Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UR2020 UltraRoztocze 2020 Krasnobród 3/10/2020 UR10 UltraRoztocze 10
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 198 Zaborowski Łukasz Chełm 8 ball Cross gym 00:50:48
2 2 190 Ślepiak Adam Nowy Sącz Stajnia Balona 00:50:55
3 3 178 Sabaj Piotr Rzeszów Pro-Mile 00:51:14
4 4 211 Mandziuk Mateusz Tomaszów Lubelski 00:53:07
5 1 134 Kołatek Paulina Bełchatów 00:53:43
6 2 138 Kosz Monika Pawłów 00:57:18
7 5 155 MARCINEK KRZYSZTOF LUBLIN PZU SPORT TEAM 00:58:06
8 6 116 Dobrzyński Jarosław Baranówka LUKS Lubartów 00:58:15
9 7 203 Kroszka Jan Warszawa 00:58:42
10 8 207 Zaręba Andrzej Nielisz 00:59:17
11 9 182 Stolarski Jakub Warszawa 00:59:52
12 10 5 Dyda Krzysztof Kacwin 01:00:10
13 11 165 Niechciał Łukasz Baranów 01:00:33
14 12 176 Rostek Arkadiusz Koszyce Wielkie Ultramęki 01:00:50
15 13 175 Pudłowski Adam Chełm 8BallCrossGym 01:01:16
16 14 162 Moniakowski Michał Krasnystaw 01:01:11
17 15 200 Zdunek Marcin Warszawa zpapieru.pl 01:01:13
18 3 196 Wałęga-Rostek Małgorzata Koszyce Wiekie Ultramęki 01:01:37
19 16 171 Pikus Robert Zamość 01:02:33
20 17 183 Sułek Marcin Rzeszów Rzeszów 01:03:09
21 4 194 Tkaczuk Katarzyna Chełm 01:04:05
22 18 110 Chromiński Andrzej Dziewule Zbucki Ruch 01:04:09
23 19 204 Reszka Łukasz Świdnik Starostwo Powiatowe Świdnik 01:04:56
24 20 168 Piątek Piotr Głogów Małopolski 01:05:30
25 21 151 Łobodziński Artur Rzeszów vizuo.pl 01:06:28
26 5 145 Kubiak Marta ŚWIDNIK 01:07:07
27 22 126 Gregorowicz Dariusz Zamość Roztocze 01:07:25
28 6 142 Kruszewska Ewa Marki Markowi Biegacze 01:07:34
29 7 133 Kłodzińska Barbara Tarnów Ultramęki 01:07:39
30 23 143 Kruszewski Piotr Marki Markowi Biegacze 01:08:01
31 24 205 Pakuła Przemysław Rzeszów Rzeszów 01:08:09
32 8 201 Zygmunt Monika Giedlarowa 01:08:24
33 25 141 Kroszka Krzysztof Warszawa 01:08:58
34 9 163 Nicgorska-Miśkiewicz Angelika Tarnawatka 01:09:46
35 26 161 Miśkiewicz Witold Tarnawatka 01:09:48
36 10 140 Kroszka Beata Warszawa 01:10:25
37 27 125 Góral Dariusz Łazy 01:11:02
38 28 185 Szczekala Łukasz Rzeszów Pro-mile Team 01:11:31
39 29 101 Andreasik Mariusz Warszawa Pro-mile Team 01:11:32
40 30 153 Małek Artur Lublin Amen 01:11:35
41 31 187 Szewczyk Paweł Świdnik Biegający Świdnik 01:11:37
42 11 128 Gustaw Agnieszka Lublin PZU SPORT TEAM 01:12:12
43 12 104 Baran Karolina Siennica Nadolna 4 Nalsky Run 01:12:31
44 13 129 Hannak Oksana Katowice 01:13:05
45 14 197 Wojtas Anna Kraków Kotsa Team 01:14:03
46 15 136 Kołodziej Elżbieta Gryfino PGE Energetic Running 01:14:07
47 16 108 BULUK BARBARA WARZYMICE PGE ENEGETIC RUNNING 01:14:06
48 17 166 Olech Barbara Godziszów 01:14:08
49 32 167 Ostrzyżek Piotr Lublin 01:14:21
50 18 164 Niechciał Aleksandra Baranów 01:16:55
51 19 206 Kryk Małgorzata Zamość 01:16:56
52 20 105 BARAN Marta CIEŚLIN 01:18:06
53 33 180 Smagacz Stanisław Lubaczów 01:19:13
54 21 192 Świderek Dorota Lubartów PZU SPORT TEAM 01:19:33
55 22 127 Grzegorczyk Dorota Lublin Orange Polska 01:19:52
56 23 120 Gąsowska Maria Sulejówek 01:20:02
57 24 208 Szczęsna Anna TURKA 01:20:44
58 25 119 Fijałkowska Karolina Świdnik 01:20:45
59 34 148 Kuśpit Jerzy Lublin 01:20:53
60 26 174 Przewłoka Wioletta Kolbark 01:21:39
61 27 193 Talarowska Agnieszka Krasnystaw 01:21:54
62 28 146 Kulik Katarzyna Sitaniec 01:22:04
63 29 210 Gronowska Małgorzata Horyszów RGB CYKU PYKU 01:22:42
64 35 191 Ślusarczyk Tomasz Kobiór muukreacje.pl 01:23:34
65 30 117 Dudzicz Anna Gliwice 01:24:47
66 31 123 Gołębiowska Aleksandra Krasocin 01:24:50
67 32 124 GÓRAL IZABELA Łazy Łazy 01:25:45
68 33 115 Dobrowolska Karolina Warszawa 01:26:20
69 36 149 Lech Andrzej Lublin 01:28:23
70 34 154 Mańka Małgorzata Lublin 01:31:24
71 35 195 Waligórska Agnieszka Luboń 01:33:20
72 36 202 Firek Grażyna Zamość RGB Cyku Pyku 01:34:11
73 37 209 Kowalke Waldemar Zamość 01:34:10
74 37 132 Jaszek-Wilczyńska Anna Warszawa 01:37:23
75 38 150 Lewandowski Rafał Wilkowice 01:45:39
76 38 131 Jakubek Karina Ostrów Wlkp. 01:46:06
77 39 177 Saba Małgorzata Największa Armia Świata Na 02:05:02