Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UJ2020 UltraJanosik 2020 Niedzica 30/08/2020 UJ-SP55 UltraJanosik 55 - Spiska Pętla
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 5193 Białowąs Tomasz Rzeszów Stajnia Balona 04:57:33
2 2 5103 Mormul Przemek Krakow DSV 05:17:39
3 3 5160 Waśko Paweł Bielsko Biała Centrum Masażu 05:36:32
4 4 5129 Ramos Bartosz Sosnowiec 05:40:13
5 5 5157 Tobera Łukasz Wieliczka 05:42:47
6 6 5085 Lemette Jean-Guislain Dainville 05:52:57
7 7 5035 Gniadzik Dawid Zakopane Romet Factory Team 05:59:00
8 8 5012 Borowski Kamil Żółtańce Kolonia Chełm Biega 06:16:18
9 9 5142 SKRZYNIARZ MAREK KIELCE CK.Maruderzy 06:17:53
10 10 5168 Woszek Tomasz Opole BBL Opole 06:18:41
11 1 5167 Woszek Marzena Opole BBL Opole 06:18:40
12 11 5131 Rozum Robert Nowy Sącz Fitness Trzy Korony 06:27:08
13 12 5015 Bułanow Leszek Hipolitów 06:30:57
14 13 5116 Pawłowski Jakub Nowy Sącz 06:31:04
15 14 5185 Bełdowski Sławomir Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski 06:34:52
16 2 5095 MALECKA-LEŃ PATRYCJA Rzeszów Stajnia Balona 06:35:30
17 3 5194 Wałach-Biśta Zuzanna KATOWICE 06:43:44
18 15 5030 Furmański Jakub Kraków 06:45:31
19 4 5010 Bednarz Marta Warszawa 06:45:45
20 16 5101 Mirosław Albert 20-538 Lublin WW Team 06:45:57
21 17 5053 Kapłowski Jerzy Wałbrzych 06:51:29
22 5 5114 Pawełczak Karolina Gdynia JAtrenuje 06:52:39
23 6 5172 Zackiewicz Paulina Gdynia AthleticTeam 06:56:04
24 18 5123 Prątnicki Mariusz Gdynia Kujawscy Runners 06:57:12
25 19 5078 Kura Piotr LUBLIN 06:57:36
26 20 5120 Podolak Paweł Ustrzyki Dolne Dwernik Kamień Trail 06:59:53
27 7 5119 Pododemska-Zabdyr Izabela Chylice 05-510 KS Pegaz 07:01:09
28 21 5152 Szumal Jakub Tarnowskie Góry 07:03:33
29 22 5191 Lenczowski Jakub Kraków dobrenarty.pl/ Iron Dragon 07:03:45
30 23 5028 Dopart Tomasz Ustrzyki Dolne Dwernik Kamień Trail 07:08:20
31 24 5146 Stroiński Daniel Warszawa 07:10:34
32 25 3048 Jasiurkowski Daniel Łącko IGEKA 07:11:47
33 26 5069 Kowalik Mariusz Izbiska 118 NGB Kłobuck 07:14:47
34 27 5162 Widłak Janusz Warszawa 04-161 07:18:22
35 8 5125 PROSOWIECKA SMAK KATARZYNA OPOLE BBL 07:19:49
36 9 5022 Cichoń Magdalena Opole Reklama Profil 07:19:50
37 10 5071 Kozłowska Iwona Leszno Lesz NO Limits Runners 07:21:02
38 28 5082 kuś grzegorz olkusz osoba prywatna 07:21:16
39 11 5065 Kopyczok Justyna Siemianowice Śląskie 07:22:46
40 12 5048 Jarocka Agata Legionowo Bestie OCR Legionowo 07:24:21
41 29 5179 Zawiślak Tomasz 21-040 Świdnik 07:26:12
42 13 5156 Śliwa Justyna Kraków 07:26:21
43 30 5176 Zalewski Bartłomiej Zduńska Wola BBL Zduńska Wola 07:30:41
44 31 5150 Szczygieł Mateusz Drogheda Polish Runners Club Ireland 07:30:31
45 32 5138 Skotniczny Michał Kraków Euroclear Running Team 07:30:43
46 33 5109 Niemczyk Dominik Kraków Euroclear Running Team 07:30:44
47 14 5106 Murzyn Krysia Lipnik Halyny biegajo 07:34:38
48 34 5034 Gessler Łukasz Gościcino BIESY 07:36:48
49 35 5084 LEKSY Robert WARSZAWA Trajlowe biegi duchowe TBD 07:36:59
50 36 5062 Kobliha Jiri Zlin 07:37:01
51 37 5165 Witek Maciej Tarnów 07:39:06
52 15 5153 Szymańska Agata Gdańsk 07:38:57
53 38 5118 Pochroń Marcin Wieluń 07:39:25
54 39 5143 Słonina Artur Kraków Brodaty Słoń 07:39:36
55 40 5173 Zajac Tomasz Rzeszów 07:42:53
56 41 5110 Nowak Mariusz Sieciechowice Partizany 07:44:07
57 42 5105 Mucha Robert Olkusz 07:49:49
58 43 5098 Matecki Adrian Warszawa YogaHome.pl 07:50:28
59 44 5057 Kaszewski Adam Warszawa SYSTEMMGMT 07:50:28
60 45 5036 Golbiak Wojciech 21-560 Międzyrzec Podlaski 07:54:08
61 46 5070 Kozak Filip Kłobuck NGB Kłobuck 07:57:59
62 47 5051 Kabala Łukasz Rzeszów 08:02:44
63 48 5134 Rymar Alan Krosno 08:03:17
64 49 5076 KULCZYŃSKI MICHAŁ Gdańsk 08:07:14
65 50 5087 Lewkowski Aleksander Warszawa 08:12:53
66 51 5007 BARAN STANISŁAW CIEŚLIN Saint-Gobain SQUAD 08:15:37
67 52 5041 Herman Paweł Mrzeżyno 08:16:27
68 53 5079 Kursa Marcin Kraków 08:16:43
69 54 5002 ANDRZEJEWSKI DROGOSZ LUBIN RunAttack 08:17:00
70 55 5020 Chraplak Karol Leszno Nzsz Dom Nasz Swiat 08:17:00
71 56 5001 Al-Jeabory Mahdi 43-600 Jaworzno 08:26:13
72 16 5141 Skrobańska Laura Godziesze Małe Biegam bo chcę 08:26:59
73 57 5126 Prusiewicz Bartosz Świdnica spaceprint.pl 08:29:47
74 58 5042 Hołuj Andrzej Kraków 08:30:18
75 59 5102 Mirowski Jarosław Warszawa 08:30:33
76 60 5061 Kiszczyński Filip Łapsze Niżne ZPNIKJD 08:32:35
77 17 5163 Wilińska-Zywert Agnieszka POBIEDZISKA 08:35:06
78 61 5104 Mossur Kacper Blok Dobryszyce 08:34:52
79 62 5187 Oruba Dawid Wiry 08:34:52
80 18 5092 Łój-Konieczna Edyta Proszowice Infinity Gym 08:36:48
81 63 5151 Szmajdowicz Paweł Konstancin Jeziorna Fachdom Team 08:39:11
82 64 5149 Szczabel Krystian Gliwice 08:39:15
83 65 5124 Prokopiuk Grzegorz Warszawa Szwagry Dwa 08:41:22
84 66 5158 Tuleja Tomasz Kraków 08:42:08
85 67 5013 Bryła Krzysztof Koszalin For-Rest-Run Koszalin 08:42:31
86 19 5045 Jamróz Mariola Kielce 08:44:17
87 20 5117 Pliszczyńska Justyna Lublin 08:44:51
88 68 5113 Paszkiewicz Józef Murowana Goślina 08:47:54
89 21 5049 Jaromirska-Lewińska Maja Reda RUNEDA 08:48:12
90 69 5127 Przewłoka Wojciech Kolbark Saint Gobain-Squad 08:50:31
91 70 5027 Domański Sebastian Gdańsk 08:51:21
92 71 5133 Rutkowski Konrad Tomaszów Mazowiecki 08:52:14
93 22 5063 Kobylińska Agnieszka Gdańsk 08:52:28
94 23 5058 Kawalec Anna Tyczyn 08:53:06
95 24 5144 Souhradová Eva Praha 08:53:13
96 72 5017 CHMIELEWSKI MARCIN DĘBNICA KASZUBSKA PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 08:54:46
97 73 5108 Nerkowski Paweł Gdańsk/Grajewo 08:54:48
98 74 5161 Wencel Jarosław Dopiewiec eXplorador 08:55:34
99 75 5177 Zańko Łukasz Poznań 08:55:35
100 25 5074 Królikowska Agata Lublin Stay Insane 08:56:16
101 26 5140 Skrobańska Katarzyna Godziesze Małe Biegam bo chcę 08:58:15
102 27 5024 Cuber Aneta Tarnobrzeg 09:00:56
103 76 5040 Gwoździowski Marcin Tarnobrzeg 09:01:00
104 77 3104 Pieńkosz Wojciech Rzeszów PGE Energetic Running 09:02:05
105 28 5068 Kotusiewicz Ewa Piotrków Tryb FUDU&Co SportTeam 09:03:02
106 78 5128 Rajkowski Przemysław Piotrków Trybunalski Fudu&Co Sport team 09:03:04
107 79 5188 Rozej Krzysztof GDYNIA BIEGAMY RAZEM 09:06:09
108 29 5056 Karasek Magdalena Niegowonice 09:07:19
109 80 5055 Karasek Grzegorz Niegowonice 09:10:30
110 30 5021 CHWAŁOWSKA AGNIESZKA Piotrków Trybunalski FUDU&Co. Sport Tram 09:10:59
111 81 5183 Żarski Jarosław Piotrków Trybunalski Fudu & CO Sport Team 09:11:01
112 31 5008 Bądziul Dorota Rzeszów 09:13:09
113 82 5031 Garus Łukasz Bytom 09:15:02
114 32 5112 Panek Agata Zawiercie Grupa Jura.PL 09:15:22
115 33 5147 Szabla Magdalena Grabowa 09:15:25
116 34 5180 Ziółkowska-Wnuk Monika Łazy 09:15:26
117 35 5052 Kaczmarek Agata ZAWIERCIE GRUPA JURA'PL 09:15:24
118 83 5054 KAPRAL ADAM DWERNIK DWERNIK KAMIEŃ TRAIL 09:17:35
119 36 5006 Bar Aleksandra Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie 09:17:46
120 84 5077 Kulczyński Rafał Warszawa 09:19:54
121 37 5091 Łącka Ilona Warszawa Białołęka jest Kobietą 09:20:26
122 85 5066 Kosmalski Arkadiusz Jedlicze A 09:20:18
123 86 5184 Trzepizur Dominik Wręczyca Wielka NGB Kłobuck 09:21:59
124 38 5111 Oleszek Magdalena Czeladź RozwiązaneSznurowadła 09:22:43
125 87 5016 CHMIELEWSKI DARIUSZ MUROWANA GOŚLINA DLA MARTY #MarcinŚwiercTeam 09:22:43
126 88 5064 Kopeć Krzysztof Rzeszów 09:22:45
127 89 5169 Woźniak Marek Wojkowice Biegowa kuźnia 09:24:24
128 90 5033 Gawroński Hubert Iwno Hugo 09:26:56
129 39 5135 Ryń-Sobala Renata Wilkołaz Górny Gladiators by RMF 09:27:30
130 40 5164 Wiśniewska Ewa Warszawa 09:31:40
131 91 5159 Walkowiak Jacek Zielona Góra Bohar Palety Runners 09:32:24
132 92 5026 Czerniachowski Artur Zielona Góra Bohar Palety Runners 09:32:28
133 93 5190 Błoch Paweł Szymanowo Runner's Power 09:33:05
134 94 5154 Szymczak Marcin ZIELONA GÓRA 8 09:40:49
135 95 5090 Ławnik Piotr Ruda Śląska 09:40:50
136 96 5186 Freszel Krzysztof Warszawa BOERNEROWO BIEGA 09:40:57
137 41 5032 Gawlik Sylwia Lublin 09:43:18
138 97 5039 Grande Piotr Gdynia Drunk Warriors 09:43:53
139 98 5050 Jurek Jaroslaw Limanowa KS Florian 09:51:05
140 42 5115 Pawłowska-Jurek Paulina Limanowa KS Florian 09:51:08
141 99 5155 Ścisły Darek Pławno 09:55:09
142 100 5018 Chodziński Piotr Rzeszów 09:56:02
143 101 5004 Arciszewski Michał Świerzowa Polska Spróchniali Herkulesi 09:57:05
144 43 5181 Zygmunt Monika Giedlarowa 09:58:47
145 44 5025 Czaińska Monika Poznań 10:00:03
146 102 5122 Podsadny Bartosz Poznań 10:00:07
147 45 5130 Rękosiewicz-Tokarz Monika GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Tkkf Sokół 10:03:23
148 103 5145 Stařecký Tomáš Praha Campanarii Sancti Viti Pragenses 10:09:54
149 104 5009 Bąkowski Michał Jastrzębie-Zdrój Yno Ultra 10:13:56
150 46 5089 Lisowska Kamila Zabrze Yno Ultra / Leśne Run 10:13:57
151 47 5011 Bełdowska Beata Piotrków Trybunalski Fudu&Co.Sport Team 10:17:13
152 48 5067 Kotlicka Beata Piotrków Trybunalski Fudu&Co.SportTeam 10:17:18
153 49 5182 Żarska Izabela Piotrków Trybunalski Fudu&Co Sport Team 10:17:19
154 105 5107 Nakonieczny Jacek Lublin SII RUNNING TEAM 10:17:13
155 106 5023 Ciuba Paweł Krosno Spróchniali Herkulesi 10:20:51
156 107 5014 Bugaj Krzysztof Kłomnice Nienażarte Misie 10:21:37
157 50 5132 Rutkowska Małgorzata Golub-Dobrzyń 10:24:19
158 108 5189 Schlappa Sebastian IZBICKO IZBICKO W BIEGU 10:33:08
159 51 5097 Małachowska Izabela Warszawa Runners Team Quibl 10:37:26
160 109 5005 Armen Abagyan Bruxelles 10:54:09
161 110 5170 Wójcik Łukasz Lublin Cytrynowe Curry??? 10:55:00
162 111 5121 Podolak Rafał Kraśnik Gladiators by RMF 11:13:33
163 112 5166 Wnuk Tomasz Łazy 11:23:24
164 52 5094 Makarewicz Sylwia Mikołów 11:23:15
165 53 5174 Zając Aga Józefosław 77CATS 11:38:47
166 54 5072 Krajewska-Paluch Ewa DĄBROWA GÓRNICZA Biegowa Kuźnia 11:39:08
167 55 5178 Zarańska Izabela Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 12:33:34
168 56 5136 Rzenno Dagmara Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 12:33:36