Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Tour de Zbój

Wyniki Ultra Roztocze 2023 Ultra Roztocze 2023 - Półmaraton Roztocze 22 km

Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 613 Dyś Paweł Lublin PCTS 1:44:29
2 2 654 Michalczewski Jacek Karczmiska 1:45:22
3 3 708 Antończak Marek Żółkiewka Ruch Izbica 1:46:22
4 4 1039 Pawłowski Tomasz Ciotusza Nowa 1:48:35
5 5 653 KARAŚ KAMIL Karczmiska Drugie Run Beavers 1:53:13
6 6 699 Kondraciuk Michał Cyców 1:53:39
7 7 715 ZIEMIAŃSKI GRZEGORZ Tarnów MCP Team 1:57:01
8 8 640 Raczkowski Paweł Lublin 1:59:47
9 1 634 Obidowicz Agata Kraków Wataha Północy 2:01:04
10 9 649 Mirończuk Marcin Biała Podlaska Bialski Klub Morsa 2:02:03
11 2 660 Palka-Jarosiewicz Joanna Lublin 2:02:12
12 10 657 Stępień Andrzej Warszawa Sii Running Team 2:07:00
13 11 655 Zielinski Marcin Bochnia WM TriSelf 2:07:27
14 12 1030 Rychih Jacek Rozkopaczew 2:07:46
15 3 671 Drogoszewska Magdalena Warszawa Sii Running Team 2:07:53
16 13 636 Staszewski Wojciech Warszawa KS Staszewscy 2:09:10
17 14 1073 Jędrasik Piotr Puławy q-tka Running Team 2:11:42
18 15 731 Kiełbasa Łukasz Mołodycz 2:14:19
19 16 1060 Buczek Sławomir Stalowa Wola 2:14:26
20 17 647 Florek Marcin Pilzno Mężczyźni św. Józefa 2:14:59
21 18 645 Drzazga Arkadiusz Wierzbica Biegamy Dzisiaj? 2:16:05
22 4 730 KUZIOŁA IWONA Lublin #NoLimits 2:16:39
23 19 728 ZALEWSKI DOMINIK Skoki 2:17:06
24 20 639 Czerniak Piotr Rzeszów Armia 2:17:18
25 21 638 Mielniczek Grzegorz Kraków B.Runner 2:17:18
26 22 522 Skurzak Michał Warszawa Neon 2:18:17
27 23 692 Abramowicz Daniel Chełm Chełm Biega 2:18:58
28 24 721 STACH JACEK Olchowa 2:20:02
29 25 651 Chmiel Sylwester Piszczac Bialski Klub Morsa 2:20:11
30 26 725 KORŻYK MAREK Czarna 2:20:29
31 27 619 Staniak Marcin Chełm 2:20:53
32 28 628 Retkowski Dariusz Poznań 2:21:56
33 29 625 Manista Cezary Sygneczów 2:22:19
34 30 635 Monach Janusz Kulik Biegam sam 2:22:22
35 5 612 Rybacka Katarzyna Kraków Kuba Piech Team 2:22:40
36 31 652 Konopka Krystian Nowy Sącz 2:23:52
37 32 617 Drzewiecki Jakub Lublin 2:23:55
38 33 1074 Bromke Łukasz Lublin Orange Passion 2:24:50
39 6 661 Lewandowska Agata Nałęczów Lebioda Running Team 2:26:15
40 34 623 Osojca Wojciech Lubaczów 2:28:09
41 7 637 Staszewska Kinga Warszawa KS Staszewscy 2:28:33
42 8 685 Stajszczyk Barbara Niepołomice Niepołomice Biegają 2:29:09
43 35 666 Matyszczak Krzysztof Warszawa Kenko 2:29:23
44 36 250 Kozak Filip Kłobuck NGB Kłobuck 2:29:49
45 9 604 BARTOSIEWICZ DARIA Warszawa Dzikie Grubasy Szatana 2:30:22
46 10 627 Tynecka Paulina Kraków 2:30:36
47 37 611 MIŁKOWSKI DAWID Kraków 2:32:00
48 38 1002 Chodziński Piotr Rzeszów 2:33:15
49 39 739 Prałat Dawid Zelów PZU Sport Team 2:33:59
50 40 736 Pels Daniel Zarzecze BDTKNM 2:34:36
51 11 315 CHOJNOWSKA MAGDALENA Wołomin Zabiegany Wołomin 2:34:59
52 41 1068 Sioda Darek Bełżyce Bełżyce i okolice biegają 2:36:13
53 42 641 Jurecki Ryszard Wieliczka Mostiv 2:36:24
54 43 717 Banasiak Marcin Warszawa DKB 2:37:01
55 44 738 KRUKOWSKI ROBERT Zamość Platinium Zamość 2:37:57
56 45 644 KOWALIK JAN Kraków Centrum Zdrowia Biegacza Kraków 2:38:19
57 12 726 Drzazga Wioletta Wierzbica Osiedle Biegamy Dzisiaj? 2:39:17
58 46 313 Brewczak Maciej Warszawa Save Life 2:39:24
59 47 1056 Wybraniec Wojciech Sucha Beskidzka SKL Masters Sucha Beskidzka 2:39:34
60 48 688 Kapica Wojciech Warszawa Power Training 2:39:47
61 13 734 Isasi-Kuran Agata Marki Markowi Biegacze 2:40:09
62 14 669 Bielińska Monika Lublin Sii Running Team 2:40:19
63 49 716 Sulowski Władysław Marysin 2:40:21
64 15 608 Michalak Ela Lubartów 2:40:31
65 16 609 Brzyska Marcelina Biłgoraj 2:40:47
66 17 693 Kuczmowska Małgorzata Warszawa 2:42:02
67 18 624 Rosa Magdalena Krępiec lubelskibiegacz Team 2:42:46
68 50 690 Szynkaruk Radosław Lublin 2:44:18
69 51 265 Buk Kamil Rzeszów 2:45:41
70 52 656 Hibner Dominik Lublin Wolno ale do Przodu 2:46:37
71 19 601 WOŹNIAK KATARZYNA Kaznów 2:46:41
72 53 602 Woźniak Dariusz Kaznów 2:46:42
73 54 1004 Gałka Tomasz Łódź 2:46:58
74 20 729 STELMACH-TOFIL EWA Turka #NoLimits 2:47:14
75 21 1072 Mrozowicz Marzena Jarosław 14 dywizjon antylerii samobieżnej 2:47:26
76 55 630 Bancerz Szymon Trawniki Trawniki Biegają 2:47:31
77 22 629 Chodzińska Mariola Rzeszów 2:48:59
78 56 620 Jagodziński Dawid Jaworzno SG Squad 2:49:16
79 57 697 Śmietanka Piotr Kobyłka 2:49:41
80 23 616 Dudek Dorota Paulina Łódź Dzik Komando 2:49:48
81 58 632 Kalinowski Daniel Warszawa 2:50:02
82 24 631 Kopaczuk Monika Warszawa 2:50:02
83 25 530 ANTOŃCZAK JUSTYNA Lublin Ruch Izbica 2:50:46
84 59 1069 Bąk Marcin Lublin 2:50:46
85 60 704 Adamczyk Jacek Chełm 2:50:55
86 26 703 STANOSZEK AGNIESZKA Mysłowice 2:50:58
87 27 674 Jarosz Katarzyna Fajsławice 2:51:20
88 28 672 Bielak Agnieszka Lublin 2:51:26
89 29 714 MARSZAŁEK MARIOLA Rzezawa MCP Team 2:51:38
90 61 679 Czyczerski Jakub Katowice 2:51:48
91 30 712 Gilas Ula Biłgoraj BiłGOrun 2:51:48
92 62 680 Jochemczyk Szymon Tarnów Huragan Ligota 2:51:48
93 63 665 Krawiec Zbigniew Lublin 2:52:05
94 31 606 Zegar Barbara Warszawa 2:52:25
95 32 687 Wyłupek Marcelina Susiec 2:52:32
96 64 681 Kuchta Dariusz Warszawa Performance Media 2:52:36
97 65 682 Panasiuk Piotr Warszawa Kuciaki 2:52:38
98 66 702 STANOSZEK ROBERT Mysłowice 2:53:06
99 33 705 BEDNARSKA BEATA Marki 2:53:14
100 34 700 Mazurek Anna Sporniak Bełżyce i okolice biegają 2:53:23
101 67 177 MYSZKA ROBERT Tomaszów Lubelski 2:53:24
102 68 706 MALIK SZYMON Warszawa 2:53:28
103 69 1055 Nawalaniec Jakub Kraków 2:53:29
104 35 1054 Nawalaniec Magdalena Kraków 2:53:29
105 36 610 Podleśna Agnieszka Nowa Iwiczna Agnieszka Podleśna 2:55:16
106 70 1070 Frąk Mirosław Lublin 2:56:02
107 71 227 Stawiarz Paweł Chorzów Geriatric Team 2:56:30
108 37 658 Stępień Agata Warszawa Sii Running Team 2:56:33
109 72 603 Siuda Michał Lublin FC Pijus Zachlana Morda 2:57:09
110 73 663 Jankowski Michał Trawniki Trawniki Biegają 2:57:31
111 74 719 WOLNY JAN Nowa Iwiczna 2:57:36
112 38 673 DERLATKA JAGODA Lublin Sii Running Team 2:57:48
113 39 605 Blacha Agata Biłgoraj JedzieszBejbe 2:58:46
114 40 735 ZDUNEK MAŁGORZATA Lublin #NoLimits 2:59:35
115 41 618 SIWEK OLA Mysłowice 3:00:52
116 75 1 Walczyk Krzysztof Łowce 21BSP 3:00:54
117 42 1071 Chruszczyk Monika Giżycko 3:00:55
118 76 222 KOŁAKOWSKI PRZEMEK Kalinowice Zamość Biega 3:01:40
119 43 643 Grabarz Katarzyna Chałupki Dębniańskie 3:01:51
120 77 646 Sobiech Piotr Lublin 3:02:58
121 78 648 Bury Tomasz Piszczac Bialski Klub Morsa 3:03:05
122 44 664 Sobiech Monika Lublin Fit Dziewuchy 3:04:05
123 45 614 Pieczykolan-Moreton Aneta Nałęczów 3:06:21
124 46 696 NOWAK KATARZYNA Warszawa Dzikie Grubasy Szatana 3:06:47
125 47 615 Malinowska Magdalena Lublin 3:07:58
126 79 1079 OGRODNIK JAKUB Warszawa 3:09:17
127 48 667 ZIARKO AGNIESZKA Jaworzno SDG 3:10:44
128 49 727 Kloc Lidia Skawina 3:11:28
129 50 737 Krukowska Ewa Zamość Platinium Zamość 3:11:56
130 51 659 ROZMUS ANNA Warszawa 3:12:20
131 80 642 Dawidowski Wojciech Biała Podlaska Bialski Klub Morsa 3:17:50
132 52 718 WOLNA KAROLINA Nowa Iwiczna 3:19:37
133 81 713 Wolny Michal Warszawa 3:19:37
134 53 733 Siola-Mazur Agnieszka Bolechowice 3:20:12
135 82 463 Bidnik Jakub Krosno 3:21:30
136 54 670 Banaś Anna Leżajsk 3:26:55
137 55 678 KOJDER ANNA Dębno 3:27:01
138 56 694 Matczuk-Pukropp Bogna Toruń 3:30:37
139 83 710 WRONA SYLWESTER Kraków 3:34:36
140 57 650 Grala-Mąka Wieslawa Ostrołęka Biuro rachunkowe Grala-Mąka 3:35:48
141 84 707 Niewiadomski Tomasz Warszawa 3:36:33
142 85 668 Zderski Paweł Rzeszów 3:37:27
143 58 684 Czerniejewska Monika Kraków Błękitna XVII 3:38:55
144 59 720 MIZIA MARTA Kraków Mieszanka Krakowska 3:42:13
145 60 621 Kulik Katarzyna Sitaniec 3:42:43
146 61 607 Zaręba Małgorzata Zamość 3:48:52
147 62 626 ZALEŃSKA KATARZYNA Wieliczka 3:58:45
148 86 686 Rey Andrzej Warszawa ReyRunningTeam 4:04:30
149 87 622 Gawda Piotr Lublin Orto Optymist 4:09:13
150 63 676 Kałuża Agnieszka Siemianowice Śląskie Augusteam 4:09:17
151 64 675 Majek Maria Katowice Augusteam 4:09:57
152 88 724 Dąbrowski Paweł Lublin 4:52:38
DNF DNF 709 Balon Adam Krosno Nordtreat
DNS DNS 695 Jarosz Hubert Kobyłka