Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UR2020 UltraRoztocze 2020 Krasnobród 3/10/2020 UR90 UltraRoztocze 90
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 9043 Tyburek Michał Lublin Stay Insane 09:11:38
2 2 9049 Kudłak Paweł Kraków AZS Kraków / Poranny Patrol 09:11:51
3 3 9047 Wróblewski Robert Lublin 09:20:18
4 4 9048 Zagórski Mariusz Goleszów 10:13:11
5 5 9041 Stawiński Michał Tarnowo Podgórne Night Runners 10:22:46
6 6 9001 Borowski Kamil Żółtańce Kolonia Chełm Biega 10:27:37
7 1 9018 Lisowska-Woś Agnieszka Niepołomice Niepołomice Biegają 10:29:59
8 7 9046 Woszek Tomasz Opole BBL Opole 10:54:06
9 8 9024 Myśliwiec Robert RZESZÓW Dziki i Wolny 11:13:43
10 9 9002 Cegiełko Paweł Lublin 11:13:41
11 10 9015 Kowalik Mariusz Izbiska NGB Kłobuck 11:46:08
12 11 9007 Goworek Piotr Kołobrzeg 11:48:02
13 12 9045 Wnuczek Lukasz Swidnik Biegający Świdnik 12:35:02
14 13 9006 Gajdecki Tomek Warszawa Accenture 12:40:40
15 14 9038 Rapa Piotr Biłgoraj LBL Luiegać Leniwie 12:58:19
16 15 9023 Misiągiewicz Paweł Tarnogród ZSZiO w Biłgoraju 13:11:52
17 16 9008 Gutowski Dariusz Kłobuck NGB Kłobuck 13:35:13
18 17 9021 Matecki Adrian warszawa 13:41:14
19 18 9032 Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 13:45:53
20 2 9031 Pliszczyńska Justyna Lublin 13:52:14
21 19 9035 Pszenny Marcin Lublin Ultrino AMATEUR 13:54:21
22 20 9017 Latanowicz Bernard Poznań Poznań 13:54:26
23 21 9034 Pszenny Łukasz Lublin Ultrino AMATEUR 13:54:27
24 22 9009 Gwozda Grzegorz Tomaszów Lubelski Uczniowski Klub Sportowy SABAUDIA 14:30:39
25 23 9025 Neć Jacek Tomaszów Lubelski 14:35:42
26 24 9012 Kaszewski Adam GOSTYNIN SYSTEMMGMT 14:43:11
27 25 9022 Mazur Mateusz Batorz Orange Polska 14:45:24
28 26 9042 Szyszkowski Włodzimierz Warszawa Duke Nukem Prince of Warsaw 14:52:00
29 27 9003 Ciesielski Jerzy Poznań #1512WingedHearts 14:52:54
30 28 9033 Połeć Krzysztof Jastrzębie-Zdrój 15:08:21
31 29 9026 Niezgoda Bartosz Jastrzębie-Zdrój 15:08:23
32 30 9013 Sitek Szymon Częstochowa Zabiegani Częstochowa 15:12:45
33 3 9028 Olędzka Emilia Warszawa Rembertów Team 15:12:28
34 31 9040 Smoter Wojciech Gliwice 15:26:27
35 32 9036 Pudełko Dariusz Kozłów Opel Active Team 15:26:27
36 33 9029 Paśnik Dariusz Lublin 15:48:55
37 4 9044 Tyrankiewicz Kamila Warszawa JUMP&FLY Kabaty 15:51:36
38 34 9014 Kosierkiewicz Grzegorz Kielce Karole 17:22:27
39 5 9019 Makarewicz Sylwia Mikołów Szczęśliwe Świry 17:37:09