Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UR2021 Ultra Roztocze 2021 UR30 Ultra Roztocze 30 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
23
30
1 1 3194 OLEKSY PRZEMYSŁAW Rzeszów DREAM RUN 02:11:55
2 2 3217 POŻAK GRZEGORZ Lubartów 02:17:23
3 3 3319 ZDUNEK MICHAŁ FRampol 02:17:35
4 4 3204 PAROL RAFAL Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 02:18:16
5 1 3043 DESSAUER WIOLETTA Lubartów - 02:18:56
6 5 3022 BISOWSKI MARIUSZ Kobyłka 02:25:43
7 6 3224 RADZIK JERZY Niepołomice NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ 02:26:11
8 7 3304 WÓJTOWICZ PRZEMYSŁAW Bełżyce OSP WZGÓRZE 02:29:43
9 8 566 MAZUREK KRZYSZTOF Chełm 02:32:24
10 9 3121 KOWALCZYK MARCIN Iwiny 02:33:02
11 10 3230 RZEMIŃSKI JACEK Stróże 02:33:07
12 11 3124 KOWALSKI DANIEL Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 02:33:40
13 12 3144 KUŚMIERZAK PIOTR LUBLIN PRZEDWOJEWSKI TEAM/STAY INSANE 02:34:20
14 2 3062 GĄBKA MAGDALENA Bychawa 02:34:52
15 13 3173 MĄCZKA RYSZARD Puławy LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZY 02:35:14
16 3 3042 DEJNECKA MARTYNA Lubartów 02:35:28
17 14 510 TYMICKI ZBIGNIEW Warszawa 02:36:32
18 15 568 GRRZĄDKA PRZEMYSŁAW Warszawa PZU Sport Team 02:36:56
19 4 569 OBIDOWICZ AGATA Kraków 02:37:36
20 16 3083 JAKUBOWSKI ZBIGNIEW Kolbuszowa 02:37:50
21 17 3267 SZEWCZUK KRZYSZTOF Chełm ZADYSZKA 02:38:39
22 18 6034 DOBRZYŃSKI ANDRZEJ Janów 02:38:39
23 19 3026 BROMKE ŁUKASZ Lublin KLUB BIEGACZA ORANGE 02:39:07
24 20 3074 HADZIK RAFAŁ Gliwice 02:39:44
25 5 3233 SALACHNA - NOWAK MAGDALENA Lublin STAY INSANE / BIEGAM Z ABS 02:39:53
26 21 3102 KARGOL MARCIN Otwock SMASHING PĄPKINS / NBR TEAM 02:40:04
27 22 3140 KUCZEK TOMASZ Brzóza Królewska AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA 02:40:28
28 23 3056 FLOREK MARCIN Pilzno MĘŻCZYŹNI ŚW.JÓZEFA 02:41:26
29 24 3223 PYŚ ADRIAN Zamóść ROZTOCZE CYCLING TEAM 02:42:46
30 25 3218 PÓŹNIAK SEBASTIAN Józefów BRAK 02:42:46
31 26 3280 TYRALSKI DOMINIK Warszawa POLSAT BIEGA 02:43:09
32 27 3126 KOZAK MARCIN Lublin LUBLIN BIEGA 02:43:29
33 28 3306 WRÓBEL KRZYSZTOF Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 02:43:56
34 6 3272 ŚLIWA ANNA Łaszczówka TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 02:43:59
35 29 3288 WIECZOREK MARCIN Jaszczów 02:44:00
36 30 3293 WILKOS KAMIL Niemce 02:45:31
37 31 3243 SKURZAK MICHAL Biłgoraj 02:46:08
38 32 3207 PIETRAS RYSZARD Lublin 02:46:40
39 33 509 MATUSZEWSKI ARKADIUSZ Zamość 02:46:41
40 34 3178 MIELNICZEK GRZEGORZ Kraków 02:47:09
41 7 3270 SZYMAŃSKA AGATA Gdańsk 02:47:22
42 35 3295 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR Biłgoraj LBL 02:47:39
43 36 3128 KOZYRA ARTUR Wola Lisowska 02:47:50
44 37 3176 MIAZGA JANUSZ Zamość 02:48:42
45 38 3023 BLICHARZ JACEK Biłgoraj 02:48:54
46 39 3037 CZERNIAK PIOTR Rzeszów ARMIA 02:49:12
47 40 3155 MACHNIKOWSKI TOMASZ Lubartów GENTLEMAN 02:49:17
48 41 3266 SZCZYPIŃSKI BARTEK Lubartów 02:49:18
49 8 513 CHEKEL JULIA Bielsko-Biała 02:51:21
50 42 3246 SMYKA MICHAŁ Ciecierzyn 02:51:29
51 43 3021 BIK ANDRZEJ Zabrze 02:51:31
52 44 3200 PALEJ JANUSZ Brzeg J&J 02:52:00
53 9 559 KONOPKA SYLWIA 02:52:05
54 45 3277 TUROSZ ZBIGNIEW Leżajsk 02:52:08
55 46 3172 MAZUR - CHROMIAK MARCIN Zamość 02:53:03
56 10 3248 SOLIŃSKA MAGDALENA Jankowice 02:53:05
57 47 3055 FIGIEL BARTOSZ Dąbrowa Górnicza 02:53:24
58 48 3216 POLAR ARTUR Biłgoraj 02:53:25
59 49 3282 URBAŃSKI MIROSŁAW Sieradz 02:53:41
60 11 567 GRZĄDKA ANNA Warszawa 02:53:54
61 50 3077 HAŁASA PIOTR Tomaszów Lub. 02:55:31
62 51 3192 OCHNIK PRZEMYSŁAW Adamów 02:55:58
63 52 3068 GODEK PIOTR Goliszowiec 02:56:37
64 53 3103 KASPRZYŃSKI KRZYSZTOF Bielsko-Biała 02:56:54
65 54 3072 GUŁAŚ DANIEL Lublin 02:57:45
66 12 3193 OGŁUSZKA ELŻBIETA Rzeszów SAFEPRO USŁUGI BHP 02:58:29
67 55 3166 MARCINKIEWICZ DARIUSZ Zakrzówek 02:59:50
68 56 3123 KOWALSKI KRZYSZTOF Sopot HRMAXCROSSTEAM 03:00:14
69 57 3318 ZAWIŚLAK TOMASZ Świdnik LUBLIN BIEGA 03:00:23
70 58 3252 STPICZYŃSKI MARCIN Lublin 03:01:25
71 59 3001 ABRAMOWICZ DANIEL Chełm CHEŁM BIEGA 03:01:42
72 60 3302 WOLENTARSKI PRZEMYSŁAW Kobyłka ZABIEGANY WOŁOMIN 03:02:23
73 61 3006 BALICKI DAREK Kędzierzyn-Koźle 03:02:40
74 13 3146 KUZIOŁA IWONA Lublin #NOLIMITS 03:02:47
75 62 3317 ZARZYCKI MARIUSZ Natalin NIE MA LETKO 03:03:10
76 63 3095 KACZMARSKI PIOTR Celestynów 03:03:16
77 64 3118 KOPIEC ARKADIUSZ Skrzyszów 03:06:38
78 65 3273 TALAROWSKI PAWEŁ Krasnystaw 03:06:53
79 66 3256 SUCHORA KACPER Kraśnik 03:07:01
80 67 512 WNUK TOMASZ Łazy 03:07:04
81 14 3191 OCHNIK BARBARA Adamów 03:07:07
81 15 3092 JOP MARTA Jarosław JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 03:07:07
81 16 3251 STĘPORA EDYTA Tomaszów Lubelski 03:07:07
84 68 3240 SKÓRA MARCIN Tarnów EMES I PARTNERZY 03:07:08
85 17 3045 DOROZ MALGORZATA Kielce WKURW_TEAM 03:07:09
86 69 3066 GLINA SYLWESTER Chełm 03:07:32
87 18 3294 WINDLOCH EMILIA Kobyłka ZABIEGANY WOŁOMIN 03:07:34
88 70 3135 KRUKOWSKI ROBERT Zamość PLATINIUM CROSS ZAMOŚĆ 03:07:35
89 71 3170 MAZUR PIOTR Sandomierz 03:07:37
90 72 3206 PIĄTKOWSKI PIOTR Sandomierz GNIESZOWICE 03:07:37
91 73 3013 BEDŁUSZAK TOMASZ Chełm CHEŁM BIEGA 03:07:49
92 19 3268 SZOT IWONA Lublin WW TEAM 03:07:55
93 74 3177 MICHALAK WITOLD Lublin #NOLIMITS 03:08:02
94 75 3196 ORZECHOWSKI MAREK Sandomierz TAK LUBIĘ SANDOMIERZ 03:08:06
95 76 3086 JANUSZ GRZEGORZ Lublin UMCS BIEGA 03:08:07
96 77 3174 MEŁGIEŚ MAREK Piaski 03:09:01
97 78 3259 SZABATOWSKI BARTŁOMIEJ Kalinówka BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 03:09:12
98 79 3020 BIELKA MARCIN Sosnowiec 03:09:31
99 20 3242 SKRZYPIEC KATARZYNA Opole 03:09:46
100 80 3110 KŁOS PAWEŁ Lublin 03:09:51
101 21 3049 DUDA NATALIA Niemce VEGERUNNERS 03:10:08
102 22 3069 GOŁEK KAROLINA Koszalin 03:10:35
104 81 3258 SUPIŃSKI ZBIGNIEW Żyrardów 03:10:45
105 24 3185 NAMIOTA URSZULA Dębica MARATOŃCZYK 03:11:15
106 82 3241 SKRUSZENIEC MARCIN Lublin 03:11:31
107 83 3154 ŁOŚ PIOTR Lublin STAY INSANE 03:11:35
108 84 3133 KRÓL PRZEMYSŁAW Końskowola LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZY 03:11:37
109 85 3205 PIĄTKOWSKI DARIUSZ Nowiny CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONU 03:11:58
110 86 3229 RYBCZYŃSKI DAWID Kraków SARNI TĘTENT 03:12:24
111 87 3097 KAŁAKUCKI JAROSŁAW Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 03:12:45
112 88 3028 BRZOZOWSKI ŁUKASZ Stalowa Wola BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 03:14:34
113 25 3038 CZERNIAWSKA BEATA Bielsko-Biała 03:14:45
114 26 3276 TURECKA KATARZYNA Skierbieszów 03:14:48
115 89 3008 BANATOWSKI MACIEJ Skaryszew ZABIEGANY SKARYSZEW 03:14:55
116 90 3044 DOLIWKA PAWEŁ Lubawa LUBAWA KOCHA BIEGAĆ/BIEGAM U KOLESI 03:16:07
117 91 3213 PODGÓRNIAK ARTUR Chełm ZADYSZKA 03:16:29
118 92 3284 WAGNER MARIUSZ Bobowa 03:16:39
119 93 565 LECKI ŁUKASZ Turka TYMOLEO SQUAD 03:16:45
120 94 3119 KORECKI MARCIN Dobczyce 4FI16 03:17:13
121 95 3031 BUGAŁA ROBERT Lublin SOLID HOUSE 03:17:23
122 96 3127 KOZAK FILIP Kłobuck NGB KŁOBUCK 03:18:17
123 97 3014 BEDNARZ PAWEŁ Zamość 03:18:20
124 27 3226 ROSA MAGDALENA Krępiec LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 03:18:26
125 98 3081 JACEK ANDRZEJ Zamość 03:18:27
126 99 3197 OSIAL MARIUSZ Płońsk KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 03:18:28
127 100 3084 JANIUK PIOTR Chełm CHEŁM BIEGA 03:19:33
128 101 3002 ADAMCZYK JACEK Chełm 03:20:36
129 102 3281 URBANOWICZ ŁUKASZ Kraków 03:20:50
130 28 3315 ZARAŃSKA IZABELA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 03:21:03
131 29 3249 SOWIŃSKA MARTA Kielce WKURW_TEAM 03:21:07
133 103 3005 ARENDARCZYK RAFAŁ Niedzica 03:21:34
134 31 3301 WOJTOWICZ MAŁGORZATA Tomaszów Lubelski TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 03:21:40
134 104 3156 MACHOŚ MARIUSZ Tomaszów Lubelski TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 03:21:40
136 32 542 MACIĄG MONIKA Zawiercie 03:21:56
137 33 3111 KOBA ANIA Bielsko-Biała NUTREND BIEGA 03:22:06
138 105 3024 BLICHARZ STANISŁAW Niemce NIE MA LETKO 03:22:21
139 106 3274 TARNOWSKI MICHAŁ Turka 03:22:28
140 107 3059 FRĄCZEK MARCIN Warszawa 03:22:40
141 108 3296 WITBRODT LESZEK Wejherowo 03:23:34
142 109 9043 SAMOSIEJ JAKUB Kraków 03:23:49
143 110 3036 CYBULSKI PIOTR Lublin WYDOLNOŚĆ.PL 03:23:53
144 34 3145 KUŚMIREK-KOWAL JOANNA Warszawa 03:24:15
145 111 3269 SZUWARA PIOTR Dęblin CSIL 03:25:07
146 112 3071 GRABOWIECKI MICHAŁ Lublin PIWNY LUBLIN 03:25:21
147 35 3009 BARSZCZOWSKA EWELINA Rzeszów KAŻDY MA SWOJE PODIUM 03:26:54
148 36 3198 OZON KINGA Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 03:26:55
149 37 3305 WRÓBEL BARBARA Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 03:27:02
150 113 3253 STRUSKI ROBERT Chełm ZADYSZKA 03:28:33
151 38 514 PIOTROWSKA MAGDALENA Świętajno KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 03:29:27
152 39 3046 DOSKOCZ NINA ząbki 03:29:44
153 114 3047 DOSKOCZ MIKOŁAJ Ząbki 03:29:45
154 40 3108 KISIEL JOLA Biłgoraj LBL LUBIĘ BIEGAĆ LENIWIE 03:30:16
155 115 3067 GODEK TOMASZ Zamość 03:31:09
156 116 3129 KRACZKOWSKI KRZYSZTOF Chełm 8 BALL CROSS GYM CHEŁM 03:33:41
157 117 3222 PUDŁOWSKI ADAM Chełm 03:33:41
158 118 3016 BIDAS PAWEŁ Sandomierz BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 03:34:10
159 41 3104 KĘDZIOR WIESŁAWA Dębica MARATOŃCZYK DĘBICA 03:35:07
160 119 3148 LACHOWSKI KAROL Warszawa AEGONRUN 03:35:16
161 42 3212 PŁUCIENNICZAK BARBARA Latchorzew 03:35:42
162 120 3158 MADAJ JACEK Poznań MADGOLD TEAM 03:36:00
163 121 3157 MADAJ PAWEŁ Murowana Goślina MADGOLD TEAM 03:36:00
164 122 3214 PODGÓRNY TOMASZ Zamość 03:36:09
165 123 3291 WILCZYŃSKI BARTŁOMIEJ Warszawa 03:36:16
166 124 3262 SZAFRAN ŁUKASZ Opole Lubelskie 03:36:38
167 125 3235 SERWADCZAK PIOTR Michałowice P+E 03:37:53
168 126 3234 SAMUŚ DARIUSZ Rzeszów 03:38:11
169 43 3237 SIERADZKA AGNIESZKA gliwice BIEGAJ Z TRENERAMI 03:38:35
170 127 3238 SIERADZKI DARIUSZ gliwice BIEGAJ Z TRENERAMI 03:38:35
171 44 3060 FURDYNA MARIA Warszawa 03:39:56
172 45 3029 BRZYSKA MARCELINA Biłgoraj 03:40:41
173 128 3297 WŁODARCZYK MICHAŁ Warszawa LUBELSKI BIEGACZ TEAM 03:40:48
174 46 3132 KRĘPACKA-GŁOWNIA MONIKA Chełm CHEŁM BIEGA 03:41:05
175 129 3247 SOCHA BOGUSŁAW Jarosław JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 03:41:26
176 47 3203 PANEK AGATA Zawiercie GRUPA JURA .PL 03:41:28
176 48 3012 BĄCZEK AGATA Zawiercie GRUPA JURA'PL 03:41:28
178 49 3260 SZABLA MAGDALENA Grabowa 03:41:29
179 50 3101 KARASEK MAGDALENA Niegowonice 03:41:29
180 130 3100 KARASEK GRZEGORZ Niegowonice 03:41:30
181 131 557 SOCHACKI MARIUSZ 03:41:31
182 51 3054 FEDORCZUK JADWIGA Werbkowice ------- 03:41:36
183 132 3245 SMOLARCZYK GRZEGORZ Siemianowice Śląskie 03:41:50
184 133 3175 MENDOCHA JAKUB Marysin 03:42:48
185 134 3079 IBRAHIM TOMASZ Lublin 03:42:51
186 135 3179 MISZCZYK MARCIN Kraków 03:43:00
187 136 3003 ADAMSKI BARTŁOMIEJ Modlnica 03:43:00
188 52 3134 KRUKOWSKA EWA zamość PLATINIUM CROSS ZAMOŚĆ 03:43:13
189 137 3264 SZAJEWSKI ARKADIUSZ Kraków O TAK ŁO 03:43:21
190 138 3034 CHOMIK MARCIN Włodawa GUŁAJ TEAM 03:43:49
191 139 3184 NAMIOTA MAREK Dębica 03:44:23
192 140 3292 WILK ŁUKASZ Mielec 03:44:37
193 53 3106 KINCZKOWSKA ALEKSNDRA Tomaszów Lubelski 03:44:50
194 54 563 CHROMIEC MONIKA 03:44:50
195 141 3287 WICZUK-WICZEWSKI MARCIN Poznań ORANGE POLSKA 03:45:10
196 142 3165 MARCINIEWICZ MARCIN Zamość 23. BLT MIŃSK MAZOWIECKI 03:46:49
197 55 3090 JENDRYSIK KINGA Toszek 03:47:46
198 56 528 SZPINDA MARTA 03:48:02
199 143 3041 DĄBROWSKI PAWEŁ Lublin 03:48:12
200 57 3311 ZAJĄC AGA Józefosław 77CATS 03:48:16
201 58 3130 KRAJEWSKA-PALUCH EWA DĄBROWA GÓRNICZA 03:48:17
202 59 3117 KOPER RENATA Tomaszów Lubelski TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 03:48:40
203 144 3116 KOPER BARTŁOMIEJ Tomaszów Lubelski TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 03:48:41
204 145 3050 DURAJ DARIUSZ Bystra ULTRA BESKID SPORT 03:48:48
205 146 3316 ZAREMBA MAREK łęka mroczeńska KAMIKADZE 03:49:11
206 60 3051 DURAJ MAGDALENA Bystra ULTRA BESKID SPORT 03:49:29
207 147 3131 KRAWCZYK SŁAWOMIR Tomaszów Mazowiecki 03:49:39
208 148 3065 GILAS MICHAŁ Biłgoraj BIŁGORUN 03:49:56
209 149 3064 GILAS SZYMON Chełm CHEŁM BIEGA 03:49:56
210 61 3275 TULEWICZ KATARZYNA Bielsko Biała ULTRA BESKID SPORT 03:50:08
211 62 3255 SUCHORA ANNA Kraśnik 03:50:50
212 150 3257 SUCHORA JERZY Kraśnik 03:50:50
213 63 539 MROZOWSKA MAGDALENA Warszawa KINGRUNNER 03:52:25
214 151 3018 BIDNIK JAKUB Krosno DREWNOLAND 03:52:53
215 152 3007 BALON MARCIN Krosno 03:52:54
216 64 3187 NOWAK MAGDALENA Warszawa 03:53:02
217 153 3143 KURZYDŁO BARTOSZ Lublin 03:53:46
218 154 3168 MATUSZAK JAKUB Rzeszów NOWOCZESNYSPORT.PL 03:54:01
219 65 3169 MATUSZAK KLAUDIA Rzeszów NOWOCZESNYSPORT.PL 03:54:01
220 66 3250 STAWSKA JOANNA Gliwice BIEGAJ Z TRENERAMI 03:54:26
221 67 3052 DYGOŃ MAŁGORZATA Gliwice BIEGAJ Z TRENERAMI 03:54:26
222 68 3159 MAJEWSKA GUZEL Pyskowice NIGHT RUNNERS PYSKOWICE 03:54:27
223 155 515 JANIK PAWEL Warszawa PRASKIE ULTRAŁOSIE 03:55:41
224 69 3322 ZIELIŃSKA MAGDALENA Jaworzno SALMING RUNNING POLSKA 03:57:32
225 156 3211 PIÓRO KAMIL Krasnobród 03:57:35
226 157 3142 KURYŁO TOMASZ Lublin 03:59:39
227 158 3161 MAŁEK BARTŁOMIEJ Lublin 03:59:39
228 70 3030 BUGAJSKA KATARZYNA Kraków 04:01:25
229 71 3080 IZDEBSKA RENATA Lublin 04:05:36
230 72 3033 CHLEWICKA MAGDALENA Częstochowa ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 04:06:05
231 73 3136 KRZEMIŃSKA AGATA Sandomierz BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 04:06:23
232 74 2012 CIUK IWONA 04:09:33
233 159 3162 MAŁEK MARIUSZ Chełm ELITE_CLUB 04:10:14
234 75 3320 ZGODA KATARZYNA Czubajowizna ZABIEGANY WOŁOMIN 04:17:31
235 160 3073 GUMOWSKI DARIUSZ Łapy ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO 04:17:36
236 76 3139 KUBIK WANDA Jasienica 04:19:35
237 77 3096 KALINOWSKA JOANNA Jasienica ULATA BESKID SPORT 04:20:28
238 78 3160 MAKARZEC - SURMA AGNIESZKA Biłgoraj BIŁGORAJ 04:21:33
239 79 3290 WIERCHOŁA JOANNA Lublin 04:21:33
240 80 3285 WALCZYŃSKA KAROLINA Tychy 04:25:39
241 81 3201 PALEJ JUSTYNA Brzeg J&J 04:27:43
242 82 3254 STRZELCZYK EDYTA Brzeg P+E 04:27:43
243 83 3112 KOKOWSKA-SMOK DAGMARA ZAWIERCIE GRUPA JURA'PL 04:28:21
244 84 541 DOMAGAŁA AGNIESZKA Zawiercie 04:28:21
245 85 3053 FABJANCZYK AGNIESZKA Zawiercie GRUPA JURA PL 04:28:22
246 86 3113 KOŁODZIEJ MAŁGORZATA kraśnik WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 04:31:58
247 161 3088 JASTRZĘBSKI ADAM Warszawa JARZĄBKI SPORT TEAM 04:32:26
248 87 3271 SZYMAŃSKA DOROTA Warszawa JARZABKI SPORT TEAM 04:32:26
249 162 3190 NOWOSAD KAMIL Chełm 04:36:30
250 88 3314 ZAŁUBSKA BEATA Bielsko - Biała 04:52:40
251 89 3167 MATERA KINGA Wysoka JURA 04:52:42
252 90 3231 RZENNO DAGMARA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 04:57:32
253 91 3058 FRANKOWSKA ANIA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 04:57:32
254 92 3078 HERMAN ANNA Warszawa 05:11:52
255 93 3236 SIECZKOWSKA MAŁGORZATA Warszawa KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 05:11:53
256 94 3120 KOŚCIELNA - WITA PAULINA Turza Śląska KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 05:13:35
257 163 3011 BĄCZEK KRZYSZTOF Zawierciw GRUPA JURA'PL 05:19:34
257 164 3180 MOŻEJKO ARTUR Poraj 05:19:34
259 165 543 MACIĄG GRZEGORZ 05:19:34
260 95 516 MĘTLAK MAŁGORZATA Zawiercie JURA.PL 05:19:35
261 166 3261 SZABLA MATEUSZ NIEGOWONICE 05:19:35
262 167 3125 KOZA GRZEGORZ Niegowoniczki 05:19:35
263 168 3208 PIETRZYK RADOSŁAW Biskupice SII RUNNING TEAM 05:23:38