Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UR2021 Ultra Roztocze 2021 UR90 Ultra Roztocze 90 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
17
1 1 9044 STASIKOWSKI MATEUSZ Warszawa 08:25:34
2 2 531 ŚWIDEREK JACEK Warszawa 08:27:54
3 3 9055 WOJTCZAK MARIUSZ Brzeziny 08:47:19
4 4 9030 MATACZ PIOTR Kraśnik TRIATHLON KRAŚNIK TEAM 09:19:35
5 5 1083 SEMENIUK PIOTR Warszawa-Wesoła WESOŁA 09:19:35
6 6 9010 DURA TOMASZ Bielsko-Biała SBRT BIELSKO-BIAŁA 09:19:35
7 7 9057 WRÓBEL TOMASZ Warszawa ZABIEGANY WOŁOMIN 09:37:59
8 8 9032 MICHALCZEWSKI JACEK Karczmiska ULTRINO AMATEUR 09:43:15
9 1 9050 WILK WIKTORIA Kraków SARNI TĘTENT 09:48:16
10 9 9049 WILK KRZYSZTOF Kraków SARNI TĘTENT 09:48:17
11 10 9033 MIROSŁAW ALBERT Lublin WW TEAM 10:11:53
12 11 9046 TOMYS PRZEMYSLAW Milanówek 10:15:34
13 12 9011 GARUS ŁUKASZ Bytom 10:16:25
14 2 9023 KOPIEC IZABELA Skrzyszów INTER ROPE 10:21:11
15 13 9056 WÓJTOWICZ PIOTR Rzeszów 10:22:10
16 14 9036 NOWAK KRZYSZTOF Kraków #ADAMCZERWIŃSKITEAM 10:26:31
17 15 9022 KOLKA PIOTR Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 10:28:15
18 3 9039 PODODEMSKA-ZABDYR IZABELA Chylice KS PEGAZ 10:29:40
19 16 9025 KOSTRUBIEC TOMASZ Szczebrzeszyn SKARABEUSZ SZCZEBRZESZYN 10:33:47
20 17 9052 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF Łańcut ULTRAŁAŃCUT 10:49:38
21 18 9020 KASPEREK PIOTR Lublin 10:58:13
22 4 9037 OLESZEK MAGDALENA Czeladź 10:58:48
23 19 9045 SZEWCZYK KRZYSZTOF Częstochowa CZEWARUN TIM 11:03:35
24 20 9004 BREWCZAK PAWEŁ Piaseczno 11:09:33
25 21 9028 MACIĄG ANDRZEJ Bełżec DZIKIE MUSTANGI 11:13:28
26 22 9031 MĘŻYK MATEUSZ Łaziska AMATOR 11:13:33
27 23 9017 JANUSZEWSKI KAROL Montowo BIEGAM U KOLESI 11:13:50
28 5 9059 WYSOCKA AGNIESZKA Czechowice-Dziedzice 11:17:22
29 6 9038 PIETRASIK HANNA Warszawa PRZESTRZENSWIADOMEGORUCHU.PL 12:18:31
30 7 9026 KOWALIK ANNA Lublin UMCS BIEGA 12:18:32
31 8 9014 GUMOWSKA ANNA Łapy ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO 12:19:34
32 24 9042 RECLIK JAROSŁAW Skrzyszów FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 12:22:23
33 9 9006 CAŁUS JOLANTA Bielsko Biała 12:22:30
34 25 9005 BURKOWSKI DANIEL Stalowa Wola 12:38:22
35 26 9021 KAZIMIERCZAK FILIP Tarnowo Podgórne DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM 12:39:00
36 27 9034 MRÓWCZYŃSKI TOMASZ Sarbinowo 13:01:23
37 10 9027 LEDWOŃ ANETA Gliwice NIGHT RUNNERS GLIWICE 13:19:52
38 28 9015 GWOŹDZIOWSKI MARCIN Tarnobrzeg 13:20:19
39 11 9051 WLACH ANNA Gliwice NRG 13:32:23
40 12 9048 WIATROWICZ BARBARA Stalowa Wola STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 13:33:01
41 29 9013 GAWOR ARTUR Stalowa Wola 13:33:01
41 13 9012 GAWOR MONIKA Stalowa Wola 13:33:01
43 30 9016 IRZYK TOMASZ Lublin 13:50:42
44 14 9029 MAŁACHOWSKA IZABELA Warszawa RUNNERS TEAM QUIBL 13:54:30
45 15 9002 BAGIŃSKA OLGA Białystok BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 13:59:16
46 16 9009 CYGAN ANNA Warszawa NIE ZRZESZONA 14:01:19
47 31 9019 KALITA TOMEK Białystok BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 14:01:19
49 32 525 JAMUSZ RYSZARD Wadowice 15:23:17