Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

Tour de Zbój

Wyniki Ultra Roztocze 2023 Ultra Roztocze 2023 - Roztocze 13 km

Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 1003 Wojnicki Kamil Sufczyn 58:54
2 2 816 Brodaczewski Piotr Lublin lubelskibiegacz Team 1:06:35
3 3 1046 Piech Jakub Kraków #KubaPiechTeam 1:08:55
4 4 830 Mandziuk Mateusz Tomaszów Lubelski MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski 1:09:37
5 5 1100 KOZIARSKI MATEUSZ Brzeg 1:09:38
6 6 888 Wójcik Józef Chełm Chełm Biega 1:10:28
7 7 1099 Ślepiak Adam Nowy Sącz Stajnia Balona 1:10:51
8 8 855 Długosz Dariusz Łańcut 1:11:10
9 9 867 Grabowski Mateusz Janki Górne 1:11:59
10 10 837 Strzelec Przemysław Biłgoraj 1:12:46
11 11 827 Zubik Michal Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1:13:51
12 12 859 Stach Tomasz Nowosielce 1:16:04
13 13 892 KUZIOŁA GRZEGORZ Lublin Grzegorz Kuzioła 1:16:11
14 14 1083 Kuchta Jarosław Zamość 1:16:28
15 15 1021 Oszczęda Krzysztof Żory 1:17:28
16 16 824 Walczak Rafał Przeworsk 1:18:38
17 17 803 Głębocki Maciej Warszawa 1:18:41
18 1 1084 Kliszcz Aleksandra Kraków AZS AWF Kraków Masters 1:19:12
19 18 828 Górski Maciej Warszawa 1:20:15
20 2 813 Kwiecińska Maria Kraków Planeta Gorc 1:20:18
21 19 805 Herda Karol Lublin 1:22:47
22 3 1041 KORZENIOWSKA MONIKA Pawłów 1:23:14
23 20 882 Pikus Robert Zamość 1:23:54
24 4 1080 Szczur Iwona Nowa Dęba 1:24:31
25 21 891 MARCINEK KRZYSZTOF Lublin PZU Sport Team 1:25:10
26 5 1045 Jaworska Iga Kraków #KubaPiechTeam 1:25:45
27 6 880 JARZĄBEK MAGDALENA Wrocław 1:25:46
28 22 1089 Zeiborowski Łukasz Chełm 8ball Cross Gym 1:30:08
29 23 844 Wesołowski Piotr Lublin 1:30:11
30 24 834 Brenot Boris Warszawa 1:30:12
31 25 812 BARANIAK WOJCIECH Świdnik 1:30:27
32 26 1081 Szczur Wiesław Nowa Dęba 1:32:11
33 27 872 LITWIN MACIEJ Dębica 1:32:25
34 7 875 Woźniak-Pawlik Katarzyna Lublin Cisnę ile mogem 1:32:49
35 8 835 Brenot Aleksandra Warszawa 1:32:54
36 28 1082 Karczewski Zenon Siennica Różana BKB 1:34:44
37 29 874 Krysa Bartosz Przemyśl Cisnę ile mogem 1:35:27
38 9 850 Nizioł Agata Zamość 1:35:33
39 10 873 Surmiak Anna Żurawica Cisnę ile mogem 1:36:31
40 30 823 Radziejowski Aleksander Żurawica Cisnę ile mogem 1:36:32
41 11 833 Kiełt Katarzyna Kraków #AdamCzerwińskiTeam 1:38:24
42 31 815 KLUZ ROBERT Rzeszów 1:39:55
43 32 846 Kowal Marcin Rzeszów 1:40:10
44 12 817 Skoczylas Agnieszka Lublin Fit Dziewuchy 1:41:02
45 13 1076 Ciostek Zofia Warszawa 1:41:07
46 14 836 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka 1:42:05
47 15 802 Głębocka Magda Warszawa 1:43:01
48 16 1077 Rydzik Gabriela Rozkopaczew Lubelska Grupa Triathlonu 1:43:58
49 33 1031 WRÓBEL PAWEŁ Nieporęt 1:44:19
50 17 843 Dziewa Agata Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1:45:43
51 18 825 Walczak Małgorzata Przeworsk 1:45:58
52 19 806 Dzióbek Aleksandra Wieliczka 1:46:09
53 20 883 Pikus Renata Zamość 1:46:27
54 21 862 Surdyka Edyta Kraków AZS AWF Kraków Masters 1:47:26
55 34 869 Sochacki Mateusz Rzeszów Wataha 1:48:22
56 35 1088 Pudgowski Adam Chełm Chełm Biega 1:48:49
57 36 860 Górski Patryk Józefosław 1:49:40
58 22 1037 Tomaszewska-Łoś Ilona Zamość 1:51:24
59 37 1005 Dobrowolski Łukasz Warszawa 1:51:33
60 38 804 Stępień Bartosz Łódź Dzik Komando 1:51:34
61 39 1078 Kowalski Henryk Lublin Henteam 1:51:35
62 40 877 Gabryś Jakub Warszawa 1:52:04
63 23 1006 Perez Szaroma Lila Nowy Sącz Brygada Beskidów 1:52:16
64 24 1019 Kłozińska Barbara Tarnów Ultra Menki 1:53:24
65 41 895 KUBACKI ŁUKASZ Warszawa 1:54:26
66 25 878 CHRYŚCINA AGNIESZKA Piaseczno 1:55:47
67 42 821 Kłopocki Rafał Strzeniówka 1:56:09
68 26 820 Kłopocka Anna Strzeniówka 1:56:09
69 43 808 Chryścina Krzysztof Piaseczno 1:56:44
70 44 870 Kaupke Paweł Opole Lubelskie 1:57:46
71 45 807 Gregorowicz Dariusz Zamość Roztocze 1:58:01
72 27 826 Bancerz Jolanta Trawniki Trawniki Biegają 1:58:15
73 46 801 Potrzebowski Henryk Warszawa 1:58:23
74 28 811 BARANIAK AGNIESZKA Świdnik 1:58:39
75 47 1033 Gumowski Dariusz Kapy Zwycięska fundacja Darka Strzychalskieg 2:00:17
76 48 809 Wątkowski Tomasz Lublin Orange Passion 2:00:22
77 49 849 Kula Robert Chałupki Dębniańskie 2:00:45
78 29 847 Kula Lena Chałupki Dębniańskie 2:00:45
79 30 848 KULA LIDIA Chałupki Dębniańskie 2:00:45
80 31 840 Kwiatkowska Małgorzata Lublin Cyku Pyku RGB 2:01:38
81 50 839 Kwiatkowski Krzysztof Lublin Cyku Pyku RGB 2:01:39
82 32 1075 Ciostek Katarzyna Warszawa 2:02:32
83 33 894 Kaupke Kasia Opole Lubelskie 2:02:54
84 34 864 Motyl Martyna Warszawa 2:03:05
85 35 814 Ziemiańska Ewa Brzesko 2:03:44
86 36 876 Gabryś Ewa Warszawa 2:04:30
87 51 818 Bojanowski Filip Warszawa 2:04:44
88 37 845 BOJANOWSKA EWA Warszawa 2:07:54
89 38 842 BIELICKA MARTA Bydgoszcz 2:08:22
90 39 854 RUSZNIAK EWELINA Bystrzejowice Pierwsze 2:09:02
91 40 863 Ewiak-Bederska Monika Łódź Bedi Team 2:10:04
92 41 853 Stępień Małgorzata Łódź Dzik Komando 2:10:05
93 52 885 Jagodziński Paweł Wołomin 2:10:18
94 42 886 Rędzia Anna Wołomin Zabiegany Wołomin 2:10:53
95 43 832 Matera Małgorzata Warszawa 2:12:13
96 53 1087 Piekło Marcin Głogów Młp. Nocny Bór Team 2:13:07
97 44 852 WRÓBEL KATARZYNA Kraków #KubaPiechTeam 2:19:06
98 54 887 CIELEPA KRZYSZTOF Lublin 2:19:50
99 55 831 Kępa Mariusz Lublin Orange Passion 2:20:32
100 45 1086 Wasąg Kasia Biłgoraj 2:21:42
101 46 1007 SZAROMA JOANNA Nowy Sącz Brygada Beskidów 2:21:44
102 47 851 Gawlina Anna Ruda Śląska 2:24:43
103 48 1052 Abramek Monika Chrząchówek 2:28:54
104 49 856 Kolasa Barbara Warszawa Klub J.Słowackiego 2:33:36
105 50 822 WOLENTARSKA ŻANETA Kobyłka 2:36:09
106 51 884 Sawicka Katarzyna Tłuszcz Rysie 2:39:27
107 52 893 Kończak-Łabas Magdalena Katowice 2:54:21
108 53 810 Szczygielska Katarzyna Bydgoszcz 4:14:22
DNS DNS 868 Kądziołka Kamil Lublin