Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

ZJ2020 ZimowyJanosik 2020 Niedzica 01/02/2020 SM50 Spacer Murgrabiego 50KM
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 5364 Kot Rafał Szczytno muay running team 04:38:46
2 2 5112 Kępka Adrian Wiekowo- Gmina Darłowo TAGER SPORT 04:39:06
3 3 5088 Gwizdz Marcin Jaworzno 04:42:44
4 4 5113 Kidawa Aleksander Jaworzno 04:49:55
5 5 5367 Perykasza Paweł GRUPALUKTRANS.PL 04:59:02
6 6 5152 Kurzawski Tomasz Horszów 05:03:35
7 7 5218 Nawrocki Przemek Katowice Silesia Marathon Team 05:13:25
8 8 5340 Wyganowski Konrad Rumia JA TRENUJE 05:13:35
9 9 5370 Kozyra Paweł Lublin TeamMountainFuel Runnerpawcislaw 05:14:58
10 10 5026 Borówka Ryszard Gdynia 05:16:59
11 11 5142 Krzeszowski Marcin Strzegom 05:17:52
12 12 5331 Wojciechowski Wojciech Kielce Biegnę żeby Bartek mógł biegać 05:19:18
13 1 5160 Lange Beata Gliwice 05:19:37
14 13 5303 Szkołuda Miłosz Polanów Decathlon Koszalin 05:19:57
15 14 5020 Bogacki Andrzej Jaworzno 05:20:07
16 15 5205 Mocko Jacek Zagnańsk DSV 05:21:17
17 16 5262 Redziak Łukasz Sosnowiec wkurw_team 05:26:46
18 17 5030 Buchla Marcin Wrocław 05:27:29
19 18 5257 Puchniarz Mateusz Gdańsk Jurne Knury 05:27:45
20 19 5211 Myśliwiec Robert RZESZÓW wild & free 05:27:59
21 20 5322 Wethacz Dariusz Cisna Lokomotiv Majdan 05:30:27
22 21 5355 Zimkowski Marcin Głogów KGHM ZG RUN 05:30:52
23 22 5090 Ignaszewski Krzysztof Śrem Runner's Power 05:31:59
24 23 5050 Dajek Łukasz Chroboty jedzibiegaj.pl 05:33:49
25 24 5214 Najberg Michał Warszawa Byledobiec Anin 05:34:05
26 25 5313 Traczyk Marek Warszawa Mpk wybieganie 05:38:47
27 2 5230 Odomirska Katarzyna Krakow 05:40:59
28 26 5185 Matuszewski Marek Śrem Runner's Power 05:41:37
29 27 5334 Wojtczak Mariusz Brzeziny 05:45:17
30 28 5034 Chwała Przemysław Wolice Powolny 05:47:26
31 29 5169 Łucjanek Andrzej Warszawa KAJA Team 05:48:05
32 30 5250 Podbielski Krystian Warszawa KAJA Team 05:48:05
33 31 5148 Kuciak Bartosz Krosno (gm. Mosina) 05:48:50
34 3 5209 Mucha Monika Częstochowa Zabiegani Częstochowa 05:48:54
35 32 5274 Semeniuk Piotr Warszawa Wesoła 05:50:16
36 33 5223 Nowak Adam Gliwice Tab2 05:50:27
37 34 5189 Merta Przemek Nowy Targ RUN or DIE 05:50:38
38 35 5374 Pacho Sylwester Nowy Sącz 05:50:50
39 36 5004 Armata Adam Carlisle 05:52:20
40 37 5111 Kasperski Grzegorz Kędzierzyn-Koźle Antonteam 05:52:57
41 38 5038 Cudak Bartosz Lubin KGHM ZG RUN 05:53:01
42 39 5351 Zdunek Michał Warszawa wkurw_team 05:53:45
43 4 5306 Szwajka Aneta Stalowa Wola 05:54:44
44 40 5091 Jamróz Łukasz Wadowice Auuuuu 05:55:31
45 41 5109 Karwacki Grzegorz Wałbrzych 05:56:21
46 42 5064 Fajfer Jakub Kraków 05:56:30
47 43 5320 WASILEWSKI MARCIN ZIELONA GÓRA Bohar Palety Runners 05:58:21
48 44 5077 Gola Radosław Zabierzów 05:58:55
49 45 5356 Zygmunt Marcin Grudziądz Zygabiega Team 06:00:44
50 46 5316 Twardowski Tomasz Strażów Pan 06:02:08
51 5 5229 Obidowicz Agata Kraków Team Mountain Fuel Polska 06:03:02
52 47 5018 Bielov Yuriy Chorzów 06:03:23
53 6 5304 szlendak anna Legionowo wybiegaj siebie 06:05:50
54 48 5172 Łysiak Michał Warszawa Szwagry Dwa 06:08:11
55 49 5354 Ziętek Mariusz Lublin 06:08:14
56 7 5290 Steczkowska Anna Oława 06:08:57
57 8 5161 Lewandowska Marlena Toruń Podgórz Toruń 06:11:02
58 50 5224 Nowak Artur Gdynia A@G Carp Team 06:12:00
59 51 5022 Boguta Marek Grudziądz Mekro/Wisła/StomilTr 06:12:20
60 52 5061 Dygdoń Paweł Katowice 06:14:45
61 53 5085 Grzeszak Rafał Warszawa DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 06:15:16
62 54 5124 Konarski Maciej Podkowa Leśna Mielony Chrupek 06:16:43
63 55 5176 Manias Michał Pruszcz Gdański SUT/Straszyn Ultra Team 06:17:17
64 56 5346 Zalewski Michał Nowy Dwór Mazowiecki Power Training 06:17:29
65 57 5122 Kolasa Konrad Szczecinq 06:17:44
66 58 5141 KRZEMPEK Krzysztof Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport 06:18:24
67 59 5296 Swoboda Jarosław Gliwice 06:19:00
68 9 5299 Szafrańska Aleksandra Warszawa wkurw_team 06:19:08
69 10 5139 Królikowska Agata Lublin Lublin Biega 06:19:18
70 60 5167 Łąk Tomasz Wrocław NOA Wrocław 06:19:19
71 61 5143 Krzyżan Jakub Jerzmanowice KW Kraków 06:19:29
72 62 5277 Siwiec Stanisław Rzeszów 06:19:41
73 11 5094 Jarocka Agata Legionowo Bestie OCR Legionowo 06:19:46
74 63 5087 Guzik Łukasz Łysokanie Go Aptiv! 06:20:30
75 64 5246 Piotrowski Tomasz Warszawa 06:21:25
76 65 5132 Kowalczyk Marek Radomsko Rozbiegajmy Radomsko 06:21:25
77 66 5315 Tutka Maksymilian Poznań KS Janusze 06:21:42
78 67 5196 Mielczarek Daniel Radomsko Rozbiegajmy Radomsko 06:21:55
79 68 5137 Krężałek Marcin Wietrzno 06:21:58
80 12 5240 Pasecka Sylwia Gliwice Inżynieria Biegania 06:22:57
81 69 5198 Mierkiewicz Krzysiek Warszawa MkM Running 06:23:02
82 70 5344 Zajączkowski Paweł Warszawa Power Training 06:23:14
83 13 5062 Dzierżeńska Monika Gdańsk Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy 06:23:36
84 71 5119 Kocik Maciej Tarnów 06:23:59
85 72 5260 Reaud Julien Warszawa FRAPOL RAZEM! 06:24:18
86 14 5324 Widomska-Maciejewska Joanna Lublin Stajnia Beverly 06:24:53
87 73 5220 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski DBN Sukurs 06:25:18
88 74 5300 Szafrański Michał Katowice 06:26:26
89 15 5275 Sikora Bożka Myślenice TKKF Uklejna Myślenice 06:27:13
90 75 5273 Sekman Tomasz Kraków 06:27:23
91 76 5186 Matysiak Marcin Warszawa Gapmont Running Team 06:28:00
92 77 5261 RECŁAW ARKADIUSZ Warszawa Vege Runners 06:28:02
93 78 5011 Bartosiewicz Adam Gryfino OCR Polska 06:28:54
94 79 5145 Kubica Bartosz Wisła Wielka 06:29:14
95 16 5095 Jarosz Dominika Dąbrowa Górnicza 06:29:34
96 17 5265 ROZANSKA Aga Agnieszka CARSHALTON Daniel Wosik Travel Team 06:30:07
97 80 5138 Krosnowski Arkadiusz Gladbeck FC Krecik 06:30:08
98 81 5241 Paszkiewicz Maciej Murowana Goślina Park Dzieje 06:30:17
99 82 5258 RAJNER Krzysztof KOSZALIN TAGER SPORT / Ultra Koszalin 06:30:29
100 83 5252 Popławski Piotr Łosice PGB Sportowa Paczka 06:30:35
101 18 5360 Wojciechowska Ines Michałów Reginów Wybiegaj Siebie 06:30:45
102 84 5284 Stangreciak Adam Lodz 06:31:23
103 85 5366 Siwek Wojciech Przemyśl 5 Batalion Strzelców Podhalańskich 06:34:18
104 86 5171 Łusiak Mariusz Gliwice Way2Champ 06:35:17
105 87 5032 Chaciński Mikołaj Warszawa ProAutomation 06:36:03
106 88 5182 Margas Grzegorz Proszowice MeerCaTeaM 06:37:14
107 89 5070 Frydrych Mateusz Bolesławiec 06:37:38
108 90 5001 Adamski Krzysztof Przyszowice 06:37:49
109 91 5003 AOUTIN Mathieu Warsaw 06:38:23
110 92 5049 Dadaś Janusz Gliwice Night Runner Gliwice 06:38:39
111 93 5183 Marukiewicz Marek Jelenia Góra Biegamdlazdrowia.pl 06:39:38
112 94 5353 Ziemba Damian Kędzierzyn-Koźle 06:40:06
113 95 5221 Nicieja Krzysztof Wysoka Auuuuu 06:41:33
114 96 5006 Augustyniak Marek Zawiercie kolega Ryska i Kajtka 06:43:31
115 97 5136 Krawczyk Karol Jaworzno biegam bo jestem leniwy 06:43:35
116 19 5115 Kiełbasa Sylwia Chełm 06:44:12
117 98 5009 BARAN STANISŁAW CIEŚLIN Saint-Gobain SQUAD 06:45:11
118 99 5361 Korbut Radosław Siedlce Crossfit MGW 06:45:24
119 20 5327 Winnik Ela Rokietnica 06:45:40
120 100 5042 Czapla Arkadiusz Bytom Fat Mama's Sport Club 06:46:47
121 101 5178 Marcela Marcin Bytom Fat Mama's Sport Club 06:46:47
122 102 5016 biel łukasz warszawa Vege runners 06:46:54
123 103 5103 Kajdaniak Robert Gniezno JKS 06:47:07
124 104 5017 Biel Tomasz Katowice 06:47:35
125 105 5173 Magiera Paweł Skawina 06:47:38
126 21 5051 Dąbrowska Katarzyna Piaseczno Panorama Obiekty Sportowe 06:47:40
127 106 5165 Litwinek Marek Lubartów wkurw_team / ww team 06:48:10
128 107 5082 Grabowy Krzysztof Bolesławiec 06:48:45
129 22 5365 Skutela Angelika Tarnowskie Góry Strefa Byków Bytom 06:49:11
130 108 5175 Małachowski Mariusz Radomsko Rundomsko 06:49:13
131 109 5110 Kasiński Wojciech Pszczyna Ultrapless 06:50:15
132 110 5266 Rulak Jerzy Warszawa 06:50:29
133 111 5339 Wruk Remigiusz Opole BBL Opole 06:51:28
134 112 5291 Stodolny Krzysztof Woryty 06:51:57
135 113 5350 Zdunek Józef Szczytno Klub Biegacza Jurund 06:52:48
136 23 5251 Pododemska-Zabdyr Izabela Chylice KS Pegaz 06:52:54
137 114 5341 Zabdyr Marcin Chylice KS Pegaz 06:53:18
138 115 5153 Kuśmierczyk Piotr Radomsko Rozbiegajmy Radomsko / 2 Kosy Team 06:53:25
139 116 5329 Wodyński Jacek Nowy Sącz EQUIDO 06:54:26
140 117 5335 WOŹNICA RAFAŁ Gliwice RAFSOL SPORT TEAM 06:54:27
141 118 5187 MAZUR IRENEUSZ Dębica Dębickie Gepardy 06:54:55
142 119 5156 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Kuce z Bronksu 06:55:14
143 120 5027 Brodek Andrzej Gliwice Certum 06:55:50
144 24 5168 ŁOPATKIEWICZ BEATA Krosno BRAK 06:58:18
145 121 5192 MICHALEC MARCIN Krosno KKB MOSIR KROSNO 06:58:18
146 25 5194 Michalski Adam Gniezno Drink Team 06:59:54
147 26 5151 Kupczak Beata Żabnica Rysianka Team 07:01:23
148 27 5078 Golon Marlena Sicienko Run Pasja 07:01:34
149 122 5131 Kowal Sebastian Radom Im-Possible Team 07:01:49
150 123 5371 Kuś Jakub Kraków 07:03:23
151 28 5089 Hordziejewicz Ewa Bytom Strefa Byków 07:03:29
152 124 5247 Piórkowski Marek Będzin W Pogoni za duchem 07:03:31
153 125 5236 PALUCH DANIEL DĄBROWA GÓRNICZA BIEGOWA KUŹNIA 07:03:37
154 126 5233 Ornatowski Konrad Warszawa 07:03:37
155 127 5120 Koda Paweł Warszawa Power Training 07:03:38
156 128 5232 Ornatowski Dariusz Kraków Poranny Patrol 07:03:38
157 129 5190 Mędrala Ireneusz Kraków 07:03:40
158 130 5076 Gniadkowski Paweł Kraków odjechani.com 07:03:40
159 29 5244 Pierzchała Anna Jaworzno 07:03:57
160 131 5238 Panek Damian Warszawa 07:05:38
161 132 5225 Nowak Michał Kacwin DW Kinga 07:05:48
162 133 5280 Skotnicki Paweł Gliwice 07:06:35
163 30 5134 Kozanecka Joanna Warszawa TriWawa 07:07:23
164 134 5226 Nowak Piotr Chrzanów Spartacus 07:07:30
165 135 5010 Baron Jacek Grudziądz vadain running club 07:07:31
166 136 5294 Surlej Maciej Witkowice Zabiegani Częstochowa 07:08:02
167 137 5039 Cygan Lukasz Krakow ambitny amator 07:08:40
168 138 5199 Mierzicki Marcel Warszawa Power Training 07:09:13
169 139 5239 Parwa Michał Dziekanowice Biegiem Na Rower 07:09:35
170 140 5373 Hrycaj Mariusz Opole 07:10:09
171 141 5234 Oszczęda Krzysztof Żory 07:10:11
172 31 5073 Garncarczyk Aneta Żywiec Team Rysianka 07:10:57
173 142 5357 Żak Tomasz Śrem Team Świnia 07:11:37
174 143 5072 Garbacz Damian Sośnicowice 07:11:38
175 144 5047 Czyrnia Andrzej Turawa Rajsport Active 07:11:58
176 32 5144 Kubiak Edyta Wodzisław Śląski Team Świnia 07:12:00
177 145 5302 Szewczyk Krzysztof Częstochowa Czewarun TiM 07:12:08
178 146 5075 Ginter Grzegorz Kraków AZS Collegium Medicum UJ 07:12:56
179 147 5348 Zawadzki Tomasz Aleksandria Pierwsza 07:14:48
180 148 5177 Manterys Michał Kraków Krakowski Klub Morsów Kaloryfer 07:15:25
181 149 5149 Kufera Dariusz Warszawa FRAPOL RAZEM! 07:15:44
182 150 5343 Zadrożny Piotr Halinów 07:16:39
183 33 5164 Lisowska Kamila Zabrze Yno Ultra Leśne Run 07:16:57
184 151 5228 Nowotarski Wojtek Jaworzno bo Karol mi kazał 07:17:40
185 152 5118 Klimek Paweł Bydgoszcz 07:18:27
186 153 5162 Lewandowski Rafał Toruń SPC 07:19:02
187 154 5286 Stańczak Bartłomiej Warszawa 07:20:48
188 155 5281 SOFUL Tomasz Warszawa 07:21:01
189 34 5129 Korzeniowska Joanna Lublin UMCS Biega 07:22:03
190 156 5002 Al-Jeabory Mahdi Jaworzno 07:22:27
191 157 5035 Ciepak Adam PORĘBA Git Ekipa! 07:22:28
192 158 5200 Miksa Sławomir Łódź 07:22:29
193 35 5123 Kołaczyk Katarzyna Konopiska Triathlon Training Center 07:23:19
194 159 5276 Sitek Szymon Częstochowa Zabiegani Częstochowa 07:23:20
195 160 5043 Czapliński Michał Ostrołęka 07:23:35
196 161 5163 Lipczyński Olaf Lublin #runFORsmile 07:24:40
197 36 5133 Kowalik Anna Lublin UMCS Biega 07:25:09
198 162 5008 Banatowski Maciej Skaryszew Zabiegany Skaryszew 07:25:52
199 163 5031 Bury Marek Sosnowiec 07:25:52
200 164 5319 WAROWNY TOMASZ ŁĄCKO CIEPŁE KLUCHY 07:26:08
201 37 5311 Tamborska Agata Lodz Dzik Komando 07:26:09
202 165 5207 Możejko Dawid Łódź Dzik Komando 07:26:10
203 166 5203 Mirosław Albert Lublin WW TEAM 07:27:13
204 167 5287 Stawiarz Paweł Chorzów 07:27:19
205 38 5305 Szot Iwona Lublin WW Team 07:27:37
206 168 5264 Rogórz Andrzej Wrocławpl 07:29:02
207 169 5222 Norek Maciej Bochnia 07:29:20
208 170 5140 Kryczek Piotr Warszawa 07:29:27
209 171 5255 Przewłoka Wojciech Kolbark Saint-Gobain Squad 07:30:42
210 172 5084 Grzegorczyk Wojciech Warszawa Kondycja 07:31:32
211 173 5359 Żurek Mariusz Rawicz 07:33:06
212 174 5362 Chomicz Tomasz Suwałki Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy 07:33:46
213 39 5184 Matuszewska Małgorzata Śrem Runner's Power Śrem 07:35:27
214 175 5102 Kaczmarek Mirosław Śrem Runner's Power 07:35:28
215 176 5116 Kiełek Przemysław Szczęsne Dogoń Grodzisk Mazowiecki 07:36:42
216 40 5054 Drdáková Stanislava Bratislava 07:37:58
217 177 5055 Dróżdż Tomasz Miedźno Czewarun TiM 07:38:35
218 178 5121 Kohutnicki Rafał Warszawa 07:38:36
219 41 5208 Mrozik Magdalena Warszawa Power Training 07:38:43
220 179 5125 KONKEL MARCIN Warszawa 07:38:46
221 180 5128 Kornaś Krzysztof Nowy Sącz Wspólnota Emaus Nowy Sącz 07:39:36
222 181 5041 Czałpiński Tomasz Nowa Wieś 07:39:39
223 182 5079 Góraj Maciej Iława 07:39:39
224 42 5279 Skorupska Julia Warszawa 07:39:56
225 183 5352 Zieliński Tomasz Karlin Tetrycy Schrodingera 07:39:58
226 43 5325 Wielechowska Natalia Warszawa Górskie Koty 07:40:44
227 184 5081 Górski Emil Warszawa Górskie Koty 07:40:44
228 44 5268 Rybicka Anna Legionowo Wybiegaj Siebie 07:41:12
229 45 5019 Bobinska Marta Warszawa 07:41:15
230 46 5097 Jaskółka Magdalena Warszawa Power Training 07:41:16
231 185 5217 Nauka Wiesław Dębica Dębickie Gepardy 07:42:30
232 47 5046 Czernicka Madzia Zwonowice Yno Ultra 07:45:25
233 186 5263 Rogala Maciej Pszów YNO ULTRA 07:45:26
234 187 5013 Bednarek Remigiusz Bydgoszcz xRunners 07:46:32
235 188 5245 Pietrucha Jakub Warszawa Power Training 07:46:32
236 48 5253 Posłuszna Anna Warszawa xRunners 07:46:33
237 49 5197 Mierkiewicz Berni Warszawa MkM Running 07:48:23
238 189 5166 Ludwiczak Jacek Warszawa MPK Wybieganie 07:51:56
239 50 5212 Mytnik Katarzyna Katowice Endurance Team 07:55:27
240 190 5213 Mytnik Wojciech Katowice Endurance Team 07:55:29
241 191 5024 Boniecki Maciej Warszawa 07:55:33
242 51 5248 Pluta Marta Brzeźnica Dzikie Mustangi 07:56:09
243 192 5249 Pluta Sebastian Brzeźnica Dzikie Mustangi 07:56:10
244 193 5278 Skoczek Przemysław Warszawa Wilki z wilano 07:57:29
245 194 5155 Kuzniak Piotr Warszawa WILKI Z WILANO 07:57:32
246 52 5150 Kunkel Anna Gdańsk PGB Sportowa Paczka 07:58:07
247 53 5333 Wojsław Krystyna Nowy Sacz TeamSzost 07:58:50
248 54 5014 benabdellah mouna augustów power training 08:00:31
249 195 5135 Krajewski Bartosz Konstancin-Jeziorna 08:00:32
250 55 5216 Namiota Urszula Dębica Maratończyk 08:01:52
251 196 5369 Krawczyk Dawid Wiesiółka 08:02:54
252 56 5023 Bondarczuk Sylwia Bielsko-Biała SZYBKIE ŻÓŁWIE 08:03:46
253 197 5259 Rak Mirek Iłownica WISS Running Team 08:03:46
254 198 5092 Jamróz Ryszard Wadowice Auuuuu 08:04:32
255 199 5292 Stołowski Robert Wieleń Amica 08:04:32
256 200 5349 Zdrojkowski Ireneusz Radom Biegiem Radom Run Street Radom 08:04:33
257 201 5179 Marciniak Łukasz Włoszakowice PAU Marciniak 08:04:35
258 202 5295 Susz Artur Kraków pow. Kraków Poranny Patrol 08:04:52
259 203 5021 Bogacki Sławek Brzozówka k.Torunia Toruń - Idziemy bez Ryzyka 08:04:59
260 57 5063 Efemberg Joanna SZCZECIN Toruń - Idziemy bez Ryzyka 08:04:59
261 204 5100 Jucha Jacek Goczałkowice Zdrój Carbo Asecura / Pszczyna Biega 08:06:47
262 205 5310 Świć Miłosz Łódź Dzik Komando 08:08:30
263 206 5101 Kaczmarek Łukasz Czarnocin DZIK KOMANDO 08:08:32
264 207 5044 Czarnomski Aleksander Gdynia 08:08:53
265 208 5083 Grębowicz Andrzej Janików KB Harcownik Jelcz-Laskowice 08:08:57
266 58 5301 Szawara-Ziółkowska Ewelina Jelcz-Laskowice KB Harcownik Jelcz-Laskowice 08:08:58
267 209 5288 Stawski Dariusz Łódź Biegiem Po Piwo 08:11:39
268 59 5180 Marcinkowska Jadwiga Rozgarty 08:12:00
269 210 5096 Jasiorowski Michał 02-673 Warszawa 08:12:16
270 60 5254 Promińska Karolina 02-673 Warszawa 08:12:17
271 211 5105 Kapica Wojciech Warszawa Power Training 08:12:47
272 212 5342 Zaburko Mateusz Tomaszów Lubelski 08:13:15
273 61 5231 Oleszek Magdalena Czeladź 08:14:35
274 62 5237 Pałkowska Agata Kraków Running Obsession 08:16:25
275 213 5309 Szyszkowski Włodzimierz Warszawa Duke Nukem Prince of Warsaw 08:16:35
276 63 5297 Szabla Magdalena Grabowa 08:17:09
277 64 5107 Karasek Magdalena Niegowinice 08:17:10
278 214 5298 Szabla Marcin Grabowa Saint-Gobain SQUAD 08:17:10
279 215 5106 Karasek Grzegorz Niegowinice 08:17:11
280 216 5127 Kopacz Adam Wolsztyn 08:17:48
281 217 5210 Murcha Paweł Siemianowice Śląskie AUGUSTEAM 08:17:52
282 65 5037 Ciosek Beata Chorzów AUGUSTEAM 08:17:53
283 66 5358 Żołnowska Magdalena Stara Iwiczna Kuźnia Triathlonu 08:18:22
284 218 5345 Zajkowski Mariusz Warszawa Power Training 08:18:23
285 67 5330 Wojciechowska Katarzyna Sandomierz TSA Sandomierz 08:19:59
286 68 5012 Bądziul Dorota Rzeszów 08:21:15
287 219 5036 Ciesielski Jan Toruń #1512WingedHearts 08:21:37
288 220 5093 Janeczek Piotr Mogilany 08:22:33
289 69 5201 Miniak Lidia Jablonna wybiegaj siebie 08:23:51
290 70 5242 Pereczkowska Agnieszka warszawa wybiegaj siebie 08:23:52
291 221 5202 Miniak marek jablonna Bravehearts Legionowo 08:23:55
292 71 5332 WOJCIESZAK KLAUDIA Legionowo Bravehearts Legionowo 08:25:00
293 222 5215 Namiota Marek Dębica 08:25:12
294 72 5007 Bała Bożena Grabiny 08:25:12
295 223 5272 Sawicki Piotr Warszawa Power Training 08:27:57
296 224 5108 Karawacki Grzegorz Kęty Kęckie Harpagany 08:28:28
297 73 5267 Russyan Magdalena Warszawa Orange Polska 08:29:28
298 225 5071 Gaida Jan 42-610 Miasteczko Śląskie Biegam bo chcę 08:29:54
299 226 5025 Borowiec Mariusz Stare Oleszyce Run Run Oleszyce 08:30:00
300 227 5227 Nowak Rafał Tarce 20a/2 Bridgestone Poznań Sport Team 08:30:42
301 228 5181 Marcinkowski Piotr Rozgarty 08:32:29
302 229 5029 Bubicz Krzysztof Świdnik Wkurw_team / Biegający Świdnik 08:33:01
303 74 5059 Dudek Kamila Piaseczno Power training 08:35:30
304 230 5052 Dąbrowski Adrian Warszawa Power Training 08:36:08
305 75 5338 wróblewska katarzyna zawiercie Git Ekipa! 08:36:55
306 231 5086 Guzik Daniel Grabowa 08:36:55
307 232 5195 Michniewski Piotr Zawiercie Git Ekipa! 08:36:55
308 76 5130 Kosno Dorota Warszawa RettRacer 08:40:08
309 233 5060 Dura Piotr Raków PKB Endorfina 08:44:30
310 77 5056 Duda Ewelina Lubartów DUDA POWER 08:44:59
311 78 5057 Duda Justyna Lubartów DUDA POWER :) 08:44:59
312 79 5188 Mazurek Monika Kraków 08:48:57
313 80 5040 Cylc Agnieszka Rydułtowy 08:51:45
314 234 5285 Stanisławski Tomasz Warszawa Klub Biegacza RTV EURO AGD 08:53:40
315 81 5347 Zarańska Izabela Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 08:57:13
316 82 5270 Rzenno Dagmara Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 08:57:13
317 83 5326 Wilk Magdalena Warszawa Team ZabieganeDni 08:59:46
318 235 5048 Dabrowski Michal Warszawa UltraPoŚladach.pl / Team ZabieganeDni 08:59:47
319 84 5146 Kucharska Katarzyna Warszawa Rembertów Team 09:02:33
320 85 5117 KITA EWA Kędzierzyn-Koźle 09:02:34
321 86 5069 Frieze Tatiana Łódź Droga Do Ultra 09:03:49
322 236 5068 Frieze Krzysztof Łódź ORANGE POLSKA 09:03:50
323 237 5099 Jaworek Łukasz Trzciany Wniebowzięci 09:07:13
324 87 5098 Jaworek Justyna Trzciany Ultra Pasterze 09:07:13
325 88 5028 Bryksa Iwona Opole 09:08:05
326 238 5282 Sokołowski Artur Otwock Team ZabieganeDni 09:08:42
327 239 5328 WODNICKI RAFAŁ Biała Podlaska 09:12:09
328 240 5053 Draszawka Łukasz Warszawa Power Training 09:13:34
329 89 5204 misiak anna Warszawa Team ZabieganeDni 09:17:09
330 90 5170 Łukasiewicz Renata Baniocha Team Zabieganedni 09:17:10
331 241 5307 Szymaniak Bartosz Warszawa DUDA POWER 09:23:07
332 91 5317 Tyrankiewicz Kamila Warszawa Jump &fot Kabaty 09:28:24
333 242 5147 Kuchciński Piotr Kłomnice 09:35:59
334 92 5293 Struszkiewicz Aleksandra Warszawa Power training 10:00:12
335 243 5174 Majchrzak Łukasz Kłomnice Nienażarte Misie 10:00:13
336 93 5372 Strawa Weronika Gorzów Wlkp. Biegam Bo Kocham Ten Stan 10:00:13
337 244 5337 Wójtowicz Paweł Lublin Lublin Biega 10:00:30
338 245 5380 Pszczółka Domink Wrocław 10:00:31