Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UR2020 UltraRoztocze 2020 Krasnobród 3/10/2020 UR20 UltraRoztocze 20
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 2113 Jańczak Filip Środa Wielkopolska 01:33:54
2 1 2114 Lesniak Michal Tiverton Team Mountain Polska 01:33:54
3 3 2010 Bronhard Rafał Głogów Małopolski TKKF Sokół Głogów Młp./Perfect Runner Team 01:39:12
4 4 2106 Zygmunt Tomasz Giedlarowa runonline.pl 01:41:22
5 5 2061 Pietras Ryszard Lublin Stay Insane/Biegam z ABS 01:44:08
6 6 2039 Kowalski Łukasz Lublin 01:47:40
7 1 2091 Walania - Bronhard Kinga Głogów Małopolski TKKF Sokół Głogów Młp./Perfect Runner Team 01:48:51
8 7 2026 Golbiak Wojciech Międzyrzec Podlaski 01:50:25
9 8 2037 Korzeniowski Tomasz Grębów FartlekGo 01:51:08
10 2 2081 Skupień Anna Ruda Śląska TL Pogoń 01:51:13
11 3 2116 Afanasyeva Yana Kraków 01:51:48
12 9 2080 Siwiec Marcin Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 01:51:54
13 10 2002 Antosz Bogdan Sieniawa Sieniawa 01:54:18
14 4 2007 Bednarz Marta Warszawa Adidas Runners Warsaw 01:54:35
15 11 2038 Kostrubiec Tomasz Szczebrzeszyn 01:54:52
16 12 2057 Pająk Andrzej Przybysławice Stay Insane/Biegam z ABS 01:55:55
17 13 2062 PIETRZYK ZBIGNIEW KĘPA BORZECHOWSKA Bełżyce i okolice biegają 01:56:00
18 5 2047 Maczka Anna Rzeszów 01:58:19
19 14 2093 Wieczorek Marcin Milejów 01:58:35
20 15 2078 rycak andrzej tomaszów lubelski NJN SABAUDY 02:02:13
21 6 2021 Dyś Małgorzata Lublin Stay Insane 02:02:50
22 7 2088 Szwajka Aneta Stalowa Wola Stajnia Balona 02:03:54
23 8 2086 Szuba Justyna Lublin Stay Insane 02:05:00
24 9 2084 Suchanecka Aleksandra Brwinów Good Coach Team 02:06:49
25 16 2030 Iwanicki Władysław Łęczna Lw Bogdanka S.A. 02:07:59
26 17 2029 Kot Leszek Lublin Lw Bogdanka S.A. 02:08:06
27 10 2027 Guszcza Ewa Marki Markowi Biegacze 02:08:43
28 18 2044 Kurzawski Marek Szczebrzeszyn 02:09:22
29 19 2031 Jacek Andrzej Zamość 02:10:05
30 20 2055 OLEKSAK GRZEGORZ BIAŁA PODLASKA 02:10:27
31 21 2048 Majewski Szymon Kraków 02:10:28
32 22 2046 Łączny Marcin Lublin Lublin 02:11:32
33 23 2074 Rogala Marcin Szczebrzeszyn 02:12:02
34 24 2079 Sierakowski Aleksander Lublin Nie Ma Letko 02:12:08
35 25 2001 Adamczyk Jacek Chełm 02:12:10
36 11 2049 Małka Marta Tomaszów Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa 02:13:27
37 12 2111 Gac Karolina Zakliczyn 02:13:30
38 13 2076 Rosa Magdalena Krępiec lubelskibiegacz.pl TEAM 02:13:45
39 26 2089 Targoński Marcin Lublin Nie Ma Letko 02:14:15
40 27 2087 Szuwara Piotr Dęblin 1 Batalion Drogowo - Mostowy 02:14:57
41 14 2012 Chruszczyk Monika Jarosław 14 dywizjon artylerii samobieżnej 02:14:59
42 28 2092 Walczyk Krzysztof Lowce 02:15:04
43 29 2022 Neścior Waldemar Tomaszów Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa 02:15:46
44 30 2095 Wojnar Stanisław Harasiuki 02:16:03
45 15 2034 Karaaslan Ania Zamość 02:17:07
46 31 2115 Rosiński Marcin Kraczewice Prywatne ISKRY 02:17:09
47 16 2008 Bernakiewicz Aleksandra Nowy Targ 02:17:34
48 32 2023 FORNALSKI TOMASZ Krasnystaw 4Nalsky Run 02:18:18
49 17 2003 Baka Magdalena Lublin 02:18:36
50 18 2042 Królikowska Agata Lublin Stay Insane 02:18:51
51 33 2032 Kajpust Michał Wilczyce 02:18:52
52 34 2036 Kitowski Bartosz Głogów Małopolski Głogovia 1925 Głogów Małopolski 02:19:00
53 35 2019 Dominik Mariusz Biłgoraj BUT Biłgoraj 02:21:04
54 36 2108 Żołyniak Szymon Sieradz 02:21:06
55 37 2118 Zieliński Krzysztof Zawiercie Grupa jura Zawiercie.pl 02:21:19
56 19 2109 Maciąg Monika Zawiercie 02:21:20
57 38 2102 Wróbel Krzysztof Świdnik Biegający Świdnik 02:22:37
58 39 2052 Niemiec Łukasz Zamość apartamentyroztocze.pl 02:24:01
59 40 2065 pliżga sebastian Rogóźno BYDLAKI 02:24:10
60 20 2110 Dec Wioletta 22-680 Lubycza Królewska 02:24:31
61 41 2025 Godek Tomasz Zamość 02:24:52
62 21 2024 Gawlik Sylwia Lublin 02:26:14
63 22 2082 Stradomska Agnieszka Warszawa Markowi Biegacze 02:26:25
64 42 2075 Rokita Jacek Opole lubelskie ISKRY 02:26:51
65 23 2101 Wróbel Barbara Świdnik Biegający Świdnik 02:27:06
66 24 2083 Strażyc Iwona Puławy 9-tka Running Team 02:28:42
67 43 2060 Pawełek Krzysztof Marki Markowi Biegacze 02:28:44
68 25 2103 Zielińska Karolina Warszawa Kociambury 02:30:48
69 44 2077 Rostek Andrzej Marki Markowi Biegacze 02:33:16
70 45 2053 Noworyta Bartłomiej Kraków Sarni Tętent 02:36:49
71 26 2043 Krzemińska Agata Sandomierz Bike Equipa Sandomierz 02:37:29
72 27 2016 Dalecka Anna Krasnobród Orange Polska 02:37:57
73 46 2099 Wójtowicz Radosław Bełżyce ISKRY 02:38:25
74 28 2097 Woszuk Iwona Bełżyce Bełżyce i okolice biegają 02:38:55
75 29 2107 ZYGO DOROTA BEŁŻYCE BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ 02:38:56
76 30 2041 Krępacka Monika Chełm Chełm biega 02:40:43
77 47 2112 Nowosad Mariusz Labunie Cross Zamość 02:41:35
78 48 2117 Szacawa Damian Puławy UMCS Biega 02:42:57
79 31 2011 Brzozowska Paulina Stalowa Wola Bike Equipa Sandomierz 02:43:09
80 49 2064 Pilarczyk Andrzej Czeladź #czeladzbiega 02:44:01
81 32 2105 ZYDROŃ KATARZYNA Więcławice Stare 02:44:23
82 33 2071 Putyło Katarzyna Rzeszów 02:44:56
83 50 2090 Tokarz Paweł Głogów Małopolski TKKF SOKÓŁ 02:46:01
84 51 2017 Dąbrowski Paweł Lublin 02:46:33
85 34 2056 Pabiańczyk Małgorzata Myślenice 02:47:59
86 35 6003 Albigowska Magdalena Kraczkowa POZYTYWNIE_ROZBIEGANA 02:48:07
87 36 2098 Wośko Gabriela Warszawa Klinika Zdrowia i Urody 02:49:15
88 52 2018 Dąbrowski Przemysław LUBLIN 02:52:07
89 53 2015 Ćwirlej Andrzej Rzeszów Brzozowski Klub Biegacza 02:59:34
90 54 2067 Potocki Piotr Przemyśl 03:06:05
91 55 2068 Potrzyszcz Lukasz Lublin Biegam z ABS 03:06:47
92 37 2014 Czyrnek Ewa Rybnik Smaki biegania 03:10:22
93 38 2096 Wojtkowska-Wośko Małgorzata Warszawa Klinika Zdrowia i Urody 03:11:11
94 39 2104 Zimny Cecylia Rybnik Mam zajawkę 03:18:15
95 40 2051 michorek renata Kraków 03:21:20
96 41 2028 Hawrylak Paulina Zamość 03:24:09
97 56 2054 Nowosad Kamil Sawin 03:24:36
98 42 2094 Wierchoła Joanna Lublin 03:29:42
99 57 2006 BĄCZEK KRZYSZTOF Zawiercie GRUPA JURA'PL 03:45:20
100 43 2035 Kaszuba Katarzyna Czeladź #czeladzbiega 03:45:22
101 58 2073 Rey Andrzej Warszawa Rey Running Team 03:51:13
102 59 3060 Górski Krzysztof Warszawa 04:01:47
103 60 2063 Piętka Piotr Warszawa Amernet 04:01:47
104 44 2050 Mianowana Anna Niedrzwica Duża Iskry 04:09:12
105 45 2100 Wójtowicz Sylwia Bełżyce ISKRY 04:09:13
106 46 2058 Pałka Ewa Bełżyce Iskry 04:09:15
107 47 2033 Kalicka Asia Poniatowa ISKRY 04:09:23
108 48 2066 Polak Irena Biłgoraj Biłgoraj Ultra Trail 05:11:56