Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UJ2021 Ultra Janosik 2021 UJ110 Legenda 110 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 1099 PÔBIŠ IVAN Donovaly 2THETOP 13:22:50
2 2 1029 KOPCEWICZ TOMASZ Stawiguda 13:34:37
3 3 1098 PAWLICA PAWEŁ Kraków 13:36:22
4 4 1007 JACHYMIAK ROBERT NOWY TARG SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI 13:46:30
5 5 1026 WAŚKO PAWEŁ Bielsko-Biała CENTRUM MASAŻU 14:04:05
6 6 1066 MYŚLIWIEC ROBERT Rzeszów DZIKI&WOLNY 14:10:00
7 7 1080 SOKOŁOWSKI MAREK Mysłowice-Wesoła ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM 14:28:00
8 8 1044 MAJNUSZ TOMASZ Modlnica 14:30:37
9 9 1071 STACHOWIAK ADAM Dąbcze LESZNOLIMITS RUNNERS 14:33:35
10 10 1050 CZUWAJ ANDRZEJ Grojec ZADYSZKA OŚWIĘCIM 14:35:05
11 11 1013 SKROBAŃSKI ROMAN Godziesze Małe SKROBKITEAM 14:52:49
12 12 1087 MERTA PRZEMEK Nowy Targ RUN OR DIE 14:52:49
13 13 1032 BARTYZEL MAREK Zawoja 15:06:46
14 14 1021 KOTARBA WOJCIECH Kielce BARTOSZ GORCZYCA RUNNING TEAM 15:30:07
15 15 1045 SZMYT MACIEJ Poznań WLKP MOUNTAINS ULTRA / GUTO ADVENTURE TEAM / FREE RUN 15:35:19
16 16 1106 ŚLASKI RADOSŁAW Strzyzów STAJNIA BALONA 16:04:04
17 17 1072 SMÓŁKOWSKI MARCIN Rumia RUMIARUNNERTEAM 16:09:57
18 18 1053 BUKOWSKI STANISLAW Kópavogur LAUGARSKOKK/ZABIEGANI REYKJAVÍK 16:12:56
19 19 1035 KOKOT KRZYSZTOF Żory NIEWYBIEGANI 16:12:56
20 20 1025 KOMOROWSKI ADAM Reykjavik ZABIEGANI REYKJAVIK 16:12:56
21 21 1023 MIERKIEWICZ KRZYSIEK Warszawa MKM RUNNING / STAJNIA BALONA 16:18:54
22 22 1093 BUŁANOW LESZEK Hipolitów 16:22:57
23 1 1094 ŚMIGIELSKA DANUTA Czerwonak 16:56:48
24 23 1073 SEMENIUK PIOTR Warszawa-Wesoła WESOŁA 16:59:12
25 24 1040 JEZIORSKI TOMASZ Łódź 17:07:30
26 25 1109 KRAWCZYK KAROL Jaworzno 17:12:58
27 26 1064 LUBAŃSKI ROBERT Bukowice 17:23:01
28 27 1009 URACZ ŁUKASZ Siemianowice Śląskie HARPAGAN SOSNOWIEC 17:33:22
29 28 1028 GRYNAGIEL PRZEMYSŁAW Osiek nad Wisłą 17:35:16
30 29 1024 SEWERYN GRZEGORZ Katowice BIEGOWA KUZNIA 17:46:11
31 30 1037 FIDES MARTIN Liptovsky Mikulas #ZAZIULTRA 17:48:05
32 2 1110 KONOPKA SYLWIA Świniarsko TOUR DE ZBÓJ 17:59:36
33 31 1095 JAMRÓZ ŁUKASZ Wadowice NEVER AVERAGE 18:03:26
34 32 1016 MACKOJĆ KRZYSZTOF Kołobrzeg EL-MACKOJĆ 18:05:29
35 33 1076 KUŚMIERZAK PIOTR Lublin STAY INSANE /PRZEDWOJEWSKI TEAM 18:13:38
36 3 1085 DOROSHENKO ANASTASIIA Ivano-Frankivsk GUTSUL RUNNING CLUB 18:25:20
37 34 1102 DRAGON PRZEMYSŁAW Połaniec 18:25:20
38 35 1034 STACHURA DAMIAN Lubin ZAGŁĘBIE LUBIN 18:38:11
39 36 1061 BURZYŃSKI SEBASTIAN Warszawa 18:57:20
40 37 1038 TRACZYK MAREK Warszawa VELO ŁOSIE 18:57:20
41 38 1012 KSIĘŻAK BARTŁOMIEJ Warszawa BIEG SZLAK TRAFI 18:58:32
42 39 1062 WŁODARCZYK MICHAŁ Łódź EVERRUN 18:58:39
43 40 1031 KROLL CHRISTOPH Gieboldehausen LTV OBEREICHSFELD/HURT 19:10:00
44 41 1070 STOLIŃSKI PRZEMYSŁAW Ozorków KSGRUCHA 19:14:40
45 42 1022 BUDZICH WOJCIECH Ciechanów KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 19:15:51
46 43 1043 KOWALCZYK MAREK Ciechanów KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 19:15:53
47 44 1049 SZYL MAREK Warszawa RUNNERS TEAM QUIBL 19:17:18
48 45 1004 KRZYŻAN JAKUB Jerzmanowice KW KRAKÓW 19:18:10
49 46 1082 ZAJĄC MARCIN Józefosław 77CATS 19:38:17
49 47 1018 KORECKI ANDRZEJ Murowaniec 19:38:17
51 48 201 JEZIORSKI PRZEMYSŁAW Łask 19:40:19
52 49 1019 MUSZYŃSKI KRZYSZTOF Bukowno 19:43:47
53 4 1014 SIWOŃ EWA Warszawa SMASHING PĄPKINS/DO PRZODU I W GÓRĘ 19:58:38
54 50 1063 PUCHACZ PIOTR Warszawa 19:58:38
55 51 1006 SEKMAN TOMASZ Kraków 20:31:21
56 52 1100 CZADO WALDEMAR Rymanów-Zdrój FINISZ RYMANÓW 20:48:58
57 53 1084 BODNYK ANDRII Ivano-Frankivsk SALOMON RUNNING CLUB UKRAINE 20:55:28
58 54 1060 GRACZYK MARCIN Tulce 21:00:57
59 55 1033 GARDYŚ GRZEGORZ Kicin 21:06:06
60 56 1074 PIETRZYK DARIUSZ Lublin BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 21:20:52
61 57 1105 FIDOR MICHAŁ Tychy BIEGAM BO LUBIĘ 21:21:10
62 5 1079 GNIADEK GOSIA Kraków 21:22:29
63 58 1036 WASILEWSKI MARCIN ZIELONA GÓRA 21:25:44
64 6 1005 WINNIK ELA Mrowino 21:25:46
65 59 1086 BIECHOŃSKI JAREK POZNAŃ 21:25:55
66 60 1042 ROSZAK WALDEMAR Warszawa BIEGAM NA ZIELONEJ BIAŁOŁĘCE 21:30:09
67 61 1107 BASZEŃ KRZYSZTOF Ryczówek BLANK-DEKOR TEAM 21:31:41
68 62 1015 PALUCH DANIEL DĄBROWA Górnicza 21:32:58
69 63 1057 KANTOROWSKI MARCIN Warszawa 21:36:03
70 7 1059 NIEDŹWIEDZKA ANNA Lubin NIEDŹWIADKI BIEGAJĄ 21:39:33
71 64 1046 ULATOWSKI ANDRZEJ Toruń RUNBEARDRUN 21:47:00
72 8 1011 MIERKIEWICZ BERNI Warszawa MKM RUNNING / STAJNIA BALONA 21:54:26
73 65 1092 ERENBERG RAFAŁ Piotrków Trybunalski FUDU&CO. SPORT TEAM 22:10:47
74 66 1081 ROGALA MACIEJ Pszów T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRAS 22:10:47
75 67 1000 KANIEWSKI IRENEUSZ Pruszków 22:12:30
76 68 1017 GONCIARZ ANDRZEJ LGOTA 22:35:46
77 9 1065 NOWAK NATALIA Katowice BIEGOWA KUŹNIA 22:44:21
78 69 1091 AL-JEABORY MAHDI Jaworzno 22:44:57
79 70 1027 HACUŚ TOMASZ Wrocław 22:45:46
80 71 1089 BALCERZAK ROBERT Pajęczno KLUB BIEGACZA WARTA 22:50:59
81 72 1010 KUBON BOGDAN Zabrze 23:06:33
82 73 1039 GIRA RASTISLAV Bratislava BÄŽÍM 23:07:52
83 74 1097 PUDZIANOWSKI PIOTR Radom DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM 23:07:52
84 75 1003 PASZKIEWICZ MACIEJ Murowana Goślina 23:19:25
85 76 1051 HEIMANN PETER Oberhausen TEAM ERDINGER ALKOHOLFREI 23:22:38
86 77 1088 ADAMCZYK MARCIN Gołuski 23:36:54