Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UJ2020 UltraJanosik 2020 Niedzica 30/08/2020 UJ-ZS35 UltraJanosik 35 - Zbójecka Śleboda
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 3187 Biernawski Piotr Nowy Targ 02:40:41
2 1 3190 Wilk Katarzyn Pleśna 02:48:46
3 2 3062 Kopyczok Michał Siemianowice Śląskie Dabex Bolt 02:55:00
4 3 3185 Tynus Grzegorz Frydman NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 02:57:39
5 4 3144 Studencki Dawid Kraków 4 TriTeam 03:04:21
6 5 3162 Umana Diego Bariloche Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Sowa 03:11:52
7 6 3174 Wójcik Łukasz Niemce Szybciej nie dam rady 03:19:15
8 7 3121 Rzemiński Jacek Stróże 03:27:54
9 8 3181 Starobrat Arkadiusz Warszawa 03:31:19
10 9 3141 Starżyk Paweł Chrzanów RUNSTARS 03:32:18
11 2 3200 Mączka Martyna Kraków 03:33:26
12 10 3123 Sagan Artur Kraków 03:34:06
13 3 3033 Gabryelczak Izabela Piątek 03:34:11
14 11 3091 Niedzielski Robert Kraków ACAR TEAM/VEGE RUNNERS 03:38:16
15 12 3122 Sadowski Łukasz Katowice ILF 03:40:20
16 13 3189 DEC PIOTR Lubycza Królewska :) 03:42:15
17 14 3149 Suszyna Tomasz Warszawa 03:44:06
18 15 3028 Dąbrowski Michał Świętochłowice Cinclus 03:45:14
19 16 3153 Szawan Paweł Przeworsk Przeworska Grupa Biegowa 03:45:30
20 4 3133 Skrzypek Sylwia Kraków 03:46:37
21 17 3085 Matuszewski Arkadiusz Zamość 03:46:43
22 18 3027 Ćwiąkała Paweł Kraków KW Kraków / KS Lazurowy Park 03:47:35
23 5 3183 Węgrzyn Katarzyna Nowy Targ 03:48:52
24 19 3119 Rogala Grzegorz Boguchwała 03:49:03
25 20 3056 Kaszuba Łukasz Czeladź #czeladzbiega 03:50:02
26 6 3105 Piotrowicz Urszula Wrocław 03:52:30
27 21 3012 Bodzioch Grzegorz Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa 03:55:55
28 22 3045 Hronowski Jakub Myślenice 03:57:56
29 7 3087 Michalska Agnieszka Radlin 03:58:49
30 23 3130 Siennicki Konrad Bukowiec DOZ LDZ 04:00:31
31 8 3019 Bukiel Klaudia Zakopane 04:00:48
32 24 3195 Jaglarz Michał Bobrowniki 04:01:35
33 9 3055 Kapusta Zuzanna Lubzina Dzikie Mustangi 04:04:26
34 25 3145 Suchanek Radosław Kłobuck 04:08:27
35 26 3173 WOŹNIAK JANUSZ SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA 04:08:43
36 27 3042 Gumiela Michał Rzeszów gumisiolandia 04:08:46
37 10 3081 Łucjanek Justyna Warszawa KAJA Team 04:08:57
38 11 3015 BUDEK JOANNA Warszawa ZakrecOna 04:09:01
39 12 3118 Rogala Katarzyna Walim 04:09:14
40 28 3156 Ścibor Kamil Aleksandrów Łódzki DOZ LDZ 04:10:02
41 29 3158 Tarnawski Marcin Skawica 04:10:47
42 30 3146 Sułek Tomek Warszawa 04:11:36
43 13 3170 Wodyńska Dagmara NOWY SĄCZ EquiDo Team 04:13:03
44 14 3073 Lach Agnieszka Wadowice 04:13:25
45 31 3093 Opała Krzysztof Warszawa TBD 04:14:05
46 32 3100 Pawiński Artur Warszawa Adidas Runners Warsaw 04:16:17
47 15 3129 Sieliwonik Anita Warszawa 04:17:36
48 33 3161 Trybalski Piotr Krakow Krakow 04:18:02
49 34 3148 Surman Mariusz Pustków Osiedle Dzikie Mustangi 04:18:28
50 35 3078 Leśniewicz Tomasz 96-315 04:19:01
51 36 3166 Wichtowski Marek Warszawa 04:19:32
52 37 3157 Talarowski Paweł Krasnystaw 04:19:32
53 16 3044 Hejduk Monika Lublin Umcs Biega 04:19:43
54 38 3068 Krawiec Dominik Krosno k.Mosiny 04:19:52
55 17 3101 Perz Marzenna Bukowiec 04:21:35
56 39 3063 Korzeniowski Damian Rejowiec 04:22:18
57 40 3147 Supiński Zbigniew Żyrardów 04:23:05
58 18 3088 Mikulska Aneta Okuniew 05-079 Pato Team 04:23:24
59 41 3136 Socha Jan Warszawa Warszawa 04:27:05
60 19 3038 Gromek Edyta Lublin Szybciej nie dam rady 04:27:14
61 20 3072 Laburda Kinga Krakow Nowa Huta KLIfornia TRI 04:32:08
62 42 3083 Magiera Adrian Kacwin Team Kacwin 04:33:22
63 21 3031 Frankowska Dorota Świdnik 04:34:57
64 43 3057 Kaszubski Marek Żary 04:35:19
65 44 3034 Gajewski Sebastian Stargard Stargard ja się nie ścigam 04:37:02
66 22 3013 Brzozowska Teresa Jaworzno Etisoft Running Team 04:38:08
67 45 3050 Jeżewski Adam Gliwice Etisoft Running Team 04:38:10
68 23 3115 Pyskaty Marta Paszczyna Dzikie Mustangi 04:38:22
69 46 3167 Wielgocki Artur Zielonki 04:39:51
70 47 3017 Bugała Robert Lublin SOLID HOUSE Lublin 04:40:26
71 48 3077 Leśniewicz Łukasz Żyrardów 04:40:44
72 24 3060 Kisiel Jolanta Biłgoraj LBL Lubię Biegać Leniwie 04:41:40
73 49 3197 Kowalski2 Jan 04:42:13
74 50 3098 Palka Jacek Dobra KLIfornia TRI 04:43:14
75 51 3054 Kamysz Robert kraków 04:44:20
76 52 3026 Czernysz Grzegorz Warszawa Szwagierkolaska 04:46:19
77 53 3040 Grzesik Michał Rzeszów 04:46:34
78 54 3107 Płonka Leszek Mikulov Mikulov 04:47:31
79 25 3030 Firek Grażyna Zamość 04:47:36
80 55 3191 Tyliba Ireneusz Przeginia JURA TEAM 04:48:41
81 56 3186 Szwaj Bartosz RADCZE 04:49:12
82 57 3036 Gawidziel Paweł Wojciechów Sii Running Team 04:50:18
83 58 3022 Cudek Bartłomiej Kraków wkurw_team 04:51:10
84 59 3184 Krepkowski Marcin Mikołów 04:51:27
85 60 3067 Kraczkowski Krzysztof Chełm 8 Ball Cross Gym Chełm 04:53:30
86 61 3002 Abramowicz Daniel Chełm Chełm Biega 04:53:34
87 62 3135 Smolarczyk Grzegorz Siemianowice Śląskie 04:53:37
88 63 3152 SZAJEWSKI ARKADIUSZ Kraków O tak ło 04:54:54
89 26 3006 Baran Joanna Dąbrowa Górnicza 04:55:43
90 64 3177 Zagajewski Przemysław Pierwoszyno 04:55:58
91 27 3131 Simlat Joanna Poznań Maxie 04:56:13
92 28 3188 Łuczak-Pokój Barbara Sarzyna NOWOSARZYŃSKA LISTA BIEGOWA 04:56:36
93 29 3139 Starobrat-Cienka Aleksandra Warszawa 04:56:58
94 30 3080 Lubańska Alicja Bukowice 04:57:06
95 65 3154 Szeląg Piotr Warszawa Tyrbo Jeże Team 04:57:34
96 66 3018 Bujakiewicz Łukasz Poznań Maxie 05:00:19
97 67 3007 Baran Mateusz Kraków 05:01:07
98 31 3137 Stachowiak Magda Dąbcze Konkurs Biegam Bo Lubię 05:01:12
99 68 3180 Kędzior Dariusz Dąbrowa Górnicza Biegowa Kuźnia 05:02:34
100 32 3021 Cichowlas Monika wroclaw 05:03:51
101 69 3165 Waś Michał Bochnia 05:05:11
102 33 3089 Mrowiec Ilona Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 05:05:22
103 70 3103 Pękala Jarosław ZABRZE 05:05:46
104 71 3142 Starżyk Piotr Nadolice Wielkie RUNSTARS 05:07:10
105 34 3175 Wójcik Monika Warszawa ZakręcOne 05:08:18
106 35 3106 Pławecka Barbara Żegocina 05:08:27
107 72 3160 Tomaka Bartłomiej Rzeszów Tomale Team 05:09:17
108 73 3061 Kobierski Radosław Halinów Tańczące Muchomorki 05:09:37
109 36 3005 Augustyn Marcelina Kraków 05:11:39
110 37 3097 Pacek Katarzyna LUBLIN 05:12:24
111 38 3102 Pękala Anna Zabrze Night Runners Zabrze 05:17:45
112 39 3169 Włodarczyk Anna Warszawa ZakręcOne 05:21:09
113 40 3004 ADAMOWSKA JUSTYNA WARSZAWA WARSZAWA 05:21:09
114 41 3059 Kim Renata Warszawa KSStaszewscy 05:21:22
115 74 3008 BIDAS PAWEŁ SANDOMIERZ BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 05:21:46
116 42 3016 Bugajska Katarzyna Kraków 05:22:09
117 75 3047 Jarosiński Łukasz Halinów Tańczące Muchomorki 05:24:09
118 76 3011 Bobrowski Marcin Warszawa receptananude.pl 05:24:46
119 43 3069 Krzemińska Agata Sandomierz Bike Equipa Sandomierz 05:25:17
120 77 3168 Witkowski Mateusz Silna 05:26:56
121 78 3003 Adamczyk Jacek Chełm 05:28:37
122 44 3071 Kuna Katarzyna Dąbrowa Górnicza Biegowa Kuźnia 05:28:37
123 45 3053 Kaliczyńska Wioletta Rumia Runeda 05:28:55
124 79 3035 Garus Marcin Częstochowa 05:28:56
125 80 3037 Głowacki Zdzisław Warszawa 05:29:47
126 46 3041 Gumiela Katarzyna Gdańsk Gumisiolandia 05:32:52
127 81 3043 Gumiela Piotr Gdańsk Gumisiolandia 05:32:54
128 47 3182 Dadaś Elżbieta Gliwice BP Running team Gliwice 05:36:49
129 48 3074 Lampart Dorota Dębica Dzikie Mustangi 05:37:51
130 49 3086 Mazur Mariola Dębica Dzikie Mustangi 05:37:54
131 50 3075 Lampart Marta Dębica Dzikie Mustangi 05:37:54
132 82 3099 Panek Piotr Paszczyna Dzikie Mustangi 05:37:57
133 83 3070 Kułaczkowski KONRAD Stalowa Wola 05:38:07
134 51 3155 Szpinda Marta Biłgoraj Biłgoraj Ultra Trail 05:38:30
135 84 3001 Abramiuk Michał Warszawa 05:41:08
136 52 3138 STANOWSKA KATARZYNA ŁÓDŹ 05:47:16
137 53 3128 Siedlecka Paulina Wroclaw 05:50:28
138 54 3029 Dorobisz Joanna Londyn 05:50:28
139 55 3046 HrzDuda Lucyna Buków AdamCzerwinskiTeam 05:52:17
140 85 3178 Zawół Paweł Stalowa Wola BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 05:52:59
141 56 3082 Maciąg Alina Sandomierz BIKE EQUIPA SANDOMIERZ 05:53:03
142 86 3112 Polaków Sławomir Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę 05:55:08
143 87 3052 Kaim Antoni Myślenice 06:02:03
144 88 3140 STARŻYK ANDRZEJ WROCŁAW RUNSTARS 06:02:43
145 89 3111 Pokropiński Rafał Tarnowskie Góry 06:02:55
146 57 3109 Pokropińska Marta Tarnowskie Góry 06:02:55
147 90 3065 Kostarski Patryk Warszawa 06:05:19
148 58 3064 Kostarska Bożena Warszawa 06:05:20
149 91 3051 Jukiewicz Krzysztof Legionowo KOZIOROŻEC 06:09:45
150 92 3058 Kawecki Dariusz Zabrze Etisoft Running Team 06:11:06
151 93 3084 Małek Mariusz Chełm Biegowa Furia 06:14:50
152 59 3150 Syguła Katarzyna Jaworzno wkurw_team 06:21:28
153 60 3095 Oszczęda Marzena Żory 06:39:34
154 94 3120 Rutkowski Artur Koszalin RUNking - Ranking Biegaczy (sportowiec.info) 06:43:12
155 61 3108 Pokropińska Elżbieta Tarnowskie Góry 07:00:41
156 95 3110 Pokropiński Kazimierz Tarnowskie Góry 07:00:43
157 62 3025 Czerniachowska Aneta Zielona Góra Zajefajne babeczki 08:30:55
158 63 3163 Walkowiak Daria Zielona Góra 08:30:55