Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UJ2020 UltraJanosik 2020 Niedzica 30/08/2020 UJ-WM20 UltraJanosik 20 - Wartko Maryna
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 2139 Jańczak Filip Sroda Wielkopolska 01:26:58
2 2 2057 Lesniak Michal Ostrowiec SWietokrzyski 01:26:58
3 3 2149 Kostela Piotr 01:30:58
4 4 2140 Gołąb Marek 01:32:47
5 5 2116 Tomasiak Dominik Opole Die Kunst der Fuge 01:33:16
6 6 2146 Wegiel Marcin Jasło 01:33:54
7 7 2036 Jarząbek Robert Spytkowice ITMBW Kraków 01:34:49
8 8 2050 Kowalski Aleksander Wola Radziszowska 01:35:22
9 9 2005 Bednarczyk Marcin Katowice Augusteam 01:35:35
10 10 2143 Tokarczyk Piotr PRZYSIETNICA 01:41:37
11 11 2073 Nogański Paweł Warszawa Power Training 01:44:13
12 1 2027 Góralik Sylwia Myślenice TKKF UKLEINA 01:45:01
13 12 2111 Stasiowski Piotr Brzóza KRÓLEWSKA STAJNIA BALONA 01:47:29
14 13 2150 Nadkański Marek Mszana Dolna MOK Mszana Dolna 01:49:01
15 14 2021 Florek Marcin Pilzno Mężczyźni Św. Józefa 01:50:51
16 15 2019 Filas Witold Krynica-Zdrój 01:51:45
17 16 2119 Trzcionkowski Mariusz OLKUSZ OSV Team Olkusz 01:52:44
18 17 2062 Małyszka Krzysztof Poznań Kris Trans Małyszka 01:57:57
19 2 2113 Szot Iwona Lublin WW Team 02:00:10
20 3 2079 Paciorek Ewa Marki KOBIETA RETRO 02:00:33
21 18 2015 Parandyk Krystian Stara Wieś 02:05:01
22 19 2065 Matuła Przemysław Lublin UMCS Biega 02:05:24
23 4 2138 Szalkowska-Kupczyk Dominika Rawicz 02:05:43
24 20 2032 Izdebski Mariusz Olkusz OSV Team Olkusz 02:06:30
25 21 2048 Kosiński Krzysztof Łódź 02:06:50
26 5 2072 Nizio Dorota Biłgoraj 02:07:15
27 22 2135 Sikora Jacek Wyżne 332A Water Team 02:07:35
28 23 2011 Borycki Artur Dąbrowa Tarnowska TGR 02:08:58
29 24 2148 Pawęzka Mirosław Lublin STAY INSANE 02:09:10
30 6 2086 Pogorzelska Katarzyna Warszawa BWM Team 02:09:40
31 25 2023 Gajowski Dariusz Muszyna 02:09:51
32 7 2077 Olesiak Monika Krosno 02:09:55
33 26 3196 Jaglarz Jarosław Wieliczka 02:10:10
34 27 2004 Bando Piotr Krakow 02:12:40
35 28 2037 Kajpust Michał Wilczyce 02:13:40
36 29 2056 Latawiec Jakub Kraków 02:15:26
37 30 2147 Rusek Jarosław Mogilany 02:17:00
38 31 2044 Kłodziński Klaudiusz Tarnów Ultramęki 02:18:55
39 32 2110 Stasiak Łukasz Łódź 02:19:11
40 33 2123 Wesołek Paweł Śrem Runner's Power 02:19:56
41 8 2041 Kitowska Anna Głogów Małopolski 02:20:36
42 9 3194 Kubler Anna Kraków 02:20:42
43 10 2122 Warwas Katarzyna Biskupice 02:24:13
44 34 2008 Bielawa Damian Dębica 02:24:46
45 11 2035 Janas Ewa Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS 02:25:08
46 12 2103 Sobiło Ewa Rzeszów Rudnik nad Sanem 02:25:23
47 35 2107 Starakiewicz Szymon kraków 02:25:29
48 13 2092 Puniach Edyta Kraków KS Lazurowy Park 02:26:17
49 36 2136 Kaczmarczyk |Tomasz Giebełtów Husario Race Team 02:26:18
50 37 2060 Łukaszewicz Dawid Bydgoszcz 02:26:54
51 14 2095 Repelewicz Natalia Nowy Sącz 02:26:55
52 38 2084 Pietrzak Michał Piskórka 02:27:21
53 39 2131 Żabierek Tomasz Gorzów Wlkp. Biegam bo lubię 02:27:29
54 15 2083 Pelczar Joanna Odrzykoń 02:27:57
55 16 2109 Starzec Malgorzata Sulkowice SeaHorseS 02:28:04
56 40 2093 Pytel Szymon Brzeście Family Squad 02:30:36
57 41 2114 Ślepiak Adam Nowy Sącz Stajna Balona 02:30:36
58 17 2045 Knapczyk Elżbieta Myślenice 02:31:22
59 42 2033 jadczak Adrian Ruda Śląska 02:32:33
60 43 2051 Krainski Piotr Czeladz #czeladzbiega 02:33:13
61 18 2128 Zabost Anna Warszawa NBRC 02:33:32
62 44 2081 Pasternak Stanisław Olkusz Olkuszbiega.pl 02:37:11
63 19 2078 Opała Beata Warszawa TBD 02:37:49
64 45 2052 Krawczyk Dawid 02:38:14
65 46 2042 Kitowski Bartosz 02:39:40
66 47 2043 Kłeczek Dominik Filipowice 02:42:29
67 48 2020 Filipek Bartłomiej Filipowice 02:42:31
68 49 2007 Bidnik Jakub Krosno B & B Runners 02:43:26
69 50 2127 Wojciechowski Paweł Kraków J U V E R U N 02:43:30
70 20 2121 Walczak Izabela Lublin 02:44:22
71 21 2076 Nowak Iza Poznań Kris trans Małyszka 02:44:24
72 22 2101 Siwińska Gosia Tychy 02:45:09
73 23 2068 Michalska Ewa 02:45:09
74 51 2132 Kufel Grzegorz Lublin STAY INSANE 02:45:37
75 52 2080 Paciorek Paweł Marki 02:45:57
76 53 2075 Nowacki Roman Obra Wolsztyński Klub Biegowy 02:46:22
77 24 2074 Nowacka Barbara Obra Wolsztyński Klub Biegowy 02:46:23
78 54 2133 Iwiński Adam ROKITNO SZLACHECKIE SAINT-GOBAIN SQUAD 02:46:54
79 25 2082 Pater Agnieszka Warszawa 02:47:09
80 55 2067 Mądro Mateusz Skrzyszów DZIKIE MUSTANGI 02:48:10
81 56 2145 Fabiszak Mateusz POZNAŃ KLUB MARATOŃCZYKA 02:48:16
82 26 2066 Mądro Anna Skrzyszów Dzikie Mustangi 02:49:31
83 57 2040 KĘDZIOR JACEK DĘBICA PĘDZĄCE ŚLIMAKI 02:49:33
84 27 2124 WIELIŃSKA-JACHYMIAK OLGA NOWY TARG SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI 02:50:02
85 58 2115 Tokarz Paweł Głogów Małopolski Tkkf Sokół 02:50:07
86 28 2070 Nauka Edyta Dębica Dębickie Gepardy 02:51:25
87 59 2071 Nauka Wiesław Dębica Dębickie Gepardy 02:51:27
88 60 2105 Stanek Tomasz Łapsze Niżne 02:52:23
89 29 2144 Prymakowska Barbara Tarnów 02:54:51
90 30 2108 Starmach Karolina Pcim 02:56:11
91 31 2069 Mrózek-Dziadek Anna Sidzina 02:56:11
92 32 2099 Sadowińska Adriana Kraków Nowa Huta Team 02:56:35
93 33 2141 Burda Monika 02:57:07
94 61 2112 Szczepkowski Paweł Warszawa Artequipment 02:59:26
95 34 2012 Brzozowska -Gąska Anna Kraśnik 03:01:03
96 35 2013 Buś Katarzyna Kraśnik 03:01:04
97 62 2018 Dąbrowski Przemysław Lublin 03:02:25
98 36 2089 Poźniak-Styczyńska Maja Tarnów DDC 03:02:30
99 37 2130 Zielińska Magdalena Jaworzno 03:02:45
100 38 2028 GRABKA Małgorzata Kraśnik Rmf 4 rt Gladiators 03:03:37
101 63 2022 Furmańczuk Mateusz Kraśnik Gladiators by RMF 03:03:38
102 39 2031 Hołuj Barbara Kraków 03:04:04
103 40 2088 Polak Aleksandra Warszawa 03:08:08
104 41 2054 Kurenko Katarzyna Lublin Starsza Pani 03:08:08
105 42 2001 Adamczak Renata Jastrzębie Zdrój Yno Ultra 03:10:03
106 43 2125 Wierchoła Joanna Joanna 03:11:20
107 44 2002 Albigowska Magdalena Kraczkowa pozytywnie_rozbiegana 03:12:33
108 45 2102 Skiba Katarzyna Swietochlowice Run Foreign Run 03:14:31
109 46 2096 Różańska Joanna Orzesze Lecymy Durś 03:14:31
110 47 2063 Marchel Iwona Kraków 03:15:08
111 64 2024 Gągor Sebastian Nowy Sącz TERTIUS.PL 03:18:40
112 48 2097 Rubin Urszula Jaworzno 03:23:48
113 49 2029 Grzesik Renata Rzeszów 03:40:15
114 50 2009 Bieniewska Agnieszka Chotomów Wybiegaj Siebie 03:52:38
115 51 2091 Puczko Agnieszka Zielona Góra 03:52:44
116 52 2137 Mętlak Małgorzata Zawiercie 03:52:54
117 65 2134 BĄCZEK KRZYSZTOF Zawiercie GRUPA JURA'PL 03:52:56
118 53 2039 Karasińska Elżbieta Jabłonna Wybiegaj Siebie 03:54:48
119 66 2026 Gniadek Łukasz Wieliszew Bravehearts Legionowo 03:54:59
120 54 2025 Gniadek Elżbieta Wieliszew Wybiegaj siebie 03:55:01
121 55 2049 Kosmalska Agnieszka Jedlicze A 03:55:09
122 56 2010 Biernat-Baran Iwona Zakliczyn 04:14:11
123 57 2117 Tomiak AGNIESZKA Zielona Góra 8 04:14:12
124 67 2047 Kopeć Kamil Kraśnik Gladiators by RMF 04:14:12
125 58 2059 Łukasik Emilia Kraśnik Gladiators by RMF 04:14:13