Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

ZR2020 ZimoweRoztocze 2020 Szczebrzeszyn 11/01/2020 ULT Ultra
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik Pętle
1 1 3052 Kurzawski Tomasz Miączyn 04:43:32 3
2 2 3122 Wróblewski Robert Lublin 04:50:50 3
3 3 3018 Fidelus Jacek BRZESKO WCHSZT 05:08:39 3
4 4 3074 Popis Tomasz Izbica 05:13:19 3
5 5 3085 Siębida Mieczysław Gorczyce Fartlek Go 05:13:19 3
6 6 3089 Skwarski Darek Poznań 05:16:45 3
7 7 3098 SZPINDA SEBASTIAN Biłgoraj Biłgoraj Ultra Trail 05:23:47 3
8 8 3119 Wójcik Łukasz Niemce Szybciej nie dam rady 05:26:53 3
9 9 3117 Wojna Mikołaj Poznań Maligna 05:30:41 3
10 10 3060 Mazurek Dariusz Stalowa Wola Rzeszowskie Gazele i Gepardy 05:32:59 3
11 11 3045 Kowalik Mariusz Kłobuck NGB KŁOBUCK 05:33:01 3
12 12 3002 Bakalarz Emil Wrocław ult 05:39:42 3
13 13 3072 Pogocki Piotr Knurów 05:40:21 3
14 14 3030 Hadam Jacek Dachnów Przemyski Klub Biegacza 05:41:19 3
15 15 3120 Wójtowicz Przemysław Bełżyce OSP Wzgórze 05:41:28 3
16 16 3061 Miara Fabian Przeworsk Przeworska Grupa Biegowa 05:41:47 3
17 17 3059 Mazur Sławomir Rzeszów Cyklopedia.cc 05:43:45 3
18 18 3084 Semeniuk Piotr Warszawa Wesoła 05:49:41 3
19 19 3024 Gmiterek Tomasz Lublin BUT Biłgoraj Ultra Trail 05:52:35 3
20 20 3073 Południuk Radosław Lublin Sii Running Team 05:58:12 3
21 21 3015 Dudek Bartłomiej Warszawa 12tri.pl 05:59:52 3
22 22 3077 Redziak Łukasz Sosnowiec wkurw_team 03:49:34 2
23 1 3100 Szultk Magdalena Gdynia ult 03:53:06 2
24 2 3102 Szwajka Aneta Stalowa Wola 04:00:20 2
25 23 3099 Szpyt Ryszard Biłgoraj BUT Biłgoraj Ultra Trail 04:01:05 2
26 24 3067 Myśliwiec Robert Rzeszów wild&free 04:01:30 2
27 25 3112 Wnuczek Lukasz Świdnik Biegający Świdnik 04:01:36 2
28 26 3050 Kulczyński Mariusz Adamów Schabowy Runners 04:07:23 2
29 3 3109 Trzeźwińska Anna Kajetanówka LBL (Lubię Biegać Leniwie) 04:09:34 2
30 27 3028 Grzeszak Rafał Warszawa DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 04:09:45 2
31 28 3125 Ziętek Mariusz Lublin 04:09:47 2
32 29 3020 Figiel Marek Kraków FC po40tce 04:10:24 2
33 30 3031 Hapunowicz Tomasz Zbuczyn Zbucki Ruch 04:10:58 2
34 31 3069 Ostrowski Marcin Warszawa PZU Sport Team 04:11:37 2
35 4 3055 Lietz Renata Krojanty Totalnie Biegnięci 04:13:35 2
36 5 3132 Parczyńska Ewa Lublin 04:14:07 2
37 32 3010 Chruściel Michał Gorzyce Fartlek Go 04:18:43 2
38 33 3092 Stpiczyński Marcin Lublin 04:19:13 2
39 6 3016 Dzierżeńska Monika Gdańsk Akademia Biegowa Kiełpino 04:19:48 2
40 7 3008 Choma-Gaca Agnieszka Warszawa PZU Sport Team 04:20:48 2
41 34 3130 Zawiślak Kazimierz Tomaszów Lubelski 04:20:48 2
42 35 3053 Kwiatkowski Wojciech Szczytniki TSA Sandomierz 04:21:35 2
43 36 3042 Korzeniowski Tomasz Grębów FartlekGO 04:25:11 2
44 37 3007 Brzozowski Łukasz Stalowa Wola Bike Equipa Sandomierz 04:25:12 2
45 38 3046 Kowalski Daniel Świdnik Biegający Świdnik 04:25:53 2
46 39 3003 Błajszczak Karol Sandomierz TSA Sandomierz 04:26:37 2
47 40 3124 Zajkowski Mariusz Warszawa Power Training 04:26:56 2
48 41 3001 Apollo Michał Kraków KMW Zakopane 04:28:06 2
49 42 3063 Mierkiewicz Krzysiek Warszawa MkM Running 04:29:11 2
50 8 3107 Tomczyk Kamil Rachanie 04:29:46 2
51 9 3037 Kiełboń Ewelina Przeworsk PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA 04:30:26 2
52 43 3038 Kiełboń Michał Przeworsk PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA 04:30:27 2
53 44 3014 Dubaj Rafał Stalowa Wola Stalowa Lowa 04:30:39 2
54 45 3131 Chomicz Tomasz Suwałki Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy 04:34:11 2
55 10 3062 Mierkiewicz Berni Warszawa MkM Running 04:35:20 2
56 46 3048 Kozak Filip Kłobuck NGB Kłobuck 04:35:28 2
57 47 3012 Czapliński Michał Ostrołęka 04:35:54 2
58 48 3025 Godziński Tomasz Lublin Sii Running Team 04:35:54 2
59 11 3034 Jarosz Dominika Dąbrowa Górnicza 04:36:28 2
60 49 3029 Gutowski Dariusz Kłobuck NGB Kłobuck 04:36:33 2
61 50 3004 Bogacki Sławek Brzozówka k.Torunia Toruń - Idziemy bez ryzyka 04:38:15 2
62 51 3079 Rudnik Jarosław Pasek Zabiegany Wołomin 04:39:09 2
63 52 3005 Bogusz Bartosz Kraków 04:43:42 2
64 53 3108 Trzepizur Dominik Wręczyca Wielka NGB Kłobuck 04:47:46 2
65 54 3064 Mierzwa Adam Zabrze 04:47:48 2
66 55 3094 Swacha Piotr Biłgoraj Biłgoraj Biega 04:48:15 2
67 56 3115 Wodyński Jacek Nowy Sącz EQUIDO 04:49:24 2
68 12 3086 Sikora Bożka Myślenice TKKF Uklejna Myślenice 04:49:31 2
69 13 3114 Wodyńska Dagmara Nowy Sącz EquiDo Team schodzi z asfaltu 04:50:06 2
70 14 3097 Szparaga Dorota PIASTÓW PZU SPORT TEAM 04:51:43 2
71 57 3071 Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 04:52:43 2
72 58 3111 Witkowski Marcin Warszawa Zaszyci 04:54:10 2
73 59 3133 Parczyński Jarek Lublin 04:54:19 2
74 15 3039 Kisiel Jolanta Biłgoraj LBL Lubię Biegać Leniwie 04:54:30 2
75 60 3009 Chorzępa Mariusz Sandomierz TSA Sandomierz 04:54:31 2
76 16 3105 Tadla Szawan Anna Przeworsk Przeworska Grupa Biegowa 05:02:43 2
77 17 3066 Mostowska Joanna Warszawa 05:03:03 2
78 61 3075 Popławski Krzysiek Warszawa 05:03:11 2
79 62 3056 Maciąg Andrzej Bełżec Dzikie Mustangi 05:04:32 2
80 63 3006 Borowiec Mariusz Stare Oleszyce Run Run Oleszyce 05:04:36 2
81 18 3049 Kubacka Marta Warszawa Drużyna TVN 05:04:42 2
82 64 3070 Paszko Stanisław Gorajec - Zagroble 92 Dinozaur z Roztocza 05:05:34 2
83 65 3095 Szczabel Krystian Gliwice 05:07:51 2
84 66 3057 Marciniewicz Marcin Zamość 23. BLT Mińsk Mazowiecki 05:08:36 2
85 67 3051 Kurzawski Marek Szczebrzeszyn 05:11:10 2
86 68 3104 Szyszkowski Włodzimierz Warszawa Duke Nukem Prince of Warsaw 05:12:46 2
87 69 3091 Smoluch Ryszard Zamość 05:14:09 2
88 70 3110 Wąsik Jacek Lublin cbfs 05:18:17 2
89 19 3126 Zygmunt Monika Giedlarowa 05:19:49 2
90 71 3044 Kosmalski Arkadiusz Jedlicze A 05:19:53 2
91 20 3017 Efemberg Joanna Szczecin 05:21:16 2
92 72 3121 Wrona Wojciech Lublin Nie ma letko 05:24:22 2
93 21 3047 Kownacka Magdalena Józefów Gang Anielic 05:25:24 2
94 22 3103 Szylberg Aleksandra Warszawa Team ZabieganeDni 05:25:24 2
95 73 3080 Rulak Jerzy WARSZAWA 05:25:30 2
96 74 3022 Foryś Tomasz Lublin Sii Running Team 05:30:21 2
97 75 3068 Nakonieczny Jacek Lublin SII RUNNING TEAM 05:30:29 2
98 76 3011 Ciesielski Jan Toruń #1512WingedHearts 05:37:36 2
99 77 3123 Zaburko Mateusz Tomaszów Lubelski 05:39:18 2
100 78 3113 WODNICKI RAFAŁ Biała Podlaska 05:40:08 2
101 23 3116 Wojciechowska Katarzyna Sandomierz TSA Sandomierz 05:49:38 2
102 79 3043 Kosierkiewicz Grzegorz Kielce Karole 05:51:43 2
103 24 3101 Szumna Aleksandra Suchynia Kraśnik Monkeys' Team 05:53:58 2
104 25 3096 Szewczyk Katarzyna Kraśnik Monkeys' Team 05:54:20 2
106 81 3083 Sadowski Łukasz Katowice ILF 02:08:12 1
107 82 3082 Rybałtowski Jakub Warsaw Tarchośfiry 02:22:58 1
108 26 3106 Taraszewska Paulina Warszawa 02:58:43 1
109 27 3065 Miszkurka Milena Warszawa 03:02:20 1
110 28 3081 Rutkowska Małgorzata Golub-Dobrzyń 03:03:26 1
111 29 3087 Sikora Monika Gdańsk Copernicus Team 03:03:59 1
112 30 3021 Firek Grażyna Zamość 03:12:17 1
113 83 3033 Jaremek Wojciech Zamość 03:12:17 1
114 31 3027 Gronowska Małgorzata RGB RGB 03:12:18 1
115 84 3093 Studziński Jakub Opypy 03:13:51 1
116 32 3026 Goleń Justyna Kraśnik Monkey'Team 03:21:01 1
117 85 3076 Przyczyna Marek Tomaszów Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa 03:34:08 1
118 86 3128 Ślepiak Adam Nowy Sącz Stajnia Balona 03:45:16 1
119 87 3041 Kokoszka Marcin Warszawa WKURW_TEAM 03:46:53 1
120 33 3088 Skomorowska Monika Warszawa Team ZabieganeDni 03:46:54 1
121 34 3040 KITA EWA Kędzierzyn-Koźle 1963 03:49:28 1
122 35 3129 Szymańska Zuzanna Brzeźce 03:49:28 1
123 88 3054 Laskowski Dawid Gdynia Copernicus Team 04:11:48 1
124 89 3023 Glaz Slawomir Swords Polish Runners Club Ireland 05:53:59 1