASZ KASZUBA | Czeladz | #CZELADZBIEGA | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
527 | PETR HOLEC | Praha | EDWARDS TRIATLON TEAM | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
528 | TOMASZ KUTYŁA | Pionki | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
529 | GRZEGORZ KUPCZAK | Mroczeń | KAMIKADZE | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
530 | TOMASZ LEKS | Zawiercie | Grupa Jura.pl | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
531 | RAFAŁ NOWAK | Jarocin | BRIDGESTONE POZNAŃ SPORT KLUB | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
532 | KACPER REKOWSKI | Toruń | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
533 | PIOTR STARŻYK | Wrocław | RUNSTARS | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
534 | BOGDAN CHOMISZCZAK | Sanok | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
535 | JAKUB COFALSKI | Warszawa | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
536 | MICHAŁ KUŚMIDER | Halinów | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
537 | PRZEMYSŁAW JANIK | Kluczbork | KLUCZBORK | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
538 | MAREK KADECKI | Kargoszyn | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
539 | KRZYSZTOF LITWIŃSKI | Lublin | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
540 | MICHAŁ PISAREK | Kielce | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
541 | PIOTR SARLEJ | Szczepanów | MSJ | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
542 | ADAM GAJOWNIK | Mińsk Mazowiecki | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
543 | BŁAŻEJ GAJOWNIK | Mińsk Mazowiecki | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
544 | ANDRZEJ STARŻYK | Wrocław | RUNSTARS | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
545 | ŁUKASZ MARCINIAK | Włoszakowice | LUB WYBIERZ Z LISTY | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
546 | DAWID DUŻYŃSKI | Opole | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
547 | MICHAŁ KAWA | Kraków | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
548 | MACIEJ MARCINIAK | Żary | MM-PROJEKT | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
549 | PATRYK ŻAKIETA | Płock | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
550 | KRZYSZTOF KOLAJ | Kobyłka | ***** *** | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
551 | BOGDAN MAŁKOWSKI | Murów | SPARTANIE DZIECIOM | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
552 | MIKOŁAJ SOBCZAK | Skórzewo | WLKP MOUNTAINS ULTRA | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 |
553 | WALDEMAR HENSZKE | Kraków | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
554 | MARCIN GWOŹDZIOWSKI | Tarnobrzeg | 1 | 61 | 50 | 0 | 11 | |
555 | MARCIN MATUSZAK | Warszawa | 1 | 60 | 50 | 5 | 5 | |
556 | ANDRZEJ ŚLEDZIOWSKI | Kraków | LACHO TEAM | 1 | 60 | 50 | 1 | 9 |
557 | DOMINIK KORNACKI | 1 | 60 | 50 | 6 | 4 | ||
558 | BARTOSZ FIGIEL | Dąbrowa Górnicza | 1 | 60 | 50 | 4 | 6 | |
559 | ADAM IWIŃSKI | Rokitno Szlacheckie | SAINT GOBAIN SQUAD | 1 | 60 | 50 | 5 | 5 |
560 | MARIUSZ SURMAN | Pustków Osiedle | DZIKIE MUSTANGI | 1 | 60 | 50 | 3 | 7 |
561 | PIOTR GARNCARCZYK | Żywiec | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 | |
562 | SEBASTIAN JASIŃSKI | Drzycim | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 | |
563 | TOMASZ KOLANIAK | Warszawa | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 | |
564 | PIOTR LASKOWSKI | Warszawa | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 | |
565 | ARKADIUSZ ŚLĄCZKA | Rymanów | FINISZ RYMANÓW | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
566 | DARIUSZ KRÓLICKI | Rymanów | FINISZ RYMANÓW | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
567 | PATRYCJUSZ WIŚNIEWSKI | Baniocha | KS PEGAZ | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
568 | ANDRZEJ SZPAKOWSKI | Niewodna | FUN&RUN | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
569 | RAFAŁ FIREK | Kraków | LACHO TEAM | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
570 | PRZEMYSŁAW RAJKOWSKI | Piotrków Trybunaklski | FUDU&CO SPORT TEAM | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
571 | RAFAŁ ERENBERG | Piotrków Trybunalski | FUDU&CO. SPORT TEAM | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
572 | ROBERT KOSEDA | Kartuzy | HONEY BADGER | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
573 | PIOTR KASPROWICZ | Wżne | FUN&RUN | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
574 | MARCIN STANISZEWSKI | hajnówka | HAJNÓWKA BIEGA | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
575 | PIOTR KAŁUŻA | ŁÓDŹ | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
576 | WIESŁAW NOWAKOWSKI | Przemyśl | - | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
577 | MARCIN SKOLIMOWSKI | Gdynia | YACH CLUB REWA | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
578 | PAWEŁ TUREK | Nowa Iwiczna | PRINCES | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
579 | SŁAWOMIR JURYŚ | Krosno | JSYSTEM | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
580 | RYSZARD RYGIEL | kraków | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 | |
581 | MARIUSZ WITUSIK | Kołaczyce | JASIELSKIE PIORUNY | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
582 | ARKADIUSZ ŚWIĄTEK | Warszawa | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 | |
583 | ŁUKASZ ŁYCZKOWSKI | Warszawa | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 | |
584 | MICHAŁ GAWRYSZEWSKI | Granica | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 | |
585 | ANDRZEJ BARAN | Jodłowa | WILKI JODŁOWA | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
586 | MACIEJ MAŁKIEWICZ | drygulec | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 | |
587 | ZBIGNIEW SIEDLACZEK | LUBLIN | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 | |
588 | JÓZEF KUMIEGA | Jodłowa | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 | |
589 | ANDRZEJ ŁUKASIK | Lublin | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 | |
590 | PAWEL BIDAS | Sandomierz | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
591 | TOMASZ POLAKOWSKI | Radom | STREET RUN RADOM | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
592 | MATEUSZ POLAKOWSKI | Radom | STREET RUN RADOM | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
593 | PAWEŁ JAWORSKI | Będzin | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 | |
594 | PAWEŁ WÓJTOWICZ | Lublin | AKM PROMILEK | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
595 | KAMIL BUK | Rzeszów | BORGWARNER RUNNING TEAM | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
596 | MACIEJ BREWCZAK | WARSZAWA | SAVE LIFE | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
597 | ANDRZEJ SZCZEPOCKI | Niepołomice | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
598 | ALIAKSANDR KORZHUN | Kamienna Góra | FMW Runners | 1 | 59 | 50 | 0 | 9 |
599 | PAWEŁ KRUKIEREK | Krosno | 1 | 59 | 50 | 5 | 4 | |
600 | ARTUR POLAR | Biłgoraj | 1 | 59 | 50 | 3 | 6 | |
601 | MATEUSZ KLEJNOWSKI | Gliwice | SOCIOS SILESIA | 1 | 59 | 50 | 4 | 5 |
602 | BARTOSZ SOSNÓWKA | Warszawa | KLUB SOSNOWY | 1 | 59 | 50 | 2 | 7 |
603 | PAWEŁ RYCYK | Zamość | 1 | 58 | 50 | 4 | 4 | |
604 | MIROSŁAW URBAŃSKI | Sieradz | 1 | 58 | 50 | 2 | 6 | |
605 | KAMIL PĘCAK | Lublin | 1 | 58 | 50 | 3 | 5 | |
606 | PIOTR STASIAK | Zielonka | 1 | 58 | 50 | 1 | 7 | |
607 | PAWEŁ RAK | 1 | 57 | 50 | 3 | 4 | ||
608 | PIOTR HAŁASA | Tomaszów Lub. | 1 | 57 | 50 | 1 | 6 | |
609 | MARIUSZ SIKORSKI | Małuszów | 1 | 57 | 50 | 2 | 5 | |
610 | KRZYSZTOF SZMYTKOWSKI | Legionowo | MIA SAN MIA | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
611 | MAREK UBYSZ | Warszawa | JACEK BIEGA RUNNING TEAM | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
612 | MACIEK CISAK | Limanowa | TEAM KACWIN | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
613 | KRZYSZTOF MELON | Bęczarka | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
614 | PAWEL WOJCIECHOWSKI | Kraków | J U V E R U N | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
615 | MARIUSZ BAKUN | Chełm | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
616 | ZBIGNIEW PODKÓWKA | Bydgoszcz | PODGÓRZ TORUŃ | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
617 | WOJCIECH STAŃCZUK | Warszawa | GRUPA BIEGOWA CHTMO | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
618 | ROBERT KAMIŃSKI | Międzybrodzie Bialskie | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
619 | LESZEK KSIĄŻEK | Kraków | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
620 | MICHAŁ KISIEL | Szczecinek | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
621 | PIOTR BAŃDO | Kraków | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
622 | MARCIN NOWAK | Ozimek | TIM JEST TIM | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
623 | MARCIN NAWAROWSKI | Ozimek | TIM JEST TIM | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
624 | JAKUB GALKOWSKI | sosnowiec | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
625 | RAFAŁ DAŃSKI | Radom | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
626 | MARIUSZ KACZMARCZYK | Siemianowice Śląskia | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
627 | FREDERIC PLASKOTA | Montevrain | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
628 | ŁUKASZ KOTULA | Chorzów | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
629 | KRZYSZTOF BIELAS | Kamień | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
630 | SYLWESTER PACHO | . | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
631 | JACEK LICHOŃ | . | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
632 | DARIUSZ GRUCA | . | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
633 | PIOTR GUMIELA | Gdańsk | GUMISIOLANDIA | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
634 | LESŁAW CHRUŚCIEL | Nowy Sącz | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
635 | KRZYSZTOF JUKIEWICZ | Legionowo | KOZIOROŻEC | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
636 | ALBERT MROZIŃSKI | Łobódź | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
637 | JACEK KĘDZIOR | DĘBICA | PĘDZĄCE ŚLIMAKI | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
638 | PIOTR PANEK | Paszczyna | DZIKIE MUSTANGI | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
639 | ADRIAN TOKARZ | Paszczyna | DZIKIE MUSTANGI | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
640 | GRZEGORZ CAŁKA | Radzymin | RADZYMIN RUN TEAM | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
641 | MARIUSZ SOCHACKI | Lgota Murowana | GRUPA JURA.PL | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 |
642 | BARTLOMIEJ ADAMSKI | Modlnica | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
643 | PRZEMYSŁAW HADAM | Tychy | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
644 | ANTONI KAIM | Myślenice | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
645 | KAMIL BĘBENEK | Chorzów | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
646 | SEBASTIAN BRONCEL | Chorzów | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
647 | PIOTR PEPLIŃSKI | Lębork | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
648 | PATRYK KOSTARSKI | Warszawa | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
649 | KAZIMIERZ POKROPIŃSKI | Tarnowskie Góry | 1 | 57 | 50 | 0 | 7 | |
650 | PRZEMYSŁAW OCHNIK | ADAMÓW | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
651 | PIOTR GODEK | Goliszowiec | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
652 | KRZYSZTOF KASPRZYŃSKI | Bielsko-Biała | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
653 | DANIEL GUŁAŚ | Lublin | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
654 | MARCIN STPICZYŃSKI | Lublin | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
655 | PRZEMYSŁAW WOLENTARSKI | Kobyłka | ZABIEGANY WOŁOMIN | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
656 | DAREK BALICKI | Kędzierzyn-Koźle | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
657 | MARIUSZ ZARZYCKI | Natalin | NIE MA LETKO | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
658 | PIOTR KACZMARSKI | Celestynów | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
659 | ARKADIUSZ KOPIEC | Skrzyszów | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
660 | KACPER SUCHORA | Kraśnik | ***** *** | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
661 | TOMASZ WNUK | Łazy | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
662 | MARCIN SKÓRA | Tarnów | EMES I PARTNERZY | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
663 | SYLWESTER GLINA | Chełm | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
664 | PIOTR MAZUR | Sandomierz | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
665 | PIOTR PIĄTKOWSKI | Sandomierz | GNIESZOWICE | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
666 | TOMASZ BEDŁUSZAK | Chełm | CHEŁM BIEGA | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
667 | WITOLD MICHALAK | Lublin | #NOLIMITS | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
668 | MAREK ORZECHOWSKI | Sandomierz | TAK LUBIĘ SANDOMIERZ | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
669 | GRZEGORZ JANUSZ | Lublin | UMCS BIEGA | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
670 | MAREK MEŁGIEŚ | Piaski | MELKOMP | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
671 | BARTŁOMIEJ SZABATOWSKI | Kalinówka | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
672 | MARCIN BIELKA | Sosnowiec | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
673 | PAWEŁ KŁOS | Lublin | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
674 | ZBIGNIEW SUPIŃSKI | Żyrardów | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
675 | MARCIN SKRUSZENIEC | Lublin | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
676 | PIOTR ŁOŚ | Lublin | STAY INSANE | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
677 | PRZEMYSŁAW KRÓL | Końskowola | LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZY | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
678 | DARIUSZ PIĄTKOWSKI | Nowiny | CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONU | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
679 | DAWID RYBCZYŃSKI | Kraków | SARNI TĘTENT | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
680 | JAROSŁAW KAŁAKUCKI | Lublin | LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
681 | MACIEJ BANATOWSKI | Skaryszew | ZABIEGANY SKARYSZEW | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
682 | PAWEŁ DOLIWKA | Lubawa | LUBAWA KOCHA BIEGAĆ/BIEGAM U KOLESI | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
683 | ARTUR PODGÓRNIAK | Chełm | ZADYSZKA | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
684 | MARIUSZ WAGNER | Sędziszowa | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
685 | ŁUKASZ LECKI | Turka | TYMOLEO SQUAD | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
686 | MARCIN KORECKI | Dobczyce | 4FI16 | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
687 | ROBERT BUGAŁA | Lublin | SOLID HOUSE | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
688 | FILIP KOZAK | Kłobuck | NGB KŁOBUCK | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
689 | PAWEŁ BEDNARZ | Zamość | LENIWIE DO PRZODU | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
690 | ANDRZEJ JACEK | Zamość | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
691 | MARIUSZ OSIAL | Płońsk | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
692 | PIOTR JANIUK | Chełm | CHEŁM BIEGA | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
693 | RAFAŁ ARENDARCZYK | Niedzica | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
694 | MARIUSZ MACHOŚ | Tomaszów Lubelski | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
695 | STANISŁAW BLICHARZ | Niemce | NIE MA LETKO | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
696 | MICHAŁ TARNOWSKI | Turka | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
697 | MARCIN FRĄCZEK | Warszawa | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
698 | LESZEK WITBRODT | Wejherowo | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
699 | JAKUB SAMOSIEJ | Kraków | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
700 | PIOTR CYBULSKI | Lublin | WYDOLNOŚĆ.PL | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
701 | PIOTR SZUWARA | Dęblin | CSIL | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
702 | MICHAŁ GRABOWIECKI | Lublin | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
703 | ROBERT STRUSKI | Chełm | ZADYSZKA | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
704 | MIKOŁAJ DOSKOCZ | Ząbki | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
705 | TOMASZ GODEK | Zamość | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
706 | ADAM PUDŁOWSKI | Chełm | CHEŁM BIEGA | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
707 | KAROL LACHOWSKI | Warszawa | AEGONRUN | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
708 | JACEK MADAJ | Poznań | MADGOLD TEAM | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
709 | PAWEŁ MADAJ | Murowana Goślina | MADGOLD TEAM | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
710 | TOMASZ PODGÓRNY | Zamość | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
711 | BARTŁOMIEJ WILCZYŃSKI | Warszawa | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
712 | ŁUKASZ SZAFRAN | Opole Lubelskie | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
713 | PIOTR SERWADCZAK | Brzeg | P+E | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
714 | DARIUSZ SAMUŚ | Rzeszów | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
715 | DARIUSZ SIERADZKI | gliwice | BIEGAJ Z TRENERAMI | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
716 | BOGUSŁAW SOCHA | Jarosław | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
717 | MARIUSZ SOCHACKI | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | ||
718 | GRZEGORZ SMOLARCZYK | Siemianowice Śląskie | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
719 | JAKUB MENDOCHA | Marysin | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
720 | TOMASZ IBRAHIM | Lublin | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
721 | BARTŁOMIEJ ADAMSKI | Modlnica | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
722 | MARCIN CHOMIK | Włodawa | GUŁAJ TEAM | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
723 | ŁUKASZ WILK | Mielec | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
724 | MARCIN WICZUK-WICZEWSKI | Poznań | ORANGE POLSKA | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
725 | MARCIN MARCINIEWICZ | Zamość | 23. BLT MIŃSK MAZOWIECKI | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
726 | BARTŁOMIEJ KOPER | Tomaszów Lubelski | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
727 | DARIUSZ DURAJ | Bystra | ULTRA BESKID SPORT | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
728 | SŁAWOMIR KRAWCZYK | Tomaszów Mazowiecki | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
729 | MICHAŁ GILAS | Biłgoraj | BIŁGORUN | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
730 | SZYMON GILAS | Chełm | CHEŁM BIEGA | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
731 | JERZY SUCHORA | Kraśnik | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
732 | BARTOSZ KURZYDŁO | Lublin | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
733 | JAKUB MATUSZAK | Rzeszów | NOWOCZESNYSPORT.PL | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
734 | PAWEL JANIK | Warszawa | PRASKIE ULTRAŁOSIE | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
735 | KAMIL PIÓRO | Krasnobród | VIRGO ROZTOCZE | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
736 | TOMASZ KURYŁO | Lublin | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
737 | BARTŁOMIEJ MAŁEK | Lublin | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
738 | DARIUSZ GUMOWSKI | Łapy | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
739 | ADAM JASTRZĘBSKI | Warszawa | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
740 | KRZYSZTOF BĄCZEK | Zawierciw | GRUPA JURA'PL | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
741 | ARTUR MOŻEJKO | Poraj | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | |
742 | GRZEGORZ MACIĄG | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 | ||
743 | RADOSŁAW PIETRZYK | Biskupice | SII RUNNING TEAM | 1 | 56 | 50 | 0 | 6 |
744 | TOMASZ WARDAK | Radzymin | RADZYMIN RUN TEAM | 1 | 56 | 50 | 1 | 5 |
745 | RAFAŁ SZABLA | Zakopane | 1 | 55 | 50 | 0 | 5 | |
746 | KONRAD RUTKOWSKI | Tomaszów Mazowiecki | 1 | 55 | 50 | 0 | 5 |