Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UR2020 UltraRoztocze 2020 Krasnobród 3/10/2020 UR30 UltraRoztocze 30
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 3155 Oleksy Przemysław Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy 02:12:19
2 2 3160 Parol Rafal Warszawa Adidas Runners Warsaw 02:16:35
3 3 3170 Pietrykowski Konrad Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM 02:20:46
4 4 3015 Bielak Tomasz Kozłówka Szybciej nie dam rady 02:29:06
5 5 3065 Grządka Przemysław Warszawa PZU SPORT TEAM 02:29:20
6 6 3123 Łowczak Bartosz Lublin 02:30:33
7 7 3104 Krajka Jaroslaw Lublin UMCS Biega 02:32:08
8 8 3185 Rzemiński Jacek Stróże 02:33:52
9 9 3245 Wójcik Józef Chełm Chełm Biega 02:34:08
10 10 3088 Kitka Tomasz Puławy Sportowe Puławy 02:34:56
11 11 3048 Fortuna Marcin Kędzierzyn-Koźle Świszczący Łańcuch 02:35:57
12 12 3074 Jakubowski Zbigniew Kolbuszowa 02:37:19
13 13 3121 Łaszkiewicz Arkadiusz Zamość 02:37:45
14 14 3047 Florek Marcin Pilzno Mężczyźni św. Józefa 02:38:55
15 15 3136 Matuszewski Arkadiusz Zamość 02:40:14
16 16 3040 DEC PIOTR Lubycza Królewska :) 02:42:05
17 17 3076 Jedziniak Piotr Puławy IM-POSSIBLE TEAM 02:42:49
18 18 3028 Cichosz Krzysztof Krasnystaw Krasnystaw Biega 02:44:53
19 1 3128 Malinowska Izabela Chełmiec 02:44:55
20 19 3205 Stolarski Maciej Stanisławów Pierwszy 1984 02:45:51
21 20 3148 Nadolski Michał Sitno 02:46:23
22 21 3098 Kozak Marcin Lublin Lublin Biega 02:47:00
23 22 3251 Zieliński Paweł Kraków 02:47:01
24 23 3168 Perenc Michał Jarosław Carpathian Runners 02:47:46
25 24 3141 Mendel Grzegorz Lublin 02:48:22
26 25 3122 Łoś Piotr Lublin Stay Insane 02:49:20
27 26 3223 Szyszło Tomasz Sanok Pozytywnie Zabiegani Sanok 02:49:43
28 27 3113 Kura Piotr Lipniak 02:49:57
29 28 3021 Bromke Łukasz Lublin Orange Polska 02:50:19
30 29 3197 Smyka Michał Ciecierzyn 02:50:38
31 30 3176 Pyś Adrian Zamość ROZTOCZE CYCLING TEAM 02:52:42
32 31 3020 Borycki Artur DABROWA TARNOWSKA TGR 02:53:29
33 32 3208 Strzelczyk Wiktor Rzeszów Carpathian Runners 02:55:00
34 33 3084 Kaszuba Łukasz Czeladź #czeladzbiega 02:55:13
35 34 3023 Brzozowski Łukasz Stalowa Wola Bike Equipa Sandomierz 02:55:32
36 35 3092 Konopka Bartosz Kraków BiegamBoLubię 02:55:54
37 36 3218 Szegda Łukasz Puławy gardonie 279 02:55:59
38 37 3080 Kałakucki Jarosław Lublin Lubelskibiegacz.pl Team 02:56:17
39 38 3100 Kozyra Artur Wola Lisowska 02:57:58
40 39 3067 Hałasa Piotr Tomaszów Lub. 02:59:06
41 40 3250 Zarzycki Mariusz Natalin Nie ma letko 02:59:18
42 41 3143 Mielniczek Grzegorz KRAKÓW B.RUNNER 02:59:23
43 2 3064 Grządka Anna Warszawa 02:59:37
44 3 3224 Śliwa Anna Tomaszów Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa 03:00:18
45 42 3169 Piątkowski Dariusz Nowiny Chełmska Grupa Triathlonu 03:00:33
46 4 3050 Gajos Anna Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 03:00:50
47 43 3133 Margol Karol Biłgoraj Biłgoraj Biega 03:00:56
48 5 3002 Adamczuk Agnieszka Marki Markowi Biegacze 03:01:26
49 6 3152 Nizio Dorota Biłgoraj 03:01:29
50 44 3012 Bedłuszak Tomasz Chełm Chełm Biega 03:02:10
51 45 3044 Dziurda Marek Chełm Chełmska grupa triathlonu 03:02:13
52 46 3156 Orzechowski Marek Sandomierz Tak Lubię Sandomierz - Bike Equipa 03:03:31
53 47 3147 Muszyński Dariusz Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa/Red Lion Club 03:03:34
54 48 3115 KWIATKOWSKI DARIUSZ GRYFINO PGE ENERGETIC RUNNING 03:03:54
55 49 3095 Korzeniowski Damian Zyngierówka 03:04:18
56 50 3201 Staniak Marcin Lublin 03:05:33
57 51 3199 Sory Bartłomiej Lublin intive 03:05:55
58 7 3242 Wodyńska Dagmara Nowy Sącz EquiDo Team schodzi z asfaltu 03:06:29
59 52 3026 Byra Piotr Grabowica GRABOWICA 03:07:14
60 53 3001 Abramowicz Daniel Chełm Chełm Biega 03:07:41
61 54 3107 KRUKOWSKI ROBERT ZAMOŚĆ PLATINIUM CROSS ZAMOŚĆ 03:08:18
62 55 3149 Namięta Piotr Lublin - 03:08:51
63 56 3166 Pawiński Artur Warszawa Adidas Runners Warsaw 03:08:59
64 57 3225 Talarowski Paweł Krasnystaw 03:09:13
65 8 3097 Kotajny Oriana Rybnik Radlinioki w biegu 03:09:34
66 58 3101 Kraczkowski Krzysztof Chełm 8 Ball Cross Gym Chełm 03:09:36
67 59 3037 Czycz Mateusz Błażowa Carpathian Runners 03:10:19
68 60 3258 Wodyński Jacek Kraków Equido 03:10:24
69 61 3154 Ogonowski Mikołaj Warszawa 03:10:38
70 62 3052 Gawda Piotr Lublin Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 03:10:53
71 63 3131 Marciniewicz Marcin Zamość 23. BLT Mińsk Mazowiecki 03:11:22
72 64 3083 Karwowski Maciej Warszawa 03:12:51
73 65 3234 Waligórski Krzysztof Marki Markowi Biegacze 03:13:06
74 66 3035 Czuj Stanisław Zamość Rozbiegany Zamość 03:13:44
75 67 3249 Zamorski Adam Cetula Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 03:13:46
76 68 3187 Sanecki Robert Gorzyce Sprint Gorzyce 03:14:23
77 69 3110 Kulik Marcin Mikołów 03:14:41
78 70 3075 Janiuk Piotr Chełm Chełm Biega 03:16:20
79 71 3202 Stec Marek Sochaczew 03:17:39
80 72 3086 Kępa Krzysztof Radzyń Podlaski 03:17:42
81 73 3164 Paszko Stanisław Gorajec - Zagroble Dinozaur z Roztocza 03:18:42
82 9 3041 Długosz Kasia Lublin Stay Insane 03:18:43
83 74 3043 DZIDA MICHAŁ TOMASZÓW LUBELSKI 03:19:40
84 75 3004 Andruszek Krystian Zamość 03:19:57
85 76 3132 Marcinkiewicz Dariusz Zakrzowek 03:20:02
86 77 3231 Tomkiewicz Przemysław Warszawa 03:20:05
87 78 3239 Wilczyński Bartłomiej Warszawa 03:20:06
88 79 3089 Kłodziński Klaudiusz Tarnów Ultramęki 03:20:20
89 80 2040 Krajewski Michał Bychawa Bychawa 03:20:23
90 10 3068 Hejduk Monika Lublin Umcs Biega 03:21:16
91 81 3014 BIDAS PAWEŁ SANDOMIERZ BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 03:22:32
92 11 3045 fedorczuk Jadwiga Werkowice 22 ---550 ______ 03:23:16
93 82 3093 Konopka Krystian Nowy Sącz 03:23:46
94 83 3142 Miazga Janusz Zamość Elektronika Zamość 03:24:31
95 12 3114 Kuśmirek-Kowal Joanna Warszawa 03:24:34
96 13 3158 Pacek Katarzyna Lipniak 03:25:07
97 84 3222 Szyszko Paweł Lublin 03:25:41
98 14 3077 Jężak Joanna Puławy Sportowe Puławy 03:26:37
99 85 3210 Supiński Zbigniew Zyrardow 03:27:20
100 86 3066 Grzegorzak Wojciech Niepołomice #AdamCzerwińskiTeam 03:27:57
101 15 3061 Gromek Edyta Lublin Szybciej nie dam rady 03:28:21
102 87 3146 Mróz Dariusz Gryfino PGE ENERGETIC RUNNING Dolna Odra 03:29:00
103 16 3071 Hunkiewicz Ewelina Marki Markowi Biegacze 03:29:08
104 17 3106 KRUKOWSKA EWA ZAMOŚĆ PLATINIUM CROSS ZAMOŚĆ 03:31:09
105 88 3238 Wierzbicki Łukasz Warszawa Kuźnia Triathlonu 03:31:48
106 89 3196 Skóra Marcin Tarnów EMES I PARTNERZY 03:32:33
107 90 3079 Juszczak Leszek Gocław Gocławskie Koty Z Niezależnym Cyrylem Na Czele 03:33:05
108 91 3192 Siedlaczek Zbigniew Lublin 03:34:22
109 92 3003 Adamski Marcin Nowy Sącz 03:35:57
110 93 3161 Parzonka Michał Kędzierzyn-Koźle Świszczący Łańcuch 03:37:33
111 18 3219 SZYMANOWSKA Karolina Warszawa 03:40:24
112 19 3195 Skierska Agnieszka Katowice 03:40:45
113 94 3220 SZYMANOWSKI Marek Warszawa ORANGE POLSKA 03:41:13
114 95 3244 Woźniak Marek Wojkowice Biegowa kuźnia 03:41:22
115 20 3022 Broś Bożena Turka Klub Biegacza Orange Polska 03:41:51
116 21 3243 Wojtowicz Małgorzata Tomaszów Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa 03:42:31
117 96 3124 Machoś Mariusz Tomaszów Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa 03:42:31
118 22 3087 Kisiel Jolanta Biłgoraj LBL (Lubię Biegać Leniwie) 03:42:56
119 97 3109 Kufel Grzegorz Lublin Stay Insane 03:43:45
120 98 3230 Tomczyk Marcin Radzyń Podlaski RezerwowePsy 03:44:53
121 23 3226 Taraszewska Paulina Warszawa PWPW S.A. 03:44:54
122 24 3215 Szczęśniak Małgorzata Czeladź #czeladzbiega 03:46:27
123 99 3126 Malec Kamil Zamość MILA MEBLE WNĘTRZA NA WYMIAR 03:46:32
124 100 3211 Suwald Andrzej Warszawa JacekBiega Running Team 03:46:45
125 25 3025 Bugajska Katarzyna Kraków 03:48:44
126 101 3247 Wrona Wojciech Lublin Grupa biegowa Nie ma letko 03:48:45
127 102 3191 Sawicki Kajetan Tłuszcz 03:48:54
128 103 3051 Gański Filip Świdnik Biegajacy Świdnik 03:48:55
129 26 3227 Tokarska Bożena Kraków #AdamCzerwińskiTeam 03:49:42
130 104 3228 TOKARSKI RAFAŁ Kraków 03:49:43
131 105 3140 Mazurek Piotr Sporniak Bełżyce i okolice biegają 03:52:36
132 27 3139 Mazurek Anna Sporniak Bełżyce i okolice biegają 03:52:37
133 106 3042 Dobrowolski Piotr Warszawa Orange Polska 03:53:48
134 107 3055 Gilas Szymon Chełm 03:54:40
135 108 3056 Gilas Michał Wola Mała BiłgoRun 03:54:40
136 28 3103 Krajewska-Paluch Ewa Dąbrowa Górnicza Biegowa Kuźnia 03:54:48
137 109 3085 Kędzior Dariusz Dąbrowa Górnicza Biegowa Kuźnia 03:55:10
138 29 3111 Kuna Katarzyna Dąbrowa Górnicza Biegowa Kuźnia 03:55:11
139 110 3221 Szynkaruk Radosław Lublin 20-632 03:55:24
140 111 3237 Wielgocki Artur Zielonki 03:56:47
141 112 3094 KONOPKA Piotr Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 03:58:09
142 30 6139 Rutkowska Małgorzata Golub-Dobrzyń 03:58:13
143 113 3031 ciupa tomasz Goraj Lubię Biegać Leniwie 03:59:15
144 31 3125 Makarzec - Surma Agnieszka Biłgoraj Biłgoraj 03:59:15
145 114 3165 Patro Jacek Biłgoraj LBL Lubię Biegać Leniwie 03:59:15
146 115 9004 Dąbrowski Adrian Warszawa Power Training 04:00:03
147 32 3180 Roszkowska Justyna Warszawa bulbixyrunztg44evr 04:01:39
148 116 3181 Roszkowski Tomasz Warszawa bulbixyrunztg44evr 04:01:41
149 33 3017 Bogumił Sylwia Zielonki 04:02:28
150 34 3259 Warych Joanna Lublin 04:02:37
151 35 3260 Juras-Kmieć Marzena Lublin Biegam Sobie 04:02:39
152 36 3178 Rolnik Joanna Orzesze 04:03:14
153 117 2045 Lubecki Grzegorz Warszawa 04:03:18
154 37 3159 Papiernik Aneta Marki Markowi Biegacze 04:03:52
155 38 3186 Rzepniewska Joanna Marki Markowi Biegacze 04:03:56
156 118 3190 Sawicki Bartosz Tłuszcz 04:06:41
157 119 3214 Szczepkowski Paweł Warszawa Artequipment 04:07:25
158 120 3127 Malesza Zbigniew Okszów Okszów biega 04:08:40
159 121 3116 kwiecień jacek MARKI Markowi Biegacze 04:09:35
160 122 3129 Małek Mariusz Chełm 04:12:02
161 39 3236 Weyna Anna Kicin Biały Domek Kicin 04:13:00
162 40 3177 Rek Katarzyna Radlin Radlinioki w biegu 04:23:35
163 41 3157 Ostaniewicz Kamila Bydgoszcz 04:26:27
164 42 3090 kołodziej małgorzata krasnik Wataha łączy nas bieganie 04:26:27
165 43 3179 Rosinska Kotula Malgorzata Sochaczew 04:29:24
166 44 3184 Rytel Marta Warszawa 04:29:37
167 123 3033 Czapkiewicz Michał Warszawa 04:29:38
168 45 3058 Goik Agnieszka Radlin Radlinioki w biegu 04:31:09
169 46 3241 Wodała Jolanta Radymno Klub Biegacza RTV Euro Agd 04:38:43
170 47 3200 Sowińska Anna Jarosław 04:38:46
171 48 3096 Kostulska Olga Toruń wkurw_team 04:41:46
172 124 3256 GNIECIAK TOMASZ Tarczyn Forest Camp 04:44:19
173 49 3257 Drzewiecka-Witkowska Agnieszka Kotorydz Forest Camp 04:44:21