Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Tour de Zbój

Wyniki Zimowy Janosik 2024 Zimowy Janosik 32 km - Zimowy Baca

Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 455 Żuchowski Daniel Kraków Polni Pizgacze Team Pro 2:51:41
2 2 421 Śliwa Arkadiusz Krynica - Zdrój 3:02:08
3 3 369 Kiełt Andrzej Kraków #AdamCzerwińskiTeam 3:15:23
4 4 350 Dydek Kamil Warszawa Zdanowski Team 3:19:01
5 5 341 BODANKA PIOTR Nieznanice Apama Acoustic Project 3:23:17
6 6 417 ŚCIESZKA WOJCIECH Kraków 3:29:54
7 7 431 Szczepaniak Damian Kamienica Kamienica 3:31:48
8 8 2273 TOKARSKI SZYMON Nowy Sącz 3:34:38
9 9 363 Jakubowski Jakub RZESZÓW DzikiTim 3:34:56
10 10 2249 Matyjaszczyk Kamil Łęczna Łęczna Biega 3:41:12
11 11 426 STEC TOMASZ Rzeszów DzikiTim 3:42:21
12 12 427 STEPANIUK ADAM Wierzbica-Osiedle Biegamy Dzisiaj 3:47:20
13 13 375 KOZŁOWSKI JERZY Brzeg 3:53:18
14 14 332 Adamek Dariusz Kraków #AdamCzerwińskiTeam 3:54:43
15 15 338 Bieś Bartosz Krynica-Zdrój 3:54:50
16 16 337 Biegacz Amator Rzeszów 3:56:41
17 17 359 Gryzło Jakub Jasło 3:59:18
18 18 390 Łoś Kamil Leszczyny Duże Dzik Komando 3:59:23
19 19 435 Tokarski Tomasz Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec 4:01:06
20 1 339 BIESZCZAD MAGDALENA Jasło Toyota Jasło Team 4:01:13
21 20 2248 Mysiura Daniel Tenczynek 4:05:46
22 2 439 Urban Iwona Tychy 42k Pro Team 4:08:35
23 21 366 JUCHA MICHAŁ Łódź Biegiem Po Piwo 4:11:37
24 22 370 Kłódkiewicz Marcin Warsaw 4:12:14
25 23 424 Śniegowski Marcin Mogilany 4:12:30
26 24 2006 Bucior Łukasz Lublin TeamBoers 4:14:13
27 25 407 PABIS SZYMON Karniowice Runner the dog 4:16:25
28 3 415 SALACHNA - NOWAK MAGDALENA Lublin Stay Insane 4:16:56
29 26 389 LISOWSKI JACEK Lublin Stay Insane 4:16:56
30 4 348 Cieślińska Karolina Ciechanów STG WARSZAW 4:20:07
31 27 430 Szczekutowicz Adrian Warszawa rosół = woda z kluskami 4:23:38
32 28 433 Szklarczyk Piotr Warszawa Bractwo biegowe BGK 4:25:37
33 29 401 Mosio Grzegorz Żelichów 4:26:05
34 30 416 Satała Michał Niepołomice Diadora Polska 4:30:17
35 31 343 Broniszewski Łukasz Warszawa 4:31:07
36 5 372 KOPEĆ RENATA Warszawa Trail is our way 4:32:24
37 32 446 Wółkiewicz Paweł Lublin EKSTREMALNA GRUPA BIEGOWA 4:32:25
38 33 383 KUBRAK KAMIL Kraków Kubraczki 4:33:34
39 6 408 Piechula Bobla Katarzyna Bieruń 4:33:53
40 34 392 Łysiak Michał Warszawa Szwagry Dwa 4:34:44
41 7 335 Bartela Edyta Łódź Dzik Komando 4:35:30
42 35 418 Sereda Grzegorz Wołomin Zabiegany Wołomin 4:37:39
43 36 434 Szymański Tomasz Konin Partyzanci Konin 4:38:27
44 8 413 PULKOWSKA ANNA Chodkowo-Kuchny 4:42:55
45 37 414 PULKOWSKI ŁUKASZ Chodkowo-Kuchny 4:42:55
46 9 451 Zapałowska Jolanta Siedlce Slow Jogging Siedlce 4:46:52
47 10 442 Więch Kinga Skrzyszów Kruk 4:47:07
48 38 399 Mirek Sławomir Radlna R#TEAM 4:47:07
49 39 371 Kołodziejczyk Maciej Łęczna Fizjo-Sport Łęczna 4:47:40
50 40 437 TURLEJ Dariusz Warszawa bez Kondycji 4:49:38
51 41 428 Sujak Mirosław Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak 4:51:43
52 42 453 Zieliński Dariusz Warszawa Fizjo-sport/CEDRUS TEAM 4:51:44
53 43 395 Malicki Emil Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec 4:51:57
54 44 412 Pudło Sebastian Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec 4:52:16
55 45 377 Król Łukasz Konstancin-Jeziorna 4:52:22
56 46 368 KARDASZ JACEK Zamość attyla 4:52:33
57 47 358 Gryz Jacek Nowy Dwór Mazowiecki 4:56:49
58 48 373 Korzeniowski Damian Pawłów 4:59:38
59 49 346 Chodziński Piotr Rzeszów 5:02:26
60 11 445 Wojas Magdalena Kraków Bodurka Team 5:02:28
61 50 429 Sumorek Sebastian Puławy Ekipa Puławy 5:02:30
62 12 2266 Pająk Anna Ropczyce 5:02:41
63 51 410 Płonka Leszek Mikulov Ladermon Team 5:03:56
64 13 352 Fira-Krempa Edyta Józefów 5:04:16
65 14 406 Noras Alina Katowice Endurance Team 5:07:33
66 15 447 WÓŁKIEWICZ DOROTA Pruszków Team ZabieganeDni 5:11:21
67 52 376 Kraczkowski Krzysztof Chelm 8 Ball Cross Gym Chełm 5:16:20
68 53 2278 Bęben Robert Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec 5:16:31
69 16 422 Słowik Justyna Ostrowiec Świętokrzyski OSTROBIEC 5:16:31
70 54 380 Krzysztofowicz Andrzej Warszawa Ultrasy 5:18:02
71 55 2007 Chrzan Andrzej Tarnów AA Tarnów 5:18:06
72 56 425 Stasiuk Arkadiusz Warszawa 5:19:57
73 57 340 Błach Piotr Warszawa TTRunners 5:20:08
74 58 384 KUCH PAWEŁ Szałsza 5:20:38
75 59 440 Węgrzynek Michał Marki 5:20:51
76 60 342 Bońkowski Dominik Nowy Sącz 3 korony 5:22:21
77 61 420 Siedlecki Stanisław Łęczna Łęczna Biega 5:24:49
78 17 344 Budny Aleksandra Halinów Kraśnik Biega 5:25:17
79 18 362 Jakubowska Izabela Wolomin Zabiegany Wołomin 5:27:36
80 62 367 Kajmowicz Aleksander Tuchów LKS Burzyn 5:28:23
81 63 2009 Majewski Witek Pomiechówek Rozbiegamy Nowy Dwór 5:34:05
82 64 387 Lenkiewicz Aleksander Warszawa WkurwTeam 5:34:07
83 65 374 Kot Tomasz Kraków 5:37:11
84 19 379 Kryszak Dorota Toruń Oszołomki Team 5:39:31
85 66 450 Zakrzewski Marek Toruń Oszołomki Team 5:39:31
86 20 436 TULEWICZ KATARZYNA Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport 5:42:21
87 21 2282 Garncarczyk Aneta Żywiec 5:42:23
88 67 355 GARNCARCZYK PIOTR Żywiec 5:42:23
89 68 402 Moździerz Grzegorz Tarnów 5:42:43
90 22 391 Łozak-Sereda Barbara Wołomin Zabiegany Wołomin 5:46:25
91 23 394 Majewska Monika Ostrowiec Św. OstroBiec 5:47:55
92 69 438 TUSIŃSKI SEWERYN OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI Ostrobiec 5:47:55
93 70 419 Siedlaczek Zbigniew Lublin Ekstremalna Grupa Biegowa 5:49:32
94 71 2283 GÓRA ZBIGNIEW Wadowice Cioran 5:52:18
95 72 388 Lipiński Piotr Warszawa Powspinanie 5:57:16
96 73 423 Słupiński Krzysztof Ruda Śląska 5:57:32
97 24 351 Dyrmo Anna Słupsk Brak 5:57:44
98 25 2272 Kwiatkowska Izka Lublin Extremalna Grupa Biegowa 5:57:53
99 26 356 Gawlik Sylwia Lublin Ekstremalna Grupa Biegowa 5:57:53
100 27 361 Hejduk Monika Lublin Ekstremalna Grupa Biegowa 5:57:53
101 74 333 Al-Jeabory Mahdi Jaworzno Czarna tęcza 5:58:01
102 75 334 BALNER SEBASTIAN Jaworzno CZARNA TĘCZA 5:58:01
103 76 396 MALIK SZYMON Warszawa 5:59:12
104 28 336 BEDNARSKA BEATA Marki 5:59:12
105 77 452 Zasiadko Mikołaj Łęczna Bogdanka 5:59:17
106 29 381 Krzysztofowicz Karolina Warszawa ULTRASY 6:05:33
107 78 385 Kurowski Michał Warszawa 6:06:40
108 79 444 Wodyński Wojciech Katowice NESSE/ Kozak Team 6:07:51
109 80 411 Prałat Dawid Zelów PZU SPORT TEAM 6:13:11
110 30 403 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów Devi Himal Team 6:14:54
111 31 409 Pliszczyńska Justyna LUBLIN Ekstremalna Grupa Biegowa 6:15:02
112 32 404 Muraszew Dąbrowska Katarzyna Warszawa NBRC 6:15:24
113 81 449 Wróbel Tomasz Katowice 6:15:29
114 33 2005 Sikora Amelia Lublin 6:20:12
115 82 441 Widera Adrian Dąbrowa Górnicza Choose Yourself Jaworzno 6:21:32
116 34 443 Wierchoła Joanna Lublin 6:23:49
117 35 345 Chocimska Małgorzata Tąpkowice 6:51:28
118 83 353 Frucz Jacek Sosnowiec 6:51:28
119 84 364 Janiszewski Dariusz Toruń 6:57:45
120 36 357 Gołaszewska Jolanta Toruń 6:57:46
121 37 432 SZKAMRUK MAŁGORZATA Gliwice EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE 7:37:17
122 38 349 Czajka Urszula Warszawa 7:39:35
123 85 378 Krysiak Piotr Lublin Ekstremalna Grupa Biegowa 7:55:41
124 86 448 Wójtowicz Paweł Pruszków Trail Is Our Way 7:55:41