Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

ZJ2020 ZimowyJanosik 2020 Niedzica 01/02/2020 BK45 Bedzies Kwicoł 45KM
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 4009 Białowąs Tomasz Rzeszów Stajnia Balona 04:49:43
2 2 4195 Skowroński Janusz Oleśnica 04:51:39
3 3 4208 Zbozień Jarosław Łącko 04:58:02
4 4 4072 Krasoń Marcin Warszawa Smashing pĄpkins / NBR Team / Trinergy 05:01:14
5 5 4205 Lenczowski Jakub Kraków dobrenarty.pl / Iron Dragon Triathlon Club 05:07:31
6 6 4021 Duda Konrad Kraków 05:10:27
7 1 4074 Krenzel Regina Krasne Konkurs Biegam bo lubię 05:16:07
8 7 4068 KOT Krzysztof Rzeszów MPK Rzeszów 05:26:08
9 8 4008 Białecki Tomasz Jastrzębie-Zdrój Bziegacze 05:27:52
10 9 4161 Szmaj Michał Ostrzeszów AKTYWNY OSTRZESZÓW 05:28:06
11 10 4182 Wojciechowski Przemysław Czempiń ChampionMan Team 05:32:55
12 11 4054 Karp Pawel Kryg 05:33:19
13 12 4079 Kulczyński Mariusz Lublin Schabowy Runners 05:34:03
14 13 4170 Tankielun Grzegorz Olsztyn 05:35:24
15 2 4115 Oberlan-Maroń Joanna Toruń MARMEL 05:36:00
16 14 4112 nowicz konrad ŻYCHLIN 05:39:09
17 15 4122 Piskorz Przemysław Wrocław Team Progresja 05:39:18
18 16 4153 Staszewski Pawel Radzymin Bartosz Gorczyca team 05:39:35
19 17 4013 Broniszewski Łukasz Warszawa Power Training 05:40:35
20 18 4200 Wójcicki Bohdan Warszawa PRZEPIERONY 05:41:09
21 19 4137 Rostocki Wojciech Stary Sącz MS Ubezpieczenia Sp z o.o./Starosądecki Biegacz 05:42:59
22 20 4062 Kordowicz Łukasz Biłgoraj BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAIL 05:45:06
23 21 4152 Stasiorczyk Marek Wieliszew Wieliszew Heron Team 05:45:11
24 3 4047 Janerka Marzka Chorzów Dziabnięci 05:46:33
25 22 4064 Koscielski Mateusz Kąty Węgierskie Bravehearts Legionowo 05:47:53
26 23 4082 Kuśmierzak Piotr Lublin STAY INSANE 05:54:08
27 24 4053 Kamiński Krzysztof Bolechowice 05:57:38
28 25 4131 Prątnicki Mariusz Gdynia Kujawscy Runners 05:58:02
29 4 4162 Sznyter Sabina Polanów Decathlon Koszalin 05:58:12
30 5 4107 Naudziunas Agnieszka Poznań Natural Born Runners 06:00:16
31 26 4101 Mlost Tomasz Wadowice #zbieganiemmidotwarzy 06:00:21
32 27 4178 Wielichowski Dawid Marcinkowice Team Progresja 06:02:49
33 28 4130 Potocki Maciej Kórnik Biernatki Orange Polska 06:02:49
34 29 4120 Pietroszek Rafał Strumień Silesia Marathon Team / Brubeck team 06:07:17
35 30 4136 Rosiecki Marcin Byków 06:09:01
36 31 4202 Łukaszczyk Kacper Murzasichle 06:09:28
37 32 4149 Sieradzki Dariusz Gliwice Biegaj z Trenerami 06:10:08
38 33 4032 Gąsiorek Przemysław Wieliczka Fastfoot Running Team 06:10:33
39 34 4157 Stobiecki Tomasz Gliwice 06:13:27
40 35 4184 Wołoszyn Piotr Warszawa pioRUN 06:13:33
41 36 4173 TURLEJ Dariusz Warszawa Kondycja 06:14:22
42 37 4203 Karpiel Tomasz 34-407 Ratułów 06:14:30
43 6 4166 Szymańska Agata Gdańsk 06:16:06
44 7 4111 Nowak Natalia Tarnów Ekipa z Tarnowa 06:17:36
45 38 4108 Nazimek Maciej Kraków R7 06:17:38
46 8 4140 Rychcij- Zygadło Edyta Oleśnica Spalice 06:18:53
47 39 4142 Sałamacha Jarosław Warszawa Żórawski Team 06:19:06
48 40 4204 Konopka Bartosz Kraków ZwiedzaniePrzezBieganie/BiegamBoLubię/Trójka 06:20:05
49 41 4016 Chmielewski Tomasz Żory BWOTR.PL -> blog biegowy 06:20:06
50 42 4094 Maleszko Bartosz Wrocław 06:20:08
51 43 4150 Słaboń Mariusz Zarzecze KIWK-a biega 06:22:11
52 44 4080 Kurek Mariusz Dębica KB Maratończyk 06:23:26
53 45 4081 Kurek Michal Krakow 06:23:27
54 9 4168 Śmiałkowska Jolanta Łódź 06:26:30
55 46 4193 Zych Michal Warszawa klub biegacza rtv euro agd 06:26:56
56 47 4199 Południuk Radosław Lublin SII RUNNING TEAM 06:27:38
57 48 4187 Wójcicki Tomasz Komorów 06:28:30
58 49 4186 Woźnicki Tomasz Bydgoszcz 06:28:31
59 50 4070 Kozłowski Paweł Łazy 06:29:13
60 51 4002 Antolak Maciej Nowy Targ Nowotarski Klub Kolarski 06:29:26
61 52 4089 Ławnik Piotr Ruda Śląska 06:29:27
62 53 4044 Iwanicki Łukasz Lublin Lw. Bogdanka 06:30:04
63 54 4110 Nowak Marek Karniowice 06:32:28
64 55 4127 Podsadny Bartosz Poznań 06:34:57
65 56 4050 Jużecki Krzysztof Dębica TanieOdzywki-pl 06:36:06
66 57 4035 Golbiak Wojciech Międzyrzec Podlaski 06:36:32
67 58 4139 Rycerski Rafał Czaplinek Ultra Familia 06:38:56
68 59 4003 Babiarz Andrzej Zielonka 06:39:06
69 60 4102 Monica Mateusz Krynica Zdrój Apartamenty Łemko team 06:39:34
70 10 4057 Kitowska Anna Głogów Małopolski 06:40:29
71 61 4045 Iwanicki Władysław Łęczna Lw Bogdanka S.A. 06:41:45
72 62 4132 Prokopiuk Grzegorz Warszawa Szwagry Dwa 06:42:10
73 63 4073 Kraszkiewicz Aleksander Dębica NASNIEDOGONIAT 06:43:20
74 11 4169 Świderska Bem Krystyna Katowice 06:44:02
75 64 4010 Błoch Paweł Szymanowo Runner's Power 06:44:03
76 65 4037 Gronczewski Artur Warszawa FMW Runners 06:44:31
77 66 4036 Górski mateusz Kraków Poranny Patrol 06:44:57
78 67 4121 Pietrzak Marcin Ostróda 06:45:11
79 68 4001 Adamczyk Jan Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa 06:47:18
80 69 4085 Leśnowolski Piotr Warszawa Klub Biegacza RTV EURO AGD 06:47:19
81 70 4201 Gruca Ryszard Grybów 06:47:30
82 71 4167 Szymik Krzysztof Jastrzebie Samotny Wilk 06:53:10
83 72 4191 Zdulski Bartosz Józefosław W4 Green Team 06:53:22
84 12 4004 Bagińska Paulina Kaczkowo 06:54:16
85 73 4104 Mrówczyński Tomasz Sarbinowo 06:55:26
86 13 4090 Madejak Sylwia Emów Klub biegacza RTVEUROAGD 06:55:50
87 14 4164 Sztonyk Iwona Prudnik Konkurs BiegamBoLubię 06:56:39
88 74 4189 Zaborowski Maciej Dębica 06:56:56
89 75 4066 Kosmalski Arkadiusz Jedlicze A Brak 06:57:31
90 76 4069 Kozak Bartosz Warszawa El kozako 06:59:41
91 15 4158 Struzik Monika Kraków 07:01:00
92 77 4126 Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 07:03:55
93 78 4109 Nielipiński Mateusz Warszawa Muflon Przysucha 07:04:51
94 79 4177 Weyna Rafał Kicin Biały Domek Kicin 07:07:09
95 80 4188 Wręczycki Łukasz Lubliniec 5 Pułk Chemiczny 07:07:46
96 81 4041 Hołuj Andrzej Kraków 07:08:36
97 82 4143 Sałas Krzysztof Radom 07:09:55
98 83 4011 Bonczek Łukasz Warszawa Wkurw team 07:13:59
99 84 4042 Hyziak Jakub Gorlice FHU Hyziak 07:14:17
100 16 4207 Bazydło Marcelina ZAKOPANE 1981 07:14:39
101 17 4155 Stefaniuk Marzena Warsaw 07:15:30
102 85 4028 Gawlina Lesław Ruda Śląska Ads Masna 07:16:39
103 18 4119 Perz Marzenna Nowy Tomyśl 07:19:06
104 19 4093 Malara Anna Katowice Triathlon Training Center 07:19:54
105 86 4017 Chomik Rafał Gliwice Way2Champ 07:19:56
106 20 4058 Kochańska Joanna Sicienko Kochasia 07:21:22
107 87 4100 Milewicz Dariusz Kromolin Bohar Palety Runners 07:21:23
108 88 4056 Kaźmierczak Robert Legionowo Braveherts Legionowo 07:22:36
109 21 4123 Piwko Anna Czechowice-Dziedzice 07:22:47
110 89 4083 Kuźmicki Marcin Borzęcin Duży 07:23:55
111 90 4098 Mgłosiek Grzegorz warszawa palestra 07:23:56
112 22 4154 Stawska Joanna Gliwice Biegaj z trenerami 07:25:00
113 23 4022 Dygoń Malgorzata Gliwice Biegaj z trenerami 07:25:00
114 24 4020 Cop Anna Katowice Silesia Ultra Mountain Team 07:26:56
115 91 4144 Seremet Piotr Tarnów www.s-projekty.pl 07:29:53
116 92 4065 Koseda Robert Kartuzy Honey Badger 07:29:54
117 93 4015 Cender Paweł Katowice Silesia Ultra Mountain Team 07:32:54
118 94 4040 Hojda Mariusz Warszawa Gallos Invest Hojda.net 07:33:49
119 95 4174 Walkowiak Jacek Zielona Góra BOHAR PALETY RUNNERS 07:34:34
120 96 4084 Kwiecień Zbigniew Tychy Faudana 07:34:57
121 25 4172 Tomczyk Kinga Kraków 07:35:59
122 97 4014 Butryn Wojciech Kraków #bbkts 07:36:01
123 26 4147 Sielecka Renata Warszawa Adidas runners 07:36:56
124 27 4124 Piwowarczyk Agnieszka Zabrze 07:37:03
125 98 4113 Noworolnik Paweł Gliwice Pędzące Misie 07:37:04
126 28 4092 Majewska Guzel Pyskowice Night Runners Pyskowice 07:42:11
127 99 4099 Miecznik Robert Tulce 07:45:02
128 100 4176 Waściński Roman Gołaszyn Pędzi - Para 07:45:31
129 29 4175 Waścińska Edyta Gołaszyn Pędzi - Para 07:45:31
130 101 4135 Radzyński Tomasz Warszawa 07:45:34
131 102 4025 Furmaga Przemyslaw Warszawa Power Training 07:49:00
132 103 4038 Grycz Michał Warszawa too heavy to stop 07:50:33
133 30 4063 Korzeniowska Małgorzata Warszawa MetLife Run 07:50:40
134 31 4088 Łabęcka Agata Warszawa Klub biegacza Rtv Euro Agd 07:50:41
135 104 4039 Grzyb Krzysztof Poznań Klub biegacza Rtv Euro Agd 07:50:42
136 105 4048 JANKIEWICZ Marek Wieliszew Bravehearts Legionowo 07:51:12
137 106 4007 Barcikowski Łukasz Warszawa POWER TRAINING 07:52:37
138 107 4185 Woźniak Marek Wojkowice Pogoria biega 07:53:39
139 108 4006 Baran Roman Dąbrowa Górnicza 07:54:14
140 109 4077 Kubon Bogdan Zabrze 07:54:19
141 110 4129 Pokropiński Rafał Tarnowskie Góry T-mobile Sport Team 07:54:20
142 32 4141 Sakowska Aneta Drozdowo Maratonka Grajewo 07:58:04
143 111 4106 Nakonieczny Jacek Lublin SII RUNNING TEAM 08:00:22
144 33 4179 Wieruszewska Agata Warszawa 08:00:42
145 34 4051 Kaczmarek Agata Zawiercie GRUPA JURA'PL 08:01:43
146 35 4118 Panek Agata Zawiercie Grupa JURA .PL 08:01:43
147 36 4116 Opara Maja Jabłonna Bravehearts Legionowo 08:03:01
148 37 4197 Glinka Agnieszka Legionowo Bravehearts Legionowo 08:03:01
149 112 4033 Gniadek Łukasz Wieliszew Braveharts Legionowo 08:03:05
150 38 4086 Lewandowska Anna Legionowo Wybiegaj Siebie 08:03:05
151 39 4030 GAWOR MONIKA STALOWA WOLA STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 08:03:22
152 113 4029 GAWOR ARTUR STALOWA WOLA STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 08:03:23
153 40 4156 Stępień Magdalena Grodzisk Wielkppolski Grodziski Klub Biegacza 08:06:57
154 41 4125 Pławecka Barbara Żegocina 08:09:21
155 114 4194 Kozioł Marcin Tarnów Ekipa z Tarnowa 08:11:21
156 115 4198 Reclik Jacek Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele 08:11:21
157 42 4061 Koplin Kasia Gliwice FraZochy 08:11:21
158 43 4078 Kukla Kowalska Alicja Lusówko BIEGAM BO NIE LUBIĘ 08:12:41
159 44 4052 Kalinowska Katarzyna Wroclaw 08:12:54
160 45 4091 Majerowska Magdalena Wolsztyn Niagara Fitness Klub 08:16:20
161 46 4060 Konkiewicz Katarzyna Grodzisk Wielkopolski Niagara 08:16:23
162 116 4114 Obarski Norbert Kielce 08:19:03
163 117 4046 Jambor Michał Warszawa Bractwo Biegowe BGK / Żórawski Team 08:20:31
164 118 4043 Imiołek Adam Warszawa Biegbosych.pl 08:20:31
165 119 4067 Kostarski Patryk Warszawa 08:20:32
166 120 4160 Szerszeniewski Marek Warszawa Żórawski Team 08:20:32
167 47 4087 Litwiniuk-Kosmala Małgorzata Warszawa TriWawa 08:25:23
168 121 4105 Muszelik Łukasz Warszawa 08:25:23
169 122 4023 Dziamski Marcin Warszawa TriWawa 08:25:24
170 123 4095 Markiewicz Jarek Warszawa TriWawa 08:25:26
171 124 4103 MORITZ KAROL MOKRE KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 08:29:23
172 48 4180 Więckowska Magdalena Warszawa Klub Biegacza RTV EURO AGD 08:29:24
173 125 4151 Sochacki Jarosław Zawiercie Grupa Jura PL 08:31:05
174 49 4059 Kołacińska Ewelina Warszawa LEŚNE SZYCHY 08:53:13
175 50 4071 Krajewska-Paluch Ewa Dąbrowa Górnicza 09:07:48
176 51 4076 Krzempek Boguslawa Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport 09:10:46
177 52 4096 Mastek Beata Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport 09:10:46
178 53 4097 Matera Kinga Wysoka 09:12:51
179 54 4024 Fabjanczyk Agnieszka Zawiercie Grupa Jura pl 09:12:52
180 55 4055 Karpińska Nina Bliżyn United runners Warszawa 09:34:52
181 126 4210 Bąk Artur Kraków 09:34:52