Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

ZJ2020 ZimowyJanosik 2020 Niedzica 01/02/2020 ZP20 Zawiany Pyzdra 20KM
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 2070 Czuba Jarek Kraków Team Mountain Fuel Polska 01:42:56
2 2 2030 Biernawski Piotr Nowy Targ 01:45:20
3 3 2329 Szmist Szymon Szczepańcowa KB Athletic Zręcin 01:54:02
4 4 2340 Tokarczyk Piotr Przysietnica Brygada Beskidów 01:55:34
5 5 2410 Kwiecień Kacper Kraków Team Mountain Fuel Polska 01:57:36
6 6 2041 Borowski Kamil Żółtańce Kolonia Chełm Biega 01:58:56
7 7 2262 Pobis Ivan Zvolen 2TheTop 01:59:44
8 8 2218 Mindak Paweł Krosno KB Athletic Zręcin 01:59:45
9 9 2117 Jabłoński Stanisław Roztoka 02:00:11
10 10 2256 Piela Mateusz Ujsoły Carbon OCR Racing Team 02:01:00
11 11 2263 Pôbiš Marek Bratislava 2theTop 02:02:26
12 12 2095 Gołąb Mateusz Poznań Jurne Knury 02:02:32
13 13 2398 Piskała Daniel Warszawa Power Training 02:02:49
14 14 2311 Starzak Paweł Skawina 02:04:57
15 15 2020 batoryna aleksander będzin UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH 02:05:57
16 16 2280 Ramos Bartosz Sosnowiec 02:06:11
17 17 2231 Nogaj Paweł Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 02:07:17
18 18 2017 Baran Piotr Nowy Sącz 02:08:29
19 19 2275 Pycia Adam Kraków Korona Masters Kraków 02:08:31
20 1 2411 Kozioł Weronika Kraków Team Mountain Fuel Polska 02:09:17
21 20 2201 Małecki Jacek Kalisz Dzikie Borsuki 02:09:29
22 2 2384 Zając Katarzyna Tarnów 4K TEAM TARNÓW 02:10:30
23 21 2127 Jermak Kamil Zielona Góra Bohar Palety Runners 02:11:00
24 22 2062 Chudziaszek Mateusz Lębork 02:13:29
25 23 2007 Archamowicz Krzysztof Skawina 02:13:46
26 24 2111 Herman Marko Mravince Trail i treking klub Strka 02:14:35
27 25 2402 Kwiatkowski Przemysław Pisarzowice 02:15:59
28 26 2058 Chlipała Marcin Szczawa 02:16:56
29 27 2301 Simka Kamil Rzeszów Forrest Gump Team 02:17:17
30 28 2382 ZAGATA LESZEK Gronków 02:17:23
31 29 2034 Bodzioch Grzegorz Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa 02:18:12
32 30 2396 Sadowski Łukasz Warszawa POWER TRAINING 02:19:09
33 31 2290 Rzemiński Jacek Stróże 02:19:37
34 32 2106 Haber Patryk Bytom Carbon OCR Racing Team 02:19:55
35 33 2333 Szwajka Jakub Wrocław 02:20:26
36 34 2136 Kaszuba Łukasz Czeladz #czeladzbiega 02:20:31
37 35 2228 Nawrocki Szymon Katowice DCWRP 02:21:03
38 36 2158 Kotra Jacek Smolnica Sobie Sam 02:22:19
39 3 2389 Zduńska Agnieszka Słupsk 02:22:27
40 37 2292 Sadowski Łukasz Katowice ILF 02:22:57
41 38 2199 Malinowski Robert Olszanka 02:23:36
42 39 2087 Florek Marcin Pilzno Mężczyźni św. Józefa 02:23:42
43 40 2397 Oszywa Damian Kielce 02:23:54
44 41 2403 Kwiatkowski Paweł Pisarzowice 02:24:15
45 42 2224 Morawski Robert Grzechynia 02:24:32
46 43 2252 Pawiński Artur Warszawa Adidas Running Warsaw 02:25:02
47 44 2010 August Kajetan Czeladź 02:25:32
48 45 2316 Staszewski Wojciech Warszawa KS Staszewscy 02:25:57
49 46 2153 Konarski Tomasz Warszawa Power Training 02:26:10
50 47 2186 Lipiński Piotr Warszawa 02:26:59
51 4 2190 Litwin Barbara Słupsk STOPA Słupsk /night runners Słupsk 02:27:02
52 48 2197 Magiera Adrian Kacwin Team Kacwin 02:27:17
53 49 2022 Bednarz Krzysztof Tarnów 4K TEAM TARNÓW 02:28:00
54 5 2054 Bukiel Klaudia Wrocław Team Progresja 02:28:06
55 50 2386 Zaremba Łukasz Nowy Sącz 02:28:34
56 51 2090 Garus Łukasz Bytom 02:28:40
57 52 2042 Borycki Artur DABROWA TARNOWSKA TGR 02:28:40
58 53 2350 Trzósło Tomasz Siedlec TomaszTrzósło.pl 02:28:41
59 54 2147 Klocek Konrad Łężyny 02:28:50
60 6 2193 Łyczko Anna Rzeszów Strefa fit 02:29:12
61 7 2315 Staszewska Kinga Warszawa KS Staszewscy 02:29:47
62 55 2363 Wichtowski Marek Warszawa 02:29:48
63 56 2210 Matuła Przemysław Lublin UMCS Biega 02:30:11
64 57 2177 Kuras Przemysław Kraków NUNEK SPITFIRE 02:30:12
65 58 2166 Krawiec Dominik Krosno (gm. Mosina) 02:30:22
66 59 2196 Maciejowski Michał Świętochłowice 02:31:16
67 60 2387 Zaręba Dariusz Kraków Ericsson RunTime 02:31:19
68 8 2097 Gomółka Agata Kraków MOK MSZANA DOLNA 02:31:26
69 61 2241 Oskwarek Bogdan Małe Pułkowo 02:31:52
70 62 2143 Kita Michał Kędzierzyn-Koźle 02:32:04
71 9 2370 Wojtowicz-Sander Sylwia RZESZÓW 02:32:08
72 63 2339 Tartanus Piotr Warszawa Power Training 02:33:00
73 64 2064 Cichocki Filip Warszawa Power Training 02:33:27
74 10 2118 Jackowiak Agnieszka Śrem Runner's Power 02:33:31
75 65 2119 Jackowiak Szymon Śrem Runner's Power 02:33:34
76 11 2412 Konopka Sylwia Nowy Sącz 02:34:13
77 66 2332 Szwaj Bartosz Milanow 02:34:13
78 12 2294 Samulska Ewa Warszawa Power Training 02:34:58
79 13 2126 Jelonek-Wichtowska Aleksandra Warszawa 02:35:14
80 67 2162 Kozak Filip Kłobuck NGB Kłobuck 02:35:15
81 14 2385 Zajączkowska Ewelina Warszawa Grupa Biegowa Urzędu Miasta Warszawy 02:35:19
82 15 2191 Łuszczyc Anna Rzeszów 02:35:27
83 68 2040 Borowski Damian Hrubieszów 02:36:26
84 69 2103 Grzegorzak Wojciech Niepołomice #AdamCzerwińskiTeam 02:36:37
85 70 2383 zając artur zakopane wojownik 02:37:07
86 71 2251 Patro Bartłomiej Bielsko-Biała 02:37:22
87 72 2129 Jermakowicz Bartłomiej Piaseczno Powertraining 02:37:32
88 73 2369 Wojtczak Łukasz Wrocław Wataha 02:37:53
89 74 2160 Kowalski Krzysztof Sopot HRmaxCrossTeam 02:37:56
90 75 2178 Kurzela Kuba Świętochłowice Gibkie Szłapy 02:38:01
91 76 2009 Arendarczyk Rafał Niedzica 02:38:05
92 77 2060 Chodziński Piotr Rzeszów 02:38:15
93 78 2299 Siejkowski Krzysztof Jeżów 02:38:56
94 79 2324 Szczabel Krystian Gliwice 02:38:58
95 80 2156 Kordys Krzysztof Zabierzów Zabierzów Biega 02:39:13
96 81 2187 Lis Dariusz Dębica Dębickie Gepardy 02:39:25
97 16 2264 Pogorzelska Katarzyna Warszawa BMW Team 02:39:26
98 17 2327 Szlifińska - Nowak Anna Karniowice 02:40:01
99 18 2328 Szmist Jadzia Szczepańcowa KB Athletic Zręcin 02:40:27
100 82 2261 Płonka Leszek Mikulov 02:40:34
101 83 2149 Kłodawski Marek Bratian 02:40:37
102 84 2352 Tyliba Ireneusz Przeginia Jura TEAM 02:40:41
103 19 2006 Andrzejewska Anna Piaseczno Zdrofit 02:40:47
104 85 2272 Przesmycki Krzysztof Lublin 02:40:56
105 86 2368 Wojciechowski Paweł Kraków J U V E R U N 02:41:07
106 87 2163 Krainski Piotr czeladz #czeladzbiega 02:41:10
107 88 2322 SZAJEWSKI ARKADIUSZ Kraków O TAK ŁO 02:41:21
108 89 2254 Piąstka Kamil Wrocław 02:41:28
109 90 2121 Jagodziński Hubert Moszczenica DZIK KOMANDO 02:41:44
110 91 2023 Bera Adam Rzeszów 02:42:03
111 92 2343 Tomasz Jacek kacwin KLUB DUZEGO PANA 02:42:14
112 20 2179 KUŚ GABRIELA Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO 02:43:30
113 93 2388 Zązel Wiesław Kacwin Kacwin 02:44:15
114 94 2221 mitana robert zakopane wojownik 02:45:21
115 95 2347 Topolnicki Eugeniusz Zielona Góra 02:45:21
116 96 2192 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów 02:45:58
117 97 2183 Leśniak Ireneusz Nowy Sącz 02:46:22
118 98 2131 Jędrzejczyk Łukasz Mikolow Coca- Cola Runners 02:46:55
119 99 2172 Kucza Mateusz Rzeszów Klub Biegacza RTV EURO AGD 02:47:13
120 21 2405 Jureczko Agnieszka Lodz DZIK KOMANDO 02:47:18
121 100 2182 Lacko Daniel Zagreb Ind 02:47:31
122 22 2140 Kędziora Aleksandra Wrocław GT RAT 02:47:33
123 101 2265 Pogorzelski Grzegorz Warszawa BWM 02:47:47
124 102 2358 Walnik Rafał Kraków 02:48:29
125 23 2276 Raczyńska Gosia Mysłowice Coca-Cola Runners 02:48:37
126 103 2132 Kamysz Robert kraków 02:48:39
127 104 2120 Jaglarz Jarosław Wilkowisko Vellop 02:48:44
128 24 2233 Noras Alina Imielin PwC Service Delivery Center 02:48:51
129 105 2098 GRABOWSKI KRZYSZTOF BIELSKO BIAŁA 02:49:04
130 25 2148 Kłapacz Joanna MALEC KĘCKIE HARPAGANY 02:49:05
131 106 2404 Gawidziel Paweł Palikije Pierwsze SII RUNNING TEAM 02:49:07
132 26 2367 Wodyńska Dagmara Nowy Sącz EquiDo Team schodzi z asfaltu 02:49:13
133 107 2152 Kołodziejczyk Krzysztof Chrzanów Watacha 02:49:31
134 27 2170 Kubacka Marta Warszawa Drużyna TVN 02:50:04
135 28 2033 Bodzęta Dorota Krzeszowice 02:50:13
136 29 2346 Malachowa Lusica Zlatno Valkovna - ZLlatno 02:51:03
137 108 2344 Tomczyk Grzegorz Strzyżów Palarnia Kawy Gregorio 02:51:08
138 109 2326 Szewczyk Mariusz Kraków 02:51:13
139 110 2176 Kunkel Mariusz Gdańsk Smaruj na trening team 02:51:35
140 30 2142 Kisiel Jolanta Biłgoraj LBL Lubię Biegać Leniwie 02:51:44
141 111 2068 Cudek Bartek Kraków wkurw_team 02:51:49
142 112 2198 Maj Marcin Vysoke Tatry Stary Smokovec 062 01 02:51:59
143 31 2302 Simlat Joanna Poznań Maxie 02:52:05
144 113 2099 Gradowski Piotr Warszawa 02:52:13
145 114 2102 Gryglak Mateusz Łapsze Wyżne Byckorze 02:52:14
146 115 2050 Bugajny Mariusz Wrocław - Nowy Sącz 02:52:22
147 116 2080 Dudek Konrad Zasutowo Power Training 02:52:22
148 117 2219 Mirota Karol Warszawa 02:52:24
149 118 2258 Piotrowski Grzegorz Smolnica Socios Sielsia 02:52:32
150 119 2123 Jankowiak Krzysztof krosinko marco 02:52:54
151 120 2104 Grzelka Tomasz Śrem Runner's Power 02:52:54
152 121 2024 Białobrzewski Wojciech Szczytno Klub Biegacza JURUND Szczytno 02:53:04
153 122 2297 Serwadczak Piotr Michałowice P+E 02:53:10
154 123 2043 Boś Grzegorz Słupsk SUB VENTUM TEAM 02:53:15
155 32 2348 Trusiak Agnieszka Słupsk Night Runners Słupsk 02:53:16
156 124 2239 Ogonowski Mikołaj Warszawa 02:53:50
157 33 2351 Turczyńska Monika Warszawa LECZO TEAM 02:53:59
158 125 2032 Błachowicz Piotr Nienażartemisie Ni 02:53:59
159 126 2164 Krajewski Przemysław Warszawa LECZO TEAM 02:53:59
160 34 2031 Bigoś Monika Kraków 02:54:00
161 127 2145 Klimczak Arkadiusz Poznań Klub Biegacza RTV EURO AGD 02:54:04
162 128 2057 Chaduła Adrian Witkowice NieNażarte Misie 02:54:07
163 129 2053 Bujakiewicz Łukasz Poznań Maxie 02:54:46
164 130 2076 Drabik Jacek Krakow 02:55:03
165 131 2230 Nesteruk Bartosz Kraków Eskadra Kraków 02:55:16
166 132 2083 Dyrek Marcin Mszana Górna 02:55:38
167 133 2283 Rosin Jaksa Split TTK Strka 02:56:09
168 35 2059 Chodzińska Mariola Rzeszów 02:56:10
169 134 2049 Bugaj Krzysztof Kłomnice NieNażarte misie 02:56:16
170 135 2155 Korczyński Piotr Warszawa Adidas Runners 02:56:53
171 36 2359 Wałęga Monika Dębica 02:57:17
172 136 2150 Kobiałka Irek Dębica 02:57:18
173 37 2379 ZABIRONINA OLGA WARSZAWA POWER TRAINING 02:57:44
174 38 2146 Klimek Beata Kraków 02:57:53
175 39 2110 Hejduk Monika Lublin UMCS BIEGA 02:58:43
176 137 2008 Arendarczyk Kamil Niedzica 02:58:46
177 138 2016 Bando Piotr Krakow 02:59:01
178 40 2365 Wiśniewska Ewa Warszawa 02:59:28
179 139 2144 Kitowski Bartosz Głogów Małopolski Głogovia 1925 Głogów Małopolski 03:00:33
180 41 2141 Kim Renata Warszawa KSStaszewscy 03:00:36
181 42 2400 Fokczyńska Anna Łódź 03:00:40
182 43 2306 Sławik-Mikolajska Anna Skawina 03:00:53
183 140 2216 Mikołajski Janusz Krakow 03:00:54
184 141 2296 Sawicki Kajetan Konary 15 03:01:10
185 44 2364 Wilczyńska Aneta Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO 03:01:56
186 142 2092 Gawryszewski Michał Granica 03:02:03
187 45 2151 KOŁOCZEK AGATA Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice 03:02:07
188 143 2234 Nowak Marcin Luboń Klub biegacza RTV Euro AGD 03:02:08
189 46 2354 Ungehojer Małgorzata Czechowice Dziedzice 03:02:08
190 144 2075 Domińczyk Rafał Dąbrowa Górnicza Ultras z Łaz 03:02:14
191 47 2195 Maciąg Monika Zawiercie 03:02:15
192 145 2271 Prałat Dawid Zelów PZU Sport Team 03:02:20
193 48 2374 Woźniak Gabriela Krakow 40+ 03:02:28
194 49 2130 JĘDRZEJCZAK ANNA Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO 03:03:06
195 146 2067 ciupa tomasz Średniówka Lubię Biegać Leniwie 03:03:20
196 50 2047 BUDEK JOANNA Warszawa 03:03:20
197 51 2378 Wójcik Monika Warszawa 03:03:20
198 147 2027 Bielicki Przemek Gdynia 03:03:33
199 148 2005 Andrysiewicz Krzysztof Łódź Smechy Łódź 03:03:45
200 149 2235 Nowak Piotr Radzymin 03:03:51
201 52 2293 Sałamacha Izabela Warszawa Żórawski Team 03:03:54
202 150 2349 Trusiak Miłosz Słupsk Night Runners Słupsk 03:04:47
203 151 2184 Lewiński Tomasz Częstochowa KLA Zabiegani Częstochowa 03:04:56
204 152 2287 Rutkowski Adam Warszawa 03:05:55
205 153 2277 Radecki Bogdan Kacwin 03:06:00
206 154 2257 Pilarek Jarosław Świnoujście 03:06:03
207 53 2286 Runowicz Magdalena Kłodzko Lecim w kierpcach :) 03:06:15
208 155 2250 Pasternak Krzysztof Piotrkow Trybunalski brak 03:06:28
209 156 2039 Bojarowski Marcin Katowice 03:06:38
210 54 2077 Dranka-Bojarowska Daria Katowice 03:06:39
211 157 2377 Wójcik Łukasz Pabianice Olej Running Team / Celironman 03:06:41
212 158 2253 Pelczar Jakub Piaseczno Ministerstwo Zdrowia 03:06:50
213 159 2061 Chorbiński Krystian Nowa Wola 03:06:52
214 160 2175 Kuma Wojciech Kraków 03:07:48
215 161 2188 Lisowski Paweł Kraków Klub Biegacza RTV EURO AGD 03:08:14
216 55 2021 Bazanowska Marta WARSZAWA 03:08:24
217 162 2171 Kucharski Tomasz Słupsk JANTAR ACTIVE TEAM 03:09:27
218 163 2202 Małkiewicz Adrian Ostrowiec Świętokrzyski 03:09:49
219 56 2249 Pasik Barbara Ostrowiec Świętokrzyski 03:09:52
220 164 2138 Kazimierak Kamil Kraków 03:10:49
221 165 2247 Pałys Rafał Chorzów 03:10:49
222 166 2013 Balewski Robert Będzin 03:10:50
223 167 2353 Tytoń Jakub Łubno 03:11:20
224 57 2004 Andrjanik Iwona Korytów 03:11:20
225 168 2167 Kromka Tomasz Kacwin 03:11:21
226 58 2395 Rutkowska Małgorzata Golub-Dobrzyń 03:11:44
227 169 2240 Olejnik Maciej Wegrzce wkurw_team_krakow 03:11:45
228 59 2051 Bugajska Katarzyna Kraków 03:11:58
229 60 2180 Kuś Małgorzata Kraków 03:12:46
230 61 2086 Firek Grażyna Zamość RGB Cyku Pyku 03:12:51
231 62 2035 BOGDAŁ Ewelina Nowy Sącz 03:13:03
232 170 2105 Grzymała Sebastian Płock Klub Biegacza Rtv Euro Agd 03:13:39
233 63 2084 Dyrmo Anna Włynkówko Brak 03:14:47
234 64 2093 Gąsiorek Agnieszka Wieliczka Fastfoot Running Team 03:14:59
235 171 2081 Dudziak Kamil Bytom 03:15:03
236 172 2248 Panczenko Kamil Lublin 03:16:16
237 65 2227 Nauka Edyta Dębica Dębickie Gepardy 03:16:38
238 66 2213 Mazur Kinga Dębica Dębickie Gepardy 03:16:39
239 67 2300 Sikorska Mariola Piastów Wkurw_team 03:17:02
240 68 2335 Szymańska Zuzanna Brzeźce 03:17:07
241 69 2399 Sieradzka Agnieszka Gliwice Biegaj z Trenerami 03:17:07
242 70 2356 Waclawek Marta Piastów Power Training 03:17:32
243 71 2168 Krzemińska Agata Sandomierz Bike Equipa Sandomierz 03:18:09
244 173 2025 BIDAS PAWEŁ SANDOMIERZ BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 03:18:09
245 174 2133 KAPCZYNSKI Pawel Warszawa 03:18:32
246 175 2038 Bojanowski Jakub Zielonka Deloitte Adventure Team 03:18:54
247 176 2308 Smagacz Stanisław Lubaczów 03:19:57
248 72 2260 Pliszczyńska Justyna Lublin 03:20:15
249 73 2401 Góraj Marta Iława #8ranobasen 03:20:15
250 74 2223 Morawska Anna Warszawa 03:20:26
251 177 2391 Ziółkowski Beniamin Inowrocław Janusze Joggingu 03:20:50
252 178 2392 Ziółkowski Dariusz Inowrocław Janusze Joggingu 03:20:52
253 179 2355 Urbański Michał Łęczyca 03:21:08
254 75 2048 Budka Agata Jaworzno KB MCKiS Jaworzno 03:22:06
255 76 2074 Dąbrowska Edyta Piaseczno 03:22:21
256 77 2128 Jermakowicz Anna Piaseczno POWER TRAINING 03:22:27
257 78 2373 Worobiewa Jekatierina Warszawa Power Training 03:22:27
258 180 2295 Sawicki Bartosz Tłuszcz 03:22:34
259 181 2362 Wertka Krzysztof Wrocław 03:22:45
260 79 2116 Iwaniec Ewa Józefów 03:22:50
261 80 2018 Baranowska Zuzanna Rzeszów Robaki i Chrabąszcze 03:23:56
262 81 2205 Marciniak Agata Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 03:24:41
263 182 2305 Skwarnecki Damian Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 03:24:41
264 82 2237 Nykiel Małgorzata Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 03:24:51
265 83 2045 Buchta Ewelina Bobrowniki Nie lam się 03:25:03
266 84 2279 Ramić Nađa Komiža TTKStrka 03:25:46
267 85 2341 Tokarska Bożena Kraków 03:25:51
268 183 2342 TOKARSKI RAFAŁ Kraków 03:25:52
269 86 2073 Damps Maria Katowice 03:25:57
270 87 2100 Gronowska Małgorzata HORYSZÓW 46 RGB CYKU PYKU 03:26:03
271 88 2052 Bugajska-Jucha Renata Goczałkowice Zdrój Carbo Asecura / Pszczyna Biega 03:26:28
272 184 2079 Duda Wojciech 32-031 Mogilany Skawina Biega 03:26:28
273 89 2003 Albigowska Magdalena Kraczkowa POZYTYWNIE_ROZBIEGANA 03:27:20
274 90 2124 Jatczak Monika KROSNO 03:27:26
275 185 2236 Nowosadzki Wojciech Krosno 03:27:27
276 91 2270 Poźniak-Styczyńska Maja Puławy DDC 03:28:06
277 186 2037 Bojanowski Filip Zielonka 03:28:48
278 187 2212 Mazur Jacek Rzeszów 03:28:50
279 92 2125 Jaworska Marta Rzeszów 03:28:52
280 93 2307 Słomińska Agnieszka Słupsk JANTAR ACTIVE TEAM 03:29:20
281 188 2229 Nepko Gabriel Košice O5 BK Furča 03:30:09
282 94 2078 Duda Lucyna Mogilany AdamCzerwinskiTeam 03:30:20
283 189 2309 Smorągiewicz Marcin Warszawa Aktywna Fala 03:30:20
284 95 2154 Konczewicz Sylwia Krobia Biegaj z Krobia Women 03:30:21
285 96 2325 Szczepanska Karolina Warszawa Klub Biegacza RTV EURO AGD 03:30:40
286 97 2244 Pabiańczyk Małgorzata Myślenice 03:30:49
287 190 2056 Burzyński Krzysztof Warszawa Czerwone Koguty 03:31:04
288 191 2321 Sull Kacper Wodnica Night Runners Słupsk 03:31:36
289 98 2072 Damps Julita Słupsk Night Runners Słupsk 03:31:37
290 192 2015 Balon Marcin Krosno B&B Runners 03:32:58
291 193 2026 Bidnik Jakub Krosno B&B Runners 03:32:58
292 99 2380 Zaborowska Dominika Dębica 03:33:54
293 100 2165 Kraszkiewicz Marta Dębica NASNIEDOGONIAT 03:33:55
294 194 2085 Fabián Jozef Pohorela 03:35:17
295 101 2217 Miler Lidia Zabierzów Zabierzów Biega 03:35:41
296 195 2185 Lewiński WOJCIECH Częstochowa CH PROMENADA 03:36:24
297 102 2394 Żbikowska Małgorzata Toruń SPC 03:36:35
298 103 2267 Pokropińska Marta Łanowa 10 03:36:38
299 104 2096 Gomoła-Paradowska Anna Warszawa Power Training 03:36:54
300 196 2291 Rzepka Mirek Warszawa 03:37:01
301 105 2203 Mamczyńska Grażyna Katowice 03:37:26
302 106 2314 Staszewska Edyta Radzymin 03:37:29
303 197 2112 Hetel Adam BYDGOSZCZ KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 03:37:30
304 107 2113 Hetel Beata Bydgoszcz 03:37:30
305 108 2001 Adamczak Renata Jastrzębie Zdrój Yno Ultra 03:39:33
306 198 2407 Tomaskovic Milan Zdziar 03:39:54
307 199 2255 Piekarski Paweł Legionowo Bravehearts Legionowo 03:40:35
308 109 2338 Świerkosz-Hołysz Małgorzata Jaworzno 03:41:14
309 200 2115 Hołysz Daniel Jaworzno 03:41:14
310 110 2285 Rudnicka Agata Warszawa Aktywna Falę 03:41:21
311 111 2330 Szostakowska-Balukin Dorota Ząbki 05-091 Klub Biegacza RTV EURO AGD 03:41:25
312 201 2278 Ragan Damian Chotomów 03:42:45
313 112 2214 Michalczewska Weronika Chotomów 03:42:46
314 113 2303 Skorek-Bilczyńska Patrycja Siemianowice Śląskie 03:43:15
315 114 2289 Rycerska Magdalena Czaplinek Ultra Familia 03:43:29
316 115 2091 Gawlak Barbara Goczałkowice-Zdrój 03:43:59
317 116 2055 Burczyńska Beata Warszawa Wkurw_team 03:44:29
318 117 2002 ADAMOWSKA JUSTYNA WARSZAWA 03:44:39
319 118 2366 Włodarczyk Anna Warszawa 03:44:41
320 119 2246 Pałacha Aleksandra Sandomierz TakLubię Sandomierz 03:46:04
321 120 2189 Listopadzka Anna Warszawa Power Training 03:46:20
322 202 2012 Balcerzak Cezary Ząbki 03:46:36
323 203 2372 Wolny Michal Warszawa 03:46:37
324 204 2331 Szporak Krzysztof Ząbki 03:46:38
325 205 2011 Balcerzak Andrzej Ząbki Klub Biegacza RTV Euro AGD 03:46:38
326 121 2274 Przyłuska-Monica Anna Krynica Zdrój Apartamenty Łemko Team 03:48:10
327 206 2319 Strzelczyk Paweł Warszawa CC1916 03:48:52
328 122 2206 Marcinkowska Aleksandra Warszawa Klub biegacza RTV euro AGD 03:48:53
329 123 2317 Strassberger Katarzyna Gliwice Ekstremalne OTK na Relaksie 03:49:52
330 124 2194 ŁYSIAK AGNIESZKA Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 03:49:59
331 125 2238 Obarska Małgorzata Starachowice 03:50:00
332 126 2071 Dadaś Elżbieta Gliwice Night Runner Gliwice 03:50:16
333 127 2318 Strzelczyk Edyta Brzeg P+E 03:51:14
334 128 2243 Oszczęda Marzena Żory 03:51:14
335 129 2266 Pokojska Ewa Legionowo Wybiegaj Siebie 03:51:53
336 130 2390 Zembaczyńska Amelia Opole FRAPOL RAZEM! 03:52:28
337 131 2298 Sieczkowska Małgorzata Warszawa Klub Biegacza Rtv Euro Agd 03:53:48
338 207 2406 Pieronek Kewin Nowy Targ Byckorze 03:55:36
339 132 2088 Frankowska Ania Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 03:57:08
340 133 2376 Wójcicka - Bekas Magdalena Wieliszew Wybiegaj Siebie 03:59:46
341 208 2273 Przyczyna Marek Tomaszów Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa 03:59:55
342 134 2304 SKROŃSKA MONIKA LEGIONOWO WYBIEGAJ SIEBIE 04:00:04
343 135 2161 Kozak Beata Warszawa Wybiegaj Siebie 04:00:11
344 136 2044 Bras Monika Brzaczowice 04:02:36
345 209 2028 Bielik Radosław Kraków WKURW_TEAM 04:10:19
346 137 2323 Szczabel Aleksandra Gliwice 04:13:31
347 138 2334 Szwed Anna Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 04:13:52
348 210 2101 Grube Bartosz Gdynia Drunk Warriors / BigYellowFoot Adventure Team 04:19:18
349 211 2014 Ballek Vladimir Skalite NW-Running Prešov / Skalite 04:21:58
350 139 2204 Maniakowska Agnieszka Legionowo Wybiegaj siebie 04:26:02
351 140 2209 Maryniak Katarzyna LEGIONOWO Wybiegaj Siebie 04:26:52
352 141 2029 Bieniewska Agnieszka Chotomów Wybiegaj Siebie 04:29:09
353 142 2094 Gniadek Elżbieta Wieliszew Wybiegaj Siebie 04:29:11
354 143 2065 CIEŚLIKOWSKA BARBARA LEGIONOWO Wybiegaj Siebie 04:29:34
355 144 2242 Osuchowska Wioletta Warszawa PKO BP 04:29:51
356 145 2134 Karasińska Elżbieta Jabłonna Wybiegaj Siebie 04:32:16
357 212 2312 Stasiak Mateusz Łódź ITFF 04:36:21
358 146 2181 Kwiatkowska Alicja Gdańsk Małe Lwy 04:37:26
359 147 2157 Kostulska Olga Toruń wkurw_team 04:38:41
360 148 2109 Hebda Małgorzata Łęki Dolne Dębickie Gepardy 04:39:34
361 149 2393 Zygmunt Natalia Pruszków 04:51:03
362 150 2207 Markiewicz Aneta Pruszków 04:51:05
363 151 2173 KUFERA Sylwia Warszawa FRAPOL RAZEM! 05:09:34
364 152 2284 Rosińska Monika Warszawa Wybiegaj Siebie 05:18:32
365 153 2313 Stasiorczyk Izabela Wieliszew Wybiegaj Siebie 05:19:01