Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UJ2021 Ultra Janosik 2021 UJ80 Pomsta Janosika 80 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
19
1 1 8052 BOROWSKI KAMIL Żółtańce Kolonia CHEŁM BIEGA 08:42:25
2 2 8059 SOWA ŁUKASZ Katowice 08:48:59
3 3 8079 BARTOSIŃSKI BARTŁOMIEJ Warszawa 09:48:38
4 1 8003 JANEK NOÉMI Budapest 10:03:03
5 4 8029 PABIS SZYMON Karniowice 10:27:57
6 5 8080 KUTAJ GRZEGORZ Grabówki 10:38:16
7 6 8088 KOŚCIELNY PIOTR Warszawa 10:40:39
8 7 8057 GAŁUSZKA RAFAŁ Gubin 10:42:23
9 2 8006 BORUSZEWSKA BEATA Siemianowice Śląskie 10:47:08
10 8 8089 MROZOWSKI PIOTR Opole 11:07:04
11 9 8011 KOZŁOWSKI PAWEŁ Łazy 11:08:32
12 10 8065 SKWAREK MARCIN Warszawa SMASHING PĄPKINS 11:15:03
13 11 8063 GNIADEK TOMASZ Kraków DABEX-BOLT 11:19:53
14 12 8019 WOJCIECHOWSKI DARIUSZ Krosno KRAKOWIAK ULTRA TEAM 11:28:25
15 13 8048 WIĄCEK MARCIN Jasło JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 11:50:35
16 14 8066 PISAREK KAROL WARSZAWA JB WARSAW 11:54:29
17 3 8086 KALISZ KAROLINA MARIA Kamieńczyk nad Bugiem KB WYSZKÓW 11:55:52
18 15 8071 GONCZAR SZYMON Rybnik KW GLIWICE 11:55:52
19 16 8046 KOZIŃSKI PAWEŁ Kłobuck BIEGAM BO LUBIĘ 11:56:36
20 17 8053 SŁONINA ARTUR Kraków BRODATY SŁOŃ 12:02:27
21 18 8060 CEBULA GRZEGORZ Iwiny 12:02:59
22 19 8064 ZAJĄC GRZEGORZ Łęczna LW BOGDANKA 12:07:18
23 20 8070 GARSZYNSKI KUBA Łódź DELOITTE 12:11:48
24 21 8047 PODSADNY BARTOSZ Poznań 12:13:02
25 22 8023 TOMCZYK TOMASZ Zabrze RESCHAPE RUNNERS 12:16:23
26 4 8014 TOMCZYK ANGELIKA Zabrze RESHAPE RUNNERS 12:16:23
27 23 8049 FEODORÓW WOJCIECH Zabrze RESHAPE RUNNERS 12:16:24
28 24 8042 ZAJKOWSKI MARIUSZ Warszawa POWER TRAINING 12:22:39
29 5 8033 CEBRAT EWA sosnowiec 12:31:08
30 25 8030 MATECKI ADRIAN Warszawa YOGAHOME.PL 12:34:22
31 26 8045 MAGIERA PAWEŁ Skawina 12:41:05
32 27 8062 GOLONKA ŁUKASZ Pasierbiec 12:50:55
33 28 8028 JADCZAK ADRIAN Ruda Śląska BIEGOWA KUŹNIA 12:55:18
34 29 8016 WOŹNIAK MICHAŁ Podolsze GLADIATORS BY RMF4RT 12:55:56
35 30 8077 JANČOVIČ TOMÁŠ Rajec 12:56:20
36 31 8058 KŘIVÁNEK ZDENĚK Prague ZZS HMP 12:56:20
37 6 8078 PODODEMSKA-ZABDYR IZABELA Chylice KS PEGAZ 13:16:34
38 32 8068 WALCZAK ŁUKASZ Konin BYLE DO PRZODUQ 13:19:25
39 7 8090 WYSOCKA AGNIESZKA Czechowice-Dziedzice BIEGAM BO LUBIĘ 13:20:28
40 33 8054 POBIEGŁO ARTUR Tarnów RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA 13:20:36
41 34 8027 KWIATKOWSKI KAJETAN Gdańsk JAGUAR FIT 13:22:04
42 35 8039 LINNERT MAREK Bielsko-Biała NUTREND BIEGA 13:27:06
43 36 8050 POTOCKI MACIEJ Biernatki ORANGE POLSKA 13:28:05
44 37 8005 STODOLNY KRZYSZTOF Woryty 13:29:50
45 8 8017 GAWLIK SYLWIA Lublin 13:39:38
46 9 8035 DOMARADZKA- KASZUBOWICZ WIKTORIA Sanok 13:44:35
47 10 8037 LEŚNIAK-POPIEL MARTA Sanok POZYTYWNIE ZABIEGAMI SANOK 13:44:35
48 38 8015 CHOŁOTA MAREK Piła BIEGOWY ŚWIAT 13:46:47
49 39 8025 RASZTABIGA SYLWESTER Fugasówka 13:52:29
50 11 8092 KICINSKA DOROTA Rawicz 13:52:30
51 40 8022 JOHNA ADAM Tychy PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 13:58:35
52 41 8061 TYCZYŃSKI KRZYSZTOF Czerwonak CZERWONAK BIEGA 14:08:03
53 42 8018 WEYNA RAFAŁ Kicin BIAŁY DOMEK 14:08:03
54 43 8069 INDRASZAK ADAM Katowice SILESIA MARATHON CLUB 14:18:37
55 44 8004 CZERNIACHOWSKI ARTUR Zielona Góra BIEGAMY DLA SIEBIE 14:20:12
56 45 8009 WALKOWIAK JACEK Zielona Góra BIEGAMY DLA SIEBIE 14:20:13
57 46 8051 LUDWICZAK JACEK Warszawa 14:27:49
58 47 8010 LEWKOWSKI ALEKSANDER Warszawa 14:30:10
59 48 8013 BURY MAREK Katowice 14:36:47
60 49 8021 PODAWCA ŁUKASZ Swarzędz WIELKOPOLSKA SZKOŁA PODOFICERSKA 14:42:37
61 12 8075 WOSZTYL ALICJA Koszalin 14:42:37
62 13 8056 VICHOVA SARA Praha KLUB BIATLONU KAPSLOVNA 14:45:10
63 50 8055 UHLIR MAREK Praha KLUB BIATLONU KAPSLOVNA 14:45:10
64 51 8036 TOMASZEWSKI DAWID Komorniki WLKP MOUNTAINS ULTRA 14:48:33
65 52 8008 JARZEMBOWSKI TOMASZ Plewiska WLKP MOUNTAINS ULTRA 14:48:33
66 14 8007 KOBYLIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk 14:50:14
67 53 252 BIZIAK RAJMUND Krościenko nad Dunajcem 15:13:35
68 54 8074 PYTLARCZYK PIOTR Pajęczno KLUB BIEGACZA WARTA 15:32:11
69 55 8034 PRZEWŁOKA WOJCIECH Kolbark SAINT-GOBAIN SQUAD 15:40:46
69 15 202 SZABLA MAGDALENA Grabowa SZABELKA TEAM 15:40:46
71 16 8085 PANEK ALEKSANDRA Debogora 15:40:46
72 17 262 PANEK AGATA Zwiercie 15:40:47
73 56 203 SZABLA MARCIN Grabowa SAINT GOBAIN SQUAD 15:40:47
74 57 8031 NERKOWSKI PAWEŁ Gdańsk/Grajewo 15:50:47
75 58 8043 CHMIELEWSKI MARCIN Dębnica Kaszubska PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 16:10:03
76 59 8012 MRÓWCZYŃSKI TOMASZ Sarbinowo - 16:24:02
77 18 8001 RĘKOSIEWICZ-TOKARZ MONIKA Głogów Małopolski TKKF SOKÓŁ 16:34:51
79 60 8026 DĄBROWSKI ADRIAN Warszawa POWER TRAINING 17:32:07
80 20 8084 ŁASKAWSKA JUSTYNA Warszawa 17:57:50
81 61 8002 WÓJTOWICZ PAWEŁ Lublin LUBLIN BIEGA 17:58:16
82 62 8083 ZDROJKOWSKI IRENEUSZ Radom RUN STREET RADOM 18:12:13