Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

ZR2020 ZimoweRoztocze 2020 Szczebrzeszyn 11/01/2020 PCH Połówka Chrząszcza
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 2135 Pasieczny Robert Gorzyce Fartlek GO 01:39:47
2 2 2015 Borowski Kamil Żółtańce Kolonia Chełm Biega 01:39:49
3 3 2218 Kozyra Paweł Lublin TeamMountainFuel 01:40:45
4 4 2173 Walasek Grzegorz Ryki biegusiem.pl 01:46:03
5 5 2053 Gołąb Marek Lublin STAY INSANE 01:47:40
6 6 2158 Szawan Paweł Przeworsk Przeworska Grupa Biegowa 01:48:35
7 7 2083 Kiełbasa Damian Zamość UKS Azymut Siedliska Gmina Zamość 01:50:11
8 8 2003 Antończak Marek Żółkiewka Krasnystaw Biega 01:50:42
9 9 2144 Sawa Piotr Lublin 20-483 Stajnia Beverly 01:53:19
10 10 2119 Mazur Tomasz Gorzyce elPolaco 01:53:51
11 11 2214 Wiedro Wojciech Lublin 01:53:53
12 12 2010 Bielak Tomasz Kamionka Szybciej nie dam rady 01:56:07
13 13 2172 Tymicki Zbigniew Warszawa Entre.pl Team 01:56:27
14 14 2186 Wójcik Michał Lublin Stay Insane 01:56:50
15 15 2037 Dobrowolski Piotr Lublin 2 LBOT 01:56:51
16 16 2092 Krosman Szymon Komarów Osada Klub Biegacza T2/4 01:57:16
17 1 2100 Lange Beata Gliwice Bracia Pietrzak Running Team 01:57:19
18 17 2058 Grządka Przemysław Warszawa PZU SPORT TEAM 01:58:10
19 18 2208 Śliwa Szymon Kraków Sii Running Team 01:58:12
20 19 2073 Jamróz Łukasz Wadowice Auuuuu 01:59:22
21 20 2132 Oryszczak Bartłomiej Rachanie MTB Roztocze 01:59:36
22 21 2193 Zakroczymski Michal Warszawa 02:00:41
23 22 2016 Bóbski Michał Lublin Żelazne łydy 02:00:55
24 23 2035 DEC PIOTR Lubycza Królewska :) 02:00:55
25 24 2028 Ciosmak Andrzej Bratkowice PZU Sport Team 02:01:24
26 25 2077 Jurkowski Dariusz Kajetanów Bychawa Runners 02:03:20
26 25 2213 Bar Marek lublin 02:03:20
28 27 2201 Shcherbak Yevhenii Kyiv Bila Tserkva Marathon RC 02:03:46
29 28 2207 Sabeł Łukasz Urzędów Kraśnik Biega 02:05:26
30 29 2096 Krzosek Michał Lublin 02:06:22
31 30 2026 Chudziaszek Mateusz Lębork Słowacki Runners Club 02:06:31
32 31 2044 Gaca Michał Warszawa PZU SPORT TEAM 02:06:49
33 32 2215 Mączka Ryszard PUŁAWY BANK SPÓŁDZIELCZY W KOŃSKOWOLI 02:08:16
34 33 2206 Drążek Sławomir Fajsłowice 02:09:06
35 2 2067 Holc Katarzyna Lublin Największa Armia Świata 02:09:08
36 34 2125 Mielniczek Grzegorz Kraków B.Runner 02:09:11
37 3 2094 Królikowska Agata Lublin Lublin Biega 02:09:17
38 35 2170 Toporowski Mariusz Lublin MTeam 02:10:15
39 4 2189 Wrona Magdalena 23 100 Bychawa Bychawa Runner's 02:10:38
40 5 2060 Grzenia Małgorzata Lublin Centrum Medyczne Orto-Optymist 02:10:45
41 36 2149 Socha Robert Szczebrzeszyn/Siedliszcze 02:10:54
42 37 2154 Sulowski Władysław Marysin 02:11:53
43 38 2124 Mendel Grzegorz Lublin 02:11:59
44 39 2177 Wenarski Grzegorz Lublin Stay Insane 02:12:05
45 40 2103 Litwinek Marek Lubartów wkurw_team / ww team 02:12:26
46 41 2088 Korzeniowski Damian Zyngierówka 02:12:43
47 42 2137 Paszkiewicz Maciej Murowana Goślina Park Dzieje 02:12:52
48 43 2204 Śliwiński Andrzej Miechów 1957 02:12:53
49 6 2210 Czarnacka Karolina LUBLIN Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 02:13:00
50 44 2168 Tokarski Piotr Rzeszów Pozytywnie Zabiegany Rzeszowski Gepard 02:13:12
51 45 2105 Łaszkiewicz Arkadiusz Zamość 02:13:20
52 46 2041 Florek Marcin Pilzno Mężczyźni Św. Józefa 02:13:40
53 47 2082 Kępa Krzysztof Radzyń Podlaski 02:14:02
54 48 2061 Grzywacz Wojciech Gorzyce Fartlek go 02:14:35
55 7 2107 Łyczko Anna Rzeszów Strefa Fit 02:14:55
56 49 2192 Wziątek Tomasz Jastków 02:14:56
57 50 2013 Blicharz Jacek Biłgoraj Jacek Blicharz 02:15:13
58 8 2019 Brzozowska Anna Krasnystaw PKS Galopująca Soczewica 02:15:33
59 51 2139 Pawiński Artur Warszawa Adidas Running Warsaw 02:17:17
60 52 2004 Balicki Zbigniew Zwierzyniec Forest Carabus Team 02:17:40
61 9 2161 Szot Iwona Lublin WW Team 02:17:41
62 53 2127 Mirosław Albert Lublin WW Team 02:17:41
63 10 2012 Biernacka Justyna Biłgoraj 1975 02:18:09
64 54 2153 Stykowski Michal Warszawa Tarchośfiry 02:18:21
65 55 2030 Czarnecki Piotr Warszawa TARCHOŚFIRY 02:18:22
66 11 2050 Głuszak Katarzyna Lublin 02:18:47
67 56 2027 Cichosz Krzysztof Krasnystaw Krasnystaw Biega 02:18:47
68 57 2156 Swoboda Jarosław Gliwice Bracia Pietrzak Running Team 02:18:50
69 12 2045 Gadomska Anna Warszawa PZU SPORT TEAM 02:18:55
70 58 2183 WIĘSEK ANDRZEJ ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 02:19:32
71 59 2059 Grzegorzak Wojciech Niepołomice #AdamCzerwińskiTeam 02:20:37
72 60 2180 Wiatrowski Andrzej Kąty Pierwsze CYKU PYKU RGB 02:21:59
73 61 2116 Matuła Przemysław Lublin UMCS Biega 02:22:19
74 62 2160 Szkoda Robert Biłgoraj Biłgoraj Ultra Trail 02:22:26
75 13 2217 Grządka Anna Warszawa Warszawa 02:22:45
76 63 2006 Bedłuszak Tomasz Chełm Chełm Biega 02:23:39
77 64 2164 Szuwara Piotr Dęblin 1 Batalion Drogowo - Mostowy / MMA Forca Dęblin 02:24:27
78 65 2129 Nauka Wiesław Dębica Dębickie Gepardy 02:24:37
79 66 2146 Sitek Szymon Częstochowa Zabiegani Częstochowa 02:24:58
80 67 2142 Przesmycki Krzysztof Lublin 02:25:20
81 68 2133 Orzechowski Marek Sandomierz Tak Lubię Sandomierz 02:25:26
82 69 2032 Czerniak Piotr Rzeszów ARMIA 02:25:34
83 14 2202 Suwała Anna Radom biegusiem.pl//SRR//Trend Glass Running Team 02:25:51
84 70 2070 Jacek Andrzej Zamość 02:25:57
85 15 2106 Łuczak-Pokój Barbara Sarzyna Nowosarzyńska Grupa Biegowa 02:26:19
86 16 2046 Gajos Anna Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 02:26:20
87 71 2039 DROZD JERZY LUBLIN LUBELAKY 02:26:35
88 72 2079 Kantor Darek Boduszyn lubelskibiegacz.plTEAM/ Jan Kantor Team 02:27:12
89 73 2008 Bera Adam Rzeszów 02:28:04
90 74 2117 MAZUR IRENEUSZ Dębica Dębickie Gepardy 02:28:14
91 17 2048 Gawlikowska Justyna Orły 02:29:07
92 75 2075 Jarzynka Krzysztof Lublin Lublin 02:29:24
93 76 2014 Borowski Damian Hrubieszów 02:29:34
94 18 2087 Korzeniowska Joanna Lublin UMCS Biega 02:30:06
95 77 2069 Iwanicki Władysław Łęczna 21-010 Lw Bogdanka S.A. 02:30:56
96 78 2068 Iwanicki Łukasz Lublin Lw. Bogdanka 02:30:56
97 79 2123 Mączka Bronisław Gliwice Ekstremalne OTK na Relaksie 02:32:29
98 80 2157 SZAJEWSKI ARKADIUSZ KRAKÓW 02:32:56
99 81 2148 Smyka Michał Ciecierzyn 02:33:01
100 82 2042 FORNALSKI TOMASZ Krasnystaw 4nalskiRun 02:33:51
101 19 2152 Stępkowska Berta Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 02:33:51
102 83 2126 MIKULSKI TOMASZ LUBLIN TATROMANIAK 02:33:53
103 84 2178 Wenerski Wojciech Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 02:34:09
104 85 2179 Węgrzynek Tomasz Dęblin FundacjaNaRatunek 02:35:03
105 86 2024 Byra Piotr Knurów GRABOWICA 02:35:08
106 87 2188 Wręczycki Łukasz Lubliniec 5 Pułk Chemiczny 02:35:21
107 88 2052 Golec Ireneusz Krasnystaw Vege Runners 02:35:33
108 89 2040 Dudek Paweł Krasnystaw Ruch Izbica 02:35:33
109 90 2196 Zieliński Paweł Krasnystaw Ruch Izbica 02:35:33
110 91 2136 Pastuszak Tomasz Łęczna Łęczna Biega 02:35:52
111 92 2071 Jakuszko Grzegorz Terespol KB SZURACZ TERESPOL 02:36:49
112 20 2072 Jakuszko Marta Terespol KB SZURACZ TERESPOL 02:36:50
113 21 2212 Gawlik Sylwia Lublin 02:37:02
114 22 2064 Hejduk Monika Lublin Umcs Biega 02:37:03
115 93 2182 Wierzbicki Łukasz Warszawa Kuźnia Triathlonu 02:38:57
116 23 2031 Czerniak Anna Krasnystaw Vege Runners 02:39:13
117 24 2057 Gromek Edyta Lublin Szybciej nie dam rady 02:40:41
118 25 2120 Mazurek Anna Sporniak 38B Bełżyce i okolice biegają 02:40:42
119 94 2122 Mazurek Piotr Sporniak 38B Bełżyce i okolice biegają 02:41:50
120 95 2145 Siedlaczek Zbigniew Lublin 02:42:04
121 26 2171 Traczuk Justyna Chełm Chełmska Grupa Triathlonu 02:42:13
122 96 2184 Wilkos Marcin Uchanie 02:42:24
123 97 2143 Przybylski Tomasz Nieledew Mamlasy 02:42:29
124 98 2078 Kamysz Robert kraków 02:42:33
125 99 2051 Godlewski Adam Wołomin 02:45:11
126 100 2101 Latała Andrzej Świdnik Biegający Świdnik POLBRUK S. A. 02:45:11
127 27 2200 Moskalets Mariia Kyiv Bila Tserkva Marathon RC 02:45:34
128 101 2113 Malec Kamil Zamość MILA MEBLE WNĘTRZA NA WYMIAR 02:45:40
129 102 2190 Wróbel Krzysztof Świdnik Biegający Świdnik 02:45:45
130 28 2098 Kursa Małgorzata Świdnik Biegający Świdnik 02:45:50
131 29 2033 Dalecka Anna Warszawa Orange Polska 02:46:52
132 103 2063 Gwozda Grzegorz Tomaszów Lubelski UKS SABAUDIA 02:47:53
133 104 2102 Lewiński Tomasz Częstochowa KLA Zabiegani Częstochowa 02:48:01
134 30 2151 Stec Iwona Lublin 02:49:04
135 105 2065 Herc Mirosław Zamość Klub Biegacza Provident 02:51:01
136 31 2141 Pliszczyńska Justyna Lublin 02:52:32
137 32 2090 Kowalik Anna Lublin UMCS Biega 02:52:32
138 106 2121 Mazurek Marcin Kolonia Jaszczów 02:54:24
139 107 2001 Abramowicz Daniel Chełm Chełm Biega 02:55:36
140 108 2074 Jamróz Ryszard Wadowice Auuuuu 02:55:55
141 109 2185 Wojciechowski Paweł Kraków J U V E R U N 02:56:01
142 33 2022 Bugajska Katarzyna Kraków 02:56:23
143 110 2111 Majsterek Paweł Warszawa 02:56:47
144 34 2021 Brzyska Marcelina Biłgoraj 02:57:09
145 111 2191 Wrzesień Jerzy Sandomierz Tak Lubię Sandomierz 02:57:14
146 112 2009 BIDAS PAWEŁ SANDOMIERZ BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 02:57:14
147 35 2165 Tabulska Katarzyna Terespol KB Szuracz 02:59:15
148 36 2130 Oleszek Magdalena Czeladź 02:59:30
149 113 2093 Król Przemysław Końskowola Bank Spółdzielczy w Końskowoli 02:59:58
150 114 2089 Kostyra Krzysztof Warszawa biegusiem.pl 02:59:59
151 115 2169 Topolnicki Eugeniusz Zielona Góra 03:01:48
152 116 2011 Bielik Radosław Kraków WKURW_TEAM 03:05:35
153 37 2166 Talarowska Agnieszka Krasnystaw 03:05:57
154 117 2167 Talarowski Paweł Krasnystaw 03:05:58
155 38 2086 Kordowska-Woch Katarzyna Lublin 03:06:16
156 39 2018 Brzozowska Alicja Krasnystaw PKS Galopująca Soczewica 03:07:30
157 118 2020 Brzozowski Armand Krasnystaw PKS Galopująca Soczewica 03:07:32
158 119 2081 Kazimierczak Zbigniew Warszawa Galopująca Soczewica 03:07:32
159 120 2197 Zyga Marcin Lublin Lublin biega 03:07:42
160 121 2199 Żurowski Jacek Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 03:07:43
161 122 2198 Żurek Piotr Lublin Lublin Biega 03:07:43
162 40 2099 Kuśmirek-Kowal Joanna Warszawa 03:08:28
163 123 2110 Majewski Marek Warszawa Zaszyci 03:08:47
164 41 2066 Hermanowicz Aneta Malbork Pzu Sport Team 03:09:44
165 42 2005 Barnaś Jagoda Dębica Sii Running Team 03:10:38
166 43 2036 Dec Wioletta Lubycza Królewska :) 03:11:48
167 124 2109 Majdak Sebastian Zamość Gallowie ZMC 03:14:19
168 125 2023 Bukowski Sebastian Ryki biegusiem.pl 03:16:17
169 126 2104 Luc Adam Ryki Biegusiem.pl 03:16:17
170 44 2163 Szpyt Justyna Biłgoraj BUT Biłgoraj Ultra Trail 03:16:56
171 45 2175 Waszkiewicz Ewa Warszawa Gang Anielic 03:17:18
172 46 2080 Karpińska Nina Bliżyn United runners Warszawa 03:17:29
173 47 2162 Szpinda Marta Biłgoraj Bilgoraj Ultra Trail 03:18:05
174 48 2091 Kroenke Barbara Warszawa obozybiegowe.pl 03:19:31
175 127 2203 Wesołowski Robert Dęblin Fundacja Na Ratunek 03:19:47
176 49 2029 Czaplińska Wioletta Ostrołęka 03:19:50
177 50 2017 Bryksa Iwona Opole 03:21:53
178 51 2034 Dalecka Eliza Zalew 25g 03:23:56
179 52 2128 Nauka Edyta Dębica Dębickie Gepardy 03:24:56
180 53 2118 Mazur Kinga Dębica Dębickie Gepardy 03:24:57
181 54 2150 Sokalska-Pizun Roksana Zamość 3 Zamojski Batalion Zmechanizowany 03:25:06
182 55 2181 Wierchoła Joanna Lublin 03:25:21
183 128 2134 Panczenko Kamil Lublin 03:26:20
184 56 2062 Gutowska Urszula Kłobuck NGB Kłobuck 03:27:05
185 57 2097 Księżak Anna Warszawa PZU Sport Team 03:27:44
186 129 2114 Małek Mariusz Chełm 03:27:47
187 58 2112 Makarzec - Surma Agnieszka Biłgoraj 03:27:54
188 59 2147 Skibicka Dorota Warszawa PZU Sport Team 03:31:25
189 60 2205 Brzozowska Paulina Stalowa Wola 03:33:13
190 61 2095 Krzemińska Agata Sandomierz Bike Equipa Sandomierz 03:33:13
191 62 2043 Frankowska Dorota Świdnik 03:35:12
192 63 2054 Gołofit Aneta Lublin 03:35:12
193 64 2211 Rojek Agnieszka Łęczna Łęczna Biega 03:36:10
194 65 2195 Zgoda Katarzyna Czubajowizna Kuźnia Triathlonu 03:38:10
195 66 2108 Maciąg Alina Sandomierz Bike Equipa Sandomierz 03:40:55
196 130 2194 Zawół Paweł Stalowa Wola Bike Equipa Sandomierz 03:40:55
197 67 2155 Surdacka Edyta Kraśnik Monkeys Team 03:42:25
198 68 2140 Pęcak Agnieszka 23-251 Dzierzkowice Monkeys'Team 03:42:26
199 131 2187 Wójtowicz Paweł Lublin Lublin Biega 03:42:26
200 69 2056 Górska Yvonne Łomianki Orange Polska S.A. 03:45:59
201 70 2216 Tałajko Dorota Gdańsk 03:46:00
202 132 2209 Harnik Michał Tarnobrzeg KOPALNIA MOCY 03:59:22
203 71 2159 Szczabel Aleksandra Gliwice 04:38:10