Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

ZJ2020 ZimowyJanosik 2020 Niedzica 01/02/2020 KM10 Kierpce Maryny 10KM
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 1017 Chlipała Paweł Kamienica 00:45:55
2 2 1094 Szczepaniak Damian Kamienica 34 -608 Kamienica 00:46:48
3 3 1130 Chojnowski Sebastian Gliwice 00:46:50
4 4 1059 Malec Łukasz Niedzica Spisz Team 00:46:56
5 5 1099 Targosz Michał Krakow FISI Compressport NB Team 00:47:00
6 6 1128 Darłak Lucasz Rzeszów Stajnia Balona 00:47:22
7 7 1051 Kowalczyk Kacper Sromowce Wyżne 00:50:08
8 8 1123 Tynus Grzegorz Frydman Nowotarski Klub Kolarski 00:51:23
9 9 1117 Nowicki Kamil Kraków 00:53:23
10 10 1028 Filas Witold Krynica-Zdrój 00:54:16
11 11 1126 Wethacz Mariusz Cisna 00:54:27
12 12 1047 Konopka Krystian Nowy Sącz FundacjaNaRatunek 00:56:54
13 13 1086 Rydzik Jacek Richmond 00:57:22
14 14 1107 Wolski Jarosław Łabuńki Pierwsze 2pr 00:58:44
15 1 1070 Pachura Kinga Mszana Dolna Ultramaraton Babia Góra 00:58:50
16 2 1089 Skaczkowska Barbara Warszawa 01:00:15
17 15 1048 Korzeniowski Damian Zyngierówka Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 01:00:32
18 16 1036 Hronowski Jakub Nowy Sącz 01:00:47
19 17 1119 Górecki Marcin Niedzica 01:02:04
20 18 1071 Palej Janusz Brzeg J&J 01:02:14
21 19 1039 Jacommo Sebastien Kraków 01:02:30
22 20 1098 Ślepiak Adam Nowy Sącz Stajnia Balona 01:02:31
23 3 1038 Jachera Elżbieta Łapsze Niżne Winnica Spisz 01:02:38
24 21 1125 Dawidowski Dorien Lębork 01:03:39
25 4 1080 Repelewicz Natalia Nowy Sącz 01:04:34
26 5 1085 Rydzik Gabriela RICHMOND 01:05:06
27 22 1069 Orzechowski Marek Sandomierz Tak Lubię Sandomierz 01:05:26
28 23 1062 MARCINEK KRZYSZTOF Lublin PZU SPORT TEAM 01:07:00
29 24 1081 Rostek Arkadiusz Koszyce Wiekie Ultramęki 01:07:32
30 25 1118 Janczy Krysztof Sromowce Wyżne 01:07:38
31 26 1092 Stefanowski Mariusz Opole 01:08:10
32 27 1026 Dyda Krzysztof Kacwin 01:08:11
33 6 1032 Grochot Edyta Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam 01:08:37
34 7 1102 Wałęga-Rostek Małgorzata Koszyce Wielkie Ultramęki 01:08:42
35 28 1104 Wiatr Dariusz Krosno 01:10:57
36 29 1052 Kowalczyk Robert Warszawa 01:12:21
37 30 1031 Gałka Tomasz Łódź Dzik Komando 01:12:38
38 31 1040 JAŚKIEWICZ JAROSŁAW Luborzyca STG NIEPOŁOMICE 01:12:47
39 32 1065 Myszkowski Maciej Słupsk Night Runners Słupsk 01:12:49
40 8 1006 Bernakiewicz Aleksandra Nowy Targ 01:13:47
41 33 1063 Mróz Jerzy Zamość 01:14:39
42 9 1033 Gustaw Agnieszka Lublin PZU SPORT TEAM 01:14:48
43 34 1022 Dębowski Daniel Opoczno Coke Runners 01:14:50
44 10 1056 Maciąga Katarzyna Chorzów 01:14:58
45 35 1001 Abramowicz Daniel Chełm Chełm Biega 01:15:17
46 11 1044 Kłodzińska Barbara Tarnów Ultramęki 01:15:26
47 12 1111 Zemła Iwona GLIWICE 01:16:26
48 13 1097 Szozda Teresa Jaworzno KB MCKIS Jaworzno 01:16:27
49 14 1027 Ejkszto Małgorzata Olsztyn 01:16:53
50 15 1129 Sluzalek Małgorzata Gliwice 01:17:25
51 36 1108 Zagórny Andrzej Ząbki 01:17:32
52 37 1067 Niedzialkowski Arkadiusz Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM 01:17:33
53 16 1076 Pazerová Katarína Spišské Hanušovce 179 Autoservis ERIKA 01:18:04
54 38 1075 Pazera Jozef Spišské Hanušovce 179 Autoservis ERIKA 01:18:05
55 17 1023 Dudek Dorota Paulina Łódź Dzik Komando 01:18:14
56 39 1078 Pietruszka Rafał Kraków 01:18:19
57 18 1019 Czaicka Katarzyna Kraków 01:18:19
58 40 1088 Sikora Daniel Radom 01:18:20
59 41 1116 Martinek Wojciech Żywiec 01:19:03
60 19 1012 Borowska Anna Hrubieszów 01:19:04
61 20 1041 Kajdaniak Paulina Gniezno 01:19:06
62 42 1058 MAJCHRZAK PIOTR GNIEZNO 01:19:07
63 21 1045 Kochanowska Anna Częstochowa Czewarun TiM 01:19:24
64 43 1110 Zelenák Kamil Košice Autoservis ERIKA 01:20:02
65 44 1109 Zawół Paweł Stalowa Wola BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 01:22:26
66 22 1055 Maciąg Alina Sandomierz BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 01:22:26
67 23 1010 Boksa Anna Kraków KKM Kaloryfer 01:22:49
68 45 1011 Boksa Bartłomiej Kraków KKM Kaloryfer 01:22:50
69 24 1105 Więsek Ewelina Warszawa PKO Bank Polski SA 01:23:09
70 46 1090 Škantár Stanislav Spišská Stará Ves 01:23:57
71 25 1074 Pater Agnieszka Warszawa parkrun Pole Mokotowskie 01:24:39
72 26 1131 Szeląg Iwona Gliwice 01:24:45
73 27 1077 Pelczer Agnieszka Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice 01:24:49
74 28 1060 Malec Marta Niedzica Spisz Team 01:25:29
75 29 1079 Pietruś Beata Kacwin Spisz Team 01:25:29
76 30 1064 Myszkowska Grażyna Słupsk Night Runners Słupsk 01:25:38
77 31 1087 Sadowińska Adriana Kraków Nowa Huta Team 01:26:34
78 32 1035 Hołuj Barbara Kraków 01:26:40
79 33 1096 Szlachta Ewa Katowice 01:26:44
80 47 1054 Listopad Marcin Kraków WKURW_TEAM 01:28:08
81 34 1053 Krasucka Żaneta 76-200 Słupsk 01:28:09
82 35 1112 Zuterek Anna Częstochowa Czewarun TiM 01:28:11
83 36 1127 Serafin Klaudia Łódź #teamGrażynki 01:29:01
84 37 1020 Czarnecka Daria Łódź #teamGrażynki 01:29:01
85 48 1061 Małek Mariusz Chełm 01:29:02
86 38 1072 Palej Justyna Brzeg J&J 01:29:07
87 39 1021 Dermańska Marta Warszawa 01:30:33
88 40 1106 Wodała Jolanta Radymno Klub Biegacza RtvEuroAgd 01:30:33
89 41 1091 Sowińska Anna Jarosław 01:30:35
90 49 1115 Chrobok Łukasz Zabrze Night Runners Zabrze 01:30:52
91 42 1037 Hyziak Joanna Sękowa FHU Hyziak 01:31:42
92 43 1029 Frąckowiak Anna 55- 200 Grędzina Kb.Harcownik Jelcz-laskowice 01:32:29
93 50 1034 Guzik Piotr Bielsko Biała 01:38:23
94 51 1004 BĄCZEK KRZYSZTOF ZAWIERIE GRUPA JURA'PL 01:40:34
95 44 1013 Brożyna Marzena Częstochowa Czewarun TiM 01:40:37
96 45 1095 Szewczyk Joanna Częstochowa Czewarun TiM 01:40:39
97 46 1124 Matyja Aneta BLACHOWNIA CZEWARUN TIM 01:40:39
98 52 1120 Pakuła Michał Radzymin 01:42:59
99 53 1121 Kaska Przemyslaw Radzymin 01:43:01
100 47 1042 Kaszuba Katarzyna Czeladź #czeladzbiega 01:44:28
101 54 1002 Baron Julian Grudziądz Vadain Running Club 01:44:58
102 48 1003 Baron Kasia Grudziądz Vadain Running Club 01:44:58
103 49 1009 Boguta Katarzyna Grudziądz Szkoła Podstawowa nr 8/Stomil Training 01:45:29
104 55 1114 Zygmunt Roch Grudziądz Zygabiega Team 01:45:30
105 50 1113 Zygmunt Magdalena Grudziądz Zygabiega Team 01:45:32
106 51 1068 Okrasa Sylwia Warszawa 01:46:27
107 52 1066 Narolewska Dorota Warszawa 01:47:56
108 53 1049 Kosmalska Agnieszka Jedlicze A Brak 01:50:02
109 56 1103 Wesołowski Kamil Chmielnik 01:50:03
110 54 1043 Klemová Tinka Košice Autoservis ERIKA 01:56:03
111 55 1005 Benediková Zuzana Spisské Hanušovce Zamagurskí bežci 01:56:04
112 56 1101 Walat Sankowska Elżbieta Mielec 02:09:21