Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

ZR2020 ZimoweRoztocze 2020 Szczebrzeszyn 11/01/2020 DCH Dycha Chrząszcza
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 1051 Szmist Szymon Szczepancowa KB Athletic Zręcin 00:47:49
2 2 1025 Lipiński Tomasz Chełm 00:52:24
3 3 1050 Stępniak Michał Lublin Stay Insane 00:53:29
4 4 1061 Wójcik Józef Chełm Chełm Biega 00:53:31
5 5 1019 Kostrubiec Tomasz Szczebrzeszyn 00:56:02
6 6 1067 Nowicki Kamil Kraków 00:56:23
7 7 1066 Poździk Michał Szczebrzeszyn 00:57:30
8 8 1034 Misiągiewicz Paweł Tarnogród ZSZiO w Biłgoraju 00:57:31
9 9 1064 Zygmunt Paweł Giedlarowa 00:58:34
10 10 1033 Miazga Janusz Zamość Elektronika Zamość 00:59:20
11 11 1026 Łukaszczyk Henryk Hrubieszów 1960 00:59:21
12 1 1020 Kosz Monika Pawłów 01:01:23
13 12 1030 Mateja Karol Stanisławów 143 Pan 01:01:44
14 2 1037 Musialik Magdalena Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy 01:01:55
15 13 1056 TYNOWSKI MARCIN RADOM RTM RADOM 01:02:42
16 14 1022 Kulanin Karol Wola Dereźniańska ZSZiO w Biłgoraju 01:03:56
17 3 1065 Wojtowicz-Sander Sylwia Rzeszów 01:04:01
18 4 1009 Długosz-Stępniak Agnieszka Lublin Stay Insane 01:04:34
19 15 1028 MARCINEK KRZYSZTOF Lublin PZU SPORT TEAM 01:05:05
20 5 1044 Prędkiewicz Katarzyna Kamionka 21-132 Stajnia Beverly 01:05:37
21 16 1059 Wolski Jarosław Łabuńki Pierwsze 2pr 01:05:46
22 6 1052 Szmist Jadzia Szczepańcowa KB Athletic Zręcin 01:08:05
23 17 1048 Smolarczyk Grzegorz Siemianowice Śląskie 01:08:19
24 18 1053 Szymanek Mateusz Zamość 3bz 01:09:03
25 7 1002 Bielecka Beata Tomaszów Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa 01:09:18
26 19 1046 Rostek Arkadiusz Koszyce Wielkie Ultramęki 01:11:22
27 8 1057 Wałęga-Rostek Małgorzata Koszyce Wielkie Ultramęki 01:13:30
28 9 1031 Mączka Krystyna Gliwice Ekstremalne OTK na Relaksie 01:13:39
29 20 1084 Kalizczak Szymon Zamość 01:14:09
30 21 1011 Gawidziel Paweł Lublin Sii Running Team 01:14:12
31 10 1058 Warchocka Ewelina Lublin Bychawa runers 01:14:32
32 11 1006 Borowska Anna Hrubieszów 01:15:22
33 22 1038 Niemiec Łukasz Zamość apartamentyroztocze.pl 01:15:40
34 12 1039 Pastuszek Agnieszka Józefów 01:16:18
35 23 1042 Pikus Robert Zamość 01:17:52
36 24 1014 Jagi Tomasz Zamość Robonauka Biega 01:19:00
37 25 1035 Mróz Jerzy Łabuńki Pierwsze 3bz 01:19:15
38 26 1008 Dębowski Daniel Opoczno Coke Runners 01:21:18
39 13 1045 Rosa Magdalena Krępiec lubelskibiegacz.pl TEAM 01:21:23
40 14 1032 Mendel Agnieszka Lublin 01:21:52
41 15 1017 Kłodzińska Barbara Tarnów Ultramęki 01:22:53
42 27 1018 Kłodziński Klaudiusz Koszyce Wielkie Ultramęki 01:22:53
43 16 1013 Gustaw Agnieszka Lublin PZU SPORT TEAM 01:23:15
44 17 1027 Małek Anna Kraków 01:23:20
45 28 1001 Bąk Artur Kraków FC po40tce 01:23:20
46 18 1003 Biniaś Pastusiak Anna Nasutów 01:23:59
47 19 1062 Wróbel Barbara Świdnik Biegający Świdnik 01:24:05
48 20 1015 Jakubczyk - Latała Agnieszka Świdnik Biegający Świdnik 01:24:07
49 21 1055 Tomaszewska-Łoś Ilona Zamość 01:25:47
50 29 1049 Stebnicki Bartosz Warszawa 01:26:31
51 22 1083 Albigowska Magdalena Kraczkowa POZYTYWNIE_ROZBIEGANA 01:26:52
52 30 1047 Smagacz Stanisław Lubaczów 01:27:46
53 23 1040 Pastuszek Sabina Józefów Cross Platinum Zamość 01:28:12
54 24 1021 Królikowska Katarzyna Skierbieszów Cross Platinium 01:28:12
55 31 1023 Lech Andrzej Lublin 01:28:26
56 25 1007 Danielak Aleksandra Gdynia 01:29:26
57 26 1063 Zarczuk Dorota Warszawa PZU Sport Team 01:30:35
58 27 1016 Kaniuga Bożena Hrubieszów 01:37:17
59 28 1012 Guluk Anna Zamość 01:37:18
60 32 1005 Borek Tomasz Hrubieszów borki2 01:37:18
61 29 1043 Popis Justyna Izbica Cross Platinum Zamość 01:39:40
62 33 1085 Kudlicki Andrzej Tomaszów Lubelski Quand Roztocze Aktiv Team 01:40:08
63 34 1041 PASZKO WOJCIECH CHEŁM CHEŁM BIEGA 01:42:55