Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UR2020 UltraRoztocze 2020 Krasnobród 3/10/2020 UR120 UltraRoztocze 120
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 1021 Kieroński Robert Modlin Twierdza 14:05:44
2 2 1034 Kurzawski Tomasz Horszów 14:12:48
3 3 1027 Kozaczuk Jacek Brzoza Krolewska BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAIL 14:15:29
4 4 1063 Psiuk Andrzej Biłgoraj Biłgoraj Biega 14:15:36
5 5 1087 Kordowicz Łukasz BIŁGORAJ BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAIL 14:16:20
6 6 1060 Pietrzyk Dariusz Mełgiew Biegający Świdnik 14:27:27
7 7 1052 Osina Jakub Świdnik Biegający Świdnik 14:36:53
8 1 1066 Sikora Bożka Myślenice TKKF Uklejna Myślenice 14:41:18
9 8 1065 Rogala Maciej Pszów YNO ULTRA 14:59:06
10 9 1088 SZPINDA SEBASTIAN Biłgoraj Biłgoraj Ultra Trail 15:14:50
11 2 1083 Zając Katarzyna Tarnów 4K TeamTarnów UltraFun ML 15:18:50
12 10 1019 Jamróz Łukasz Wadowice Auuuuu 15:34:21
13 3 1037 Lange Beata Gliwice - Biłgoraj Bracia Pietrzak Running Team Gliwice 15:54:49
14 11 1047 Mierkiewicz Krzysiek Warszawa MkM Running 15:55:01
15 12 1076 Włoch Kamil Kraków Sarni Tętent 16:30:58
16 13 1072 Wardzyński Łukasz Warszawa 16:37:58
17 14 1044 Mackojć Krzysztof Kołobrzeg EL-MACKOJĆ 16:45:22
18 4 1010 Dzierżeńska Monika Gdańsk Akademia Biegowa Kiełpino 16:45:50
19 5 1051 Nejfeld Hanna Ząbki Biegam Boo Lubię 16:46:25
20 6 1086 Trzeźwińska Anna Kajetanówka LBL (Lubię Biegać Leniwie) 16:53:00
21 15 1014 Gmiterek Tomasz Lublin Biłgoraj Ultra Trail 17:13:47
22 7 1012 Efemberg Joanna SZCZECIN 17:16:17
23 16 1028 Kozyra Paweł Lublin TeamMountainFuel Runnerpawcislaw 17:29:37
24 17 1056 Paszkiewicz Maciej Murowana Goślina Park Dzieje 17:55:55
25 18 1006 Chomicz Tomasz Suwałki Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy 18:15:34
26 19 1077 Wójcik Łukasz Niemce Szybciej nie dam rady 18:18:34
27 20 1045 Małkowski Bogdan MURÓW SPARTANIE DZIECIOM 18:27:28
28 21 1002 Bogacki Sławek Brzozówka k.Torunia Toruń- Idziemy bez Ryzyka 18:35:08
29 22 1016 Hadam Jacek Dachnów Przemyski Klub Biegacza 18:35:07
30 8 1015 Gomółka Agata Mszana Dolna MOK Mszana Dolna 18:37:20
31 23 1070 Swoboda Jarosław Gliwice Bracia Pietrzak Running Team Gliwice 18:55:44
32 9 1050 MURZYN Krystyna Lipnik 18:55:38
33 24 1069 Supeł Jacek Wrocław niezrzeszony 18:55:38
34 25 1073 Wegiel Bogdan Bolechowice 18:59:38
35 26 1068 Sopel Wiesław Lubaczów Akademia Sportu Lubaczów 19:07:10
36 27 1046 Marczewski Sławomir Złotów Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów 19:07:35
37 28 1036 Kwiatkowski Wojciech Szczytniki TSA Sandomierz 19:11:05
38 29 1023 Kornaga Janusz Horyniec-Zdrój CRR KRUS Horyniec-Zdrój 19:14:31
39 30 1061 Polar Artur Biłgoraj 19:15:09
40 10 1053 Ostapinska Magda Piaseczno OSTreSROki 19:24:18
41 31 1054 Ostapiński Wojtek Piaseczno OSTreSROki 19:24:33
42 11 1059 Piekarowicz Magdalena Prace Duże 19:41:40
43 32 1071 Tokarz Robert Tarnów Tarnów 19:58:26
44 12 1040 Łój-Konieczna Edyta Proszowice Infinity Gym 20:25:55
45 13 1026 Kowalik Anna Lublin UMCS Biega 20:53:43
46 33 1084 Zieliński Michał Lublin Dzikie Życie Run Team 21:12:19
47 14 1008 Czernicka Madzia Zwonowice Yno Ultra 21:12:14
48 15 1003 Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia 21:14:34
49 16 1018 Jagielska Magdalena Kłobuck BiegamBoLubię 21:35:09
50 34 1038 Litwinek Marek Lubartów wkurw_team / ww team 21:35:16
51 17 1024 Korzeniowska Joanna Lublin UMCS Biega 21:38:02
52 35 1017 Holona Wojciech Rybnik AKMB Pedziwiatr Gliwice 21:44:32
53 18 1004 Brychcy Wioleta GLIWICE AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 21:44:21
54 36 1029 Krause Dariusz Radlin Radlinioki w biegu 21:47:41
55 19 1030 Krause Sylwia Radlin Radlinioki w biegu 21:47:44
56 37 1062 Przywecki Lech Kościan Kościan TEAM / PSP 21:47:44
57 38 1055 Pacuła Piotr Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice 21:49:52
58 39 1007 Ciesielski Jan Toruń #1512WingedHearts 22:09:15
59 20 1009 Dyderska Wioletta Warszawa Wiola&Adi 22:28:46
60 40 1074 Winiarczyk Adrian Stary Konik Wiola&Adi 22:28:46
61 41 1078 Wójciuk Paweł Warszawa 22:42:56
62 42 1039 Litwinski Krzysztof Lublin 22:46:21
63 43 1025 KOWAL Piotr Zabrze Biegające Zające ;P 22:46:24
64 44 1081 Zaburko Mateusz Tomaszów Lubelski 23:06:35
65 21 1022 KITA EWA Kędzierzyn-Koźle 23:07:15
66 22 1048 misiak anna Warszawa Team ZabieganeDni 23:40:51
67 23 1043 Łukasiewicz Renata Baniocha TeamZabieganeDni 23:40:54
68 45 1058 Piekarowicz Piotr Prace Duże 23:54:06
69 46 1035 Kwaśnik Andrzej Warszawa 23:54:12
70 47 1095 Marchewka Andrzej Czernichów 23:54:21