Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UJ2021 Ultra Janosik 2021 UJ10 Ledwo Dycha 10 km
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 42 KNUTELSKI BŁAŻEJ Grywałd GORĄCY POTOK 00:48:15
2 2 47 KOZIK ADAM Grywałd 00:50:44
3 3 36 MALEC ŁUKASZ Niedzica NIEDZICA TEAM 00:51:11
4 4 251 KRAUS ARAKADIUSZ 00:55:08
5 5 55 KURZEJA MICHAŁ Kamienica MYENDURANCETEAM 00:55:56
6 1 279 BAZUŁKA ALEKSANDRA 00:57:09
7 6 221 GÓRECKI MARCIN Niedzica 00:58:24
8 2 283 KANIUKOVA KATARINA 01:04:25
9 7 30 SMOŁUCH TOMASZ Olkusz SAINT-GOBAIN SQUAD 01:06:15
10 8 46 KORZENIOWSKI DAMIAN Zyngierówka 01:07:09
11 9 21 WAWRÓW MIROSŁAW BABORÓW BBL RACIBORZ 01:07:37
12 3 32 ZAJONCOVA JANA SPIŠSKÉ HANUŠOVCE ZAMAGURSKÍ BEZCI 01:08:57
13 4 51 JACHERA ELŻBIETA Łapsze Niżne WINNICA SPISZ NOCLEGI 01:09:02
14 10 22 KOSIŃSKI KRZYSZTOF Łódź RĄCZE JELENIE 01:10:01
15 11 218 WIELGOSZ MACIEJ Kraków 01:10:38
16 12 29 GRYBOŚ ZBIGNIEW Grybów 01:11:51
17 13 49 KRÓL MICHAŁ Kacwin 01:13:07
18 14 41 SIWEK GRZEGORZ Lanckorona LANRUNS 01:13:07
19 15 40 DYDA KRZYSZTOF Kacwin 01:13:08
20 16 35 JAGLARZ JAROSŁAW Wilkowisko JAROSŁAW JAGLARZ 01:13:09
21 5 45 KORZENIOWSKA MONIKA Pawłów 01:13:16
22 17 250 WESOŁOWSKI ROBERT Dęblin Fundacja na Ratunek 01:13:30
23 6 34 CURZYDŁO MAGDALENA Sanok POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 01:19:11
24 18 8076 MAJEWSKI SZYMON Kraków 01:19:11
25 7 10 SZADORSKA AGNIESZKA Łaziska Górne 01:19:55
26 19 4 SOBIERAJ KRZYSZTOF Puszczykowo SOBOLE TEAM 01:20:27
27 20 38 MILCZAREK DOMINIK Kozłów Biskupi 01:22:37
28 8 37 MILCZAREK JOANNA Kozłów Biskupi 01:22:37
29 21 1 POLAKÓW SŁAWOMIR Nakło nad Notecią ULTRA PAJĄKI 01:22:38
30 9 5 TALAROWSKA AGNIESZKA Krasnystaw 01:22:45
31 10 33 SZEWCZYK BOŻENA Kacwin 01:28:38
32 22 31 PAZERA JOZEF SPIŠSKÉ HANUŠOVCE ZAMAGURSKÍ BEZCI 01:30:04
33 23 2412 STERNA KAMIL Kraków MINISTERSTWO DZIWNYCH BIEGÓW 01:30:10
34 24 261 ŚLĄSKI PAWEŁ 01:31:54
35 25 39 WALASEK PRZEMYSŁAW Tomaszów Mazowiecki 01:33:50
36 11 19 WOŹNIAK LIDIA Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA 01:34:24
37 12 52 RYCHLIK MONIKA Aleksandrów Łódzki #MALICHATEAM 01:34:52
38 13 18 NOSAL KAMILA Myślenice 01:36:13
39 14 26 SZUMIEC MONIKA Myślenice NIE PANIEŃSKI ANI 01:44:22
40 15 17 MROCZKA KINGA Myślenice NIE PANIEŃSKI ANI 01:45:13
41 16 56 KOTARBA KATARZYNA Kielce 01:46:07
42 17 16 MICHOREK RENATA Kraków 01:49:39
43 18 12 SZCZECIŃSKA KALINA Kraków 01:51:02
44 19 24 FRĄCZEK WIKTORIA Kamienica Polska 01:53:11
45 26 6 CIELEPA KRZYSZTOF Lublin MOTOR LBN 01:55:02
46 20 28 BABUT KATARZYNA Kraków NIE PANIEŃSKI ANI TEAM 02:07:16
47 21 44 GÓROWSKA MAGDALENA Warszawa 02:07:17
48 22 9 LEWICKA BERENIKA Krakow NIE PANIENSKI ANI 02:07:17
49 23 27 WOJTAS IWONA Kraków NIE PANIEŃSKI ANI 02:07:17
50 24 8 KESEK ANNA Pcim NIE PANIEŃSKI ANI 02:07:18
51 25 7 PAPIERZ MARIA Krakow 02:07:18
52 26 2355 ERENBERG MAŁGORZATA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI FUDU&CO. SPORT TEAM 02:28:00