Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UR2021 Ultra Roztocze 2021 UR10 Ultra Roztocze 10 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
1 1 55 ŁOBACZUK MARIUSZ CHEŁM CHEŁM BIEGA 00:52:08
2 2 7 CEGIEŁKO MACIEJ Lublin AZS UMCS LUBLIN 00:55:57
3 3 3164 MANDZIUK MATEUSZ Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI / NADLEŚNICTWO TOMASZÓW 00:56:15
4 4 553 SZPINDA BARTOSZ Zwierzyniec 00:56:53
5 1 17 FURMANIK EWA Świerże CHEŁM BIEGA 00:57:22
6 5 571 ŚLEPIAK ADAM Nowy Sącz STAJNIA BALONA 00:57:39
7 6 97 WNUK PAWEL Chełm 00:59:11
8 7 102 ZABOROWSKI ŁUKASZ Chełm 8BALL CROSS GYM 00:59:11
9 8 84 SMOŁUCH TOMASZ Olkusz SAINT-GOBAIN SQUAD/ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAM 00:59:28
10 9 529 NIECHCIAŁ ŁUKASZ Pelikanów 01:01:29
11 10 43 KORZENIOWSKI DAMIAN Zyngierówka 01:01:48
12 11 21 GRABOWSKI MATEUSZ Hrubieszów 01:02:25
13 2 22 GRABSKA EWA Kraków SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJ 01:02:28
14 12 522 POŹDZIK MICHAŁ Szczebrzeszyn 01:02:29
15 13 45 KOZIOŁ TOMASZ Zawadówka CHEŁM BIEGA 01:04:43
16 14 25 GUZ MARCIN Chełm 01:04:58
17 15 99 WÓJCIK PAWEŁ Rzeszów MYSZOJELENIE 01:06:21
18 16 30 HOŁUB ADRIAN Lublin 01:07:31
19 17 68 NICGORSKI DARIUSZ Tarnawatka 01:07:44
20 18 46 KRUSZYŃSKI TOMASZ Pokrówka CROSSFITTER BOX CHEŁM 01:09:33
21 3 44 KOSZ MONIKA Pawłów 01:09:57
22 4 71 OLEK KAMILA Łomianki 01:10:46
23 19 12 DRYGIEL VEL DRYGLAK PIOTR Krasnystaw 01:11:13
24 20 61 MIŚKIEWICZ WITOLD Tarnawatka 01:11:24
25 5 40 KLISZCZ ALEKSANDRA Kazimierówka 01:11:26
26 6 36 JUREK KAROLINA Chełm 01:11:44
27 21 29 HOŁUB JAROSŁAW Lublin 01:12:00
28 22 75 PODSIADŁY MACIEJ Warszawa ITP 01:12:03
29 7 31 JARZĄBEK MAGDALENA Wrocław (Wrocław-Krzyki) MRUNNERS 01:13:28
30 8 50 LASOTA ELŻBIETA Bełżec TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 01:13:34
31 9 530 NIECHCIAŁ OLA Sparta Ultra Team 01:13:46
32 23 37 JUREK PIOTR Chełm 01:13:50
33 24 52 LITWIN MACIEJ Debica 01:15:00
34 10 95 TKACZUK KATARZYNA Chełm 01:15:46
35 25 15 FLIS RAFAŁ Marysin 01:16:54
36 26 520 SZYPROWSKI ROBERT Sochaczew DZIKI 01:18:10
37 11 2 BAJKOWSKA MAGDALENA Chełm MYSZOJELENIE 01:18:10
38 27 3 BALON ADAM Krosno 01:18:31
39 12 94 TALAROWSKA AGNIESZKA Krasnystaw 01:18:38
40 13 519 ŁUCJA Lublin 01:20:43
41 14 41 KOMAN PAULINA Tomaszów lubelski TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 01:21:08
42 28 523 GOŁĄBEK TOMASZ Nałęczów HEŃTEAM 01:21:23
43 29 10 DACHNO DANIEL Lublin 01:21:45
44 30 27 HARATYM MATEUSZ Jakubowice Konińskie 01:22:14
45 15 87 SZCZEPANKIEWICZ ANDŻELIKA Rzeszów 01:22:44
46 31 2083 SZCZEKALA LUKASZ 01:22:45
47 16 74 PASZCZYK ANNA Lublin 01:22:45
48 17 79 SARNA ELIZA Zwierzyniec 01:22:55
49 18 63 NADOLSKA JUSTYNA Sitno 01:23:02
50 19 67 NICGORSKA-MIŚKIEWICZ ANGELIKA Tarnawatka 01:24:19
51 20 66 NICGORSKA KLAUDIA Tarnawatka 01:24:19
52 21 77 PÓŹNIAK JOANNA Siedliska 01:24:58
53 22 57 MACHNIKOWSKA MAŁGORZATA Lubartów LEJDIS 01:25:10
54 23 570 PREDKO GRAŻYNA Tarnobrzeg 01:25:28
55 24 521 WACH MAGDALENA Zamośc 01:25:37
56 32 101 WYMIATAL PRZEMYSLAW Świdnik 01:26:24
57 33 49 KUŁACZKOWSKI KONRAD Stalowa Wola 01:26:32
58 25 80 SARZYŃSKA NATALIA LUBLIN 01:26:36
59 26 20 GRABOWIECKA AGNIESZKA Lublin 01:27:09
60 34 6094 KOWALSKI HENRYK Lublin HEŃTEAM 01:27:09
61 27 26 HAFTANIUK MAŁGORZATA Chełm 01:30:08
62 28 92 ŚWIERBUTOWICZ- KAWALEC ANNA Lublin 01:30:53
63 29 72 OSIAL ANITA Płońsk PŁOŃSZCZANKI 01:31:07
64 30 24 GRZEGORCZYK DOROTA Lublin KLUB BIEGACZA ORANGE SA 01:31:09
65 31 34 JĘDRYSZCZAK IWONA Zawiercie GRUPA JURA'PL 01:31:20
66 32 16 FRĄCZEK GOSIA Warszawa 01:31:51
67 33 4 BARAN MARTA CIEŚLIN 01:33:44
68 34 14 FIJAŁKOWSKA KAROLINA Świdnik 01:34:28
69 35 103 ZARĘBA MAŁGORZATA Zamość 01:34:43
70 36 19 GODEK MAGDALENA Zamość 01:35:04
71 37 18 GAWLIK SYLWIA Lublin 01:36:12
72 38 105 ZDUNEK MAŁGORZATA Lublin 01:36:12
73 35 60 MICHOŃ ARTUR Lublin JESTEM W RUCHU 01:36:30
74 36 11 DĄBROWSKI PRZEMEK LUBLIN 01:36:57
75 39 81 SIEGIEDA SABINA Zwierzyniec 01:37:04
76 40 23 GROŃSKA KAROLINA Niedzica 01:40:42
77 41 5 BORKOWSKA HANNA Radom BIEGIEM RADOM! 01:40:48
78 42 48 KULIK KATARZYNA Sitaniec 01:41:44
79 43 59 MAŁEK BOŻENA Niepołomice NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ 01:43:28
80 37 47 KUBACKI ŁUKASZ Warszawa 01:44:02
81 44 96 WIELOCH HELENA Parzymiechy ZRYW PARZYMIECHY 01:44:45
82 38 8 CIELEPA KRZYSZTOF Lublin MOTOR 1950 01:49:03
83 45 82 SKRABUCHA ANNA Lublin 01:52:05
84 39 98 WOŹNIAK JAKUB Posada Jaćmierska 01:52:56
85 46 32 JASZEK-WILCZYŃSKA ANNA Warszawa 01:53:24