Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UJ2021 Ultra Janosik 2021 UJ35 Zbójnicka Śleboda
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 3664 KUDLA DANIEL Oxford 02:42:09
2 2 3509 GÓRAK PRZEMYSŁAW Sobótka KB SOBÓTKA 02:47:09
3 3 213 DYREK MICHAŁ Mszana Górna MOK MSZANA DOLNA 03:02:43
4 4 215 DUDZIK ROBERT MSZANA DOLNA LIMANOVA HOTEL 03:09:33
5 5 3621 MAZUREK MARCIN Kruszewnia FEHLAU RUN TEAM 03:11:36
6 6 3520 WALKOSZ MATEUSZ Szaflary 03:12:55
7 1 3622 TOPORKIEWICZ ANNA Krakow WMT 03:15:56
8 7 214 MISZTAL KAMIL Gliwice 03:19:28
9 8 3502 URBASEK ŁUKASZ Gliwice 03:20:59
10 9 3626 WYROŚLAK JÓZEF Wrocław JUICY RUNNER 03:22:02
11 10 3612 KURASZ PIOTR Kraków 47 03:29:50
12 2 3610 BIESZCZAD MAGDALENA Jasło TRESERTEAM 03:34:01
13 11 3645 GRYZŁO JAKUB Jasło WWW.LEDMAX24.PL 03:34:21
14 12 3546 KOŁEK SEBASTIAN Międzybrodzie Bialskie 03:36:36
15 3 3619 ANTCZAK JOLANTA Puławy SPORTOWE PUŁAWY 03:36:53
16 13 3615 PAWLOWSKI JAKUB Nowy Sącz 03:39:38
17 14 3667 TOKARSKI SZYMON Nowy Sącz 03:39:48
18 4 3564 SZUMACHER MARTA Gdańsk 03:40:14
19 5 211 TOMECKA ALEKSANDRA Krakow LPP TEAM 03:42:16
20 15 3563 PASZKOWSKI PAWEŁ Gdańsk 03:49:44
21 16 3616 ŚLĄSKI BARTOSZ Łódź DZIK KOMANDO 03:51:50
22 17 3654 KUCH PAWEŁ Szałsza 03:56:30
23 18 3660 GUMIELA MICHAŁ Rzeszów GUMISTORE-PL 03:56:38
24 19 3662 JACHYMEK BARTŁOMIEJ WARSZAWA JACEKBIEGA RUNNING TEAM 03:56:43
25 20 3583 ZABDYR MARCIN Chylice KS PEGAZ 03:56:47
26 21 234 BĄK PIOTR Brzezia Łąka KB LUPUS OLEŚNICA 03:57:25
27 22 233 KACZMAREK ŁUKASZ Czarnocin DZIK KOMANDO 03:58:45
28 23 3500 TOMCZUK KRZYSZTOF Wroclaw 03:59:45
29 24 3642 SUCHANEK RADOSŁAW Kłobuck 04:00:33
30 25 3547 KACZOR MARCIN Święciechowa ADJ 04:00:55
31 6 3635 SOBIŁO EWA rzeszów 04:01:04
32 26 3600 WIELGOCKI ARTUR Zielonki 04:04:07
33 27 3579 FILIPCZUK DARIUSZ Zielonka 04:05:12
34 7 3545 LAMENCOVÁ RADKA Prague 04:05:17
35 28 3602 MASŁOWSKI DOMINIK Rzeszów 04:07:48
36 29 3521 BODZIOCH GRZEGORZ Gorlice GORLICKA GRUPA BIEGOWA 04:10:36
37 30 3512 KOWALSKI KRZYSZTOF Sopot HRMAXCROSSTEAM 04:10:39
38 31 3526 ZAGAJEWSKI PRZEMEK Pierwoszyno KUJAWSCY RUNNERS 04:10:43
39 32 3643 MINDYKOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz 04:10:49
40 33 3508 PAWIŃSKI ARTUR Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 04:11:35
41 34 3587 PŁONKA LESZEK Mikulov LADERMON TEAM 04:12:55
42 35 3573 WOŹNIAK JANUSZ SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA 04:13:16
43 8 3562 KAPUSTA ZUZANNA Lubzina DZIKIE MUSTANGI 04:13:42
44 36 3604 TYLIBA IRENEUSZ Przeginia JURA TEAM 04:13:44
45 37 3633 SZPORAK BARTŁOMIEJ Poświętne 04:13:47
46 9 3529 KUBACKA MARTA Warszawa DRUŻYNA TVN 04:14:11
47 38 3614 ZIEMIAŃSKI GRZEGORZ Tarnów MCP TEAM 04:14:22
48 39 3534 SZMAJDOWICZ PAWEŁ Konstancin Jeziorna 04:15:31
49 40 3605 HUBKA JERZY Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 04:16:03
50 41 3608 ŻARNICKI KAMIL Sobianowice 04:16:05
51 10 3599 ŁUCZYCKA IWONA Sanok POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 04:16:15
52 42 2417 KUCHTA MACIEJ Kacwin TEAM KACWIN 04:16:26
53 11 3578 PIETRASZKO BARBARA Wiązowna 04:16:45
54 43 3661 JÓZEFIAK JAKUB Nowy Sącz 04:16:59
55 44 3646 ŁUKASZEWICZ DAWID Bydgoszcz 04:17:12
56 45 3617 PRZYWIECZERSKI PAWEL Gruszczyn 04:19:44
57 12 3527 EDWARDSDÓTTIR MONIKA Reykjavik ZABIEGANI REYKJAVÍK 04:20:26
58 46 3528 WILKOS KAMIL Niemce 04:20:31
59 47 3603 BRUNKE TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 04:20:34
60 48 3572 SURMAN MARIUSZ Pustków Osiedle DZIKIE MUSTANGI 04:21:06
61 13 3588 WODYŃSKA DAGMARA Nowy Sącz EQUIDO TEAM 04:21:33
62 49 3535 SOSNÓWKA BARTOSZ Warszawa KLUB SOSNOWY 04:21:35
63 50 3580 STASIAK PIOTR Zielonka 04:22:08
64 51 3606 SZMYTKOWSKI KRZYSZTOF Legionowo MIA SAN MIA 04:22:13
65 14 3663 TOCZEWSKA ANNA WARSZAWA JACEKBIEGA RUNNING TEAM 04:22:36
66 52 3637 UBYSZ MAREK Warszawa JACEK BIEGA RUNNING TEAM 04:22:40
67 53 2416 CISAK MACIEK Limanowa 04:22:50
68 54 3597 ADAMCZYK JACEK Chełm 04:23:19
69 55 3659 MELON KRZYSZTOF Bęczarka 04:23:44
70 56 3627 WOJCIECHOWSKI PAWEL Kraków J U V E R U N 04:27:38
71 57 3530 BAKUN MARIUSZ Chełm CHEŁM BIEGA 04:29:11
72 15 3531 BAKUN JOLANTA Chełm CHEŁM BIEGA 04:29:11
73 16 3630 BIALOUS JOANNA Sant Antoni CLUB D'ESCALADA D'EIVISSA 04:30:26
74 58 3503 PODKÓWKA ZBIGNIEW Bydgoszcz 04:31:02
75 59 3565 STAŃCZUK WOJCIECH Warszawa GRUPA BIEGOWA CHTMO 04:31:30
76 17 3598 KONIECZNA JOANNA Sanok BIEGAMBOBIEGAM 04:32:55
77 60 3537 KAMIŃSKI ROBERT Międzybrodzie Bialskie 04:33:56
78 61 212 KSIĄŻEK LESZEK Kraków 04:40:17
79 18 3623 GAC KAROLINA Zakliczyn GOSPODARSTWO OGRODNICZO-PSZCZELARSKIE 04:41:16
80 62 3631 KISIEL MICHAŁ Szczecinek TEAM BIEGOWY SZCZECINEK 04:41:37
81 63 3577 KĘDZIOR GRZEGORZ Korczyna 04:42:26
82 64 3634 BAŃDO PIOTR Kraków 04:43:42
83 65 3552 NOWAK MARCIN Ozimek TIM JEST TIM 04:44:05
84 66 3609 NAWAROWSKI MARCIN Ozimek TIM JEST TIM 04:44:05
85 67 3625 GALKOWSKI JAKUB sosnowiec 04:47:41
86 19 3550 STANISZEWSKA-DUDA KATARZYNA Ozimek TIM JEST TIM 04:47:43
87 20 3638 DAŃSKA MAŁGORZATA Radom 04:49:14
88 68 3639 DAŃSKI RAFAŁ Radom 04:49:14
89 69 3613 KACZMARCZYK MARIUSZ Siemianowice Śląskia 04:49:26
90 70 3636 PLASKOTA FREDERIC Montevrain 04:50:22
91 71 3544 KOTULA ŁUKASZ Chorzów 04:50:59
92 21 3543 KOTULA WERONIKA Chorzów 04:50:59
93 22 3513 FRANKOWSKA DOROTA Świdnik 04:52:37
94 72 3632 BIELAS KRZYSZTOF Kamień 04:53:58
95 23 3596 GUMIELA KATARZYNA Gdańsk GUMISIOLANDIA 04:58:35
96 73 3582 URBANOWICZ ŁUKASZ Kraków 05:00:25
97 74 3648 PACHO SYLWESTER . 05:01:26
98 75 3647 LICHOŃ JACEK . 05:01:26
99 76 3650 GRUCA DARIUSZ . 05:01:27
100 77 3532 KRACZKOWSKI KRZYSZTOF Chełm 8 BALL CROSS GYM CHEŁM 05:01:49
101 78 3601 KRYCZEK PIOTR Warszawa 05:02:41
102 79 3517 ABRAMOWICZ DANIEL Chełm CHEŁM BIEGA 05:02:47
103 24 3506 WIELIŃSKA-JACHYMIAK OLGA NOWY TARG SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI 05:06:52
104 80 3570 GUMIELA PIOTR Gdańsk GUMISIOLANDIA 05:07:50
105 81 3665 MISZCZYK MARCIN Kraków 05:13:16
106 25 3593 NYKIEL MAŁGORZATA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 05:13:41
107 82 3628 CHRUŚCIEL LESŁAW Nowy Sącz 05:16:00
108 26 3504 RUTKOWSKA MAŁGORZATA Golub-Dobrzyń 05:16:13
109 27 3592 MRACHACZ DOROTA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 05:16:58
110 28 3594 WRĘCZYCKA IZABELA Radzionków CIDRY LOTAJOM 05:16:58
111 83 3533 JUKIEWICZ KRZYSZTOF Legionowo KOZIOROŻEC 05:17:22
112 29 3538 MROZIŃSKA RENATA Łobódź 05:22:51
113 84 3539 MROZIŃSKI ALBERT Łobódź 05:22:52
114 30 3586 ROGUSKA KLAUDIA Radzymin RADZYMIN RUN TEAM 05:29:45
114 31 3585 KIĘDZIŃSKA ANETA RADZYMIN RADZYMIN RUN TEAM 05:29:45
116 32 5092 CAŁKA AGNIESZKA Radzymin RADZYMIN RUN TEAM 05:29:45
117 33 3590 PIRAŃSKA ALEKSANDRA Radzymin RADZYMIN RUN TEAM 05:29:45
118 85 3569 KĘDZIOR JACEK DĘBICA PĘDZĄCE ŚLIMAKI 05:31:47
119 86 3567 PANEK PIOTR Paszczyna DZIKIE MUSTANGI 05:31:50
120 34 3557 MAZUR MAROLA Dębica DZIKIE MUSTANGI 05:31:50
121 35 3559 LAMPART MARTA Dębica DZIKIE MUSTANGI 05:31:50
122 87 3568 TOKARZ ADRIAN Paszczyna DZIKIE MUSTANGI 05:31:50
123 36 3556 LAMPART DOROTA Dębica DZIKIE MUSTANGI 05:31:51
124 88 3589 CAŁKA GRZEGORZ Radzymin RADZYMIN RUN TEAM 05:33:12
125 89 3655 SOCHACKI MARIUSZ Zawiercie GRUPA JURA.PL 05:34:40
126 90 3644 ADAMSKI BARTLOMIEJ Modlnica 05:35:24
127 37 3620 KOKOWSKA-SMOK DAGMARA Morsko GRUPA JURA'PL 05:37:31
128 38 3514 LUBAŃSKA ALICJA Bukowice 05:39:48
129 39 3551 RÓŻAŃSKA JOANNA Orzesze LECYMY DURŚ 05:40:55
130 40 236 . . 05:42:09
131 41 3522 SIWINSKA GOSIA Tychy 05:43:47
132 42 3524 MICHALSKA EWA Tychy 05:47:13
132 91 3523 HADAM PRZEMYSŁAW Tychy 05:47:13
134 43 3666 MĘTLAK MAŁGORZATA Zawiercie GRUPA JURA.PL 05:48:13
135 92 3561 ZAWÓŁ PAWEŁ Stalowa Wola BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 05:49:10
136 44 3560 MACIĄG ALINA Sandomierz BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 05:49:10
137 93 3574 KAIM ANTONI Myślenice 05:50:29
138 45 3584 OSTANIEWICZ KAMILA Toruń HAJDAAA 05:53:08
139 46 3595 ADAMCZYK ANIA Gołuski 05:55:05
140 94 3554 BĘBENEK KAMIL Chorzów 05:56:12
141 95 3553 BRONCEL SEBASTIAN Chorzów 05:56:12
142 96 3518 DĄBROWSKI PAWEŁ Lublin 05:59:50
143 97 3540 PEPLIŃSKI PIOTR Lębork 06:06:26
144 47 3507 CZERNIACHOWSKA ANETA Zielona Góra 515233491 06:11:04
145 98 3640 KOSTARSKI PATRYK Warszawa 06:15:01
146 48 3641 KOSTARSKA BOŻENA Warszawa 06:15:01
147 49 3511 GRACZYK DOBROCHNA Tulce 06:17:41
148 50 3510 GRACZYK MAGDALENA Tulce 06:17:41
149 99 3581 POKROPIŃSKI KAZIMIERZ Tarnowskie Góry 06:20:23
150 51 3591 POKROPIŃSKA ELŻBIETA Tarnowskie Góry 06:20:23
151 52 2304 WALKOWIAK DARIA Zielona Góra BIEGAMY DLA SIEBIE 06:34:11
152 53 3657 URBANIAK AGNIESZKA Warszawa 06:34:47
153 54 3548 KASZUBA KATARZYNA Czeladź #CZELADZBIEGA 06:36:21
154 55 3618 CZAJKA URSZULA Warszawa 06:46:29