Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UR2020 UltraRoztocze 2020 Krasnobród 3/10/2020 UR60 UltraRoztocze 60
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 6134 Rechulicz Maciej Tomaszów Lubelski Coconut team 05:04:56
2 2 6048 Jachimski Piotr Orzesze 05:19:21
3 3 6170 Wegiel Marcin Jasło Jasło 05:21:59
4 4 6165 Tajchman Jarosław Rzeszów Stajnia Balona 05:34:49
5 1 6059 KESLER ANNA Stare Lubiejewo Walnięta z Kopyta Stare Lubiejewo 05:38:22
6 5 6006 Antończak Marek Borówek Krasnystaw Biega 05:44:36
7 2 6181 Woszek Marzena Opole BBL Opole 05:48:41
8 6 6104 Michalczewski Jacek Karczmiska 05:49:23
9 7 6078 Krosman Szymon Komarów-Osada Klub Biegacza T2/4 05:57:40
10 8 6076 Krajda Mateusz Zelów Bieging Team Zelów 06:00:08
11 9 6142 Sekman Tomasz Kraków 06:03:01
12 10 6117 Papuga Krzysztof Zelów Bieging Team Zelów 06:04:58
13 11 6101 Meissner Paweł Łódź TIGERS TEAM / ReebokRunCrewLDZ 06:06:07
14 3 6025 Czarnacka Karolina Lublin Lubelskie Stowarzyszenia Biegowe 06:07:39
15 4 6125 Pododemska-Zabdyr Izabela Chylice KS PEGAZ 06:09:38
16 12 6001 Adamek Dariusz Kraków #AdamCzerwińskiTeam 06:12:10
17 13 6131 Pytel Leszek Bełchatów 06:17:46
18 14 6102 Mężyk Mateusz Łaziska amator 06:20:43
19 15 6030 Filaber Paweł Nowe Lipiny Zabiegany Wołomin 06:28:58
20 5 6159 Szymańska Agata Gdańsk 06:34:43
21 16 6119 PASTERNOK MARIAN Zabrze ReShape Runners 06:36:10
22 17 6124 Pochroń Marcin Wieluń 06:36:55
23 18 6151 Stradomski Artur Marki Markowi Biegacze 06:40:11
24 19 6085 Kulczyński Mariusz Adamów Schabowy Runners 06:44:14
25 20 6122 Pawłowski Karol Podlipska 06:45:32
26 6 6068 Kopiec Izabela Skrzyszów Koszulka Hynia 06:48:18
27 21 6098 Hyż Marek Biłgoraj BUT Biłgoraj 06:51:41
28 22 6210 Szpyt Ryszard Biłgoraj BUT Biłgoraj 06:51:42
29 23 6154 Szalast Paweł Dratów ZZG Bogdanka 06:51:52
30 24 6161 Szymański Jarosław Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa/Red Lion Club 06:54:34
31 25 6005 Antończak Damian Żółkiewka Krasnystaw Biega 06:55:35
32 26 6081 Krzosek Michał Lublin 06:58:02
33 27 6069 kopiszka tomasz biały bór TOMKOP 06:58:19
34 28 6207 Wiśnniewski Sławomir Biłgoraj LBL 07:02:43
35 29 6083 Kubala Kamil Nagawczyna 07:03:38
36 30 6037 Goluch Sylwek Lublin 07:04:50
37 31 6016 Bąk Artur Kraków FC po 40tce 07:04:50
38 32 6140 Sadowski Łukasz Wiesiółka ILF 07:05:25
39 7 6176 Wilk Wiktoria Kraków Wilki:) 07:07:18
40 33 6175 Wilk Krzysztof Kraków wilki :) 07:07:19
41 34 6010 Balon Piotr Krosno BAKoMAT TEAM 07:07:20
42 8 6018 BUDEK JOANNA Warszawa ZakrecOna 07:07:32
43 35 6028 Duda Sylwester Warszawa 07:07:38
44 36 6133 Reaud Julien Warszawa FRAPOL RAZEM! 07:08:36
45 37 6084 Kufera Dariusz Warszawa FRAPOL RAZEM! 07:08:36
46 9 6194 Zembaczyńska Amelia Opole FRAPOL RAZEM! 07:08:43
47 38 6203 Trzcoinka Maciej Rzeczyce 07:09:26
48 39 6150 Staniek Sławomir Rybnik BlackSheepTeam 07:09:35
49 40 6041 Hanak Paweł Ignacy Katowice 07:11:22
50 41 6029 Feodorów Wojciech Zabrze Reshape Runners 07:11:33
51 42 6167 Trokhymenko Yaroslav Lublin KW Lublin 07:11:49
52 43 6135 Reclik Jacek Rybnik 07:15:37
53 44 6092 Loranc PAWEŁ KOZY WILDBUCHAYS 07:15:50
54 45 6173 Wilczyński Marcin Zabrze ReShape Runners 07:16:14
55 46 6105 Mirosław Albert Lublin WW Team 07:17:57
56 10 6158 Szot Iwona Lublin WW Team 07:17:59
57 47 6067 Kopiec Arkadiusz Skrzyszów Koszulka Hynia 07:18:56
58 48 6034 Gadomski Dariusz Suchożebry 07:20:26
59 49 6017 Bernaś Dariusz Biłgoraj Biłgoraj Ultra Trail 07:21:26
60 50 6136 Reclik Jarosław Skrzyszów Forma Wodzisław Śląski 07:21:27
61 51 6195 Zieliński Paweł Krasnystaw Ruch Izbica 07:21:33
62 52 6164 Świniarski Piotr Pruszków 07:21:55
63 53 6112 Oryszczak Bartłomiej RACHANIE MTB Roztocze 07:22:03
64 54 6128 Prokopiuk Grzegorz Warszawa Szwagry Dwa 07:22:16
65 55 6023 Chmurko Michał Gliwice BlackSheepTeam 07:23:46
66 56 6209 Krawczyk Dawid Wiesiółka Chemet TEAM 07:26:33
67 11 6004 Ambroziak Anna Rzekuń 07:27:20
68 57 6074 Kozak Filip Kłobuck NGB Kłobuck 07:27:53
69 58 6185 Wójtowicz Piotr Rzeszów 07:30:13
70 59 6113 PALUCH DANIEL DĄBROWA GÓRNICZA BIEGOWA KUŹNIA 07:31:17
71 60 6046 Irzyk Tomasz Lublin 07:34:38
72 61 6172 Wichtowski Marek Warszawa Workday 07:37:36
73 62 6052 Jezierski Jakub Warszawa Orange Polska 07:38:50
74 63 6054 Kaczor Łukasz Buczkowice WILD BUCHAYS 07:40:07
75 64 6123 Piątek Tomasz Pisarzowice Wilde Buchays 07:40:09
76 65 6189 Zajkowski Mariusz Warszawa Power Training 07:42:30
77 66 6169 Weyna Rafał Kicin Biały Domek Kicin 07:49:33
78 67 6155 Szczabel Krystian gliwice 07:49:50
79 12 6184 Wójcik Monika Warszawa ZakręcOna 07:52:23
80 68 6149 Sosnowski Ireneusz Bibice 07:52:33
81 69 6072 Kotula Jaroslaw Lublin 07:56:40
82 70 6056 Kamysz Robert kraków 07:56:47
83 71 6144 Sikora Marcin Pruszków Good Coach Team 07:56:51
84 72 6073 Kowalczyk Artur Lublin 08:00:40
85 73 6118 Pasisz Artur Niepołomice Niepołomice Biegają 08:04:47
86 13 6206 Szpyt Justyna Biłgoraj BUT Biłgoraj Ultra Trail 08:05:46
87 14 6095 Łuczak-Pokój Barbara SARZYNA NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 08:10:17
88 74 6153 Szabla Marcin Grabowa Saint-Gobain SQUAD 08:12:43
89 75 6178 Wnuk Tomasz Łazy 08:13:24
90 15 6051 Jata Marta Lublin WW Team 08:14:35
91 76 6040 Guzik Daniel Grabowa 08:14:49
92 77 6012 BARAN STANISŁAW CIEŚLIN Saint-Gobain SQUAD 08:16:10
93 78 2020 Domińczyk Rafał Dąbrowa Górnicza Ultrasi z Jury 08:16:10
94 16 6152 Szabla Magdalena Grabowa Szabelka Team 08:16:10
95 17 6196 Ziółkowska-Wnuk Monika Łazy 08:16:11
96 79 6186 Wręczycki Łukasz Lubliniec 5 Pułk Chemiczny 08:20:25
97 18 6058 Karasek Magdalena Niegowonice 08:20:28
98 80 6057 Karasek Grzegorz Niegowonice 08:20:32
99 81 6182 Woźny Jarosław Poznań Piątkowo Na Biegowo 08:20:43
100 19 6116 Pańczuk Figura Irmina Puławy UMCS BIEGA 08:23:27
101 82 6091 Lewtak Marcin Zbędowice 9-tka running team 08:23:56
102 83 6137 Rek Krzysztof 44-310 Radlin Radlinioki w biegu 08:24:18
103 84 6079 Kruszewski Jacek Marki Markowi Biegacze 08:25:30
104 85 6200 Żuk Andrzej Zielonka Rembertów Team 08:28:19
105 20 6201 Żuk Halina Zielonka Rembertów Team 08:28:21
106 21 6205 Wieruszewska Agata Warszawa Agata&Irenka 08:31:24
107 22 6174 Wilińska-Zywert Agnieszka Pobiedziska amatorka 08:31:26
108 23 6115 Panek Agata Zawiercie Grupa Jura.PL 08:33:02
109 24 6014 Bączek Agata Zawiercie GRUPA JURA'PL 08:33:03
110 25 6138 Rękosiewicz-Tokarz Monika Głogów Małopolski TKKF SOKÓŁ 08:33:22
111 26 6208 Szpinda Marta Biłgoraj Biłgoraj Ultra Trail 08:33:35
112 86 6146 Skotnicki Paweł Gliwice 08:34:02
113 87 6020 Burkowski Daniel Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza 08:34:35
114 88 6024 Czapla Krzysztof Krasnobrod 08:36:17
115 27 6032 Frankowska Dorota Świdnik 08:37:19
116 89 6129 Przewłoka Wojciech Kolbark Saint - Gobain Squad 08:37:36
117 90 6177 Wilkos Marcin Uchanie 08:38:01
118 28 6171 Wiatrowicz Barbara Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza 08:38:33
119 91 6035 GAWOR ARTUR Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza 08:38:36
120 29 6036 GAWOR MONIKA Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza 08:38:37
121 92 6108 Nakonieczny Jacek Lublin SII RUNNING TEAM 08:40:14
122 93 6168 Urbanowicz Łukasz Kraków 08:42:27
123 94 6086 Kulesza Marcin Warszawa QLESH Racing Team/wkurw_team 08:43:09
124 95 6141 Sagan Artur Kraków Secret Security Group 08:46:40
125 96 6042 Hapunowicz Tomasz Zbuczyn Zbucki Ruch 08:53:08
126 30 6015 Bądziul Dorota Rzeszów 09:03:30
127 97 6190 Zaliński Marek Henryków-Urocze Kings of Lemon 09:03:41
128 31 6160 Szymańska Dorota Henryków Urocze Kings of Lemon 09:03:45
129 98 6143 Sielczak Zbyszek Henryków-Urocze Kings of lemon 09:03:45
130 99 6162 Szymański Krzysztof Henryków Urocze Kings of Lemon 09:03:46
131 100 6093 Lutomski Dariusz Magdalenka 09:07:36
132 32 6096 Małachowska Izabela Warszawa Runners Team Quibl 09:10:27
133 101 6191 ZAREMBA MAREK ŁĘKA MROCZEŃSKA KAMIKADZE 09:12:47
134 33 6121 Pawłowska Beata Radlin RADLINIOKI W BIEGU 09:26:31
135 34 6044 Hejna Izabela Radlin Radlinioki w biegu 09:26:31
136 102 6043 Hejna Artur Radlin Radlinioki w biegu 09:26:33
137 103 6106 Miszczyk Marcin Kraków 09:29:58
138 104 6089 Kwaśniewski Andrzej Kraków 09:30:38
139 35 6007 Augustyn Marcelina Kraków 09:30:42
140 36 6013 Basista Kasia Pszów Forma Wodzisław Śląski 09:32:18
141 37 6045 Heliosz Agnieszka Krostoszowice Koszulka Hynia 09:32:18
142 38 6039 Grzesik Jolanta Przeorsk Tomaszowska Grupa Biegowa 09:32:19
143 105 6103 Miara Maciej Bytom 09:32:20
144 106 6156 Szkatuła Henryk Wodzisław Śląski Koszulka Hynia 09:32:21
145 107 6188 Wyszkoń Franciszek Łańce Koszulka Hynia 09:32:39
146 39 6094 Łaskawska Justyna Warszawa 09:32:45
147 108 6066 Koper Bartłomiej Tomaszów lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa 09:41:33
148 40 6053 Jędzura Agnieszka Gliwice 09:41:33
149 41 6199 Żbikowska Małgorzata Toruń SPC 09:41:52
150 42 6009 Bagińska Olga Białystok Białostocka Sekta Biegaczy 09:45:03
151 43 6099 Mastek Beata Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport 09:45:03
152 109 6055 Kalita Tomek Białystok Białostocka Sekta Biegaczy 09:45:05
153 44 6038 Grygoruk Ewa Białystok Białystok Biega 09:45:05
154 45 6080 Krzempek Boguslawa Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport 09:45:05
155 110 6047 Iwaniuk Jarosław Grabówka Białystok Biega Team 09:45:06
156 111 6183 Wójcik Łukasz Lublin SII POWER PEOPL 10:00:43
157 112 6145 Siliwoniuk Damian Warszawa Warsaw Run Club 10:03:37
158 46 6166 Tobor DOROTA Crossfit Radzionkow Lata m 10:12:28
159 113 6097 Mamakis Konstantinos Tarnowskie Góry 10:12:29
160 114 6163 Śliwa Jakub Ślęza 10:48:05