Fundacja powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, których życiem kieruje pasja – rozumiana jako konkretne zainteresowanie, jak również pasja życia – świadomego, wypełnionego działaniem, chęcią zdobywania wiedzy, nieustannego rozwoju, a znając jej siłę, chcemy się nią dzielić…

TELEFON:           +48 507 053 657

E-MAIL:           biuro@tourdezboj.com

 Tour de Zbój

Wyniki

UJ2020 UltraJanosik 2020 Niedzica 30/08/2020 UJ-PJ80 UltraJanosik 80 - Pomsta Janosika
Miejsce Miejsce płeć Numer Nazwisko Imię Miasto Zespół Wynik
1 1 6011 Brysz Michał Kraków SBG PODBIEG 08:55:25
2 2 6141 Sowa Łukasz Katowice 09:05:07
3 3 6180 Zbozień Jarosław Łącko 09:07:36
4 4 6182 Perykasza Paweł GRUPALUKTRANS.PL 09:09:55
5 5 5192 Ślaski Radosław Strzyżów STAJNIA BALONA 09:26:08
6 6 6076 Kurzawski Tomasz Horyszów GB ULTRA PSZCZÓŁKI 09:30:58
7 7 6098 Merta Przemek Nowy Targ RUN or DIE 09:40:43
8 8 6090 Majnusz Tomasz Modlnica 09:52:18
9 1 6135 Sikora Bożka Myślenice TKKF Uklejna Myślenice 10:00:43
10 9 6117 Pobis Ivan Zvolen 2TheTop 10:13:06
11 10 6002 Apostoł Paweł Kraków Costa Kliny Team 10:14:42
12 2 6013 Burzyńska Iza Siepraw 10:18:01
13 11 6104 Myśliwiec Robert RZESZÓW 10:21:31
14 12 6134 SIEPIETOWSKI PIOTR WARSZAWA LS AIRPORT RUN 10:22:33
15 3 6034 Gawlewicz Krystyna Sanok Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani Sanok 10:23:30
16 13 6087 Maciąg Grzegorz Krakow 10:31:51
17 14 6072 Kulczyński Mariusz Lublin Schabowy Runners 10:44:02
18 4 6133 Siemiątkowska Katarzyna Poznań 1986 10:45:03
19 5 6060 Konopka Sylwia Chełmiec 10:52:26
20 15 6131 Semeniuk Piotr Warszawa-Wesoła Wesoła 10:55:41
21 16 6172 Zagórski Mariusz Goleszów 10:56:51
22 6 6037 Gniadek Gosia Kraków Dabex-Bolt 11:07:17
23 17 6121 Prelich Tomasz Kraków Dabex-Bolt 11:07:17
24 18 6038 Gniadek Tomasz Kraków Dabex-Bolt 11:15:51
25 7 6092 Malinowska Anna Gdańsk 11:19:19
26 19 6097 Meissner Paweł Łódź TIGERS TEAM / ReebokRunCrewLDZ 11:30:00
27 20 6055 Kmeť Michal Myjava 11:42:17
28 21 6017 Cieplik Dawid Rawicz 11:47:17
29 22 6042 Golonka Paweł Jaworzna 166 Aligator Team 11:49:38
30 23 6088 Magiera Paweł Skawina 11:53:00
31 24 6066 Krawczyk Kamil Gdańsk Lotos Running Team 11:53:00
32 25 6067 Krawczyk Karol Jaworzno Leniwi inaczej 11:54:27
33 26 6130 Sekman Tomasz Kraków 11:56:08
34 27 6056 Kocik Maciej Tarnów 11:58:23
35 28 6156 Topolski Piotr Sopot Sztafeta Nadziei 11:58:34
36 8 6105 Nowak Natalia Katowice Biegowa Kuźnia 11:58:54
37 29 6065 Koziński Paweł Kłobuck Biegam bo lubię 12:00:27
38 30 6132 Seweryn Grzegorz Katowice Biegowa Kuźnia 12:08:02
39 31 6161 Wiącek Marcin Jasło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 12:13:52
40 32 6059 Konieczny Marcin Brzezie 12:15:50
41 33 6173 Zając Marcin Józefosław 77CATS 12:15:50
42 34 6007 BIECHOŃSKI JAROSŁAW POZNAŃ 12:26:16
43 35 6176 Zapiór Maciej Bytom COLD BEER TEAM 12:26:17
44 36 6010 Borowczyk Marcin Czmoń 12:27:13
45 37 6148 Surlej Maciej Witkowice Zabiegani Częstochowa 12:27:54
46 38 6073 Kulgajuk Michał Pruszcz Gdański Straszyn Ultra Team 12:28:51
47 9 6043 Grela Kinga Kraków Costa Kliny Team 12:32:07
48 39 6124 Rogala Maciej Pszów YNO ULTRA 12:32:27
49 40 6085 Łabędzki Mariusz Żarowo Stargard Ja Się Nie Ścigam 12:33:07
50 41 6167 Wojciechowski Dariusz Krosno Krakowiak Team / i-Sport 12:34:17
51 42 6016 Ciba Dariusz Limanowa 12:37:30
52 43 6125 Rubin Andrzej Jaworzno KB MCKiS Jaworzno 12:37:54
53 44 6147 Studnicki Paweł Wola Filpowska 12:40:54
54 45 6020 Czapliński Michał Ostrołęka 12:43:36
55 46 6036 Gaworecki Tomasz Sanok BiegamBoLubię 12:50:26
56 10 6014 Cebrat Ewa Sosnowiec Pozytywnie Zabiegani Sanok 12:50:27
57 47 6179 Żak Tomasz Śrem 12:51:47
58 11 6068 Kubiak Edyta Wodzisław Śląski 12:51:49
59 48 6025 Dymarski Mariusz Czerwonak Czerwonak Biega 12:57:13
60 49 6136 Sikora Grzegorz Warszawa McBiegacze 12:59:38
61 50 6181 Stawski Dariusz Łódź Biegiem Po Piwo 13:04:08
62 51 6137 Sitek Szymon Częstochowa Zabiegani Częstochowa 13:05:51
63 12 6079 Laszczyk Nadiezda Reda RUNEDA 13:07:33
64 52 6089 Majewski Krystian Gdynia RUNEDA 13:07:38
65 53 6057 Koehler Krzysztof Krakow KD Żuki 13:09:26
66 54 6054 Klar Marek Łaziska Górne 13:09:29
67 55 6174 Zajkowski Mariusz Warszawa Power Training 13:14:46
68 56 6140 Sopel Wiesław Lubaczów Akademia Sportu Lubaczów 13:25:02
69 57 6050 Kantorowski Marcin Warszawa 13:25:03
70 58 6163 Wierzbicki Rafał Szczecin Weide Team 13:25:45
71 59 6041 Golonka Lukasz Limanowa 13:26:58
72 60 6064 Koziński Mariusz Kłobuck Biegam bo lubię 13:27:01
73 61 6046 Heimann Peter Oberhausen 46145 Team Erdinger Alkocholfrei 13:29:40
74 62 6143 Stangierski Adam Poznan 13:31:59
75 63 6142 Stach Tomasz Piekiełko Aligator TEAM 13:40:15
76 64 6063 Kowalski Maciej Gdańsk LOTOS Running Team 13:42:25
77 65 6112 Pawelec Przemysław Tarnowskie Góry 13:42:53
78 66 6127 Rydzik Jacek Richmond 13:56:37
79 13 6040 Gnot Katarzyna Opole SPARTANIE DZIECIOM 13:56:46
80 14 6031 Gałacka Joanna Warszawa 13:58:14
81 67 6062 Kosmowski wiesłąw Moraczewo 13:58:15
82 68 6122 Raciborski Grzegorz Bydgoszcz Asseco Active Team 14:05:07
83 69 6099 Mędrala Ireneusz Kraków 14:05:20
84 70 6082 Lis Tomasz Warszawa McBiegacze 14:07:44
85 71 6093 Małkowski Bogdan Murów SPARTANIE DZIECIOM 14:09:00
86 72 6118 Pobłocki Jan Gdańsk Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi 14:14:39
87 73 6151 Szlachta Dawid Jerzmanowice Szlachecki Dzik 14:19:12
88 74 6024 Dombek Robert TORUŃ STREET PANTERS 14:21:52
89 75 6015 Chojnacki Jacek Toruń 14:21:54
90 15 6047 Jarosz Dominika Dąbrowa Górnicza 14:21:58
91 76 6178 Zawadzki Tomasz Aleksandria Pierwsza 14:23:37
92 16 6032 Garncarczyk Aneta Żywiec Team Rysianka 14:25:03
93 17 6154 Szymankiewicz Kalina Gdynia 14:25:05
94 18 6159 Víchová Sára Praha Klub biatlonu Kapslovna 14:28:09
95 77 6157 Uhlíř Marek Praha Klub biatlonu Kapslovna 14:28:13
96 78 6109 Oszczęda Wojciech Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie 14:31:46
97 79 6164 Wikar Michał Słopnice Extreme Słopnice Team 14:31:48
98 80 6023 de Rosier Marek Gdańsk 14:41:04
99 81 6155 Szyszkowski Włodzimierz Warszawa 14:43:17
100 19 6168 Wosztyl Alicja Koszalin 14:46:40
101 82 6119 Podawca Łukasz Poznan Wielkopolska Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych 14:46:43
102 83 6044 Greń Krzysztof Błonie 14:47:43
103 84 6049 Jastrzebski Marcin Warszawa 14:50:55
104 85 6150 Szarmach Jakub Warszawa 14:51:01
105 86 6110 pajura marcin warszawa 14:51:02
106 87 6022 Dąbrowski Artur Łódź 15:10:20
107 88 6012 Bury Marek Katowice 15:13:15
108 89 6100 Milarski Andrzej Skawina Los Pantalones Rojos 15:15:02
109 90 6171 Zacheja Jacek Leszno 15:16:49
110 91 6177 ZAREMBA MAREK ŁĘKA MROCZEŃSKA KAMIKADZE 15:18:47
111 92 6152 Szurkowski Michał Poznań gRUNwald team Poznań 15:34:14
112 93 6005 Baran Roman Dąbrowa Górnicza 15:34:14
113 94 6083 Litwinski Krzysztof Lublin 15:34:15
114 20 6003 Archer Izzy Berkshire 15:40:13
115 21 6084 Lousada Charlotte London 15:40:14
116 95 6113 Piórkowski Marek Będzin Biegowa Kuźnia 15:42:32
117 96 6111 PALUCH DANIEL DĄBROWA GÓRNICZA BIEGOWA KUŹNIA 15:42:32
118 97 6001 Adamczyk Marcin Gołuski Będzie piekło:) 15:44:32
119 22 6149 Sypniewska Hanna Gdynia Spartanie Dzieciom/ Golden Team 15:47:31
120 98 6018 Ciesielski Jan Toruń #1512WingedHearts 15:51:37
121 99 6102 Mrówczyński Tomasz Sarbinowo 15:52:13
122 100 6045 Guzik Daniel Grabowa 15:54:25
123 101 6021 Dąbrowski Adrian Warszawa Power Training 16:25:45
124 102 6069 Kubon Bogdan Zabrze Polska 16:31:57
125 103 6169 Wójtowicz Paweł Lublin Lublin Biega 16:47:15
126 23 6086 Łaskawska Justyna Warszawa 16:52:38
127 24 6019 Cylc Agnieszka Rydułtowy YNO ULTRA 16:52:55
128 25 6115 Pluta Marta Brzeźnica Dzikie Mustangi 16:54:26
129 104 6116 Pluta Sebastian Brzeźnica Dzikie Mustangi 16:54:26
130 26 6053 KITA EWA Kędzierzyn-Koźle 17:09:44
131 105 6166 WODNICKI RAFAŁ Biała Podlaska 17:16:24
132 106 6048 Jasiński Mikołaj Warszawa UKA Warszawa 17:36:20
133 107 6184 Zdrojkowski Ireneusz Radom 17:38:14
134 108 6006 Barański Michał Warszawa 17:56:03
135 27 6129 Schumacher Gabi Vechta 100 Marathon Club 17:56:09
136 109 6101 MORITZ KAROL MOKRE / Grudziądz BIEGIEM DLA MAGDY 18:00:17
137 28 6096 Matera Kinga Wysoka 21:13:34
138 110 6108 Obarski Norbert Kielce 21:13:55
139 29 6107 Obarska Małgorzata Starachowice 21:14:01