Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UR2021 Ultra Roztocze 2021 UR60 Ultra Roztocze 60 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 6190 WOJTCZAK JAKUB Warszawa I-SPORT TEAM 04:38:26
2 2 6207 ZIĘBA ROBERT Bobowa BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA 04:47:41
3 3 6183 WĘGLIŃSKI MIKOŁAJ Jarocin 04:47:42
4 4 6092 KOWALIK ANDRZEJ Opole SALMING RUNNING POLSKA 04:55:44
5 5 6083 KŁOSOWICZ LESZEK Bielsko-Biała 04:59:39
6 6 6187 WŁOCH KAMIL Kraków SARNI TĘTENT 05:10:44
7 7 6132 OGŁUSZKA MICHAŁ Rzeszów SAFEPRO USŁUGI BHP 05:14:01
8 8 6096 KRAWCZYK KAROL Jaworzno LENIWI INACZEJ 05:16:06
9 9 6206 ZIĘBA MARIUSZ Bobowa BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA 05:23:03
10 10 6001 ADAMEK DARIUSZ Kraków #ADAMCZERWIŃSKITEAM 05:25:42
11 11 6054 GORCZYCKI ARKADIUSZ Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 05:29:11
12 12 6205 ZIELIŃSKI MATEUSZ Kraków 05:29:36
13 13 6029 CIUPEK JERZY Rudawa RĄCZE GAZELE 05:29:37
14 14 6024 CICHOSZ KRZYSZTOF Krasnystaw KRASNOSTAWSKA GRUPA ZBIEGÓW I PODBIEGÓW 05:29:46
15 1 6113 MALINOWSKA IZABELA Kraśniczyn 05:29:46
16 15 527 SZPINDA SEBASTIAN 05:30:19
17 2 6154 SOBIESZEK SYLWIA Zwoleń ZWOLEŃNICY BIEGANIA 05:30:35
18 16 6112 MALINA MICHAŁ Kraków HUTNIK RUN 05:32:27
19 17 6188 WNUCZEK ŁUKASZ Swidnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 05:34:53
20 3 6004 ANTCZAK JOLANTA Puławy SPORTOWE PUŁAWY 05:36:17
21 4 1109 WIERUSZEWSKA AGATA Warszawa 05:36:59
22 18 6026 CITUK GRZEGORZ TYCHY 42K PRO TEAM 05:40:40
23 19 6014 BŁĘDOWSKI MARIUSZ Włocławek AAC FORD AUTO STYL WŁOCŁAWEK 05:40:43
24 20 6159 STEFANIUK ROMAN SIEDLCE GRUPA-BIEGACZY SKÓRZEC-BIEGA 05:45:18
25 21 6044 FRYSIAK ARTUR Wieluń 05:46:18
26 22 6023 CHOŁOTA MAREK Piła BIEGOWY ŚWIAT 05:48:47
27 23 6144 POPIS TOMASZ Izbica 05:49:45
28 24 6151 SIEMIEŃCZUK ROBERT Warszawa 05:50:19
29 25 6161 STOLARSKI MACIEJ Stanisławów Pierwszy 05:53:22
30 26 6185 WIELOCH ANDRZEJ Parzymiechy ZRYW PARZYMIECHY 05:58:52
31 27 6135 ORZEŁEK PRZEMEK Parzymiechy ZRYW PARZYMIECHY 05:58:52
32 5 6153 SOBCZAK MONIKA Zamość 05:59:56
33 28 6074 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Potrzebna GĄBIN BIEGA 06:00:09
34 29 6200 ZAJĄC MARCIN Józefosław 77CATS 06:00:24
35 30 6179 URBAŃCZYK DAREK Warszawa 06:07:48
36 31 6131 NOWAKOWSKI IZYDOR Wieliczka #ADAMCZERWIŃSKITEAM 06:07:54
37 6 6195 WRONA MAGDALENA Wandzin 06:09:31
38 32 6191 WOJTUNIK GRZEGORZ Lublin 06:13:39
39 33 6169 SZECHLECKI KRZYSZTOF Sosnowiec BEUNSTOPPABLE 06:14:02
40 7 6002 ADAMOWICZ AGNIESZKA Ciepielów ZWOLEŃNICY BIEGANIA 06:16:36
41 8 6120 MENDLA AGATA Wodzisław Śląski KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 06:16:56
42 34 6011 BĄK ARTUR Kraków FC PO 40TCE 06:17:40
43 35 6160 STELMACH KRZYSZTOF Wieluń 06:18:08
44 36 6038 DUDEK PAWEŁ Krasnystaw RUCH IZBICA 06:20:25
45 37 6076 KARAŚ KAMIL Karczmiska Drugie ULTRINO AMATEUR 06:20:43
46 38 6098 KRZEMPEK KRZYSZTOF Bielsko-Biała ULTRA BESKID SPORT 06:21:27
47 39 6110 MAKARSKI KRZYSZTOF Jarosław JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 06:22:01
48 9 6100 KUBACKA MARTA Warszawa DRUŻYNA TVN 06:22:06
49 10 6121 MICHALAK KATARZYNA Lublin ORANGE POLSKA 06:23:13
50 40 6138 PALUCH DANIEL DĄBROWA GÓRNICZA 06:24:51
51 41 6197 ZABDYR MARCIN Chylice KS PEGAZ 06:28:40
52 42 6067 JARZYNKA KRZYSZTOF Lublin K2 06:29:13
53 43 6071 JĘDRZEJCZYK TOMASZEK Kraków NAZWA GRUPY W TOKU 06:29:27
54 44 6045 GADOMSKI DARIUSZ Suchożebry 06:32:06
55 45 6040 FIGIEL MAREK KRAKÓW F.C.PO40TCE 06:32:39
56 46 6048 GAWROŃSKI HUBERT Kostrzyn HUGO 06:32:43
57 11 6165 SZABLAN WIOLETTA Jarosław JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 06:33:20
58 47 6199 ZAJĄC JÓZEK Tuligłowy JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 06:33:20
59 48 6027 CIUBA PAWEŁ Szówsko JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 06:33:22
60 49 6171 SZMAJDOWICZ PAWEŁ Konstancin Jeziorna FACHDOM TEAM 06:34:08
61 12 6102 KULKA MONIKA Rudawa RĄCZE GAZELE 06:34:08
62 50 6129 NADOLSKI MICHAŁ Sitno 06:34:54
63 51 6116 MARZEC DARIUSZ Tereszpol Zygmunty 06:38:27
64 52 6123 MIERZWA ADAM Zabrze - 06:43:45
65 53 6066 JARZĄBEK MICHAŁ Wrocław MRUNNERS 06:44:41
66 54 6028 CIUBA PAWEŁ Krosno SPRÓCHNIALI HERKULESI 06:48:27
67 55 6042 FRAŃSKI ŁUKASZ Nowy Tomyśl NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 06:49:01
68 56 6182 WAWRZYNIAK DAMIAN Radomsko AKTYWNI KAMIEŃSK 06:54:10
69 57 6087 KOKOTEK MACIEJ Łódź KITA TEAM HTF LUDWIK SIKORSKI 06:57:13
70 58 6104 KURZAWSKI MAREK szczebrzeszyn 06:58:11
71 59 6145 POROWSKI LUKASZ Łapy 06:58:27
72 60 6101 KULIK MARCIN Mikołów KAJTAMETA? T(E)AM 07:01:35
73 61 6117 MATUSZAK PAWEŁ Mikołow KAJTAMETA? T(E)AM 07:01:36
74 62 6006 ARCISZEWSKI MICHAŁ Świerzowa Polska SPRÓCHNIALI HERKULESI 07:05:17
75 63 6091 KOŚCIELNY ŁUKASZ Gorzyce FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 07:07:05
76 64 6075 KAMYSZ ROBERT Kraków 07:07:57
77 65 6052 GOLI LESZEK Warszawa 07:08:19
78 66 6148 RAK MIROSŁAW Iłownica ULTRA BESKID SPORT 07:09:58
79 67 6139 PASZKO STANISŁAW Gorajec Zagroble DINOZAUR Z ROZTOCZA 07:10:47
80 68 6146 PRZEWŁOKA WOJCIECH Kolbark SAINT-GOBAIN SQUAD 07:11:12
81 13 6115 MAŁKA MARTA Tomaszów Lubelski TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 07:11:28
82 69 6180 WAGNER TOMASZ Bełżec TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 07:11:28
83 70 6010 BARAN STANISŁAW CIEŚLIN SAINT-GOBAIN SQUAD 07:13:19
83 71 6035 DOMIŃCZYK RAFAŁ Dąbrowa Górnicza ULTRAS Z ŁAZ 07:13:19
85 14 540 WRÓBLEWSKA KATARZYNA Zawiercie Grupa Jura PL 07:13:20
86 72 507 OSZYWA DAMIAN Kielce DAMCZI RUN 07:15:37
87 15 6078 KASPRZAK ANIA Zamość 07:16:27
88 73 6069 JEZIERSKI JAKUB WARSZAWA 07:16:29
89 74 6086 KOCIOLEK KRZYSZTOF Piotrków Tryb. LUBRYKANT MAFIA 07:18:27
90 75 6065 JAROSIŃSKI ŁUKASZ Krzewina TAŃCZĄCE MUCHOMORKI 07:18:34
91 76 6143 PODAWCA ŁUKASZ Swarzędz SZKOŁA PODOFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH W POZNANIU 07:18:39
92 16 6192 WOSZTYL ALICJA Koszalin 07:18:40
93 77 6167 SZAFRAN ŁUKASZ Niezdów ULTRINO AMATEUR 07:20:44
94 78 6017 KĄDZIOŁKA JAN Gliwice 07:21:42
95 17 6176 ŚWIĘTONIOWSKA JUSTYNA Rzeszów 07:26:11
96 79 6062 JABŁOŃSKI MICHAŁ Warszawa 07:26:21
97 18 6057 GRZESIK JOLANTA Tomaszów Lubelski TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 07:28:11
98 80 6114 MAŁEK PAWEŁ Niepołomice NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ 07:28:49
99 81 6164 SZABLA MARCIN Grabowa SAINT GOBAIN SQUAD 07:30:05
100 82 6090 KORZENIOWSKI ŁUKASZ Sosnowiec NAZWA GRUPY W TOKU 07:30:35
101 83 6184 WICHTOWSKI MAREK Warszawa WORKDAY 07:30:47
102 19 6041 FRANKOWSKA DOROTA Świdnik 07:32:09
103 84 545 ZATORSKI ANDRZEJ 07:32:29
104 85 6050 GŁÓWKA ALFRED Kędzierzyn-Koźle 07:33:10
105 20 6061 HUNKIEWICZ EWELINA Marki MARKOWI BIEGACZE 07:34:13
105 21 6108 LIPIŃSKA KATARZYNA Marki MARKOWI BIEGACZE 07:34:13
107 86 6204 ZIELIŃSKI TOMASZ Karlin TETRYCY SCHRODINGERA 07:37:39
108 87 6133 OLBRYCH PIOTR Częstochowa 07:38:14
109 88 6080 KENIG JAKUB KRZESZOWICE TRAWERS KRZESZOWICE 07:39:22
110 22 6059 HALASTRA ANNA Wola Filipowska TRAWERS KRZESZOWICE 07:39:22
111 89 6085 KOBIERSKI SZYMON Ruda Śląska 07:39:24
112 90 6031 CZERNIACHOWSKI ARTUR Zielona Góra BIEGAMY DLA SIEBIE 07:40:55
113 91 6015 BORKOWSKI SEBASTIAN Radom STREET RUN RADOM 07:45:24
114 23 6047 GAJĘCKA MARTA Radom STREET RUN RADOM 07:45:24
115 92 6107 LADRA RYSZARD Kraków KKM KALORYFER 07:46:30
116 93 6070 JEŻOWSKI JACEK Lublin HEŃTEAM 07:48:03
117 24 6122 MICHOWSKA ANNA Lublin HEŃTEAM 07:49:02
118 25 6186 WIĘCKOWSKA BEATA Lublin 07:49:02
119 26 6032 CZOCHARA ANETA Lublin HEŃTEAM 07:49:02
120 94 6175 ŚLIWA KONRAD Lublin HEŃTEAM 07:49:02
121 95 6088 KOŁODZIEJ JACEK Gliwice COMPA?EROS ASFALT TEAM 07:50:40
122 27 548 NIEZNAJ BEATA Mielec 07:52:54
123 28 6064 JANUSZEWSKA IZABELA Montowo BIEGAM U KOLESI 07:53:55
124 96 6173 SZYPROWSKI JAREK Sochaczew 07:54:13
125 97 6130 NAKONIECZNY JACEK Lublin SII RUNNING TEAM 07:55:23
126 98 6084 KOBIERSKI RADOSŁAW Halinów TAŃCZĄCE MUCHOMORKI 07:56:22
127 99 6093 KOWALSKI WALDEMAR Warszawa 07:59:07
128 29 6210 ŻUK AGATA Lublin HEŃTEAM 08:00:12
128 30 6170 SZEWCZUK JOANNA Lublin 08:00:12
130 100 6134 ORŁOWSKI PRZEMEK Lublin HEŃTEAM 08:00:13
131 31 6053 GOŁOFIT ANETA Lublin 08:00:16
132 32 6009 BARAN JOANNA Dąbrowa Górnicza 08:04:30
133 101 6008 BARAN ROMAN Dąbrowa Górnicza 08:04:31
134 33 6082 KIPPING MAGDALENA Bielsko-Biała ULTRA BESKID SPORT 08:08:15
135 34 6021 CASTILLO-ŻARCZYŃSKI LUZ Bielsko-Biała ULTRA BESKID SPORT 08:11:02
136 35 6158 STAWSKA ANNA Luxembourg 08:11:28
137 102 6118 MAZUR MATEUSZ BATORZ ORANGE POLSKA 08:16:35
138 103 6007 ARMATYS GRZEGORZ Dąbrowa Górnicza ORANGE POLSKA 08:16:35
139 104 6196 WYSOKIŃSKI JERZY Biała Podlaska ORANGE POLSKA 08:16:35
139 105 6063 JANIK TOMASZ Hrubieszów ORANGE POLSKA 08:16:35
141 106 6043 FRUCZ JACEK Sosnowiec 08:20:02
142 107 6201 ZAWALSKI PAWEŁ Szczodrkowice GO APTIV 08:20:16
143 36 562 ŁUCZAK-POKÓJ BARBARA Sarzyna 08:24:57
144 37 6018 BRZEZIŃSKA TERESA Gliwice BPRT GLIWICE 08:26:39
145 108 6203 ZDROJKOWSKI IRENEUSZ Radom BIEGIEM RADOM 08:28:17
146 38 6003 ADAMUS KATARZYNA Mikołów ULTRA BESKID SPORT 08:37:07
147 109 6046 GAJDA MATEUSZ Błażkowa SPRÓCHNIALI HERKULESI 08:37:23
148 39 6202 ZAWISZA JOANNA Kraków VEGERUNNERS 08:37:47
149 110 6036 DRAPA RAFAŁ Ruda Śląska 08:37:48
150 40 6097 KRZEMPEK BOGUSŁAWA Bielsko-Biała ULTRA BESKID SPORT 08:48:26
151 41 6178 TYCZYŃSKA MAŁGORZATA Pogwizdów 08:58:53
152 42 555 ZAGÓRSKA BEATA Goleszów 09:27:46
153 43 6058 GUTOWSKA URSZULA Kłobuck NGB KŁOBUCK 09:44:46
154 44 6193 WOŚKO GABRIELA Warszawa STG WARSZAWA 09:46:44
155 111 6181 WALKOWIAK JACEK Zielona Góra BIEGAMY DLA SIEBIE 09:46:50