Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UJ2021 Ultra Janosik 2021 UJ55 Spiska Pętla 55 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
11
17
45
1 1 5139 MAGONE KRISTAPS Sigulda 04:41:14
2 2 5153 BRYSZ MICHAŁ Kraków 04:51:24
3 3 5060 JAGIELSKI ŁUKASZ Leszno / Dąbcze LESZNO LIMITS RUNNERS 05:05:56
4 4 5118 CHMIELOWIEC DANIEL SZYMBARK GORLICKA GRUPA BIEGOWA 05:18:53
5 5 5169 KOPYCZOK MICHAŁ Siemianowice Śląskie KANDAHAR 05:29:44
6 6 5149 TAJCHMAN JAROSŁAW Rzeszów STAJNIA BALONA 05:37:26
7 7 5073 KURZAWSKI TOMASZ Miączyn 22.06.1080 05:44:40
8 8 5114 CURZYDŁO BOGDAN Sanok POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 05:53:07
9 9 5152 MACIĄG GRZEGORZ Kraków 05:55:17
10 10 5089 FRANCUZ KONRAD Mogilany VEGE RUNNERS 05:56:47
11 11 5126 GRYGIEL MAREK Kraków JACEKBIEGA RUNNING TEAM 05:57:54
12 1 5125 SZABŁOWSKA IWONA Pruszcz Gdański STRASZYN ULTRA TEAM 05:58:21
13 12 264 ZIĘBA TOMASZ Warszwa Jacekbiega Running 05:59:42
14 13 5122 PIERZCHALSKI DAWID Bydgoszcz 06:00:50
15 14 5119 JACHIMOWSKI JAROSŁAW Sanok POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 06:02:12
16 2 5173 FETISOVA EKATERINA Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 06:12:00
17 15 5081 STOLARSKI MACIEJ Stanisławów Pierwszy 06:13:02
18 16 5051 ADAMCZYK MACIEJ Paterek SKRA PATEREK 06:13:12
19 17 5151 GIERSZEWSKI JAROSŁAW GIERSZEWSKI Ciechocinek ZAŁOGA G 06:15:28
20 18 238 WOJNA MIKOŁAJ Poznań 06:18:48
21 19 5171 WIERZBICKI WITOLD Wrocław 06:19:57
22 20 5086 PRĄTNICKI MARIUSZ Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 06:22:47
23 21 5159 BEŁDOWSKI SŁAWOMIR Piotrków Trybunalski 06:26:32
24 22 5097 KRZYŻANOWSKI ŁUKASZ Kraków HUTNIK RUN 06:30:47
25 23 5165 BORYSEWICZ WIKTOR Otwock 06:36:55
26 24 5156 KUCHNO TADEUSZ Kraków 06:36:55
27 3 204 WĘGRZYN KATARZYNA Nowy Targ 06:38:38
28 25 5100 MAJCHRZAK TYMOTEUSZ Katowice ZAPIERDALACZE 06:44:20
29 26 5093 FURMAŃSKI KUBA Kraków 06:45:39
30 27 5172 GESSLER ŁUKASZ Gościcino BIESY 06:47:52
31 28 5101 ROZDOLSKI PAWEŁ Jelcz-Laskowice 06:48:40
32 29 5115 ROZDOLSKI JAROSŁAW Wrocław ARTEL 06:51:06
33 4 205 MOLASY DOROTA Malbork AKTYWNIE Z MOLKAMI 06:51:32
34 30 5068 GÓRNY ROBERT OZIMEK TIM JEST TIM 06:52:58
35 31 5022 SZUMAL JAKUB Tarnowskie Góry DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRY 06:53:08
36 32 5061 KRAUS DAMIAN Szczecin 06:53:32
37 33 5155 MUŚKIEWICZ ADAM Zelów 06:53:53
38 34 5106 ZIELIŃSKI SEBASTIAN Sanok POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 06:55:35
39 5 5070 ŚMIAŁKOWSKA JOLANTA Łódź ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKI 06:56:49
40 6 5120 RAJCHERT JOANNA Ludwików 07:00:00
41 35 5095 MAGIERA ADRIAN Kacwin TEAM KACWIN 07:00:29
42 36 5096 PEŻYŃSKI PIOTR BYDGOSZCZ CHUCK ATTACK 07:03:43
43 37 5046 STARŻYK PAWEŁ Chrzanów RUNSTARS 07:07:01
44 38 5148 SZPYT ANDRZEJ Gubin 07:07:22
45 39 5164 ZIOMEK MARCIN Rzeszow 07:10:02
46 40 5012 CHWAŁA PRZEMYSŁAW Wolice POWOLNY 07:15:40
47 41 5147 GIERSZEWSKI MACIEK Warszawa ZAŁOGA G 07:17:21
48 42 5027 WICHTOWSKI MAREK Warszawa WORKDAY 07:18:01
49 43 5161 BARAN STANISŁAW CIEŚLIN SAINT-GOBAIN SQUAD 07:20:18
50 44 5021 KUS GREGOR olkusz OSOBA PRYWATNA 07:21:28
51 45 5076 ZAWIŚLAK TOMASZ Świdnik LUBLIN BIEGA 07:24:51
52 46 5098 TOKARZ MARCIN Libertów 07:25:05
53 7 5163 MURZYN KRYSIA Lipnik SWÓJ 07:26:05
54 47 5043 ŁAWNIK PIOTR Ruda Śląska 07:26:19
55 48 5124 MAGDZIAK ŁUKASZ Kórnik 77HONEY 07:26:27
56 49 5052 ŚWIDERGOŁ PIOTR Katowice MARELLI SOSNOWIEC POLAND 07:27:16
57 50 5121 LASKOWSKI PIOTR Warszawa 07:27:37
58 51 5008 CIUBA PAWEŁ Krosno SPRÓCHNIALI HERKULESI 07:28:26
59 8 5132 GOMÓŁKA AGATA Kraków INPOST TEAM 07:31:54
60 52 5136 LUTEREK MICHAŁ Warszawa 07:34:23
61 53 5088 DUDA SYLWESTER Warszawa 07:34:31
62 54 5037 FRAŃSKI ŁUKASZ Nowy Tomyśl NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 07:34:45
63 55 5128 HOŁUJ ANDRZEJ Kraków 07:35:59
64 56 5017 ZYGMUNT PAWEŁ Giedlarowa 07:36:52
65 57 5084 SKRZYPCZAK ŁUKASZ Gostyń WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 07:39:56
66 58 5179 GODLEWSKI JAKUB Warszawa RUNNERS TEAM QUIBL 07:40:33
67 59 5167 POLIGOŃSKI PRZEMYSŁAW Opole 07:41:03
68 60 5083 KASPERSKI TOMASZ Gostyń 07:41:56
69 9 5140 WOLF WERONIKA Mchawa W GÓRACH JEST WSZYSTKO CO KOCHAM ?? 07:43:45
70 10 207 ŁUSZCZYNA AGATA Strzelce Opolskie GMINA STRZELCE OPOLSKIE 07:45:50
71 61 5154 PASELLA MICHAŁ Gliwice WATAHA ADVENTURE 07:53:38
72 62 208 PASELLA KRZYSZTOF Gliwice WATAHA ADVENTURE 07:53:38
73 63 5176 MILARSKI ANDRZEJ Skawina LOS PANTALONES ROJOS 07:53:46
74 64 5030 LEWANDOWSKI MARCIN Tarnów 07:53:47
76 65 5009 ARCISZEWSKI MICHAŁ Świerzowa Polska SPRÓCHNIALI HERKULESI 07:58:37
77 66 5018 GOŹDZIEWSKI ADAM Michałów-Reginów 07:59:30
78 12 5110 JAROCKA AGATA Legionowo BESTIE OCR LEGIONOWO 07:59:31
79 67 5158 TARNAWSKI MARCIN Skawica 08:00:13
80 13 5103 APANOWICZ ANGELIKA Warszawa EKOBIEGI 08:01:05
81 68 5104 LITKOWICZ ADRIAN Warszawa EKOBIEGI 08:01:05
82 69 5079 RZEPIŃSKI ŁUKASZ Gronowo 08:02:12
83 70 5062 SOBAŃSKI PATRYK Godziesze Małe BIEGAM BO CHCE 08:03:29
84 71 5146 KAROLEWSKI MARIUSZ Będzin BIEGOWA KUŹNIA 08:03:55
85 72 5087 KAMYSZ ROBERT Kraków 08:07:28
86 14 5025 SKROBAŃSKA KATARZYNA Godziesze Małe SKROBKITEAM 08:07:52
87 15 5170 KOPYCZOK JUSTYNA Bielsko Biała DABEX BOLT 08:07:52
88 73 5014 HETMAŃSKI AREK Bartoszewo LOVELASY 08:12:57
89 16 5162 MARCINIAK IZABELA Banino ULTRAWAY TEAM 08:13:20
90 74 209 FLOREK JACEK Kraków 08:15:32
91 75 5099 CHODZIŃSKI PIOTR Rzeszów 08:17:13
92 76 5067 KASZUBA ŁUKASZ Czeladz #CZELADZBIEGA 08:22:56
93 77 748 JAROSIŃSKI ŁUKASZ Krzewina TAŃCZĄCE MUCHOMORKI 08:23:11
95 78 5044 HOLEC PETR Praha EDWARDS TRIATLON TEAM 08:25:52
96 18 5033 POŠTOVÁ JANA Prague ZZS HMP 08:25:52
97 79 5066 KUTYŁA TOMASZ Pionki 08:29:05
98 80 5175 KUPCZAK GRZEGORZ Mroczeń KAMIKADZE 08:29:16
99 81 242 LEKS TOMASZ Zawiercie Grupa Jura.pl 08:30:45
100 19 5075 NOWAK KATARZYNA Ozimek TIM JEST TIM 08:32:46
101 20 5085 GRĘDA ELŻBIETA Ozimek TIM JEST TIM 08:33:39
102 21 5004 ZYGMUNT MONIKA Giedlarowa 08:33:52
103 82 5157 BAJOREK NORBERT Rzeszów FITNESS FREAKS 08:36:13
104 83 235 NOWAK RAFAŁ Jarocin BRIDGESTONE POZNAŃ SPORT KLUB 08:38:40
105 84 5108 REKOWSKI KACPER Toruń 08:40:54
106 85 5059 ŻARSKI JAROSŁAW Piotrków Trybunalski FUDU&CO SPORT TEAM 08:41:49
107 22 5058 CHWAŁOWSKA AGNIESZKA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI FUDU&CO. SPORT TEAM 08:41:49
108 86 5048 STARŻYK PIOTR Wrocław RUNSTARS 08:42:21
109 23 5016 PAŚNICKA MARTA WARSZAWA 08:42:25
110 24 5015 KOCZUR KAMILA Warszawa 08:42:37
111 25 5091 STACHOWIAK MAGDA Rydzyna RUN TEAM RYDZYNA 08:44:07
112 87 5145 CHOMISZCZAK BOGDAN Sanok POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 08:44:24
113 88 5174 COFALSKI JAKUB Warszawa 08:49:48
114 89 5107 KUŚMIDER MICHAŁ Halinów TAŃCZĄCE MUCHOMORKI 08:49:48
115 90 5024 ZAREMBA MAREK łęka mroczeńska 34 KAMIKADZE 08:52:13
116 91 5133 JANIK PRZEMYSŁAW Kluczbork KLUCZBORK 08:52:14
117 92 206 KADECKI MAREK Kargoszyn 08:53:32
118 93 5013 KOBIERSKI RADOSŁAW Halinów TAŃCZĄCE MUCHOMORKI 08:53:36
119 94 5002 BARAN ROMAN Dąbrowa Górnicza 08:55:31
120 95 5127 LITWIŃSKI KRZYSZTOF Lublin 08:55:39
121 96 5047 PISAREK MICHAŁ Kielce 08:56:20
122 97 5031 SARLEJ PIOTR Szczepanów MSJ 08:57:16
123 98 5090 GAJOWNIK ADAM Mińsk Mazowiecki 08:57:17
124 99 5131 GAJOWNIK BŁAŻEJ Mińsk Mazowiecki 08:57:20
125 26 5177 KARASEK MAGDALENA Niegowonice 08:57:32
126 100 5178 KARASEK GRZEGORZ Niegowonice 08:57:32
127 101 5045 STARŻYK ANDRZEJ Wrocław RUNSTARS 09:04:35
128 102 5074 MARCINIAK ŁUKASZ Włoszakowice LUB WYBIERZ Z LISTY 09:10:48
129 27 5007 WIŚNIEWSKA EWA Warszawa 09:13:23
130 103 5168 DUŻYŃSKI DAWID Opole 09:13:24
131 28 5116 ZARAŃSKA IZABELA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 09:21:50
132 29 263 RZEMNO DAGMARA Bytom NGB 09:21:50
133 104 5160 KAWA MICHAŁ Kraków 09:22:14
134 30 5111 PŁAWECKA BARBARA Żegocina 09:25:52
135 31 5166 BEŁDOWSKA BEATA Piotrków Trybunalski FUDU&CO.SPORT.TEAM 09:34:22
136 32 5080 KOTLICKA BEATA Piotrków Tryb FUDU&SPORT TEAM 09:34:22
137 105 5003 MARCINIAK MACIEJ Żary MM-PROJEKT 09:34:36
138 33 5026 ŁĄCKA ILONA Warszawa BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄ 09:35:06
139 106 5069 ŻAKIETA PATRYK Płock 09:48:01
140 34 5113 ŻBIKOWSKA MAŁGORZATA Toruń SPC 09:51:06
141 35 5035 KOLAJ HANNA Olsztyn ***** *** 09:53:15
142 107 5036 KOLAJ KRZYSZTOF Kobyłka ***** *** 09:53:16
143 36 5142 WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA Pobiedziska 09:58:15
144 108 5143 MAŁKOWSKI BOGDAN Murów SPARTANIE DZIECIOM 09:58:15
145 109 5000 SOBCZAK MIKOŁAJ Skórzewo WLKP MOUNTAINS ULTRA 09:59:04
146 37 5065 KOZŁOWSKA ANNA Zabrze 09:59:24
147 110 5054 HENSZKE WALDEMAR Kraków 10:00:10
148 111 5117 GWOŹDZIOWSKI MARCIN Tarnobrzeg 10:03:27
149 38 5006 BRODAWKA OLGA Warszawa SZAKARON-MAKARON 10:05:06
150 39 5039 WITKA GRAŻYNA Garczegorze 10:05:25
151 40 5040 PEPLIŃSKA IWONA Lębork 10:12:22
152 41 5005 KRAJEWSKA-PALUCH EWA Dąbrowa Górnicza 10:35:05
153 42 210 ZIELIŃSKA MAGDALENA Jaworzno SALMING RUNNING POLSKA 10:35:05
153 43 5050 ZAJĄC AGA Józefosław 77CATS 10:35:05
155 44 5109 DUDA LUCYNA Buków 10:48:01
157 46 5042 ZAKRZEWSKA ANNA Józefosław 10:56:34
158 47 5019 SUROWIEC KARINA Kraków KABANOSKI RUNNING TEAM 11:43:23
158 48 5001 PUTIATYCKA OLGA Kraków KABANOSKI 11:43:23
160 49 5041 MATERA KINGA Wysoka 11:57:03