Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UR2021 Ultra Roztocze 2021 UR120 Ultra Roztocze 120 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 1040 KIEROŃSKI ROBERT Modlin Twierdza 11:41:33
2 2 1082 SEDLAK MICHAŁ Gieraszowice MARCIN ŚWIERC TEAM 12:15:47
3 3 1057 ŁOSKOT TOMASZ Wilga 12:23:34
4 4 1009 BOROWSKI KAMIL Żółtańce Kolonia CHEŁM BIEGA 12:26:47
5 5 1068 OSINA JAKUB Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 13:29:04
6 6 1095 STEFANIAK ŁUKASZ Szczecin 13:34:06
7 7 1072 PSIUK ANDRZEJ Biłgoraj BIŁGORAJ BIEGA 13:46:06
8 8 1035 JAWORSKI ŁUKASZ Warszawa ULTRAMOC:-) 13:49:45
9 9 1029 HEJNA MICHAŁ Skrzyszów 13:51:31
10 10 1061 MAZUREK ROMAN Murów SPARTANIE DZIECIOM 14:00:44
11 11 1075 PTASZYŃSKI WOJCIECH Frombork 14:02:00
12 12 1064 MIERKIEWICZ KRZYSIEK Warszawa MKM RUNNING / STAJNIA BALONA 14:05:21
13 1 1055 LANGE BEATA Gliwice - Biłgoraj BRACIA PIETRZAK RUNNING TEAM GLIWICE 14:05:23
14 13 554 ZAGÓRSKI MARIUSZ Goleszów Poranny Beskid Run 14:12:06
15 14 1059 ŁYDA PIOTR Rzeszów 14:18:17
16 15 1087 SIOMA KONRAD Krzyszkowo ROKIETNICA BIEGA 14:24:52
17 2 1106 WAGNER LENKA Bobowa 14:27:38
18 16 1107 WARDZYŃSKI ŁUKASZ Warszawa 14:38:32
19 3 1092 STAWARSKA ELŻBIETA Toruń MARMEL TORUŃ 14:39:34
20 17 1081 SAMEREK DARIUSZ Toruń MARMEL TORUŃ 14:39:34
21 18 524 JAMRÓZ ŁUKASZ Wadowice NEVER AVERAGE 14:40:33
22 4 1018 DZIERŻEŃSKA MONIKA Gdansk STAJNIA BALONA 14:55:11
23 19 1045 KORECKI ANDRZEJ Murowaniec ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄ 15:04:46
24 20 1120 ZIELIŃSKI SŁAWOMIR Rzeszów DZIKITIM / TRAILSHOP.PL 15:21:42
25 21 1078 ROGALA GRZEGORZ Boguchwała 15:21:42
26 5 1019 EFEMBERG JOANNA Szczecin STAJNIA BALONA 15:32:44
27 6 502 TRZEŹWIŃSKA ANNA Kajetanówka 15:32:45
28 22 1084 SIATKA KRZESIMIR Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 15:45:26
29 23 1085 SIATKA PIOTR Kraków LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 15:45:26
30 24 533 STRYCHALSKI DARIUSZ Łapy Zwycięzca Darka Strychalskiego 15:53:16
31 25 1048 KOWALCZYK ALEKSANDER Dzierzążnia 15:55:01
32 26 1051 KRZOSEK MICHAŁ Lublin 15:58:55
33 27 1053 KUJAWA MACIEJ Szczecin HQ MNC NE 16:00:59
34 28 1115 WOSIEK PAWEŁ Ostrowiec Świętokrzyski OSTROBIEC 16:08:20
35 29 1025 GMITEREK TOMASZ Lublin BIŁGORAJ ULTRA TRAIL 16:08:45
36 30 1114 WOJDA DARIUSZ Józefów POLISH WINGS 16:10:33
37 31 1098 SYCH ROBERT Lublin WOLNI LUDZIE 16:10:59
38 32 1086 SIĘBIDA MIECZYSŁAW Gorzyce FARTLEK GO 16:13:57
39 33 1014 CHRUŚCIEL MICHAŁ Gorzyce FARTLEK GO ULTRA 16:13:58
40 34 1033 JAKUBOWSKI JAKUB RZESZÓW DZIKITIM 16:35:05
41 35 1005 BENDER SEBASTIAN Warszawa 16:39:44
42 36 1079 RÓŻYCKI MARCIN Tychy 16:39:45
43 37 1027 GWIZDAŁA ŁUKASZ Krzeszowice KW TRAWERS / SUM(P)T 16:43:57
44 38 1088 SITARZ KAZIMIERZ Rybnik KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 16:44:06
45 39 1046 KORNAGA JANUSZ Horyniec-Zdrój 16:44:48
46 40 1049 KOWALCZYK MAREK Ciechanów KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 16:45:24
47 41 1017 DRAGON PRZEMYSŁAW Połaniec 16:45:24
48 42 1016 DŁUGAJ ANDRZEJ Mikołów 16:47:02
49 43 1122 ŻMIJEWSKI DARIUSZ Gliwice EXTREMALNE OTK NA RELAKSOE 16:51:49
50 44 1012 CEGIEŁKO PAWEŁ Lublin 16:51:51
51 7 1036 JĘDRZEJEWSKA-DEC ANNA Gliwice 16:52:19
52 45 1008 BORKOWSKI JERZY Radom 16:56:18
53 46 1041 KIJEK ŁUKASZ Świdnik 17:00:30
54 47 1024 GAJDECKI TOMEK Warszawa ACCENTURE 17:41:27
55 48 1118 ZADROŻNY PIOTR Halinów BIEGIEM DO 100TKI 17:41:45
56 8 1001 AUGUSTYŃSKA-ŚMIETAŁO IWONA Warszawa WŚCIEKŁY FINISZ 17:42:27
57 49 1010 BRODEK ANDRZEJ Gliwice CERTUM 17:42:28
58 50 1103 ŚCIBOR MARCIN Krasnystaw RUCH IZBICA 17:42:38
59 51 1100 SZCZOTKA PAWEŁ Warszawa 17:42:56
60 52 1062 MIARA FABIAN Przeworsk 17:44:59
61 9 1032 HYPIAK JOANNA Wrocław TRIACTIV RIDLEY 17:58:51
62 53 1004 BARAN JAROSŁAW Wrocław TRIACTIV RIDLEY 17:58:52
63 54 1121 ZIĘTEK MARIUSZ Lublin 18:19:31
64 55 1112 WŁOCH SŁAWOMIR Krosno 18:19:31
65 56 1037 JUSZCZAK MARCIN Bielany 18:19:52
66 57 1074 PSZENNY MARCIN Lublin ULTRINO AMATEUR 18:24:29
67 58 1073 PSZENNY ŁUKASZ LUBLIN ULTRINO AMATEUR 18:24:29
68 59 1056 LITWINEK MAREK Lubartów WKURW_TEAM 18:37:15
69 60 1119 ZAJKOWSKI MARIUSZ Warszawa POWER TRAINING 18:44:37
70 61 1006 BIELSKI JANUSZ Warszawa 19:09:49
71 10 1104 USZYŃSKA ALDONA Gliwice 19:37:12
72 62 532 MĄCZKA BRONISŁAW Gliwice Ekstremalne OTK Na Relaksie 19:37:12
73 11 1039 KAŁUŻA BASIA Bielsko Biała 19:39:10
73 12 1007 BONDARCZUK SYLWIA Bielsko-Biała ULTRA BESKID SPORT 19:39:10
75 63 1094 STEC TOMASZ Rzeszów DZIKITIM 19:39:12
76 64 1026 GUTOWSKI DARIUSZ Kłobuck NGB KŁOBUCK 19:39:44
77 65 1028 GWOZDA GRZEGORZ Tomaszów Lubelski UKS SABAUDIA 19:46:18
78 66 1003 BALON PIOTR Krosno U(L)TRA BAKOMAT TEAM 19:46:18
79 67 1021 FRANKOWSKI DARIUSZ Bytom SZAMANI W TRANSIE 20:20:41
80 68 1116 WÓJCIUK PAWEŁ Warszawa 20:44:15
81 13 1002 BALEWSKA IWONA Toruń SPC 20:44:15
82 69 1070 PARKITNY ALEKSANDER Wrocław 20:44:16
83 70 1020 FLIS DARIUSZ Zabrze OLIMP ZABRZE 22:04:45
84 14 1097 STYCZEŃ JUSTYNA Zabrze OLIMP ZABRZE 22:04:45
85 71 1080 RYCYK GRZEGORZ Krasnystaw 22:04:48
86 15 1110 WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA Pobiedziska 23:49:11
87 72 1060 MAŁKOWSKI BOGDAN Murów SPARTANIE DZIECIOM 23:49:12
88 73 1117 WÓJTOWICZ PAWEŁ Lublin LUBLIN BIEGA 24:23:09
89 74 1044 KOLASA ANDRZEJ Warszawa-Wesoła KLUB J.SŁOWACKIEGO 24:23:14